Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3031323334353637383940...->|-->
Bieżąca strona: 35 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: thomas29836 (---.138.245.50.bredband.3.dk)
Data: 17 lis 2008 - 16:19:19

Witam wszystkich. Mam łuszczyce od 3 lat ,narazie udaje mi się ją kontrolować.Używam szamponów head & shoulders raz dziennie i smaruje chore miejsca maścią dermowate.
PS.dermowate w płynie nie pomagało mi nic a nic.
Zanim udało mi sie zapanować nad łuszczeniem mój lekarz rodzinny zapisywał mi też jakiś roztwór kwasu ,był dosyć skuteczny ,ale nie jestem w stanie podać pełnej nazwy tego kwasu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: schera (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2008 - 13:15:58

Witam, polecam wszystkim szampon mineralny ZDRÓJ , włosy niezbyt przyjemnie pachną ale trudno. Ja używam od jakiegoś czasu i widzę lekką poprawę.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: edzia (---.range86-131.btcentralplus.com)
Data: 21 lis 2008 - 23:11:39

WITAM WSZYSTKICH, JA MAM PODOBNY PROBLEM NA SKORZE GLOWY CZERWONE PLAMY I LUSKI, PROBOWALAM JUZ OLIWKI SALICYLOWEJ, SZAMPONOW-POLYTAR,SZAMPONOW FIRMY BARWA-SIARKOWA MOC, TERAZ KUPILAM SZAMPON SEBORADIN NIGER ZOBACZYMY,NA RAZIE NIC NIE SKUTKUJE,PROBLEM JEST TAKI ZE MIESZKAM ZA GRANICA A LEKARZE TUTAJ POZAL SIE BOZE,SZAMPONY SPROWADZALAM Z POLSKI, MOZE KTOS DORADZI MI CZEGO EWENTUALNIE MOGLABYM UZYC , MOZE JAKAS MASC..., MOJE WLOSY NIE SA TLUSTE SA SUCHE I KRECONE NIE MAM POJECIA CZEGO UZYWAC POMUZCIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: beata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2008 - 17:23:00

patrycja Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> > Dobry wieczór Wszystkim!
>
> Pytanie do Pani Ani : co to za maści, które
> stosuje córka? skoro sa na zamówienie tzn.
> recepturowe, robione w aptece ? jezeli tak to
> mogłabym poznać skład recepty??? jestem bardzo
> ciekawa, skoro tak dobry efekt dają i nie
> zawierają sterydów.
> A biostyminę tez zalaecił lekarz?
>
> Panie Piotrze co to jest ta Linola?
>
> będę wdzięczna za odpowiedźsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kinga (149.254.224.---)
Data: 16 gru 2008 - 00:09:15

MAM Łuszczyce głowy używałam iuz szamponów na tą chorobe i nic chcialabym wiedziec jakie maści mam uzywac żeby cos pomogło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agni (---.mcon.pl)
Data: 16 gru 2008 - 11:05:37

Ja także mam zajęta głowe. Byłam nawet osoatnio na leczeniu w szpitalu. Na zlikwidowanie łuski nawal mi oliwe salicylową a potem jakąśbardzo tłustą masc ze sterydeami. Jak wróciłam do domu to przepisali płyn SOLER 2x dziennie, codziennie rano na 15 minut mam nakładać szmpon CLOBEX a potem umyć głowę szamponem DENOREX narazie go nie moge nigdzie dostac bo jest na braku wiec kupilam STIEPROX narazie to dopiero 5 dzień po wyjsciu ze szpitala i jest dobrze nic sie nie pogarsza a bywało tak ze jeden dzień nie posparowałam i znów sie robiłą łuska. Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze na dłuzej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: czarnullka22 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2008 - 13:54:36

czesc wszystkim!!!Mam 22 lata. Łuszczyce mam od 3 roku życia czyli od 19lat.Słuchajcie da sie żyć z tą choroba!!!wiadomo ze sa momenty zalamania ale nie wolno sie zamartwiac!od kilku lat używam masci ELOCOM...oczywiscie z malymi przerwami gdyz jak kazde sterydy ma skutki uboczne...podstawa jest bardzo mocne nawilżanie ciala...mi bardzo pomaga jod czyli morze i słoneczko(ale niestety skutkiem ubocznym sa biale plamki na ciele).acha dowiedzialam sie z kilku zrodeł ze stres ma ogromny wplyw na wysypy łuszczycy.Nauczyłam sie życ z ta choroba...nigdy ona mi w niczym nie przeszkadzal;a nio chyba ze czasami w zalozeniu jakiejs mini latem ale tez daje radesmiling smileymam bardzo wielu przyjaciol ale oni nie wiedza o tym ze choruje na łuszczyce jakos udaje mi sie to ukryc przed nimi...(wkoncu trzeba miec jakas swja slodka tajemnice...smiling smiley3 majcie sie w ciepełku i pamietajcie ze z przyjaciółką łuszczyca można życ!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: czarnula22 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2008 - 13:58:51

acha w łuszczycy głowy bardzo pomógł mi szampon który kupiłam sobie w Anglii nazwe napisze wam pożniej bo teraz jestem w pracy i nie pamietam nazwy!pomogłmi on na skore glowy jak i na reszte calego ciala..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: czarnullka22 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2008 - 14:06:03

acha teraz mi sie przypomnialo moze to zabrzm,i smiesznie ale na poczatku gdy mialam bardzo mocne wykwity łuszczycy na głowie milam doslownie same strupki smarowalam ja tlusta margaryna wlosy poschodzily mi strupki mam dlugie czarne wlosy wiec wyobrazcie sobier jak to wygladalo wiec sprobujcietongue sticking out smileyOSMARUJCIE MARGARYNA GŁOWE TRZYMAJCIE TO PRZEZ NOC NA DRUGI DZIEN UMYJCIE GLOWE I POSMARUJCIE PO RAZ DRUGI POTEM UMYJCIE GLOWKE Z DWA RAZY BO WLOSKI BEDA TROSZKE TLUSTE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 22:51:50

