Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 32
Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 24 maj 2006 - 11:13:50

Moj facet choruje na cezka luszczyce od 23 lat.Jestem z nim 2 lata.Wysypywalo go caly czas,czesto bywal w szpitalu.Cialo do 70% zajete,oprucz twarzy i szyi.Paznokce od rak i nog znieksztalcone,z jakimis korzeniami,kore bolaly.Od 2 miesiec pije 3 razy dziennie serwatke,ok litra.Smarowal tez cialo.Zaleczal sie przy tym dermowate,ktora leczy sie zreszta od lat,bez tego narastal mu taki pancerz,ze nie mogl sie poruszac,bo skora pekala.Byl strasznym pesymista z nastawieniem,ze luszczyca opusci go dopiero w grobie.Zeby go przekonac zadzwonilam do znajomej do Zielone Gory,ktora ciezka luszczyce wyleczyla serwatka i od 10 lat jest gladziutka.Dopiero po rozmowie z nia zgodzil sie na picie serwatki.Pierwszy raz od kiedy z nim jestem wyglada tak zdrowo.Ani jednej plamki,paznokcie odrastaja prosciutko.Blask w oczach,sama radosc,spokojniutki,zero nerwow.Jest jeszcze efekt uboczny,ze schodl 10 kilo,mial dosyc spora nadwage. Do wszystkich,ktorzy nie maja wiary w siebie,luszczyca nie stanowi zadnej bariery w milosci,ale ciesze sie kiedy on sie dobrze czuje. Na temat zbawiennego dzialania serwatki mozna poczytac tez na stronach internetowych.Zycze wam duzo zdrowka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 11:25:21

Kurczę ale skąd wziąść prawdziwą serwatkę jak nie posiadam krów? Czy jest ona dostepna w sprzedaży ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Marcin (---.bsk.vectranet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 12:42:24

Mam dwa pytania. Jak stosować serwatkę? Na jakich stronach można o tym poczytać?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!!
Marcin!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 12:53:27

witam nie wiem czy tu chodzi o serwatke spozywcza bo jesli tak to w normalnym sklepie spozywczym za ok.1,50 jest to tanie ale nie wiem czy o taka chodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 13:43:11

Właśnie chciałam o to samo zapytać Bożenę jaką serwatkę stosować czy ta ze sklepu nadaje się ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 24 maj 2006 - 14:55:35

Tak chodzi o najzwyklejsza serwatke spzywcza,bez zadnych dodatkow.Ta znajoma mi mowila,ze sama robila z litra mleka codziennie,moze wtedy nie szlo dostac.Kwasne mleko podgrzewala w delikatnej temperaturze ok.30°.Twarozek ocedzic,zostaje serwatka.Ja mieszkam w Berlinie zamawiam serwatke w aptece z firmy bioforce zkoncentrowana,rozrabia sie 1/10. Ale tylko dlatego,ze niemieckie mleko jest tak zakonserwowane,ze nie kwasnieje,a maslanki w sklepach spozywczych sa doprawione smakowo i nie sa naturalne. Gdzie mozna poczytac,odnajde i napisze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 24 maj 2006 - 15:25:41

Serwatka opisana jest na stronie http://www.poradnia.pl/podstrony/czytelnia2/07/serwatka.html Najlepiej wjechac na gogle napisac chaslo :wlasciwosci serwatki,i ma sie wtedy do wyboru wiele stron na ten temat.Reklamuje sie tam tez wiele firm,ktore przerabiaja serwatke w jakis tam sposob przerobiony i drogo,ale najlepsza jest zwykla.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: rena (80.51.176.---)
Data: 24 maj 2006 - 21:33:30

BOŻENO BARDZO CIĘ PROSZĘ NAPISZ MI JAK CZĘSTO MAM PIĆ TĘ SERWATKĘ ILE RAZY NA DZIEŃ.Z GÓRY DZIĘKI.PA.PA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (213.25.144.---)
Data: 25 maj 2006 - 13:57:53

Bozeno,proszepomoz mi.Moja corka ma to na glowie ,lekarz jeszcze nie wie czy to łuszczyca czy łojotokowe zapalenie skory . walczymy z tym juz kilka miesi ęcy. Napisz,coś co wiesz na temat serwatki.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: zbys (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 17:26:04

rena przeczytaj początek, tam pisze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 maj 2006 - 23:33:09

