Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 15
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 09:54:03

Misio - na forach to różne dziwne rzeczy piszą. A skoro opinie są podzielone, warto uważać. Ja polecam ci: http://luszczyca.org.pl/forum/index.php?showtopic=2228&st=105
Tam temat DCT czy DTC (?) przewałkowano na wszystkie sposoby. Ja spytałem mojego dermatologa - DTC sprzedawany jest tylko przez chińczyków, mongołów, na allegro, zielarzy, uzdrowicieli - jednym słowem ludzi nie będących specjalistami w tym zakresie. W wielu przypadkach jest to zwykły kant - sprzedaje się cudowne specyfiki, które zawierają mocne sterydy. Patrz maść 999 - podobna historia. Nie mówię, że nie pomaga - mówię żeby być ostrożnym i żeby nie pomóc chorobie. Pod linkiem, pod koniec dyskusji jest przetłumaczona ulotka z DCT - dla mnie conajmniej podejżana. Skład - min. Fluocinonide - steryd (spytaj lekarza)- przy czym nawet nie wiadomo w jakim stężeniu, wcześniej ktoś pisze coś o arszeniku!!! Strach sie baćsmiling smiley Działanie leku wskazuje na to, że jest to steroid - szybko i na krótki czas. Dalej - nie dla dzieci, nie na twarz itd. itp.

Dla mnie sprawa jest oczywista.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: maciek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 10:35:27

no to ladnie mnie wystraszyliscie z tym DTC bo wlasnie go kupilem i nie wiem czy stosowac w zwiazku z tymi wypowiedziami
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: ela (---.net-partner.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 11:35:55

witam wszystkich
dawno tu nie zaglądałam,mam łuszczyce od 20lat i wreszcie iskierka nadzieii
"selen" smiling smiley zaczynam kuracje selenową
pozdrowienia dla Eli

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elżbieta (---.chello.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 15:12:32

Jeżeli zaczeliście brać selen to naprawdę trzeba być bardzo cierpliwym,ponieważ trzeba to brać do kilku miesięcy.Nie będzie aż tak widocznego efektu zaledwie po miesiącu.Wiem to po sobie.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2006 - 19:34:36

Witam. Jakie witaminy brać oprócz selezin ACE ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomo?e
Wysłane przez: El?bieta (---.chello.pl)
Data: 30 pa� 2006 - 07:59:30

Witaminy masz juz w tym preparacie dodatkowo mo?esz bra? olej z w?troby rekina'ISKIAL' i wit.Bcoplex.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2006 - 08:28:25

Ela , czy ty też brałaś Bcoplex ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2006 - 23:03:36

Dzięki Ela.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Wojtek z Gdańska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2006 - 21:42:21

Witam Bardzo Serdecznie Wszystkich .
Dopiero co zakupiłem Selezin , mam nadzieję że tak jak u Elżbiety zaniknie łuszczyca , mam już dość wkółko smarowania się sterydami .
Trzeba mieć nadzieję . Pozdrawiam Bardzo serdecznie Wszystkich i życzę wytrwałości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elżbieta (---.chello.pl)
Data: 01 lis 2006 - 22:44:55

Tereniu ja nadal biorę selen razem z olejem z rekina Iskialem i witaminą Bcomplex profilaktycznie ,żeby mi to nie zaczęło wychodzić ponownie.Jak narazie jest super a przecież niedługo sylwester i już się cieszę,że mogę się normalnie ubrać w sukienkę.Bądż cierpliwa.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elżbieta (---.chello.pl)
Data: 01 lis 2006 - 22:49:19

Wojtek bądż cierpliwy.Na marginesie też jestem z Gdańska i pozdrawiam serdecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 02 lis 2006 - 00:23:07

a u mnie dalej bez zmian,koncze wlasnie 1-wsze opakowanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w83-205.abo.wanadoo.fr)
Data: 02 lis 2006 - 16:15:28

