Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4950515253545556575859-->
Bieżąca strona: 54 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: nike (---.b-ras2.lmk.limerick.eircom.net)
Data: 02 kwi 2011 - 15:03:25

Witam wszystkich!Jeśli komuś nie pomaga,może spróbować również skutecznych leków jak;do ciała-maść DOVOBET firmy LEO,DENMARK,oraz na głowę-pianka BETTAMOUSSE firmy UCB,UK.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ila (83.220.196.---)
Data: 02 kwi 2011 - 19:51:08

Jeśli macie problemy ze skórą twarzy, to spróbujcie preparatów SALCURA.Rewelacja i również bez sterydów.Ja dostalem na allegro. Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2011 - 19:41:07

Witam mam takie pytanie czy razem z exorexem stosujecie też jakieś maści lub kremy natłuszczające

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.40.42.87.threembb.co.uk)
Data: 15 maj 2011 - 23:30:57

aneta, ja jestem dopiero po pierwszym smarowaniu exorexem i zastosowanie czegos nawilzajacego po smarowaniu lotionem uwazam za niezbedne gdyz wysusza on skore. Krem exorex w odroznieniu od lotionu nie zawiera smoly weglowej i jego celem jest nawilzanie, moim zdaniem mozna zastosowac inny balsam lub krem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2011 - 00:05:22

Zgadzam się z vanilla. Osobiście polecam Purnatur B12. Jak dla mnie jest bardzo skuteczny. Możecie poczytać o nim w temacie "Niemiecki Purnatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy"
Dobrej nocki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2011 - 19:21:49

Dziękuję za odpowiedz ja tez dopiero zaczynam leczenie exorexem,mam duzo pytań na przykład czy wy po smarowaniu też macie taką czerwoną skórę ,bo u mnie jest to bardzo zaczerwienione piecze i swędzi, napiszcie czy tak musi być.CZY mogę jako nawilżacz używać maści cholesterolowej?czy może coś innego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 16 maj 2011 - 23:45:33

Widzę,że malutki nie odpuszcza i usilnie namawia wszystkich do tego beznadziejnego kremiku!!!! Może i natłuszcza,ale łuszczycy nie zaleczy,lepiej posmarować się zwykłą wazelinką.Malutki-skończ w końcu z tym naciąganiem chorych ludzi!!!! WSTYD!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.40.219.253.threembb.co.uk)
Data: 17 maj 2011 - 01:31:38

aneta, u mnie zmiany po smarowaniu tez sa czerwone i takie jakies cieple winking smiley...ale po jakims czasie to przechodzi... proponuje smarowac i wmasowywac palcem a nie wacikiem..wydaje mi sie ze wtedy lotion lepiej wnika w skore...ja poki co smaruje tylko nogi...i zobacze czy bedzie poprawa, po drugim dniu smarowania moge powiedziec iz..zzmiany zrobily sie takie...cienkie i jasniejsze, mam ogromna nadzieje ze to mi pomoze...bede na biezaco informowac o efektach...a co do smarowania to robie tak, ze myje skore wieczorem (mydlem z mineralami z morza martwego, w boots za ok 3funty) pozniej smaruje lotionem..cienka warstwa, rano znowu smaruje i pozniej po ok 2h kremuje lub balsamuje...i kolejna kapiel itd, pozdrawiam i zycze zdrowka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2011 - 12:24:49

Droga Wanillo dziękuje za twoje odpowiedzi na moje pytania.A czy ty długo chorujesz na ł i jeśli można zapytac to czym się leczyłaś? Bo ja walczę już około 20 lat,próbowałam już wielu ,były to przede wszysytkim maści sterydowe,brałam także tabletki.Ostatnio nawet lampy puva i bez skutku,naświetlania musiałam przerwac bo nie było efektu tylko poparzona i swędząca skóra.Swędzenie utrzymuje się nadal i czasami mam wrażenie że zwarjuję.Ogólnie w tej chwili wyglądam strasznie ,wysypało mnie jak jeszcze nigdy .Naprawdę nie wiem co robić ,moja psychika też już wysiada.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.40.183.186.threembb.co.uk)
Data: 18 maj 2011 - 03:55:23

