Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: barbara (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 12 cze 2006 - 21:49:01

na forum ogolnym pod tytulem efekt jest cudowny p.bozenka opisuje metode leczenia serwatka poczytajcie ciekawe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: wisienka (---.leczna.enterpol.pl)
Data: 18 cze 2006 - 13:50:41

witaj, przed myciem smaruje głowe olejem jadalnym i za chwile zmywam. włosy ładnie sie zmywają z maści, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Adaś (82.160.85.---)
Data: 05 lip 2006 - 01:39:49

Zarzuciłem wszelkie sterydy, Elokony, Drmovate, Kuteridy bo to krótkotrwały efekt. Stosowałem metody najróżniejsze z płókankami włącznie. Ostatnio dostałem od medyka tabletki Afugin 250, Pimafucort a do tego stosuję krem np. Aqualan.L. Stosuję też miejscowo maść propolisową 3%.a Cignoderm 1 raz na jakiś czas miejscowo na 2 godziny i myje. Są efekty, znika swędzenie, zmniejszają się gózki. Walcze i Wam życzę powodzenia. Ze sterydami ostrożnie!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: paula (---.cable.ubr09.haye.blueyonder.co.uk)
Data: 08 lip 2006 - 03:11:02

przyznam sie,że jestem spiąca i przeczytałam tylko kilka pierwszych wiadomości,wiec może nie napisze nic nowego...ale jutro wczytam sie dokładnie i bedę prostować swoje nocne wypowiedzi winking smiley
ten krem co go ktoś poszukiwał w aptece i nie mógł znaleźć to prawdopodobnie nie daivonex tylko DOVONEX Cream
pod taka nazwą dostepny jest w angli i tutaj nie kosztuje za dużo.
po jego zastosowaniu łuska się zmiękcza,a cała zmiana wpierw się zaczerwienia-reakcja na krem-by po kilku dniach stosowania można było zauważyć wyrażnie jak brzegi plamek staja się płastrze i bledną.
można go stosować 2x dziennie,ale starczy i raz.nie można go stosować wiecej niż 100g tygodniowo.osobiście nie mam łuszczycy,ale ma mój chłopak od wieeeelu lat.znajoma wyleczyła skórę głowy prawie całkowicie stosując co drugi dzień przy myciu głowy (najlepiej szampon dla dzieci) kilka kropelek olejku pichtowego (z białej sosny syberyjskiej).dość drogie cholerstwo,ale skuteczne...efekty są widoczne już po 2-3 użyciach...6-8 kropli na kieliszek szamponu (taki od wódki) myć dwa razy,drugi raz pozostawiajac na kilka minut piane na głowie.teraz nie ma prawie wogóle...zaczęła całkiem zanikac po kilku tygodniach...nadal stosuje 1 lub 2 razy w tygodniu tak dla podtrzymania kuracji i bardzo go sobie chwali...mój chłopak próbuje dopiero od kilku dni...ale już po 3 użyciu nie ma na głowie prawie wogóle tych kruszących sie placków tylko widać jeszcze czerwone plamy...zobaczymy dalej.dzisiaj też przeczytałam o działaniu serwatki na łuszczyce i spróbuję na to namówić chłopaka...zobaczymy winking smiley
pozdrawiam serdecznie!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2006 - 03:50:40

Witam.
Mam pytanko czy ten szampon BLUE CAP jest na recepte czy można go dostać bez recepty???
Pozdrawiam.Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: jola (---.attu.pl)
Data: 14 lip 2006 - 17:09:10

muj maz ma skorupki na glowie i kolanach jestem na tych stronach pierwszy raz i zastanawiam sie co z luszczyca maja wspulnego zeby i dentysci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2006 - 18:40:24

jolu......kazdy stan zapalny u osoby sklonnej do luszczycy wywoluje wysiew , to sie tyczy rowniez zębów , nie wyleczone , próchnicze zęby i chore dziasła to stany zapalne w naszym organizmie , takze nalezy dbac o zeby o pilnowac na bieząco wizyt u dentystysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: violka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2006 - 20:08:33

Hej przecztalam twoja opinie na temat tej choroby bardzo mnie zainteresowala czy mozemy pogadac.interesuje mnie jak podjelas leczenie czy sama czy Bylas u specjalisty?moze slyszalas o lekarzu Borzeckim z
Lublina.mam ten problem i moze mi cos podpowiesz mojegg2566065 albo jak wolisz email [email protected] z gory dziekuje za pomoc.Bo Jestes szczesliwo osoba ktora pozbyla sie tej okropnej choroby!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ASIK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sie 2006 - 01:02:54

