Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2021222324252627282930...->|-->
Bieżąca strona: 25 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2006 - 10:44:18

witam wszystkich......przy skorze glowy trzeba miec anielską cierpliwosc , zreszta nie tylko jak sie ma ł. na glowie , sama juz mialam taka skorupe, ze nie czulam nawet jak sie czeszę , ale przeczytawszy forum natrafilam na papke drożdzowa i zastosowalam ja , pózniej troche ja zmodyfikowalam dodajac żółtko i odrobine jakiejs masci na ł. , byl czas , ze smarowalam glowe ta papka nawet codziennie , tzrymalam ja ok 2-3 godz na glowie , mylam i na drugi dzien to samo , raz na 2 tyg robilam dodatkowo po umyciu tzw. piling z soli który powodował ze odchodzaca skorupa z glowy fajnie mi sie wyczyszczała i nareszcie moglam poczuc jak to jest jak szczotka dotyka skory glowysmiling smiley jednak nalezy pamietac ze sol wysusza i dlatego nalezy skórę glowy równiez nawilżać i natluszczać , do tego celu stosowałam sama oliwę z oliwek i dlatego jak dzień wczesniej robilam piling to na drugi dzień juz tylko smarowalam glowe sama oliwa bez drożdzy> kupiłam również z firmy AVON taki preparat serum na łuszcząca sie skóre glowy (ok 12zł) po umyciu kilka kropli wciera sie w skóre glowy i pozostawia do wchloniecia , warte polecenia > smarowalam rowniez glowe płynem LATICORT ale to juz raz na jakis czas co 1-2 tyg , poprostu nie bylo potrzeby cześciej > moze ktos skozysta z mojego doświadczenia , naprawde warto , prosze o opinie , pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: maciek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2006 - 16:13:25

ja tez polecam papke drozdzowa po jej stosowaniu skora glowy wyglada jak nowo narodzona. polecam i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Marcin (---.toya.net.pl)
Data: 27 pa� 2006 - 21:49:28

Na mnie dość dobrze działa SQUAMAX - bez recepty (około 23 zł za 200 ml więc cena przystępna) - niesterydowy lek i łatwo zmywalny. Odłuszcza dość dobrze. I nie trzeba niczym innym smarować żeby likwidować zaczerwienienia.
Przeszedłem sporo specyfików i ten stosuje od 4 miesięcy.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 28 pa� 2006 - 13:02:29

ja tez stosowalam squamax i naprawde dziala wolniej niz sterydy ale jest dobry razem z szamponiem polytar daje dobre rezultaty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Agnieszka (---.media4.pl)
Data: 11 lis 2006 - 13:54:38

W miejscach gdzie na głowie mam to świństwo-łysieję.Pojawiają sie łyse placki.Czy to normalne?Jestem załamana.Co robić?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lis 2006 - 14:20:56

ja rowniez mam na głowie łuszczyce i nic mi nie pomaga,stosowałam DAIVONEX i nic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 12 lis 2006 - 18:00:33

DERMOVATE PŁYN W OSTATECZNOŚCI POLECAM. 3 DNI I JAK DUPCIA NIEMOWLAKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2006 - 20:16:14

Dziewczyny odkad farbuje wlosy i robie trwala nie musze smarowac glowy.Mi to pomaga,pollecam rowniez krotka frizurke.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Agnieszka (---.media4.pl)
Data: 13 lis 2006 - 14:52:52

Krótka fryzura odpada.Trwałą robiłam przed pojawieniem sie ł.Teraz aż sie boje,bo płyn chyba mi zeżre skórę.Toż to gorsze od soli.Aha!Czy odrastaja wam włosy???

Opcje: OdpowiedzCytuj
kzofywqa eqsv
Wysłane przez: ueavksjty polu (---.jed.isu.net.sa)
Data: 28 gru 2006 - 10:02:02

aozsvxc qhytxlk cqzw xlkuwt ybvtqwnfr nchaywmo jfevn http://www.uvkl.ybaghq.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
kbmj tkfzoapun
Wysłane przez: stry wnslovujx (61.3.111.---)
Data: 28 gru 2006 - 10:02:18

bqhuoxe ayqzhvfje imxrj bvxhwrz jkmhisfl gnwe vcuz <A href="http://www.ytcq.lpserzyh.com">vzcbwo juvd</A>

Opcje: OdpowiedzCytuj
wdaoqsfbn dektxfiga
Wysłane przez: rcbyz sodgjcqaz (59.93.219.---)
Data: 28 gru 2006 - 10:02:36

rzqhtkm ocspvf hlqzd ixnqz kqcpodjv qcekfaw utodzhyf [URL=http://www.laiwuxzt.mypvjznek.com]yofhjvkx hkpavy[/URL]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2006 - 19:45:45

a co to za syf na koncu wirusy ku......wa mac ?????tyn zgory nudzi ci sie he???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Weronika (---.chello.pl)
Data: 01 sty 2007 - 21:36:33

