Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 27 cze 2006 - 01:03:34

ble ble ble, a co powiesz na to Krzysztofie: na luszczyce choruje od 14lat,od 4lat bez zadnych masci, bez zadnej diety, jadam wszystko to co lubie, czyli slodycze, hamburgery, zadnego kontaktu z lekarzem dermatologiem, ani zadnym innym naciagaczem, ktorzy i tak wyciagneli od moich rodzicow kupe kasy, gdy probowali pomoc swojej corce, problemy z uszami i niedoczynnosc tarczycy; do czego zmierzam? do tego, ze w czsie wiosennym i letnim moje cialo jest praktycznie "czyste", ale wiem, ze zima powroci i tak w kolko; a czy Ciebie po tym co stosujesz nie wysiewa na zime? Luszczycy na dzien dzisiejszy wyleczyc sie nie da, a jedynie zaleczyc lub uspic na dluzszy czas; gdyby luszczyce dalo sie wyleczy, tak jak o tym piszesz, to bylbys juz miliarderem; jakos nie moge uwierzyc, ze zadna kropka ci nie wyskoczyla; moj tato ma juz od ok20lat tylko sporadycznie po 3,4kropki na calym ciele/nawet zima/ a nie moge powiedziec, ze sie wyleczyl, ze nie jest chory, jest chory, jest dalej luszczykiem, tylko nie atakuje go juz tak jak kiedys; nie wiem Krzysiu jak pojmowac twoj post, z jednej strony moge ci zaufac/ale i tak nie skorzystam z twoich rad/, a z drugiej strony... mam przeczucie, ze piszesz to szczerze, ale troche tak jakbys nie stapal po ziemi i byl marzycielem; zycze powodzenia w walce z luszczyca


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 12:43:50

Czy mi wysieje na zime nie wiem bo zacząlem to stosować od lutego marca tego roku i zdaje sobie sprawy ze walka z luszczyca jest bardzo trudna ,dlatego mysle ze po zaprzestaniu przyjmowania leku to po jakims czasie moze powrócic i pisze o tym otwarcie i bez wmawiania komukolwiek ze to jest cudowny lek ktory raz na zawsze usunie chorobe (przeczytaj moj pierwszy post juz w nim pisalem o takiej mozliwosci )choc jak bedzie nie wiem bo dalej to przyjmuje a luszczyca mi schodzi wiec idzie ku dobremu.i nie musze sie truc sterydami ktore daja skutki uboczne czy innymi podobnymi. A w moim przypadku mimo ze mam w tym roku 42 lata z luszczyca bylo coraz gorzej coraz wieksza powierzchnia zajeta skory(na goleniach obu nóg na klatce piersiowej w kilku miejscach ,lecach za uszami we wlosach i na lini wlosow na czole oraz po obu stronach nosa a na policzkach na przedramionach i ramionach .obecnie z tego niewiele juz zostalo Co do diety to wg mnie jest bardzo wazna jesli sie chce wygrywac z luszczyca .A ją kazdy moze stosowac sam bez dodatkowych kosztow tylko wystarczy zmienic nawyki zywieniowe i miec silna wole aby sie przestawic w sposobie odzywiania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 27 cze 2006 - 12:55:39

wiesz napewno kazdy z nas chcialby aby ci sie udalo, bo gdy uda sie jednej osobie, to wzrasta nadzieje, ze uda sie nam wszystkim; dlatego jak luszczyk zyczy luszczykowi zeby mu luszczyca zeszla to jest to jak najbardziej szczere; wiec zycze ci powodzenia;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 12:58:56

dziękuje wzajemnie zycze Ci wszystkiego dobrego i zdrowiia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 20:59:57

Posluchajcie mnie teraz wszyscy uwaznie .Zarzucano mi ze chce tu zarabiac na krzywdzie waszej proponujac preparat do picia ktory sam pije i mi powoli po nim schodzi.Poczytalem sobie teraz pare postow . Bije z nic czesto Wasz dramat mlode dziewczeta ktore maja prpblemy z poznaniem kogos bo czuja sie oszpecone czy z chlopakami to samo .Ja mialem to samo jak bylem mlody nie wyobrazalem sobie ze bede z kims ze kazda kobieta mnie odrzuci jak zobaczy jak wygladam ze bedzie sie bala ze sie zarazi itp.Powiem wam wszystkim co powoduje luszczyce bo moim zdaniem wiem to .Zanam ogolnie mechanizm powstawania luszczycy .To co pije jest wlasnie srodkiem dzialajacym przyczynowo na luszczyce i dlatego ona sie cofa .A wiec luszczyca jest wynikiem zatrucia krwi >Organizm nie umiejac pozbyc sie toksyn w normalny sposob .Wydala je min przez skore w miejscach gdzie sa wykwity na skorze skora jest przesiaknieta toksynami i stad powstaje tam stan zapalny a skora sie zluszcza w akcie samoobrony .Tak wiec miejsca luszczycowe na ciele sa kanalami do usowania toksyn w organizmie .Samarowanie sterydami wiec jest calkowitym nieporozumieniem bo zamykaja te kanaly na jakis czas stad organizm broniac sie wysypuje nas w innym miejscu stad po sterydach choroba sie tylko zaostrza .Pytanie wiec jak leczyc luszczyce .Mozna leczyc ale leczyc trzeba cale zycie bo bo leczenie polega na ciaglym odtruwaniu organizmu pomaganiu mu w odtruciu poprzez zmiejszenie trucizn w organizmie luszczyca sie cofa .Wiec dlatego w walce z luszczyca tak wazne jest co sie je aby sie dodatkowo nie zatruwac .drugim czynnikiem w leczeniu jest wspomaganie odtruwania organizmu i to ciagle bo ta funkcja u nas jest do bani .W moim wypadku to co pije ma silne dzialanie odtruwajace i dzieki temu luszczyca mi schodzi To tyle na ten temat tak wiec mozna zapanowac nad luszczyca tylko jest to walka ustawiczna jak narazie jak mysle ..Kto sie do tego zastosuje zaczne powoli wychodzic z lusczycy Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowia . Krzysiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marekk-wes (213.134.179.---)
Data: 30 cze 2006 - 21:30:22