Dobra godz czytania, przebrnelam, a wlasciwie przeczytalam z uwaga, wszystkie posty. Ja tez choruje, od jakichs 6-7lat. W ciagu tego czasu przetestowalam prawie wszystkie wymienione tu specyfiki i marne efekty. Co prawda na ciele poschodzilo, ale na chwile, ciagle pojawiaja sie plamki, ktore traktuje np Clobedermem, wiem steryd, ale znikaja na jakis czas, nie sa to duze powierzchnie skory, mniejsze od grosza smiling smiley Ostatnimi czasy wogole dalam sobie spokoj z mazidlami, ale zaczely baaaaaaaaardzo baaaaaaaaardzo wypadac mi wlosy, wiec lykam tabl z wit, "SILICA" i bete-karoten zobaczymy czy cos to pomoze, a poki co ide nalozyc oliwke, rano zmyje i potraktuje ten moj kask sola. Pozdrawiam wszystkich posiadajacych SUBLOKATORKE! smiling smiley
P.S. Solarium jest super! Mnie pomaga!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Marek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2006 - 16:47:39

Mnie nie pomaga sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mała (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2006 - 17:35:41

czy ktos kozystal z pomocy chinki ktora leczy w tychach zalecila mi ziola w masci i 9 tabletek ziolowych na dzien co wy na to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: MARS (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2006 - 11:41:22

W moim przypadku pomogła mi oliwka olatum, którą nacierałem skórę głowy, dodatkowo do połowy lipca (ok. 2 m-cy) piłem serwatkę, którą zamieniłem na tzw. grzybek indyjski, który po zalaniu mlekiem zmienia się w smaczy jogurt. Efekt jest piorunujący, głowa, plcey, brzuch, ręce i pachwiny wyleczyłem zupełnie - nie ma żadnych pozostałości nawet bladych plam. Pozostały jeszcze zmiany na dolnych partiach nóg, głownie na łydkach ale i one zdecydowanie zbladły. Staram się też walczyć ze stresem, co w przypadku mojej pracy nie jest niestety takie łatwe i nie bardzo udaje mi się go pozbyć. Pozdrawiam Mars.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Reeenia (---.kompex.pl)
Data: 31 sie 2006 - 19:34:08

Przeczytalam Twoja notke na temat luszczycy glowy. Ja walcze z ta choroba od prawie 3 lat. Odwiedzilam wielu dermatologow, uzywalam wielu preparatow. Diprosalic, daivonex, elocom, masci robione na zamowienie ne sa mi obce...tylko problem w tym, ze one mi NIE POMAGAJA!! Tzn...nie do konca...jasne zlikwiduja na chwilke luske, ale po dwoch dniach pojawia sie znow....daivonex uzywam od roku...to miala byc wielka REWOLUCJA...ale jesli chodzi o mnie to nic wielkiego nie przyniosla...pocieszam sie tym, ze jestem w okresie dojrzewania, a kiedy on minie, to luszczyca tez mi da choc na dluzejj spoko...Ale ciesze sie ze Tobie pomagaja...oby tak dalej!1 A stosujesz jakas diete?? Wiesz, ja luszczyce mam tez na ciele;/...prosze odp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 01 wrz 2006 - 14:19:08

chcialam sie z Wami podzielic moimi rezultatami w leczeniu, a wiec jakis temu maiala straszny wysyp na glowie i w akcij desperacji i rozpaczy kupilam sobie krem Kertyol S firmy ducray i smarowalam glowe na noc przez 15 dni jak napisane + w dzien na 2 -3 godzi nakladalam oliwe z oliwek i glowe owijalam folia + 2 x w tygodniu piling z soli i efekt jest taki ze nie mam luski i plamy ktore byly bordowe sa jasno rozowe a w niektorych miejscach wrecz poznikaly, efekt pewnie nie na dlugo ale przynajmniej nie swedzi i nie drapie i nie ma kasku
Wazna systematycznosc,
pozdrawiam moze komus pomoze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: taenia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2006 - 18:29:27

witam wszystkich! nie bede sie rozpisywac od jak dawana mam ł. bo nawet nie pamietam!! chcialam tylko dodac ze jak macie problemy z luska za uszkami to po kazdej kapieli pamietajcie zeby dokladnie wytrzec a najlepiej jeszcze wysuszyc miejsca za uszkami i a jak macie dluzsze wlosy to w okolicach uszu tez troche podsuszcie! mi przynajmniej ten sposob pomaga. a wlasnie co sadzicie o suszeniu wlosow suszarka?? czy to moze jakos negatywnie wplynac na ł. ????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ?uszczyca g?owy
Wysłane przez: MARS (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2006 - 08:48:37

Do REEENIA - na ?uszczyc? choruj? oko?o 8 lat i do tego roku niestety niemog?em sobie z ni? zupe?nie poradzi?. U?ywa?em r??nych steryd?w ma?ci i lek?w, z g?owy sypa?o niesamowicie tak, ?e ?uska 'wala?a sie po ca?ej pod?odze. Efektem stosowania steryd?w sta?o si? nadci?nienie. W tym roku spr?bowa?em kuracji serwatkowej - dziennie przez 3 miesi?ce pi?em oko?o litra serwatki, dodatkowo zio?a ojca Klimuszki, oczywi?cie du?o s?o?ca oraz smarowanie zmienionych miejsc oliwk? oilatum i mycie g?owy szamponem freederm - dwa razy w tygodniu, z tym, ?e po powt?rnym na?o?eniu szamponu zmywa?em go dopiero po 5-ciu - 10-ciu minutach. Od kilkunastu dni serwatk? zamieni?em na nap?j z mleka i grzybka indyjskiego - nale?y go pi? 21 dni, potem przerwa - 14 dni (powr?c? do serwatki) i ponownie 21 dni jgurt z grzybka. Efekt jest niesamowity znikn??y wszystkie zmiany i to bez ?adnego ?ladu z g?owy, torsu, r?k, pachwin i ud, pozosta?y jeszcze na ?ydkach ale i one zaczynaj? chyba gin??. Nie stosuj? ?adnej diety odstawi?em jedynie kaw? naturaln?. Pozdrawiam Mars