Witam
wszystkich z problemami skornymi (luszczyca, egzema, tradzik).
Polecam wam do mycia mydlo alep.Po umyciu jest tez dobrze wetrzec w cialo olej np.sezamowy lub inny roslinny.
Selen jak najbardziej.Wszystko to co naturalne.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: boniek (---.interkam.pl)
Data: 02 lis 2006 - 21:11:43

Elisabethl co masz na celu reklamując mydło alep na każdej wypowiedzi dotyczącej leczenia łyszczycy, może określ się co ty masz -łuszczycę, egzemę,a może trądzik młodzieńczy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-211.abo.wanadoo.fr)
Data: 03 lis 2006 - 14:50:55

Witam

na codzien pracuje z ludzmi dotknietymi chorobami skory o ktorych wspominalam.
Tutaj na zachodzie(pisze z Francji) to mydelko cieszy sie ogromnym zainteresowaniem.
Chcialabym aby rowniez w moim ojczystym kraju ludzie z chorobami skory mieli mozliwosc zakupu tego mydelka, ktore w przypadku egzem leczy w 100% , czy w przypadku tradziku.Jezeli chodzi o luszczyce wycisza miejsca zajete choroba, ulatwia z nia zycie.

pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 04 lis 2006 - 00:56:46

DOBRA KRZYKNĘ SOBIE.
Łykam sobie selen od miesiąca. Zero pogorszenia, ale i zero poprawy (podobno na efekty "kuracji" trzeba czekać ok 3 miesięcy), więc grzecznie połykam.
Piję też serwatkę od lipca (6-ty miesiąc się zaczął) i nic nie zaniknęło, ale i nic nie pojawiło się nowego; mam to szczęście, że mi to nawet wchodzi, więc sobie popijam (2xdziennie po 1/2l; serwatka z ekosklepów).
Z jednej strony strach przestać, bo się ł. nie rozrasta, a z drugiej strony po co pić i łykać, jeśli nie ma poprawy. Tak jest u mnie.

Wydaje mi się, że jedno i drugie działa na początku na chwilkę na zasadzie placebo, a potem .... jest po staremu.
Dobrze, że przynajmniej Elżbieta (założycielka tematu) się odzywa,bo to podtrzymuje na duchu.

To tyle.

Ode mnie dodam: nie smaruję się prawie niczym poza wazelinką, popijam serwatkę, łykam selenik i nie jest ani lepiej, ani gorzej niż przy sterydach, a z pewnością zdrowiej się czuję. A ta k.... kiedyś ustąpi. Tak czuję.

winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 04 lis 2006 - 09:47:03

ISKIAL JUZ BIORE A SELEZIN ACE ZAMOWILEM W APTECE. ZOBACZYMY JAK POZYJEMY. CZAS POKAZE. POZDRAWIAM BIEDRONECZKI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2006 - 10:32:31

wydaje mi sie, ze wazne jest również to , ze nie pogarsza sie smiling smiley wiadomo , ze nie zejdzie ł całkowicie ale napewno ta kuracja nie zaszkodzismiling smiley Tak trzymaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 04 lis 2006 - 14:01:03

AKTUALNIE MAM ZALECZONA BIEDRONECZKE ALE LOKIETKI SA DELIKATNIE CZERWONE WIEC DMUCHAM NA ZIMNE I BIORE ISKIAL Z SELENEM BO JUZ MAM. OD CZASU DO CZASU SKOCZE DO SOLARIUM ALE TYLKO ZE 3 RAZY PO 10 MINUT. I NAJWARZNIEJSZE NIE WOLNO KLASC SIE DO SOLARIUM ZE SWIERZYMI PLAMKAMI BO MIALEM WYSYP JESZCZE WIEKSZY I TROCHE SIE TERAZ BOJE. POZDRAWIAM BIEDRONECZKI. ALE SNIEG SYPIE MOZE ZROBIMY KULIG?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: hala (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2006 - 14:57:42

Najgorszy jest stres.To on ma majwększy wpływ na rozwój łuszczycy.Zauważyłam to u siebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 15



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.