Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415-->
Bieżąca strona: 14 z 15
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 pa� 2010 - 18:17:28

Zreszta ja wszyskie witaminy biore najpierw podwojnie a puzniej zmniejszam witE biore tak do 400mg wit z grB zawsze wiecej bo jestem nerwowa a one reguluja system nerwowy i dzialaja ochronnie na nerki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 pa� 2010 - 18:25:09

dzieki rybko ;*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 20 pa� 2010 - 00:02:13

schodzi czy nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 20 pa� 2010 - 05:29:43

MÓWILEM CI CHLOPIE CISNIJ DO LEKARZA GP I PROS O SKIEROWANIE DO SZPITALA DO LEKARZA DERMATOLOGA.I TAM PROS I LAMPY UVB(LIGHT THERAPY)ZEBY CHODZ TROCHE POMOGLO,A POZNIEJ JUZ BEDZIESZ W MIARE KONTROLOWAL CALA SYTACJE.JAK JEST TO TWÓJ 1 WYSYP TO NIC ZA BARDZO NIE POMOZE,ANI MASCI ANI TABLETKI Z SELENEM.JA BIORE CALY CZAS SELEN,CYNK I WITAMINY,ALE TO JUZ BARDZIEJ ZAPOBIEGAWCZO.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 20 pa� 2010 - 09:27:58

Mnie po cynku prawie zeszlo zaostaly mi tylko male zmiany na lokciach na efekty czekalam ok miesiaca nie mialam zadnych objawow po takich duzych ilosciach cynku a wiem ze niektorzy po jednej tabl.czuja sie zle takze kazdy powinien dopasowac sobie dawke wedlug siebie Probowalam popytac lekarzy na temat cynku ale slyszalam odpowiedz(nie prowadze badan nad cynkiem) no to szukalam sama czytalam taka ksiazke "Kucnia i medycyna" mozna ja dostac w biblotece i zastosowalam sie do opisu jednej osoby stad bralam takie duze dawki i pomoglo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: urszula123 (---.superkabel.de)
Data: 21 pa� 2010 - 10:29:16

Tak jestem za lykaniem seleni i omega 3-6 nie saszkodzi na napweno hamuje wysiewy..pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: kasia (---.play-internet.pl)
Data: 28 pa� 2011 - 22:21:55

Elżbieta,Sławek czy xBx to jedna osoba.Tak pięknie reklamuje towar ciekawa jestem ile już zarobiła.Nie pisze to żeby zniechęcić was do brania selenu,bo to może naprawdę komuś pomóc.tylko chcę pokazać jacy ludzie są bezczelni zarabiają na naszej bezsilności i nadzieja na lepsze jutro.pozdrawiam was wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 29 pa� 2011 - 17:13:10

ja kupilam dzisiaj selen,cynk i wit E kazda osobno,do tego wiesiolek biore codziennie,tak sie zastanawiam czy wszystie 4 naraz moge lykac?
dajcie prosze znac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 02 lis 2011 - 10:09:40

Kochani napiszcie prosze czy selen,cynk,wit e + wiesiolka i magnez moge brac naraz? Wszystko mam osobne tabletki,biore od kilku ale czy moge brac bez obaw?
Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lis 2011 - 12:00:21

Ja mogę ci powiedzie jak ja brałam
cynk+magnez brałam na czczo 2 godz przed posiłkiem selen dwie godz po cynku i po posiłku wit E i wiesiołek razem selenem po posiłku na efekty czekałam miesiąc,i tylko tyle brałam suple potem przeszłam na naturalne wit w pożywieniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 02 lis 2011 - 13:15:53

N dziekuje za odpowiedz,ja od kilku dni bralam wszystkie odrazu,mam ndzieje,ze nic mi nie bedzie,a od jutra bede lykac tak jak napisalas,bo dzisiaj tabletki juz w zoladku. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lis 2011 - 13:47:07

Z tego co czytałam selenu nie bierze się razem z cynkiem tylko właśnie z dwugodzinną przerwa natomiast z Wit E lepiej się chyba wchłania
Magnez najlepiej działa przynajmniej u mnie brany na czczo,ja brałam jeszcze na noc tak magnez jak i cynk,po selenie nie czułam się dobrze to go odstawiłam.
Najwyżej któreś się nie wchłaniały brane razem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 02 lis 2011 - 14:02:31

Cos wlasnie czuje ,ze boli mnie zoladek i chyba pojde to zwrocic,za duzo tego naraz. Dzieki N.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 06 lis 2011 - 09:51:00

N takie jeszcze pytanie a mialas jeszcze miejsce w ciagu dnia na wiesiolek? Tano cynk z bagnezem naczczo,pozniej po 2 h selen z wit e po posilku i moge wcisnac gdzies wiesiolek popoludniu?
Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 lis 2011 - 10:36:18

Wiesiołek możesz brać po śniadaniu z pozostałymi,ja go brałam trzy razy dziennie najczęściej po jedeniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 06 lis 2011 - 11:10:49

Dzieki bardzo N,nie wiem dlaczego ale strasznie wysypalo mi caly brzuch,caly doslownie w kropeczki,kropka przy kropce no i piersi oczywiscie (kilka dni przed miesiaczka,teraz troszke zeszlo ale tylko troszke sad smiley zalamac sie idzie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 lis 2011 - 11:21:43

A próbowałaś kąpieli w słomie owsianej,sianie czy jakich ziołach,ostatnio czytałam o kąpieli w oleju z pestek winogron i soli jodowanej muszę wypróbować.
Do nawilżania tych miejsc mogę ci polecić żel z żywokostu z Gorwity świetnie natłuszcza szybko się wchłania co w takich miejscach jest praktyczne no i jest bardzo pomocny w takich wysypach wiele osób go stosuje i sobie chwali,regeneruje uszkodzony naskórek i nawilża.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: miserYheavY (---.56.udn.pl)
Data: 11 lis 2011 - 18:45:49

coś mi sie nie chce wierzyć w ten selen, ale może spróbuje, ponieważ mam dość tej łuszczycy;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 11 lis 2011 - 18:52:23

Na mnie lepiej działa cynk jak selen ale wiadomo na każdego co innego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: miserYheavY (---.56.udn.pl)
Data: 11 lis 2011 - 18:54:32

i mam jeszcze pytanie, czy to może być sam selen?? czy koniecznie z cynkiem i witaminami??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415-->
Bieżąca strona: 14 z 15



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.