Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1516171819202122232425...->|-->
Bieżąca strona: 20 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 12:59:02

W mojej aptece nie ma ani szamponu Pix ani mydła z wyciągiem z morza czarnego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: AŚKA (---.tys84.1000lecie.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 22:21:19

Witam wszystkich!

Ja też borykam się z tym paskudztwem. Sprubóję zastosować parę polecanych przez Was leków a przede wszystkim wyprubóję kuracji solnej na głowę.
Drugą rzecz to taka, że nie byłam u fryzjera ładnych parę lat ( powód wiadomy ). Po pierwsze się cholernie wstydzę a po drugie nie znam odpowiedniego fryzjera. Proszę pomóżcie mi! Jeśli ktoś zna "przyjaznego" fryzjera, proszę dajcie namiar!!! Jestem z Katowic.


Pozdrawiam serdecznie i trzymamy się razem! To pomaga! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (---.karolin.pl)
Data: 09 kwi 2006 - 13:39:35

ej ta kuracja solna to na suche czy mokre wlosy, bo jak robie na suche to nic nie czuje zeby pomagalo,robilam 2 razy i narazie nic, prosze o odp. pozdrawiam i 3mam kciuki za nas wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 kwi 2006 - 13:54:53

marta.......kuracja solna to na mokr wlosy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: maciej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 10:30:23

dermovate jest też w kremie, spróbuj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 10 kwi 2006 - 18:14:41

sprubojcie dermoxinal w plynie w niemieckich aptekach na recepte ale pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 18:15:53

a ja tam sobie teraz siedze z papka drozdzy na glowie a co tam mam nie miec hihihtongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.crowley.pl)
Data: 11 kwi 2006 - 21:16:06

osobiście polecam najpierw maści ściagające robione na receptę np: salicylową(o stężeniu5%)można też stosować olej salicylowy 10% wieczorem a rano umyć włosyw szamponie dziegciowym trzymając painę 15 minut, po spłukaniu i wytarciu głowy wetrzeć Dermovate płyn.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 kwi 2006 - 20:56:04

choruje 6 lat ,mam co dziwne tylko na głowie ...maści robione pomagały super ale kiedy się je odstawi na nowo to samo ,z płynów było dermovate diprosalic elocom i nic..ponoć pomaga płukanie głowy jakimś wywarem z ziół i piciem ich ale nie wiem jakich.może ktoś wie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 kwi 2006 - 21:00:02

a co najgorsze tak cholernie swędzi i ta cholerna łuska a jaki problem z chodzeniem do fryzjera przerąbane,tej choroby nie przezwyciezysz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Oliweczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 kwi 2006 - 23:26:35

dzisiaj zupelnie przez przypadek odkrylam fajny sposob na luske: najpierw zalecany juz wczesniej peeling z soli, sol zostawilam na ok.1o min; po splukaniu soli maseczka:nafta kosmetyczna z dodatkiem drozdzy (gotowa w aptece, cena 5zl)-dwie lyzki, sok z polowy cytryny, jedno zoltko, trzymac rowniez ok 1omin. Kiedy zdjelam recznik z glowy to sie przestraszylam bo ta nafta miala poprawic tylko wlosy, nie sadzilam ze na skore tak podziala. Skora odeszla calymi platami a tam gdzie zostala wystarczylo doslownie dotknac grzebieniem i kolejny plat odchodzil.
Zostaly czerwone plamki ale chociaz nic sie nie sypiesmiling smiley
Pozdrowionka!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Oliweczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 kwi 2006 - 23:40:53

mam jeszcze jeden niekonwencjonalny sposobwinking smiley
sciagnijcie utworek Enigma Sweet Lullaby (natural trance), przygotujcie kapiel- koniecznie przy swiecachwinking smiley ta muzyczka....uhmmm....
wszystkie stresy powodujace pania ł musza zniknac w takim nastrojuwinking smiley
polecamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: MaRtA (---.artvox.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 21:26:22

Witam ... ja dopiero ostatnio dowiedzialam sie ze mam łuszyce ... chyba od ok 7 lat chodze do dermatologa i najpierw okreslila to jako łupież pstry a dopiero teraz jako łuszcyce ... przepisala Elokom .. zobaczymy czy pomoze ... naszczescie narazie mam głownie na głowei ... na udzie wyskoczylo mi kilka ognisk malutkie na łokciu ... mam nadzieje ze nie rozsieje mi sie to po całym ciele ... bo chyba jest to mozliwe prawda ? i to nie musi byc teraz tylko za tydzien, rok, trzy ? na ciele te ogniska mnie nie swedza ... moze dopiero zaczyna? ogolnie to sa jasne czy moga mi wyskoczyc duze czerwone ? jesli cos wiecie prosze napiszcie smiling smiley czy majac luszczyce na głowie i na ciele trovhe ... mozna kosrzystac z solarium ? bylabym wdzieczna za pomoc smiling smiley) buziaki i pozdrowionka smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: MaRtA (---.artvox.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 23:39:33

Tzn ten środek to ELOCOM ... spotkałam sie z wielloma negatywnymi opiniami na temat tego leku ... nie wiem juz sama co mam robic ... Elocom w kremie mam na te ogniska na ciele (które sa rzadkie i mam nadzieje, ze sie nie powieksza) a na skóre głowy w płynie ... czy pojedyncze "krostki" to tez ogniska łuszcyzcy ? prosze o odpowiedz na moje pytania... bede bardzoo wdzieczna ... buzka ;**

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 00:04:06

mi solarium pomaga skóra jest ladniejsza chociaz lekarz mi odradzal,myślę ze na kazdego dziala inny sposób leczenia i konicznie trzeba leczyc zeby...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ALEKSANDRA (---.dip.t-dialin.net)
Data: 15 kwi 2006 - 00:06:50

Cześć Marto!!No cóż głowa do góry nie możesz mieć negatywnego nastawienia ,ale u Mnie też zaczęło się od paru krosteczek no ale trzeba z tym walczyć jak się da.Pozdrowienia!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 00:22:59

nie jestem do konca przekonana stosowaniu maseczki z naftą(ponoć wysusza skore głowy )jakie ma pozytywne dzialanie skoro wysusza.prosze o odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: MaRtA (---.artvox.pl)
Data: 16 kwi 2006 - 10:23:36

No wiem wiem zaczyna sie od paru krosteczek ... ale hmm tak mysle ze w sumie jak mam juz ok 7 lat ... wiec moze nie obsypie mnie taka najgorsza odmiana łuszycy ? moze na kilku krotkach sie skonczy skoro od tylu lat nic nie wyskakiwało .... pozdrawiam smiling smiley) Wesozch swiatwinking smiley;**

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tyneczka (---.80-202-46.nextgentel.com)
Data: 17 kwi 2006 - 18:34:48

Zaskoczyla mnie informacja , iz daivonex nie jest sterydem . Jezeli tak jest to dlaczego nie moge korzystac z niego kobiety ciezarnesmiling smiley ? Ja osobiscie taka info otrzymalam od lekarza. pozdrawaim ,, a moze wie ktos w jaki sposob moze leczyc sie kobieta ciezarna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tadek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 18:00:15

Witam wszystkich,mam pytanie,znacie namiary na jakiegoś dobrego dermatologa we Wrocławiu od łuszczycy????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1516171819202122232425...->|-->
Bieżąca strona: 20 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.