Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4344454647484950515253...->|-->
Bieżąca strona: 48 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Tomek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 26 sty 2010 - 21:29:26

Mi exorex siostra przysłała z stanów kosztował około 100 dolarów sprowadziła go z Kanady niestety kupiony bez recepty i dlatego taki drogi.Co do skuteczności tego leku to uważam, że na jednych działa lepiej a na innych słabiej tak jak z większością leków na łuszczycę. Na innym forum czytałem, że ma taki sam skład jak Delalatar przepraszam jeżeli zle napisałem nazwę tego leku. Jest to lek który stosowałem w latach 90- tych teraz podobno ciężko go dostać, podobno na receptę kosztuje 2 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 27 sty 2010 - 06:19:51

Vanilla - nie ma za co winking smiley powinnismy sobie pomagac wszyscy a noz tobie to pomoze winking smiley) a no i umnie w miescie w tej aptece dostalem tylko lotion i cream niestety reszty nie mieli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Revitol.pl (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 sty 2010 - 17:52:42

Tak jest z każdym lekiem,na jednych bedzie działal bardzo dobrze i okaże sie skuteczny a na innych wręcz przeciwnie,każdy musiznaleźc cos najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Markiz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2010 - 23:26:50

No to opiszę moja przygodę z Exorexem. Mam łuszczycę już prawie 30 lat. W na początku roku 2009 zrobiła mi się kulminacja, Miałem plamki absolutnie wszędzie (z wkurzającą symetrią po lewej i prawej stronie ciała). Przez parę ostatnich lat "leczyłem" się samodzielnie maścią sterydową, która i tak przestała już pomagać. Kupiłem Exorex i zacząłem stosować 2 razy dziennie (płyn a potem krem) od 1 maja 2009. Mimo braku natychmiastowych efektów zawziąłem się i postanowiłem smarować się tym aż się skończy. No w połowie lipca byłem całkiem czysty. Przeżyłem cudowne wakacje nad ciepłym morzem paradując w stroju kąpielowym pierwszy raz od wielu lat. Teraz, po pół roku pani Ł pomału wraca. Kupiłem nowy zestaw Exorexa i zobaczymy, Ale te wakacje na czysto - pełna satysfakcja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: oesa (---.range86-171.btcentralplus.com)
Data: 03 lut 2010 - 14:57:59

Markiz mam pytaniesmiling smiley mógłbyś powiedzieć jak stosujesz te specyfiki, tez marze aby założyc sobie mini a tu lipa;( jak mozesz napisz jak stosowałes exorex...miales maść czy lotion??Pozdrawiam wszystkich plamkowcówtongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: MISTRZ ŚWIATA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2010 - 13:06:14

WITAM WSZYSTKICH. PISZĘ PIERWSZY RAZ I MAM TAKIE PYTANKO CZY EXOREX TRZEBA ZMYWAĆ PO JAKIMŚ CZASIE TAK JAK INNE LEKI? CZY WYSTARCZY ZASMAROWAĆ BALSAMEM? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ?
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: tomasch (---.bielskpodlaski.mm.pl)
Data: 05 lut 2010 - 17:39:00

Witam wszystkich
Ile kosztuje ten lek w Irlandii i czy potrzebna jest recepta?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: KDANNY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 lut 2010 - 21:47:20

Witam,niestety ten exorex lotion nic nie pomaga,stosowałem dwa miesiące i bez żadnych efektów!!!Grunt to mocna reklamasad smiley(((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Mały (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2010 - 18:30:11

Na mnie też nie działałą. 2 misiące kuracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2010 - 10:28:02

Ja dopiero zacząłem stosować mam nadzieję że będzie skuteczny.
Cena w anglii to około 30 funtów
z receptą miejscową taniej.
Nie wiem do końca czy zmywać go po jakimś czasie?
Czy może zostawić na całą noc?
Odpiszcie jak stosowaliście EXOREX.
Dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Markiz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2010 - 23:22:17

oesa - tak jak napisałem miałem lotion oraz krem (lotion bardzo wysusza dlatego po smarowaniu lotionem jak wyschło to smarowałem to tym kremem). Takie zabiegi robiłem 2 razy dziennie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 lut 2010 - 08:09:15

Bruno.. kupiła exorex lotion 24..listopada 2009 moja siostrzenica w Londynie zatem nie wycofano go az tak do konca skoro mozna kupić go bez recepty..zapłaciła za niego 29.31 f Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kasik (81.219.189.---)
Data: 10 lut 2010 - 13:44:36