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej stosowanej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 22:57:55

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 22:58:44

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 22:59:20

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Grzegorz76 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2008 - 23:44:00

Andrzej, nie musisz walić aż takiej reklamy winking smiley, no chyba że musisz... grinning smiley

Co do łuszczycy głowy próbowałem juz wielu rzeczy ale wszystko to o kant d...y potłuc. Niestety u mnie skutkuja tylko sterydy i po ostatnim wysiewie wróciłem do elocomu. Plan mam taki że
1. Włosy obciałem na 1 cm
2. Elocom 2x dziennie na zmiany, ewentualnie potem 1x na dzień
3. Smaruję do całkowitej remisji i nie odpuszczam
4. Jak zmiany znikną to powoli odstawiam sterydy (nie nagle) i włosy myję pharmaceris 2x dziennie
5. Cóż mnie sie nie udało bez sterydów gratuluje tym co dali radę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: AMIGO (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2008 - 18:35:56

A ile za wiztte biorą?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mike (---.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie)
Data: 18 gru 2008 - 22:43:18

Witam!!! A wiec tak, stosowalem przez ponad 3 lata dermovate ktore z biegiem czasu przestalo dzialac i wyrabalo 8 razy wiecej mialem praktycznie cala glowe w tym, pozniej nic nie pomagalo przez okolo rok potem po paru miesiacach troche pomogl exorex ktory sie skonczyl a reszte (wydaje mi sie ze podrobek exorexu)nie dzialalo. Ostatnio kUpilem ten szampon z odzywka z ebaya. Gosciu wyslal paczke z Tajlandii no i dwie male buteleczki odzywki mniej niz szamponu. Ze mam krotkie wlosy to malo mi starczy szamponu i odzywki no i zaczalem stosowac po tygodniu codiczennym stosowaniu tylko nie swedzialo podrugim lekko zaczelo schodzic potem uzywalem co drugi dzien oczywiscie szampon piane trzymalem okolo 10do 15 minut splukiwalem wycieralem wlosy a potem wcieralem odzywke ktorej nie splukiwalem. NO i przy tym trzecim tygodniu zaczalem pic zielona herbate:,,Figura 1,, teraz po czwartym tygodniu picia herbaty trzy razy dziennie i uzywajac tego szamponu i odzywki co drugi dzien zostala mi tylko mala czerwona plamka ktora tez schodzi elegancko.
Jak ktos sie skusi i sproboje to mam nadzieje ze bedzie mial taki sam efekt , bardzo polecam tymbardziej ze nawet z paznokciprawie mi zeszlo wszystko tez.
Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: GR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2009 - 22:07:13

polecam maść piang ping

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwia:)) (---.customers.d1-online.com)
Data: 06 sty 2009 - 11:35:54

Hallo,wszystkim biracym udzial w tej dyskusji...
Od 3 lat dreczy mnie ta straszna choroba i,wcale nie potrafie sie z nia pogodzic...a,wiec elocom pomaga i mi od jakiegos czasu uzywam tez szamponu z morza martwego i tez w pewien sposob pomaga...chetnie bym sie dowiedziala czegos na temat tej diety kwasniewskiego a,wiec mily kolego ktory,cos tam wspomnial na ten temat...napisz prosze cos wiecej....Dziekuje i zycze pozostalym sukcesow w walce z tym CZYMS....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasiula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2009 - 14:55:16

witam!!!! czy ktoś może słyszał o nowej metodzie leczenia polegającej na wcześniejszym wykonaniu analizy pierwiastkowej włosów a następnie ustaleniu odpowiedniego typu leczenia???????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Beciak (---.soc.vectranet.pl)
Data: 15 sty 2009 - 18:06:00

Witam
Mam na imie Beata walcze z choroba od prawie 9 lat ciesze sie tylko z tego ze zadko umnie wystepuje ta choroba czyli jak wypadło 9 lat temu tak teraz dopiero tej zimysad smiley
Najgorzej jest umnie z ta chorobą w głowie z reszta czyli na ciele daje sobie rade licze że co do leczenia głowy ktos coś mi poradzismiling smileyja w rekompensacie moge podac adres lekarza który przynajmniej swoimi lekami mi pomógł na tyle lat że dopiero dziś prosze o pomoc Was smiling smiley
Leki na ciało posiadam wiec tylko głowe mam do zaleczenia a z tym problemem własnie zgłaszam sie na te forum licze ze zrozumieniem z cWaszej strony a przede wszystkim pomoc zrewanzuje sie objecuje: Pozdrawiam Beciak

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3031323334353637383940...->|-->
Bieżąca strona: 35 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.