Krzysiek!!!!!!!!!!!!masz Nobla w kieszeni i 1.000.000$.........poczestuj tym specyfikiem wszystkich cierpiacych /ale za darmo/za 1 mil /$/ papieru uzdrowisz paru łuszczykow w Polsce......smiling smileysmiling smileysmiling smileysad smileysad smileysad smiley
Nie pozdrowie Cie bo nic nie wnosisz na forum oprocz checi zysku....
Generalnie akwizytorze...SPADAJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 22:02:00

Jestes cmok jak to nic nie wnosze wlasnie Ci powiedzialem co jest przyczyna choroby i jak ja leczyc a ty mowisz ze to malo ?facet zadziwiasz mnie swa ignorancją .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 22:06:28

nie z checi zysku bo surowce sa drogie wiec nie bede cie sponsorowal jak chcesz sponsora to idz do baru moze tam znajdziesz jak dasz d...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 22:11:32

Zreszta mam juz odbiorcow tego i dobrze im to sluzy a ty sie wypchaj i dziekuje za komplement ze jestem akwizytorem wiesz ciezka praca ale daje satysfakcje w koncu za darmo nic na tym swiecie nie ma wiec trzeba pracowac.Popracuj jesli pracujesz za darmo z jeden miesiac to mozemy pogadac wowczas o darmowym siwiecie jaki by ci pasowal .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 22:17:39

znikam z tego forum bo widze ze malo tu ludzi ktorzy chca sobie pomoc choc jest tu paru takich .Wiekszosc albo wierzy w sterydy lub tym podobne czesc jest beszczelna do granic i chamska i tylko Czlowieka obrazaja i daja w pysk jak chce sie im pomoc dziekuje za takie towarzystwo pozdrawim wszystkich na pozegnanie czesc!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2006 - 11:29:09

Krzysiu, piszesz banały o których każdy wie, które można przeczyatć na róznych stronach w internecie. To żadna nowina z tymi toksynami, sterydami i Ty dobrze o tym wiesz. Myslisz jednak że kogoś do siebie przekonasz, udajesz takiego zatroskanego naszm losem za jedyne 45zł na 3 tygodnie. Olał bym twoje posty ale pisze tylko dlatego żeby Ci nie co utrudnić interes. Mam jednak nadzieje że nikt sie na to nie nabierze i że na innych forum tez znajdą sie ludzie którzy porzeszkodzą Ci w zarabianu na nieszczęsciu innych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.mtm-info.pl)
Data: 01 lip 2006 - 18:14:53

Popieram glos Kazika w 100% i ciesze sie ze sa myslace osoby na tym forum. Krzysiu, piszesz ze surowce sa drogie i nie bedziesz nikogo sponsorowal a twierdziles ze jakis tam zielarz ci to sprzedaje. sam sobie zaprzeczasz i dziwisz sie ze ludzie sie na ciebie oburzaja. Jestes klamcą! Jakbys chcial nam pomoc, tak jak twierdzisz, to podalbys sklad tego leku a nie zdzieral kase. Jak dla mnie przeczytales cos na internecie, znalazles jakies ziolka do parzenia ktore mozna w zielarskim kupic za 10zl albo zbierasz to sam (w koncu lato jestsmiling smiley i probujesz nam "pomoc" przy okazji zarabiajac. Bardzo ciesze sie ze w koncu nas opuszczasz i wspolczuje tWOIM "odbiorcom" (zalosna nazwa ludzi chorych!!!!). no tak.. odkryles co jest przyczyna luszczycy!! kur.. tyle lat sie najepsi lekarze z tym zmagaja i im sie to nie udalo a tY zwykly szarak jestes taki genialny !Twoj post urusl od jakiegos czasu masakrycznie a nic nie ma na nim co by komukolwiek pomoglo. Poza twoimi bzdurami ,numerem telefonu i cena za "produkt". zalosne. zegnam mam nadzieje na zawsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.