Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3637383940414243444546...->|-->
Bieżąca strona: 41 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: taenia (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 09 sty 2010 - 23:27:22

najlepsza jest moja pani dr, ostatnio odwiedzilam ja po chyba 3 latach i mowie ze powrocilo i ze swedzi strasznie ... a ona mi mowi ze luszczyca nie swedzi (tak przynajmniej podaja w literaturze fachowej)!! tak sie wkurzylam ! chyba ja wiem lepiej ze mnie swedzi!! ona luszczycy nie ma wiec niech sie nie wypowiada!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: czarownica (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sty 2010 - 10:54:13

na łuszczyce głowy polecam Szampon Leczniczy ZDRÓJ.Szampon leczniczy z naturalnej solanki siarczkowej ze źródeł uzdrowiska Busko Solec Zdrój

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: malolepsza (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 11 sty 2010 - 12:16:27

Czesc jestem nowa na swedzenie biore wit z gr B mnie pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Sulphur (---.home.aster.pl)
Data: 11 sty 2010 - 21:27:19

Kontynując wątek


1. Zdrój to lek, przy okazji streszczenie jednego z badań dostępne w internecie:
Siarka jest szeroko stosowana w lecznictwie dermatologicznym ze względu na działanie redukujące, keratolityczne, odkażające, a także przeciwpasożytnicze. Solanka siarczkowa z uzdrowiska Busko-Solec zawiera znaczne ilości siarki jak i innych biopierwiastków. Celem pracy była ocena skuteczności mineralnego szamponu leczniczego ?Zdrój? w leczeniu łuszczycy oraz łojotokowego zapalenia skóry owłosionej głowy. Zwracano także uwagę na tolerancję szamponu i ewentualne działania uboczne. Na podstawie przeprowadzonych badań wykazano korzystny efekt terapeutyczny szamponu leczniczego ?Zdrój?, wyrażający się istotnym statystycznie obniżeniem wskaźnika PASI u pacjentów z łuszczycą w porównaniu do grupy kontrolnej, stosującej szampon placebo. Obserwowano również szybką poprawę kliniczną u chorych z łojotokowym zapaleniem skóry owłosionej głowy. Badany szampon był bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów, nie wykazywał działania drażniącego ani uczulającego. Uzyskane wyniki wskazują, że mineralny szampon leczniczy ?Zdrój? może być stosowany w leczeniu chorób skóry owłosionej głowy. Źródło (http://www.czytelniamedyczna.pl/show_ba.php?ktory=49)

2. Zdrój to koncentrat: należy stosować w rozcieńczeniu 1:4 (1 część szamponu 4 części wody)


sulphur Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Szampon leczniczy ZDRÓJ jest jedynym szamponem
> leczniczym (lekiem) wskazanym w leczeniu chorób
> skóry głowy takich jak łuszczyca i łojotokowe
> zapalenie skóry głowy (ŁZS).
>
>
>
> Witam
>
> Dołączając się do dyskusji chcę
> rozpowszechnić informację nt. Szamponu
> leczniczego Zdrój wskazanego w leczeniu chorób
> skóry głowy takich jak łuszczyca i łojotokowe
> zapalenie skóry głowy (ŁZS). Do tej pory
> odwiedzałem wyłącznie forum psolaris - mam
> nadzieję, że tutaj równie miło zostanę
> przyjęty.
>
> W pierwszej kolejności chcę zwrócić uwagę,
> że ZDRÓJ jest lekiem (produktem leczniczym) tak
> więc zarówno jego skuteczność jak i ew.
> przeciwwskazania / działania niepożądane
> (takich nie stwierdzono) zostały przebadane przed
> dopuszczeniem do obrotu.
>
> Po drugie: jest jednym z niewielu szamponów
> leczniczych (obecnie w Polsce zarejestrowane są 3
> szampony lecznicze) oraz jedynym szamponem
> leczniczym wskazanym w leczeniu łuszczycy oraz
> łojotokowego zapalenia skóry głowy.
>
> Więcej informacji zamieściliśmy na naszej nowej
> stronie:
> http://sulphur.com.pl/szampon_leczniczy_zdroj.php
>
>
> Oczywiście zachęcam do dyskusji dzielenia się
> uwagami i zadawania pytań.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Natalia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 11 sty 2010 - 21:48:46

dfdww1d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2010 - 11:41:06

Witam wszystkich!
Przebrnęłam trochę przez forum, jednak tyle tego, że wszystkiego nie jestem w stanie. Z łuszczycą głowy zmagam sie od 3 lat. Stosowalam Elosalic. Ale to nie pomaga. Czytalam porady iwciaS odnośnie Salicylolu. Zamierzam go zastosować, bo nie daje sobie juz z tym radysad smiley tylko mam pytanie jakiej maści uzywać po uzyciu salicylolu? Mam nadzieje, ze na jakis czas mnie nie wysypie.

