Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: taenia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa� 2006 - 18:45:40

ostatnio zdobyłam sie na odwage i zamowilam na allegro dermatitis (dct) rozrobilam ze spirytusem tak jak kazali i posmarowalam!! wlosy mi nie wypadly smiling smiley a luska po jakims czasie zniknela!! smiling smiley posmarowalam moze 4 razy i teraz juz od 2-tygodni nie smaruje i jest ok. i nareszcie moglam isc do fryzjera smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: MAGDA (---.68.75.7.debica75.tnp.pl)
Data: 10 pa� 2006 - 12:51:42

Na luszczyce glowy a dokladniej na luske to polecam Xerial Capillaire firmy SVR, 100 ml cosztuje ok.40 zl i raczej trzeba zamawiac go w aptece.
Ja stosuje od 4 dni i widze znaczna poprawe.
szkoda tylko ze to bardzo droga sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Paulinka (---.bosbank.pl)
Data: 10 pa� 2006 - 14:45:54

ja również mam łuszczycę głowy...kilka razy smarowałam głowę olejkiem ale to nic nie pomogło wręcz przeciwnie...strasznie mi się włosy zaczęły przetłuszczać...nie wiem co robić...strasznie mnie głowa swędzi...niestety ale drapię to...czasem nawet do krwi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Lukasz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2006 - 19:55:04

U kazdej osoby łuszczyca przebiega inaczej , mi naprzykład towarzyszy wypadanie włosow i mysle ze w 90 % ma na to wpływ łuszczyca,pozatym skora głowy wygląda strasznie i nie pomagają rozne specyfikipawel napisał(a):

> Dominika
>
> Łuszczyca nigdy nie powoduje wypadania włosów
>
> To raczej przemiany wewnetrzne. Skontaktuj sie z dermatologiem
>
> pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Zuza (---.acn.waw.pl)
Data: 12 pa� 2006 - 08:39:13

Wszyscy jak widać są świecie przekonani, ze Daivonex to nie steryd, a czymze jest witamina D jak nie pochodna sterydową. Nadmiar wszystkich witamin rozpuszczalnych w tłszczach jest dla organizmu szkodliwy. Wiadomo, ze witamina D powstaje w skórze pod wpływem promieniowania słonecznego, ale nikt nie wie ile, z dietą na pewno dostarczamy jej mało.....ale nie o to chodzi piszecie tu o tych sterydach jak o najwiekszym wrogu,a w chwilach zwątpienia, kto po nie nie sięga....dają szybko ulgę, a to poprawia nastrój i wtedy człowiek lepiej sie leczy. Wiadomo, ze każdy poszukuje naturalnych rzeczy, ale nie dajmy sie zwariować, ja mam skórę zniszczona sterydami i co z tego, wiem ze szkodzą, ale jak mam juz dość i nic nie pomaga to zawsze mnie ratują i stawiają na nogi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Sara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2006 - 09:07:58

czy ktoś wie może na jaki kolor się najlepiej farbować aby choć w połowie ukryć tą straszliwą chorobe na głowie ?!? szczerze mówiąc mi bardzo pomaga farbowanie włosów a najlepiej tymi saszetkami które kosztują zaledwie 3 zł! a dają nie samowity efekt...łuszczyca zanika nawet do 2 tygodni!co mnie bardzo cieszy...choć...nie całkiem,ponieważ ileż można farbować włosy?eeeeeh mi sie doszczętnie zniszczyły przez te wszystkie kuracje i farbowania i ścinania...więdź Drodzy ...pomóżcie w miare możliwości...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Retro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 pa� 2006 - 17:32:02