aneto, ja choruje 6 lat...nie wiem czy to dlugo czy krotko, ale jakos juz chyba nauczylam sie funkcjonowac z ta choroba, jednak nie poddaje sie i caly czas walcze winking smiley leczenie rozpoczelam oczywiscie od masci sterydowych, ktore przepisywali lekarze...poczatkowo nie mailam zielonego pojecia o luszczycy wiec je stosowalam ( teraz juz bym ich nie tknela, dziwie sie rowniez, iz zaden dermatolog nie uswiadomil mnie jak te masci dzialaja, zrobil to dopiero moj kolega ktory jest lekarzem innej specjalizacji) . uzywalam m.in. clobederm krem i masc, dermovate, flucinar, daivonex, sposoby naturalne...masci kremy dostepne w aptekach bez recepty, krem z brzozy, oklady blotem z morza martwego i kapiele w soli, kapiele w ziolach, kapiele w takim jakims plynie ktorego nazwy nawet juz nie pamietam, picie ziol, antybiotyki, przemywanie skory ziolami, jakies takie kulki chinskie heheh ile tego wszystkeigo bylo, naswietlania lampa, solarium...i efekt jest taki ze raz jest lepiej raz gorzej....obserwuje swoj organizm i wiem co mi szkodzi...a wiec m.in- cukier..( zwykla herbate zastapilam ziolowymi lub owocowymi), ostre potrawy, przeziebienia i jakiekolwiek infekcje oraz stras. a pomaga np lykanie witamin....duzo oleju z wiesiolka, capivit a+e...trzeba pamietac, ze skore nalezy nawilzac rowniez wewnetrznie...dieta ma ogromne znaczenie...wiem, iz ciezko jest zmienic przyzwyczajenia, ale warto odstawic np zolty ser i tluste miesa...ale sie rozpisalam..a o tym wszystkim na forum juz bylo smiling smiley powodzenia i duzo zdrowka wszystkim zycze! lece sie kapac i smarowac exorexem...milo jest miec poczucie, ze ktos podobnie spedza wieczor;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.40.183.186.threembb.co.uk)
Data: 18 maj 2011 - 04:01:31

aneta a co do wysypu to sie nie martw, bo mnie tez teraz dopadlo...przeziebienie i wysyp gotowy...ciesze sie ze chociaz rece i dekolt udalo mi sie w miare zaleczyc, bo z tego co widze ma byc cieplo wiec chociaz zaszaleje i ubiore krotki rekawek winking smiley z ta pogoda to juz u mnie jakas obsesja... codziennie sprawdzam jaka temp , czy trzeba bedzie ubrac bluzke z krotkim rekawkiem, czy moge sobie na to pozwolic....kochane jeszcze kilka lat temu lato stalo sie dla mnie przeklenstwem..i te ciagle pytania kiedy mam dlugi rekawek...a tobie to nie goraco....eh ....jestem, mloda, w miare zgrabna a musze sie ukrywac...co za poj...na choroba ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 18 maj 2011 - 08:04:30

Vanilla,a Ty mieszkasz w Angli???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.40.67.10.threembb.co.uk)
Data: 19 maj 2011 - 00:49:51

ja jestem wszechobecna grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 maj 2011 - 05:20:23

tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2011 - 14:36:01

Hej ,pomocy napiszcie czy też tak macie ,czy tak musi być,ja jak pisałam stosuje exorex od7 dni ale już mocno się zastanawiam czy go nie odstawić ponieważ po posmarowaniu skora bardzo się łuszczy, piecze,i mam wrażenie jakby chciała popękać.natomiast gdy natłuszcze te miejsca to robią się rozognione ,bardzo czerwone.Nie wiem co robić bo moja łuszczyca zajeła moje całe dłonie postronie zewnętrznej,więc możecie sobie wyobrażić jak wyglądam .J jeszcze te ciągłe pytania i spojrzenia ludzi ,wszystko to strasznie upokarzające,bo wiecie dłoni nie da się ukryć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ila (83.220.195.---)
Data: 19 maj 2011 - 17:14:28

Hej, to normalny objaw. Znaczy się,że exorex działa. Teraz powinno już blednąć wszystko.Do dłoni spróbuj preparatów salcura.Mnie bardzo pomogły właśnie na ręce i paznokcie.Exorex natomiast jest świetny ale na ciało. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 maj 2011 - 17:18:58

Troszkę się da ja nosiłam rękawiczki z uciętymi palcami chroniły nie tylko przed ludzkim wzrokiem ale też przed różnymi zanieczyszczeniami z powietrza,jak skóra piecze to powinnaś odstawić specyfik a szukać innego pomóc ci może moczenie rąk w płatkach owsianych,skrzyp polny czy kora dębu zioła do kupienia w aptece płatki w sklepie,pomocny jest też krochmal z mąki ziemniaczanej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2011 - 12:34:07

Hej ,mam pytanie czy przy exorexie stosujecie coś złuszczającego,po jakim czasie wam pomógł exorex?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: nula (---.wolv.cable.virginmedia.com)
Data: 24 maj 2011 - 14:57:48

Witajcie mam pytanie czy ten exorex pomaga tez na zmiany luszczycowe na glowie? bo mam straszny z tym problem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: manio (---.play-internet.pl)
Data: 24 maj 2011 - 21:33:10

witam czy ten lek jest już dostępny w polsce ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4950515253545556575859-->
Bieżąca strona: 54 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.