Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2006 - 13:52:30

a czy to nie wychodzi na to samo ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2006 - 21:58:00

nie bo lek mozesz otrzymac a skadu nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2006 - 02:17:55

EWIDETNIE mi tu smierdzi osoba, ktora chce zarobic na NIEULECZALNEJ chorobie i krzywdzie ludzi gotowych wydac kase na jakis tam CUDOWNY lek ! Brzydze sie takimi osobami i zycze wam wszystkim, cholerni naciagacze chorych ludzi, z calego serca, poparzenia dupska ogniem piekielnym,czyli wiecie czego smiling smiley oby jak najszybciej. i dajcie sobie spokoj z odpisywaniem na listy tego goscia,bo to widze nie ma sensu. a do ciebie krzysiu drogi - jesli nie chcesz pomoc nam, czyli chorym na to sama chorobe na ktora RZEKOMO chorowales TY i dobrze wiesz jak sie cierpi przez nia, to - W DUPE SOBIE WSADZ TO LEKARSTWO smiling smiley i poszukaj sobie debili gdzie indziej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2006 - 15:27:17

kultura nie grzeszysz marcinie ale coz nie moja w tym rzecz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2006 - 15:28:44

i Ciebie nikt nie zmusz do stosowania tego leku ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2006 - 17:18:20

Pewnie ze nie zmusza, ale szkoda naiwnych, zdesperowanych ludzi którzy łykną wszystko i bez względu na cene byle im pomogło. Stąd oburzenie nie których z nas i ciagłe zaczpki w twoją strone. Chciałbym się mylić, super by było gdzybyś rzeczywiście miał namiar na taki lek, ale sorry, jak ktoś podaje tylko numer telefonu i zero konkretów to tak to własnie wygląda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2006 - 17:19:16

Ja również nie chce twojego leku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 14 cze 2006 - 18:57:59

Bozena ja klade rece na takie plytki i od tez kladzie mi na brzuch plecy i klatke piersiowa takie metalowa cos co jest podlaczone do takiej maszyny i to mi reguluje organizm i watrabe jezeli chcesz konkrety pisz na maial chetnie ci wszystko opisze tyle ze ta kuracja jest bardzo droga...:/ w razie czego napisz na maila

PS sorka ze dopiero teraz pisze ale jakos czasu nie mialam tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 10:06:25

konkrety sa takie ze jak chcesz to sprobowac to bardzo prosze litr tego wystarczy na ok 3 tygodni i kosztuje 45 zl .A inne jak nie chca to nie ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 10:07:46

Kazik nie chcesz to nie Twoja sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 13:28:56

To ma być konkret? smiling smiley Płace Ci 45zł i dostaje kota w worku COŚ co ma mi pomuc. Nie, chłopie załamujesz mnie. Posłucham Marcina i przestane to komentować. Chyba juz wystarczająco duzo o tym powedziano. Pa Krzysiu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 14:08:37

sam siebie zalamujesz chlopie i nie dajesz sobie szansy .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 16:12:38

gadasz "chlopie" jak przekupka z targusmiling smiley czemu tak Ci zalezy na tym aby ktos to kupil ?! ja tu widze jedno zaangazowanie z twojej strony -> chec sprzedazy!! a to forum jest w innym celu --> POMOC INNYM CHORYM ! Wiec prosze cie... idz z tego forum! jesli brakuje ci pieniedzy- zarob PRACA! jesli nie chce ci sie pracowac: idz pod kosciol! Ale zeby zarabiac na KRZYWDZIE NIEULECZALNIE CHORYCH ?! co z Ciebie za czlowiek? Kazik "nie daje sobie szansy" buahaasmiling smiley) no jasnesmiling smiley Szansy TOBIE na zarobienie kasy ?! smiling smiley powtorze sie: poszukaj sobie idioty gdzie indziejsmiling smiley z mojej strony koniec na ten temat.
PS. widze ze spusciles z 50zl na 45zl... niezla promocja...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 17:16:06