Witam wszystkich rowniez stosowalam exorex lotion,krem i jeszcze szampon bo mialam okropna luszczyce na glowie i w uszach.szampon pomogl mi juz po kilku dniach.Najpierw uzywalam kremu exorex pozniej zas kupilam lotion gdyz ciezko bylo go dostac w Londynie,ale sie udalo.Musze powiedziec ze w 90%mi pomoglosmiling smiley
Pozniej zaszlam w ciaze i nie mialam juz zupelnie nic,ale gdy urodzilam dzidzie to znowu mnie zaatakowalo.Jak narazie tylo jedna noge i reke na lokciu.Jedynie z glowy mi wszystko zeszlo i jak narazie nie wraca.
Zamierzam znowu zastosowac exorexy,ale narazie karmie synka piersia i wole odczekac az skoncze.Jak dla mnie pomaga,a Tym ktorym nie zycze powodzenia w walce z tym paskudztwem.
Ps.Czy ktos z was chodzi w krotkich spodenkach latem majac to swinstwo na nogach???Ja sie okropnie krepuje.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: trzydziestka (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 lut 2010 - 17:09:55

Witam!jak już ktoś wyżej napisał na jednego coś podziała a na drugiego nie ,dlatego warto sprobować.Ja stosuje exorex już drugi miesiąc i jestem zadowolona z rezultatu zostało jeszcze trochę na brzuchu i plecach a reszta czyściutka [a było prawie 80%] oby tak zostało.A co do stosowania to 3xdziennie cieniutką warstwę delikatnie wcierać.A jeszcze wspomnę że exorex zmniejsza swędzenie.Życzę powodzonka i wytrwałości!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2010 - 09:02:36

Mi exorex nie pomógł,strasznie mnie po nim swędziała skóra co skłaniało do drapania.Stosowałam tylko lotion,nie wiem jak działa krem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kati2901 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2010 - 16:15:02

czeŚĆ natanku w ofercie ebayu na ktÓrym kupujĘ exorex lioton jest tylko oferta angielska jeŚli wiesz w jaki sposÓb z olski zamÓwiĆ exorex w USA byŁabym wdziEczna za jakieŚ namiary

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Gosia R.. (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2010 - 16:25:10

Ja stosuje już dwa dni, zobaczymy jaka będzie poprawa.
Kupiłam Exorex na allegro za 150zł gdyż nikt z moich znajomych nie wraca do teraz Polski, cena najniższa ale za to data ważności krótka bo jeszcze ma 1,5 miesiąca- mój błąd że nie zapytałam..
Myślę że za ten czas zużyje całą butelkę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 21 lut 2010 - 11:41:22

hej,
mi exorex sprowadził kolega za 20 funtów z londynu (bez recepty).
stosuję od 1,5 roku z bardzo dużymi odstępami -teraz już może raz na tydzień kiedyś kilka razy dziennie. Osoby, które liczą na natychmiastową reakcję organizmu niestety będą musiały sie rozczarować. Nie mówię, że nie pomaga- pomagał mi ale nie wszystko zniknęło, do wakacji od września miałam połowę tego co wcześniej. Stosowałam tylko lotion, butelka jest bardzo wydajna. I tak uważam, że to dla mojego ciała najlepsze co stosowałam (nie piszę o sterydach bo to straszliwe bagno- złudzenie, które mój organizm kosztowało okropnym nawrotem). lenka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Marrgott (---.direcpc.com)
Data: 22 lut 2010 - 06:43:05

Witajcie- to ja zagorzla zwoleniczka Melkfetsmiling smiley
Postanowilam wyprobowac exorex i porownac(prawa i lewa noge jednakowo zaatakowane przez luszczyce).Exorex dzila szybciej i zdecydowanie widze poprawe.Nie jest ona blyskawiczna ale jest.Po plynnym exorex smaruje to kremem exorex(uspakajacym- calming cream).Szczerze- skora jest sucha i napieta.Zdecydowanie wole Melkfet bo skora nie swedzi, nie boli inie ma skora tego nieprzyjemnego napiecia.Exorex ma zapach dziegci(chyba tak to sie pisze).Kiedys mozna bylo kupic w aptece wielka tube gestego cremu o kolorze czarnym o takim sammych zapachu jak exorex.Niestety krem ten zostal wycofany.Nie znam powodu.Wracajac do exorex- tak!! pomaga!!Ja uzywam rano exorex lotion i krem exorex a wieczorem Melkfet.I tu musze sie wam pochwalic....przy pomocy wazeliny Melkfet firmy Aurica po roku stosowania moje lokcie sa czyste!!Bede miala lato w podkoszulce bez rekawow- huraaaaa.
czego i Wam zycze z calego sercasmiling smiley)

PS.poszukajcie moich wpisow i przeczytajcie.MI pomoglo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: MARRGOTT (---.direcpc.com)
Data: 22 lut 2010 - 06:48:46

ZAPOMNIALAM DODAC ,ZE NIE NALEZY W CZASIE LECZENIA EXOREX OPALAC SIE.(UNIKAC SLONCA)TAK MI POWIEDZIANO W KOMPANI EXOREX KIEDY ZAMAWIALAM TEN LEK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4344454647484950515253...->|-->
Bieżąca strona: 48 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.