Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:39:42

geny nie występuja w skórze , ale w każdej komórce organizmu , awysiłek fizyczny nawet największy(uprawiam triathlon od 8 lat) nie powoduje pogorszenia stanu chorobowego ćwiczę po 3 godziny dziennie . Osoby nie majace wadliwych genów mogą jeść co chca i denerować się do woli a objaw choroby nie wystapi nigdy. Kiedyś w przyszłości osoby chore na łuszczycę wezmą tabletkę lub zastrzyk i po chorobie , wkurza mnie to , ale dzisiaj niestety musimy radzić sobie sami poniewaz lekarze dermatolodzy nie bardzo wysilają się by pomóc (oczywiście nie wszyscy są wyjatki) lepiej zapisac masć za 50 czy 100 złotych.Prawie nikomu nie zalezy zeby znależć rozwiazanie tej zagadki choć geny odpowiedzialne za powodowanie łuszczycy już odkryto .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:47:30

Ja dosc ciezko pracuje i mam okresy ze jest naprawde duzo wysilku i zauwazylem ze mi sie wtedy pogarszala choroba teraz jest duzo lepiej bo luszczyca jest w odwrocie mam sladowe ilosci na ciele a od mojego pierwszego postu zeszlo mi jakies 10 -15 % znowu.A pierwszym objawem jak sie to stosuje jest ze miejsca luszczycowe przestaja swedziec ,mimo ze nie stosuje sie zadnych masci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Robert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:50:12

mnie się bardziej podoba ta lampa.Prędzej ją kupie niż ten płyn od ciebie krzysiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 18:39:31

o pierwszy chetnysmiling smiley no i mozna sobie zostawic jeszcze 2 zyczenia na inne celetongue sticking out smiley ja zazyczylem sobie 5letniego (co by nie bylo podejrzen sasiadow ze zarabiam na jakis oszustfach!) mercedesa i 100 lamp z dzinami,zeby zarabiac na naiw.. o przepraszam.. zeby pomagac innym chorymsmiling smiley) spieszcie sie bo juz mi 2 DZINY zdechly sad smiley(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Mariusz (80.54.27.---)
Data: 26 cze 2006 - 19:58:24

Sory Krzysiek trochę mnie poniosło mam doła.Taki skwar a ja w ciuchach jak zimą.Jeszcze raz przepraszam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 20:19:05

nic sie nie stalo Mariusz .Sprobuj sie odslonic troche aby slonce troche ,ialo do Ciebie dostepu .Ale z umiarem.I jestem ciekaw jaka masz diete bo zla dieta nie pomoze Ci w polepszeniu w łuszcycy.Alkohol bardzo zle wplywa na łuszczycie slodycze ,czerwone mieso i smazone mieso .,chipsy chyba tez choc ich nie jadam .I dobrze zaczac jesc ciemny chleb zamiast z oczyszczonej maki oraz nie polecam jesc ziemniaków.to tak pokrotce jesli chodzi o diete.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Mariusz (80.54.27.---)
Data: 26 cze 2006 - 20:31:03

Zacznę stosować się do diet.Zobaczymy,tak szczerze mówiąc do lekarzy już nie mam jakoś zaufania.Dzięki i jeszcze raz sorki,tak mi głupio.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 20:41:58

sama dieta nie wyleczsz raczej ale moze zastopujesz pogarszanie sie choroby ,bo napewno zla dieta bardzo pogarsza stan chorobowy.No i pij duzo nie gazowanej wody .

