Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 13:58:00

bla bla bla i tak nic nam to nie da, luszczyca wroci po jakims czasie, wiec lepiej stosowac pewne ale powoli dzialajace metody niz tracic kase na koty w workach, przeciez ten "specyfik" jak ty to nazywasz nie uchroni cie przed luszczyca na cale zycie, na niektorych zadziala na niektorych nie, wiec wole isc sie opalac za darmo i kupywac tanie masci wypisane przez lekarza, pic serwatke albo stosowac inne malokosztowne metody, niz placic co jakis czas kupe szmalu za cos co niewiadomo czy dziala,a poza tym trzeba bedzie wielokrotnie stosowac, bo nie wierze zeby zwlaczalo luszczyce na dluzszy czas.

Poza tym wyraznie cos kombinujesz, 5 - 10 osob, zalozmy ze te 5 osob sie zgodzi i w latwy sposb masz juz 225 zlotych w kieszeni, pokrywajac jedynie koszty przesylki jakiejs breji.

Parafrazujac "Idola" - jestem na nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 17:25:59

tak to prawda ze prawdopodobnie po jakims czasie to wroci bo to uzupelnia cos czego brakuje do normalnej pracy ustroju ,i masz racje ze prawdopodobnie w wielu wypadkach luszczycie sie bedzie mialo na cale zycie ja to stosuje i juz praktycznie sie wszystkiego pozbylem i ciesze sie z tego a jesli kogos stac na 2 litry na miesiac to moze sie tego pozbyc w ciagu kilku miesiecy schodzi to powoli ale pewnie .Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 17:29:43

no i dieta jest bardzo wazna niech wszyscy o tym pamietają .Wypowiedzi w stylu ze dieta nie ma znaczenia nie są prawdziwe.Nie powinno sie jesc slodyczy unikac czerwonego miesa i wszelkich smazelin .Powinno sie jesc ciemny chleb warzywa i owoce .I pic dosc duzo wody.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 17:40:02

proponuje abys podał nam adres zielarza ktory to robi a każdy kto bedzie chcial sprobowac sam napisze do niego .....takie sprzedawanie kota w worku to troche nie fairsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 17:47:06

zamawiac mozna u mnie pod telefonem podalem go wczesniej .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 17:48:20

nikogo nie namawiam do kupowania tego na sile jak ktos nie ma zaufania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 21:41:44

Krzysztof jesteś dystrybutorem , czy co ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Dota (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 22:11:28

Mnie się wydaję, że to jest oszustwo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 22:54:12

Krzysiek .... po co nam posrednik skoro mozesz nas skontaktowac z tym zielazem...... oj nie podoba mi sie to , nie ladnie bogacic sie na krzywdzie innych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 23:04:29

warunki sa takie jak podalem jesli ktos reflektuje to b prosze i nikogo nie zmuszam po jednej butelce jest juz poprawa leciutko widoczna wiec to zadne oszustwo .Ja nie jestem dystrybutorem i taniej tego nie kupisz .Ale tylko przezemnie mozesz zalatwic tylko .Wysylam za pobraniem .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 13:18:34

promocja dla pierwszych 5 osob AntyPs za 35 zl ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 17:34:24

Promocja dla pierwszych 5 osob - czarodziejska lampa alladyna za 30 zl !! po potarciu wychodzi z niej taki duzy facet i mozna wypowiadac zyczenia. Jednym z zyczen moze byc wyleczenie luszczycy. ja sprawdzilem dziala! mysle ze moja oferta jest aktrakcyjniejsza cenowo. u mnie 5zl TANIEJ !!! nie zwlekaj! facet ktory siedzi w srodku moze sie udusic!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Krzysiek (---.walbrzych.sdi.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 18:24:49

To jak to jest, Ty do tych pięciu osób dopłacasz skoro cena u zielarza jest 45 pln ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 23:30:23

Krzysiu, weź się chłopie lepiej za jakąś normalną robote bo biznesmen z ciebie marny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 13:46:03

Ludzie dajecie sie naciagac na sterydowe tinktury a nie ufacie uczciwemu gosciowi .Nie Twoja sprawa jak z ta cenia i kto zarabia a kto traci chocby ktorys z Was sprobowal a potem sie wypowiadal ale Wy wolicie sterydowe masci i tnktury Bo ta chinska tinktura o ktorej tu sie pisze zawiera sterydy .Wasza sprawa jesli nie chcecie sprobowac nikogo nie zmuszam Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Tomas (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 14:58:50

Jak złocony napój to napewno jego siurki ,albo tego doktorka rozporka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:01:33

jestem pierwszy raz na tym forum , ale jak przeczytałem pierwszą linijkę tego tematu to wiedziałem , że chodzi o pieniądze , a specyfik na łuszczycę nie istnieje . Nalezy , albo wyciąć geny mutujące skórę , albo tak jak ja odzywiać się tak by nie "prowokować łuszczycy". Mam ją od 17 lat , na początku walka była zaciekła smarowidła, maści cuda z zielarskich półek , klimuszko , sterydy itd. Wtedy zacząłem interesować się żywnością nawet napisałem z tego pracę magisterską. Na podstawie prób i błędów , setek przeczytanych publikacji potrafię wskazać jak się odżywiać by ograniczyć powtarzam ograniczyć chorobę .Zależy to oczywiście od wielu czynników i dla każdego człowieka jest to inny sposób odzywiania się , są pewne wspólne grupy żywności , które sa absolutnie zabronione. Ale jedzenie to nie wszystko możemy odżywiać się super , jednak jest jeszcze jeden czynnik odpowiedzialny za powstawanie łyszczycy - układ nerwowy jeżeli prowadzimy nerwowy tryb życia to na nic żywienie . Ja od 8 lat nie smaruję się niczym niekiedy pojawiają sie jakies oznaki sa jednak małe i krótkie ,przewaznie spowodowane przeze mnie samego , gdyż jestem sportowcem i niekiedy musze wybrac i spożyć pokarmy zabronione które spowoduja pojawienie się łusek, ale za to organizm funkcjonuje lepiej i lepsze sa efekty. Potrzebne są tez mimo dobrego odżywiania się witaminy , mikro i makroelementry ,ale na pewno nie potrzebne sa maści , które likwidują objawy , a nie przyczyne - choć nie kiedy przyznam przy ostrym ataku środki te sa niezbędne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:30:27

Marcin to co ja oferuje to nie masc bo to sie pije .Tak masz racje ze dieta to podstawa w walce z tą chorobą .Z teza ze to genetyczna choroba bym mogl z Toba dyskutować .A na pewno nie ma nic wspolnego ze zlymi genami w skorze.Jesli jestes zainteresowany to wysle Ci ten plyn do przetestowania po dwoch tygodniach stosowania widac ze luszczyca sie cofa .I masz racje ze przy luszczycy stres pogarsza przebieg choroby to samo dotyczy duzego wysilku fizycznego .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Mariusz (80.54.27.---)
Data: 26 cze 2006 - 16:33:24

Ja chciałbym odnieść się do tematu twego specyfiku KRZYSIEK.W dupe se go wsadź naciągaczu jeden,jeślibyś chorował tak jak ja ponan 25 lat to jeśliby ci coś pomogło chciałbyś wszystkim o tym powiedzieć a nie na tym zarabiać.Na koniec moje życzenia oby cię obsypało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:37:04

Mariusz do Ciebie to co napisales zieje taka nienawiscia do drugiego czlowieka i takim zlem ze pozostawiam to bez komentarza ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.