Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2728293031323334353637...->|-->
Bieżąca strona: 32 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: simon1989 (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 25 pa� 2007 - 14:13:12

renia skoro mieszkasz w USA to nie slyszalas o jakis zaszczykach lub masciach ktorych nie mozna kupic w polsce tylko za granica??? i czy korzystasz z porad polskiego lekarza?? jesli mozesz to odp...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 25 pa� 2007 - 17:36:06

Simon ostatnio u lekarza bylam kilka lat temu , gdy chodzilam na naswietlania. Pierwsze zmiany od kilku lat mialam w tym roku ale poniewaz zmeczona jestem wszystkimi sterydami , naswietlaniami itd stwierdzilam ze sama sie polecze. Moim lekarzem byl Polak ale wyksztacony tutaj i chyba we Francji.A jesli chodzi o inne lekarstwa to tutaj reklamuja Enbrel ale to juz chyba jest dostepne w Polsce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: simon1989 (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 25 pa� 2007 - 17:54:31

reniu siedze teraz przed tym forum mam dostep do lekow z holandii szukam odpowiedzi,moze jest tam cos co moze mi pomoc mam to od niedawna nowa kolezanke...,ale wiem im wczesniej zaczne stosowac cos lepszego niz te polskie wygibasy tym mi to przynajmniej na chwile da zapomniec,wiem ze powroci, chcialbym pogadac na gg,jest to mozliwe??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 26 pa� 2007 - 05:25:20

Simon problem jest w tym , ze to 7 godz. roznicy , a poza tym wlasnie wykasowalam gg bo mi zwalnialo komputer.Przed chwila czytalam na amerykanskim forum o lekarstwach praktycznie to jest to samo co w polsce, tylko maja swoje nazwy.Nie zalamuj sie , ja mam moja " towarzyszke" od 20 kilku lat( z przerwami).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: elvir (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2007 - 12:41:12

Witam

Od 12 lat mam luszczyce glowy ktora sie ostanio nasila
pierwszy sposob to latem ogolic glowe i wystawiac na slonce super pomaga
drugi ktory ostatnio stosuje to plyn Sorel,nie jest sterydem i nie mozna go przedawkowac i calkiem ladnie pomaga na zmiany luszczycowe

pozdrwiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: vito (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2007 - 11:46:51

Witam.U mnie luszczyca glowy pojawila sie po 30-tce ,teraz mam prawie 50 :-)
Walczylem z nia glownie szamponami-czasem sterydami jak Lorinden itp -jak wiadomo malo skutecznie i gdyby nie to forum to pewnie chodzilbym w "kasku" jeszcze dlugo.Tutaj dowiedzialem sie jak sie go pozbyc,chociaz u mnie stosowanie oliwy z oliwek na noc bylo malo skuteczne,stosowalem tez zachwalane tu przez kogos Xerial Capillare-bez zadnego efektu> Dobry efekt przyniosl Squamax emulsja...naprawde polecam..jest the best :-).Tylko co teraz dalej ? Co z czerwonymi plamami na glowie ? jak je zaleczyc ? Ma ktos moze jakis skuteczny(niesterydowy) sposob na nie ? Z gory serdecznie dziekuje.
Acha ,na oddzielajacy sie paznokiec kciuka prawej reki zastosowalem tabletki Itrakonazol..widze po paru tygodniach duza poprawe !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: anka21071989 (---.skr.vectranet.pl)
Data: 20 lis 2007 - 18:02:52

to sie simon 1989 ciesz ze to teraz do[iero Cie dopadlo!ja tez jestem 1989 i choruje na to dziadostwo od 10 latwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Rafi (---.ipt.aol.com)
Data: 28 lis 2007 - 10:11:05

Witam, czy mogłbyś mi napisać jakie śa nagielskie maści na łuszczycę, poniewaź mieszkam od kilku miesięcy na wyspie i mam problem ze znalezieniem masci...dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mijagi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2007 - 15:21:43

ja tez bym chciała zeby mi ktos doradził czym sie leczyc zeby to wszystko w koncu znikło na zawsze mam juz dosc tej choroby .
\

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mijagi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2007 - 15:43:13

czy ktos z was ma totez na twarzy prosze napiszczie czym to smarowac ? ja do tej pory smarowałam elokomem ale to znika i zpowrotem wychodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agnieszka25 (---.elpos.net)
Data: 18 gru 2007 - 20:13:26

Rafi musisz kupic ELOCOM,DIPROSALIC sa dostepny,ale na recepte Mijagi niestety to znika tylko na jakis czas i powraca moze ci pomoc rozsadne opalanie np zima w solarium mi pomaga niestety bedziemy zyc ztym az do smierci chyba ze medycyna pojdzie do przodu pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sławek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2008 - 11:06:26

niestety tez mam z ta chorobą problrm tylko ja juz przestałem wierzyc lekarzom poprostu nakładam na wlosy oliwke dla dzieci i myje głowe mam spokoj na jakies 2 dni moze z małymi wyjatkami bo niestety uzywałem juz kilku szamponów ,ziół ale po jakimś czasie skura głowy sie przyzwyczajał i znowu trzeba było szukac nowej metody no a ta oliwka jakos działa dobre i 2 dni bez tego kasku choc nawyk został i wszedzie gdzie jest tylko lustro odrazu lece zobaczyc czy na głowie jest znośnie sprubojcie tej oliwki mysle że niezaszkodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2008 - 22:17:11

Poczytajcie sobie moje posty w wątku "łuszczyca głowy" ale asikus. Tam podaję jedyną metodę , która jest skuteczna na łuszczycę a przy tym zdrowa i tania. Kto chce się wyleczyć niech korzysta, kto chce pisać na forum o maściach do końca życia - jego sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 07 sty 2008 - 22:19:08

popieram goscia z gory smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: rysio5407@tlenpl (---.tp.unicity.pl)
Data: 09 sty 2008 - 08:54:06

witam czy ma ktos sprzedac PSORYSAN 5% [ masc ]kupie nawet kilogram

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: rysio5407 (---.tp.unicity.pl)
Data: 09 sty 2008 - 09:29:02

kupie PSORYSAN 5% masc tel.889528206.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: anula (---.tosa.pl)
Data: 18 sty 2008 - 14:36:48

u mnie po daivonexie na czerwonych plamach, które miałam na głowie pojawiły się grube strupy - sa coraz grubsze i nie wiem czy dalej stosować ten płyn

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: romek (193.120.116.---)
Data: 20 sty 2008 - 23:47:34

cześć. na łuszczyce choruje 23 mam dość.podajcie mi skuteczny lek na głowe ,proszę ..... [email protected] lub sms +353870565360 .dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tom (---.smevpn.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2008 - 16:36:28

kto widział mineralny szampon leczniczy zdrój firmy P.F.SULPHUR ZDRÓJ Exim ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
luszczyca na paznokciach
Wysłane przez: Krzysiek`` (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2008 - 19:34:40

czy ktos zna jakies dobre masci ,plyny wogole jakis sposob na podleczenie luszczycy paznokci?paznokcie robia mi sie biale.obecnie smaruje to mascia cloboderm efekty sa bardzo malesad smileyi czasem plynem elocom

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2728293031323334353637...->|-->
Bieżąca strona: 32 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.