Witaj,
Własnie zdiagnozowano u mnie łuszczycę, tą krostki łuszczace sie i na głwie. probuję się oswoić, cieżko.Trafiłam do ON Clinik na Kapelance i po dwoch tygodniach stosowania pogorszylo się. Dosyałam zel na dzien i masć na noc - bardzo uciazliwe i śmierdzace. Zelem na dzień mam sie smarowac 2h i zmywac, tyle z e praca mi na to nie pozwala. Teraz kiedy piszę do Ciebie podałam się i poszłąm na sterydy, oj brak mi cierpliwości. Myślałam że zwariuję tak swędziało, teraz ulga. Odpisz jak wyglada Twoja przygoda z ON Clinik.
Pozdrawiam ciepło i dużo wytrawałości cierpliwości.
Weronika

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marysia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2007 - 12:08:08

Witam
Dam Ci rade jako osoba chora na łuszczyce od 12 roku zyci a teraz mam 33.Cokolwiek byś stosowała czym kolwiek sie smarowała ona wróci!!!!!
Jesteś na początku życia z nią więc nie dawaj jej sterydów!!Lekarze chętnie przepisują bo afekt po nich jest fantastyczny , a pacjęt niedoswiatczony myśli ze to końec drogi a przesięz to dopiero początek labityntu.
sama znajdzi coś dla siebie w aptece i sklepie zielarskim .Metoda prob i błedów .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marysia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2007 - 12:53:12

Witam
Łuszczyce mam na głowie i dotego mam włosy do pasa bardzo grube. nawet przez myśl mi nie przeszło żeby je obciac by łatwiej było zmyć np.masc z wit. A
Szare mydło zcieram na tarce o gróbych oczkach zalewam wodą ,gotuję chwileczką az sie rozpusci i tak przygotowanym roztworem myję włosy.To przyjemne bo tak przygotowany szapon jest cieplutki.Do końcowego płukania głowy dodaję sok z cytryny no wiecie dla prawidłowego PH i połysku .
W sytuacjach gdy nie mam czasu na zabawy z mydłem a głowa cała tłusta używam UWAGA płynu do naczyń LUDWIK na pierwsze namydlanie a potem jakis szapon z dziekciem na drugie mydlenie.I oczwiście soczek z cytryny do płukania .Jakoś nie załwazyłam jakiegos większego wysypu po tym. Natomiast gdy mam stres zaraz cała głowa mi płonie.
Juz nie płaczę i nie nażakam na moją przjaciułke łuszczyce bo to nic nie da.
jes obecna ciogle w mojch myslach.Idac do apteki po wit.C kupuje tez coć dla niej.
I wiecie co -masuję, masuję i wcieram w tą głowę te wszystkiie prezety dla niej,
a ona chyba mi sie odpłaca bo włosy mam jak koń ogon!!!

Pozdrawiam

Ps Wielkie NIE sterydom.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2007 - 11:57:06

Przeczytałam wasze wszystkie uwagi-całe forum.Zajeło mi to dwa wieczoray ale warto.Dowiedziałam sie o swojej-nasze chorobie wiecej z tego forum niz od jakiegokolwiek lekarza.Dziekuję!!!Ja jestem dopiero na poczatku drogi...tez przepisano mi sterydy-ODSTAWIAM!!!Niwatpliwie skorzystam z Waszych doświadczen a o wynikach napisze.Jeszcze raz dziekuję!Trzymajcie sie ciepło w nowym roku!!! i piszcie!!! bo pomagacie :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marysia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2007 - 11:10:52

Witam
Podaję przepis na masc domową

Linomag+masc propolisowa+masc tranowa
połaczyć i gotowe.

witamina F bardzo pomaga jest jej dużo w tej maści.

Nic nie szkodzi spróbować przeciez nie zaszkodzi.
A jesli ktos ma bruzdy takie pasezki na paznokciach to też bardzo pomaga ta mieszanka.

Pozdrawiam i trzymajcie głowy w cieple.
Marysia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2007 - 19:12:16

laticord i lorinden pomógł mi kiedyś ale tylko na chwile i na dodatek nie do końca. a na domiar złego po któryms z nich wylazły mi włosy nad czolem,piszecie ze polytar wam pomógł szczerze mówiąc to sie dziwie bo mi ani troche a na dodatek był do kitu bo włosy mi sie szybko przetłuszczały pomijając juz zapaszek.stieprox tez mi nie pomógł a zapisał mi go lekarz który leczył u mnie jeszcze łupiez a nie łuszsczyce,często sie powtarzam ale najlepszy jest seboklar.gdy dosyałam łuszczycy 1 raz to własnie ten szampon przepisał mi lekarz leczący jeszcze wtedy łupiez ale i tak objawy złagodniały bo nie miałam łuski i czerwonych plam został tylko malutki łupiez taki jak maja normalni ludzie.zawsze miałam kłopot z wypadającymi włosami a po seboklarze juz mi nie wypadały nie przetłuszczały sie były lśniące mocne i zdrowe.tylko ze po trzymaniu przez 4 dni oleju pomieszanym z dermowate włosy mi sie okropnie przetłuszczają i nawet seboklar mi nie pomoże włsciwie to nie wiem co jest gorsze łuszczyca czy codzinne mycie ochydnych włsów i to z rana bo jak je umyje wieczorem to rano już sa tłuste.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Barbara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2007 - 22:28:08

Dermovate stosuje moja córka od 2 lat na dzień dzisiejszy juz nie działa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2021222324252627282930...->|-->
Bieżąca strona: 25 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.