Ja osobiście polecam preparaty na bazie witaminy D3 ... ostatnio przepisano mi Sorel &#8211; podobno dostępny w płynie... niestety w hurtowniach ostatnio go brak (sprawdzano w Lublinie, Wa-Wie, Toruniu) Sorel w maści dzia rewelacyjnie...
Obecnie Łuszczycę maskuję włosami i zarostem - ale zastanawiam się &#8211; jak mi po sorelu łajno nie przejdzie &#8211; czy na wakacje nie doprowadzić się do wyglądu sterydem (elocom pany!) a potem zgolić zarost a włosy na jakieś 2-3 mm i wystawić na światełko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 pa� 2006 - 20:15:43

moim zdaniem to
nie dopuscic aby na owlosionej glowie do powstania kasku
czyli olej salicylowy
a pod prysznic na to cos to tylko parafina ciekla
a dopiero potem eksperymenty
czesc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 25 pa� 2006 - 13:27:55

ja stosuje ciagle to samo elocom bylam tez na naswietlaniach i nic to nie daje mam wrazenie ze nie pozbede sie tego nigdy za uszami tez ciagle mascie poprawa i to samo moze komus z was sie udalo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 25 pa� 2006 - 13:32:23

na poczatku bylo ok jest w czestochowie zielarz ktory mi pomogl za darmo zajmuje sie luszczyca ma swoje plyny i masci mialam dwa lata spokoju choc terapia jest dlugotrwala wyszlo mi wszystko po ciazy jednak musialam leczenie przyspieszyc poniewaz wyjezdzalam za granice ale dla osob z malymi plamami naprawde polecam tego faceta mnie bardzo pomogl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 25 pa� 2006 - 20:17:58

Witam wszystkich chorych na luszczyce.chcialabym aby mi ktos pomogl,bo z waszych wypowiedzi stwierdzam ze sama mam luszczuce-ta choraoba dotknela u mnie dzieki bogu tylko skore glowy,zaczelo sie od malych grudek podskornych,swedzocych,zaczelam je drapac,zrywac strupki a z czasem zamienilo sie to na platy lusek i powstaly takie grube platy za uszami i z prawej strony glowy z przodu.lekarz stwierdzil ze za bardzo nie wie co to jest,przepisal mi masci aby zdjac te luski ale zadne nie pomogly plus alertec.prosze o pomoc bo z kazdym dniem swedzenie jest coraz mocniejsze,a strypki coraz grubsze i gdy je strapuje robia sie rany.serdecznie pozdrawiamsmiling smileyi prosze o pomoc
Ania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: brzytwa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 07:49:14

tez mam ten steryd na razie na glowie troche lepiej..... pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ?uszczyca g?owy
Wysłane przez: maciek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 09:28:21

sterydy tez narazie odstawielem i zaczalem od niedawna po wnikliwym sledzeniu post'ow uzywac specyfiku skladajacego sie z drozdzy soku z cytryny i oliwy z oliwek systematycznie polykam selen i cerutin efekty sa widoczne musze sie przyznac tazke polecam sprobowac
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 26 pa� 2006 - 12:39:04

aniu masz na razie poczatki w centrum leczenia luszczycy powiedzieli ze na takie poczatki najlepsze sa naswietlania i jak najwiecej slonca mnie na jakis czas pomoglo a ze teraz jestem za granica nie moge isc uzywam sterydow ktore daja krotkotrwaly efekt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 13:25:56

dziekuje Anito,za podpowiedz,stosowalam szampon ktory pomogl mi na jakis czas luski zeszly a pozniej znow wrocily ze zdwojona sila niestety.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 26 pa� 2006 - 13:55:47

najlepszy szampon to polytar.af i nie martw sie dobrze ze to tylko na glowie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 14:15:29

wlasnie ten szampon stosowalami na poczatku pomogl,a pozniej znow to samo,mieszkalam z kolezanka ktora miala luszczyce,i nie miala jednej plamki na ciele,ale mowi ze sie ciagle leczy i ze zachorowala na nia jak miala 6 lat,pozdrawiam anito,smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 26 pa� 2006 - 14:44:19

ja na poczatku tez mialam tylko na glowie a pozniej na nogach na razie to wyleczylam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 14:52:01

ja juz mam od jakiegos czasu i tylko na glowie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Arturo (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 15:53:41

Witam wszystkich.Może macie jakiś dobry środek na łuszczycę na głowie?jeszcze jakby było mało wychodzi mi na paznokciach.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.