Oprócz głowy mam wysyp na łokciach, w uszach, w brawich, na kolanach i zaczął sie na łydkach, mam okropne plamy! Czy mozna sie ich pozbyć? jestem załamana sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2010 - 12:39:49

I jeszcze jedno pytanie. Czy po stosowaniu flucinaru na łokcie, kolana i łydki te białe plamy zostaną na zawsze? Tak przeczytałam na forum, ponoc sterydy tak działają, ze po nich zostaje te białe plamy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2010 - 16:07:48

Hej Marcz! U mnie jest tak, że oczywiście mi się nie chce ale się mobilizuję i zaczynam kurację Salicylolem Siadam przed telewizorem wieczorkiem z buteleczką w ręce i wcieram w skórę głowy w zajęte miejsca( ale było i tak, że jedna wielka skorupa była więc całą głowę wtedy ) Kładę ręcznik na poduszce i tak śpię, Rano myję trzy razy, raz za razem I tak powtarzam 3-4 noce i już więcej nie robię, niczego nie stosuję. Jak coś się małego pojawi to wtedy nawet raz posmarować i wystarczy!!! (Jeszcze tylko jedno, po pierwszej nocy najlepiej przed umyciem głowy dobrze jest pomóc łusce się oderwać, delikatnie i po myciu wyczesuje się łatwo bo większość z myciem znika. Przy drugim smarowaniu na noc salicylolem głowa jest dobrze dostępna do leczenia) Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mikusia305 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 sty 2010 - 18:03:20

Witam! Mam łuszczycę głowy,rzadko kiedy pojawiają się plamy na ciele.Na skórę głowy pomaga mi Dermovate i maść robiona (Urea 40,0;Ag.destil g.s;Vaselini 100.0;M.f.ny),na uszy polecam Laticort CH,a na ciało Delatar maść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: piorunia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sty 2010 - 01:22:19

Hej,
z łuszczycą zmagam się od praktycznie urodzenia, czyli 25 lat. Na początku stwierdzali łojotokowe zapalenie skóry, a to atopowe, a miałam stwierdzoną nawet grzybicę (sic!) i inne ustrojstwa. Mam praktycznie wszędzie, pół pleców, łydkę, boki do bioder, a nawet pachwinę. No i głowa, to masakra, bo miałam zawsze długie włosy, teraz już trochę ścięłam.
Stosowałam wszystko, co było możliwe. Od flucinarów z różnymi literkami, do jakiegoś najsilniejszego leku ponoć,takie coś, co barwiło na czarno i zejść nie chciało, maść po której właosy przez miesiąc były tłuste i niczym nie chciało zejść i inne specyfiki po których albo więcej swędziało albo wypadały włosy. Połowy nazw sobie teraz przypomieć nie mogę. No i tabletki, mega skuteczne na swędzenie i stan zapalny skóry - skutek uboczny: mega szybkie i poważne psucie wątroby.
Wiecie co? Stosowałam przez 10 lat diprosalic, skuteczny, ale nawroty powodowały depresję. I nikt, żaden dermatolog, nawet lekarka, która wypisywała mi recepty jak nie chodziłam do dermatologa, nie powiedział mi, że TO STERYDY. dowiedziałam się z neta i od razu przestałam stosować. o konsekwencjach boje się nawet wspominać. z grzywki to mi śnieg padał. :/
Zmieniła dermatologa i dostałam blue cap, drogi, ale skuteczny. Po miesiącu leczenia, 2 miesiące wolne, a jak zaczęło powracać, to kuracja od nowa. Szlag wszystko trafił, kiedy go a rynku nie było i miałam sesję.