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: MARS (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2006 - 09:34:24

Do Reeeenia - właśnie pochodziłem trochę po internecie i znalazłem coś na temat mojego grzybka - podaję dane z internetu GRZYBEK JOGÓW HINDUSKICH (GRZYBEK TYBETAŃSKI)
Grzybek ten posiada następujące właściwości lecznicze:
1. Reguluje przemianę materii.
2. Leczy choroby serca i naczyń wieńcowych, zawały, rozkłada cholesterol w naczyniach tętniczych.
3. Leczy choroby wątroby, trzustki i śledziony.
4. Leczy choroby nerek i przewodu moczowego.
5. Leczy choroby dróg żółciowych, rozpuszcza kamienie żółciowe.
6. Leczy wszystkie choroby przewodu pokarmowego, wrzody żołądka i dwunastnicy.
7. Wytwarza antybiotyki i leczy wszystkie stany zapalne.
8. Obniża i reguluje ciśnienie krwi.
9. Wstrzymuje wzrost komórek nowotworowych.
10. Reguluje stany zmęczenia i wyczerpania.
11. Hamuje proces starzenia się komórek.
12. Posiada wszystkie niezbędne do życia witaminy.
Sposób użycia dla jednej osoby
2 łyżeczki tego grzybka w słoiku zalać 0,25l mleka nie gotowanego.
Po 24 godzinach przecedzić przez niemetalowe sitko i mieszać niemetalową łyżeczką.
Mleko wypić, a grzybek na sitku dobrze wypłukać pod bieżącą zimną wodą aż będzie biały i podobny do gotowanego ryżu.
Grzybek zalać ponownie świeżym mlekiem na następne 24 godziny.
Słoik nakryć gazą i przechowywać w temperaturze pokojowej.
Uwagi
Grzybek nie wypłukany po 24 godzinach i nie zalany mlekiem traci swoje właściwości i ginie, a zdrowy grzybek po 17 dniach
podwaja się i można odstąpić go innej osobie. Jeżeli nie pije się tego napoju, należy codziennie zalewać go nowym mlekiem
(tyle mleka aby grzybek lekko pływał). Mleko zmieniamy codziennie.
Sposób kuracji
Pić mleko przez 20 dni bez przerwy, najlepiej przed snem. Następnie zrobić 10 dni przerwy i znów pić przez 20 dni.
W razie potrzeby kurację przeprowadzić kilkakrotnie. Ten skuteczny środek leczniczy zasługuje na uznanie i rozpowszechnianie.
Historia
Jak głosi pewna historia GRZYBEK MNICHÓW TYBETAŃSKICH przywiózł do Polski profesor Politechniki Gliwickiej, który przez 5 lat
przebywał w Indiach. Tam ciężko chorował na raka wątroby, został całkowicie wyleczony tym grzybkiem przez mnicha tybetańskiego.
Odjeżdżając do Polski otrzymał od niego szczep tego grzybka.

Rzeczywiście można go kupić w sklepach zielarskich - koszt ok. 10 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Filip (---.icpnet.pl)
Data: 06 wrz 2006 - 13:40:11

Witam wszytskich ! Mam pytanko, nie mogę znaleźć w żadnej aptece szamponu i balsamu Klorane z mleczkiem z owsa o którym tu pisze pare osób. Podaj 2 linki do apteki internetowej, czy ktoś mógłby mi napisać czy to są te produkty ?

http://www.vena-vita.pl/product_info.php?cPath=33_40&products_id=166
http://www.vena-vita.pl/product_info.php?cPath=33_40&products_id=181

Pozdrawiam i czekam na odp. !! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: DOMINIKA (---.asta-net.com.pl)
Data: 09 wrz 2006 - 17:40:55

WITAM WSZYSTKICH!MAM PYTANIE CZY ŁUSZCZYCA GŁOWY MOŻE DOPROWADZIĆ DO WYPADANIA WŁOSÓW,ŁYSIENIA,BĄDZ TEŻ DO ICH ŁAMANIA SIĘ?PROSZĘ ODPISZCIE!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 09:35:56

Kiedyś pisałam o leku angielskim po którym przez ponad 20 lat miałam całkowicie czystą głowę. Lek nazywa się ALPHOSYL LOTION dowiedziałam się, że preparat ten jest sprzedawany w Anglii bez recepty i jest też szampon do włosów o tej samej nazwie.Szampon kosztuje około 3 f. natomiast nie wiem ile kosztuje mazidło bo wtedy jak znajoma pytała to akurat nie mieli tego. Ale powiedzieli,że w każdej chwili mogą sprowadzić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.