Najlepiej wypic na czczo szklanke i miedzy posilkami.Okolo litra dziennie. Serwatka leczy nie tylko luszczyce.Robi porzadek w jelitach,odbudowuje tak czesto zniszczona u chorych ludzi flore bakteryjna,ktora jest odpowiedzialna za stan naszego zdrowia i podatnosc na choroby,poczawszy od wszelkich infekcji,po depresje,nerwice,luszczyce itd.(smierc czai sie w jelitach),jak to stwierdzilo juz wiele uczonych.Oprucz tego jest bardzo bogata w przeruzne zwiazki mineralne,witaminy,przy braku ktorych organizm nie potrafi normalnie funkcjonowac,np.organizm traci funkcje odtruwania.Regularne picie serwatki uzupelnia powstale przez lata braki,regeneruje,doprowadza funkcje organizmu do rownowagi.A choroba jest niczym innym jak zaburzenie rownowagi funkcji organizmu.Poprzez smarowanie masciami czujemy chwilowa ulge,ale przyczyna tkwi glebiej .Nie namawiam na natychmiastowe zaprzestania smarowania,jesli jest koniecznosc,ale jednoczesnie pic serwatke,a lepsze samopoczucie i efekty leczenia sa b.szybkie.Serwatka ma podobne wlasciwosci i jest lekkostrawna jak mleko matki.Na swieze mleko 70% ludzi doroslych reaguje nietolerancyjnie,czyli organizm ciezko strawia, zdrowsze sa kwasne produkty z mleka,jogurt twarog,maslanka. pozdrowionka


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Piotruch (---.std.tsi.tychy.pl)
Data: 26 maj 2006 - 00:40:00

a można spozywac taką rozrabianą ? albo taką link >> http://www.allegro.pl/item104552356_serwatka_bialkowa_rolmelcz_dla_sportowcow_.html prosze o odpowiedz.... :p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 26 maj 2006 - 07:59:58

Osoboiscie nie mam przekonania do serwatki w proszkach.Napewno posiadaja wiele skladnikow,ale nie do konca tak jak natura.Jezeli nie masz innej mozliwosci,to radze brac chociaz ta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2006 - 09:00:23

czy serwatka to to samo co maslanka ? teraz z naszego mleka nawet tlustego trudno jest zrobić twarozek i tym samym otrzymac serwatke smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2006 - 13:18:35

Wiecie co, mleko od krowy sprzedają ludzie na rynkach , ryneczkach.Właśnie zakupiłam sobie 2 butelki i przelałam do garka aż się zrobi siadłe a potem odleję serwatkę.Zamierzam co drugi dzień kupować mleko, żeby serwatka była świeża. Dobrze że mam koty i psa bo co ja zrobiłabym z taką ilością przetworzonego mleka.Zobaczę co z tego wyjdzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 26 maj 2006 - 14:26:25

Bozeno czy mozesz mi napisac jak nazywa sie ten koncentrat bo mieszkam tez na zachodzie a tlumaczenie trudno znalezc .i czy ta apteka to jakas specjalna czy idzie zamowic obojentnie w jakiej ,z gory dzienkuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 26 maj 2006 - 16:39:52

Mleko w woreczkach to najtansze z zasady dobrze kwasnialo,przynajmiej w bylym gorzowskim. Trzeba postawic w cieple.//Koncentrat mozna zamowic w kazdej aptece i w reformhaus nazwa: Molkosan ;z firmy Boforce ;A.Vogel.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 26 maj 2006 - 23:50:09

Bożena ja jestem z Zielonej Góry może twoja znajoma mogłaby ze mną porozmawiać?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: mateusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2006 - 11:55:55

mam pytanie do bozeny, czy twoj partner stosowal jakas specjalna diete jak pil ta serwatke i smarowal sie ta mascia??, jak tak to czy moglabys powiedziec jaka?? i po jakim czasie bylo widac efekty??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Paweł (---.devs.futuro.pl)
Data: 27 maj 2006 - 15:47:20

byłem w kilku sklepach spożywczych ale nie było tam serwatki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.