Aż tu NAGLE W MAJU POSZŁAM DO FRYZJERA. Ha!
nie uwierzycie. Miałam trochę zaleczoną łuszczycę i wybrałam się do znajonej na farbowanie. To mi zawsze pomagało na łusczycę. Umyła mi jakimś szamponem.
Na drugi dzień macam głowę i jakby mi się zdaje, że jest mniej i to dużo mniej. Poszłam po 2 dniach na poprawkę farby (bo kolor zawsze u mnie inaczej wychodzi niż chcę) i umyła mi drugi raz. Prawie nic nie było!
SZAMPON NAZYWA SIĘ NECCIN 3 I DZIAŁA CUDA!
Od maja stosuję regularnie, 2 razy w tygodniu (2 razy myję włosy podczas każdego mycia) i nic nie mam, żadnych nawrotów, swędzeń, sypania. Nic. Czysta ładna głowa i brwi. Bo ten szampon można stosować na całe ciało. (Plecy jeszcze mam zajęte, bo wystąpiła reakcja uczuleniowa na proszek do prania).
Szampon jest stosunkowo tani (np. w porównaniu do blue cap, który starczał na 2 tygodnie kuracji i kosztował od 50 do 70 zł (50 płyn, 70 ponad spray)). Kosztuje 30 zł i mi starcza na 1,5 miesiąca (250 ml). Zamawiam przez neta, a w Gdańsku w jednej aptece go mają.
Zero kuracji, męczenia i płakania. Myję głowę jak normalny człowiek i nic nie mam. Pierwszy raz od lat cieszę się rozpuszczonymi włosami.
I mam teraz sesję, zero nawrotów w czasie stresu. A diety też nie stosuję za dobrej. za dużo słodyczy.

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: miet55 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 sty 2010 - 17:08:48

Przed chwilą zamówiłem NECCIN w Gemini. Ciekawe czy pomoże smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Andrew (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 sty 2010 - 17:36:02

Chyba też sobie go zamówię smiling smiley Można go również stosować na ciało...

http://www.aptekagemini.com.pl/p/pl/796
/neccin+no+3+szampon+przeciwlupiezowy+250+ml.html

Myśle też nad tym ZDRÓJ, ale nie wiem co wybrać, może coś jescze ktoś poleca ?

Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Zybi (---.blokowe.pl)
Data: 21 sty 2010 - 11:21:45

Jeżeli ktoś chce poznać domowy sposób na zaleczenie łuszczycy głowy proszę napisać na adres [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 21 sty 2010 - 13:50:39

Zybi, a dlaczego nie napiszesz na forum? Wszyscy chcą poznać dobre sposoby i będziemy Ci wdzięczni za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasiapse (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 sty 2010 - 19:28:04

na forum trafiłam przypadkiem.na łuszczycę zachorowałam w wieku 6 lat,teraz mam 35.przyzwyczaiłam się do tej choroby.nieraz jest ciężko.od kilku lat stosuję szampon denorex.mi bardzo pomaga (kilka saszetek i mam problem z głowy na jakiś rok.przeważnie dopada mnie jesienią,głowa cała biała i sypie się zniej jakbym posypała jakimś proszkiem)polecam ten szampon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 21 sty 2010 - 21:51:24

Znalazlem pewien lek podobno niezly ale ciekawi mnie moze ktos cos onim rowniez slyszal, mianowicie chodzi mi o Dr Michaels.. http://www.drmichaels.pl/index.htm

podobno jest to jakis stosunkowo nowy lek, wlasnie go zamowilem troche mnie ta imprezka wyniosla bo za zestawik zaplacilem 370 zl ;/ zobaczymy czy beda jakies poprawy.. narazie stosuje exorex lotion and exorex cream, wiekszych popraw nie widze fakt to dopiero niecaly 2 tydzien kuracji zobacze co bedzie pozniej.. moze przejded sie do jakiegos specjalisty w uk moze oni (cudownie) mnie uzdrowia ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: miet55 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sty 2010 - 11:59:08

Przed chwilą dotarła przesyłka z Neccin no 3 , od jutra zaczynam używać. O efektach poinformuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: kuslik (---.171.198.150.static.crowley.pl)
Data: 22 sty 2010 - 23:25:01

Ja dopiero od wczoraj zaczelam stosowac exorex lotion i krem i narazie nic nie moge powiedziec. za krotki zcas na jakakolwiek opinie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2010 - 09:46:01

miet55, czekam na relacje z dzialania Neccin no3 smiling smiley moze zadziala?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: miet55 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sty 2010 - 13:14:29

Po dwóch umyciach, żadnej pozytywnej reakcji. Zobaczę później ale już teraz sądzę, że to wielka ściema!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3637383940414243444546...->|-->
Bieżąca strona: 41 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.