Opcje: OdpowiedzCytuj
od3miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Ela (217.153.198.---)
Data: 26 cze 2006 - 20:56:44

witam wszystkich
ja mam łuszczyce od 23 lat byłam 2razy w szpitalu i nic mi nie pomogli tylko zaleczyli ,czytałam wypowiedź krzyśka i bardzo mi się nie spodobała

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marzena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 22:34:11

krzyśek jesteś okropny chcesz zarobić na krzywdzie chorych ludzi myślę że nikt się na to nie nabierze.ten gość jak wynalazł taki lek to powinien zgłosić może dostanie nagrodę nobla.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: Kasia (---.aster.pl)
Data: 26 cze 2006 - 22:49:38

Mam łuszczyce od 7 lat smiling smiley
Nie moge jest nawet uleczyć mam jej coraz więcej sad smiley ... chciałbym się dowiedzieć jaka mam stosować diete ????????? niech mi któś powie smiling smiley ??????? nie wiem czy mam wierzyć w te maści , ja byłam w klinice prywatnej wydałam kupe kasy i nic mi nie pomogło sad smiley(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:12:13

Dieta musi byc lekko strawna z duza iloscia owocow i warzyw .Unikaj zup w proszku i tego typu podobnych rzeczy bo zawieraja mase chemii.Slodycze pogarszaja stan w luszczycy i to bardzo .Warto jesc ciemny chleb .Uwazac z miesem unikac czerwonego i wieprzowiny najlepiej wogole nie jesc .Zrezygnowac ze smazenia .Pic duzo wody .Uwazac na leki przyjmowane szczegolnie przeciwbolowe i antybiotyki ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:17:41

a apropo tego leku .To watpie zeby po odstawieniu wyleczyl na zawsze mysle ze po jakims czasie to moze wrocic moze po roku moze dluzej lub krocej ale i tak jest to wg mnie dobre bo czlowiek zaczyna normalnie zyc .Mi jak narazie to schodzi nie swedzi (a swedzialo ze szlo zwariowac) wiec jest dobrze ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:22:47

Krzysiu ma wspólnika na forum smiling smiley)))) Nie no ja też przepraszam, ale juz nie moge grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:35:42

jasne jak sie odstawi do nie bedzie juz zyskusmiling smiley wg mnie to tez jest dobre.. buuuhahaaa..
lampy alladyna za 30 zl,koncza sie! zamawiac! tel. CALLMEFRAJER

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:38:49

Napisalem tylko uczciwie jak mysle bo luszczyca to nie latwa choroba do uleczenia .A Ty sie nabijasz i sam nie wiesz z czego gratuluje poczucia czarnego humoru.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:49:41

o matko.. ---> wiem z czego!! smiling smiley) a czarny humor to raczej nie jest.. raczej rozowy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 00:00:04

ok wszystko wiesz i zostanmy przy tym i niech bedzie ze to rozowy humor..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: agnieszka (---.hsd1.pa.comcast.net)
Data: 27 cze 2006 - 00:45:58

Mam na imie Agnieszka. choruje od 22 lat na luszczyce i prawdopodobnie przeszlam taka sama droge jak i ty do zaleczenia w jakims stopniu luszczycy. Dzis po tylu latach nauczylam sie z ta choroba zyc. Mieszkam obecnie od kilku lat w USA i tu niestety tez nie ma zadnych srodkow na niby wyleczenie luszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: od 3 miesiecy łuszczyca mi schodzi
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 00:47:14

wiesz.. ciekawe jest to ze... "Tylko jak JAK MYSLE nie da sie po WYLECZENIU zaprzestac stosowania tego gdzyz PRAWDOPODOBNIE wszystko by powrocilo za jakis czas z powrotem"..
prosze wszystkie myslace osoby o przeczytanie tego tekstu krzyska i zastanowienie sie przez chwile na sensem tego..... juz wszystko jasne?!? jakis komentarz jeszcze do tego? prosze:
1. nie mozna sie wyleczyc!!! a zaleczyc! 20 lat chorujesz i tym nie wiesz tak?
2. na jakiej podstawie opierasz te stwierdzenia,skoro stosujesz ten specyfik przez caly czas (pewnie teraz napiszesz ze jednak nie caly czassmiling smiley ) te prawdopodobnie i mysle.. ludzie trzymajcie mnie. apeluje o rozsadek do reszty z forum,nie dacie sie nabrac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.