gosciu ale w tobie zacietrzewienia .W aptece tez nic darmo nie daja jak pojdziesz prywatnie do lekarza to tez niezle zaplacisz.Chyba zebys chcial zyc w komunizmie bo wszystko na to wskazuje ze to ulubiony Twoj ustroj tab by ialo byc wszystko za darmo i wszystko wspolne .Zastanow sie gosciu co piszesz .Idz do sklepu po chleb i tam tez im wygaduj ze za darmo Ci nie chca dac to Cie za chorego uznaja .A co do mojej pracy pracy to sie nie martw .i na zakonczenie ci powiem jeszcze jedno jak chcesz byc zdrowy to zmien swoja postawe w stosunku do innych ludzi bo emanujesz wielka nienawiscia a to bardzo zle wplywa na łuszczyce moze przynajmniej cie tego naucze przemądrzalku.Ja nie jestem sponsorem zeby komus cos za darmo dawac i to na duzą skale bo z nieba to nie spada samo tylko kosztuje .zycze opanowania i zdrowia i pomysl o tym co napisalem jesli chcesz byc zdrowy .Nie mozna byc do konca zdrowym ziejac jak Ty nienawiscia tylko dlatego ze ty bys chcial wszystko za darmo .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 20:33:16

znowu to samo. ja niechce od ciebie nic za darmo "gosciu"smiling smiley moglbym zaplacic majatek gdyby to co piszesz mialo jakis sens a ty oferujesz kota w worku. Zadnej nazwy,skladu,dokladnego opisu lekusmiling smiley Masz nas za zwyczajnych kretynow. a co do zlosci-> jestem bardzo wesolym czlowiekiem,ale nie przekonasz sie o tym TY,poniewaz palam nienawiscia do oszustow. JASNE?! odpusc sobie,bo ja juz DEFINITYWNIE koncze ten temat a odezwalem sie jedynie dlatego ze mylisz sie co do mojego nastawienia do swiata. a jest takie,ze kocham i szanuje DOBRYCH ludzi ale niestety nie nawidze klamstwa i oszustwa i nie potrawie robic slodkich oczu do takich ludzi. to forum nie jest po to zeby sie klocic, albo zarabiac na kims,wiec jesli nie jestes sklonny pomoc komus tylko na nim zarobic - DAJ SOBIE SPOKOJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2006 - 11:37:27

dla mnie krzysiek to bzdura co robisz bez beki nie weisz co facet ci sprzedaje moze daje ci ziola klimuszki albo jakies inne na luszczyce a ty mu wierzysz na twoim miejscu sprobowalalabym wziazc te ziolkai zabrac do jakiegos innego zielarza zeby sprobowal ci powiedziec co tam jest moze wtedy sie dowiesz za co tak naprawde placisz
a tak a propos to znikanie luszczycy dopiero po trzech miesiacach to dla mnie zadna rewelacja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2006 - 15:23:43

wiesz ja to pije dlugo i schodzi mi a jaki jest dokladny sklad mnie nie interesuje liczy sie efekt ze mi schodzi bo mialem tego coraz wiecej i wiecej zanim zacząłem to pic .Wiec nie bede robil zadnych dochodzen to nie sa ziola Klimuszki bo gosciu sam doszedl do receptury ,sam opracowal sklad .Nawet to nie ma nazwy bo ktos sie tu o nazwe pytal .Jesli by chcial to gosciu zarejestrowac to dluga droga , nie chce podac nikomu skladu zeby mu nikt nie ukradl tego do czego doszedł.Iwiem ze skaldniki sa tylko naturalne i nie zawiera to zadnych trujacych roslin .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 13:16:30

przyjmuje zamowienia na plyn do picia antyPs* mi pomaga i schodzi mi nie pytajcie o sklad bo jest utajniony kto chce moze zaryzykowac .Preparat jest cakowicie z naturalnych skladnikow .Koszt 45 zl +koszt wysylki za litr .Wystarczy na ok 2-3 tygodnie w zaleznosci czy pijemy 3 lub 2x dziennie.Z uwagi na transport wysylam w plastikowej butelce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 13:21:21

robi to zielarz .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 13:48:37

Czesc Krzysiek nie dziwie się reszcie że nie chcą kupywać czegos bez konkretów bo napewno nie jeden nadział się na oszusta który chce kase za nic niewarty specyfik każdy chce się najpierw upewnić czy to działa.Sam mam łuszczyce od18 lat i niesety pogodziłem się z Tym to nie jest do wyleczenia a pieniedzy tesz mnustwo wydałem a efektów nie widać do tej pory.Pozdrawiam Andrzej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.