Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 23:50:20

Witam Wszystkich, którzy cierpią na psoriasis!!! Piszę tak bo nie nawidzę, nie tylko tej choroby ale i słowa... Coruję na nią od 16 lat. Teraz mam 30 lat. I od czterech lat radzę sobie bez większych problemów. Proszę uwierzcie bo już wielu osobom to pomogło. Cztery lata temu miałam wielkie szczęście znależć się w Sanatorium, które jest jedno w na świecie, że się tak wyraże a mianowicie w Turcji. Są to takie malutkie rybki, które żywią się łuska itd. Spędza się po 8 godz. w basenie z bardzo ciepłą wodą. Basen jest z wodą bijącą z naturalnych źródeł. Jest to niesamowite uczucie bo widać ogromną poprawę już po 2 - 3 dniach. Ja cierpię na jeden z gorszych rodzajów ...plackowata i takie tam różne perypetie z nią mam. Odkąd tam pojechałam, skończyły się szpitale. jk mnie wysypie, wystarczy solarium i jakieś natłusczanie i szybko znika. Bez problemu jest lato. Nigdy nie miałam tyle kiecek w szafie ibluzek na krótki rękaw, kiedyś mogłam tylko marzyć o Tym. Przyjeżdźają tam ludzie z całego świata. Bóg dał tę chorobę ale i dał lekarstwo. Teraz wspomagam się ziołami. mam wspaniałą lekarkę, którą polecił mi chłopak, który także choruje i uwierzcie mi na słowo, że naprawdę moje życie się zmieniło. 120 zł. na miesiąc i tak naprawdę spokój. Tam się leczę od roku .WARTO. Podaję swój numer tel. 0 22 812 41 77. Te zioła wysyłam także koleżance, która mieszka w Toruniu i też owiedziała, że jej bardzo pomagają. Choruje Ona kilkanaście lat i mówi, że teraz jest świetnie. Ja mieszkam w Warszawie.Dzwońcie. ja wszystko wytłumaczę i nakieruję, jeśli Ktoś z Was będzie chciał. Proszę Was , dzwońcie i pomóżcie swojej skórze. Gdybyście widzieli moją skórę kilka lat temu a dziś to byście się zdziwili. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę zdrówka Wam i waszej skórze bo zbliża się wiosna i lato i fajnie byłoby ją odsłonić, no nie??? smiling smiley))


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 00:02:40

Witam Ta Turcja to jaki koszt calkowity byl wyprawy??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Pawel (80.54.90.---)
Data: 06 kwi 2006 - 00:06:36

Wiesz Edyta taka wycieczka troszke kosztuje. No ale nie dlatego pisze. Chcialem sie z wami podzielic wlasnymi spostrzezeniami na temat leczenia luszczycy mam ja kupe czasu i dowiedialem sie od dermat. zze pomaga w 100% wyleczona jama ustna. Sluchajcie rewelka, 25 wizyt 1600 zł. straconych(nie znaczy to ze mialem takie wstretne zeby ale leczylem doslownie wszystko, pewnie dentysta grubo mnie naciagal bo mowil ze jeszcze to i to) ale oplacilo sie na maksa normalnie z dnia na dzien znikalo , a d o tego kapiel w cieplej wodzie z dolana oliwka z oliwek(sprobojcie zobaczcie jak po takiej kapieli schodzi luska - masakra) kapalem sie wieczorem i rano luska odpadala i zostawala czerwona gladka skora, ktora po paru dniach zamieniala sie w piekna gladka skore. sprobojci udalo sie, a i jeszcze pilem Fisio Diur taki preparat do czyszczenia organizmu. Pozdro.turpikigrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Andrzej (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 11:43:51

Witam. Czy ktoś próbował może kosmetyków firmy Apis z minerałami z Morza Martwego? Czy są w miarę skuteczne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 13:58:38

Paweł co to za preparat Fisio Diur i gdzie można go kupić ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Pawel (80.54.90.---)
Data: 06 kwi 2006 - 15:07:58

Fisio Diur kupisz w kazdej aptece bez recepty. Sluzy do oczyszczaniaorganizmu z wszelkich toksyn, ktore wziely sie z tych wszystkich masci (i nie tylko) ktorych przez lata sie uzywalo. Jest to poniekad alternatywa glodowki. Sprobojcie mi pomaga a i wazne przy jego stosowaniu jest odzywianie. Tak delikatnie bez fast foodow itp. a i koszt to 65,00. Polecam sprobojcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: beata (80.50.104.---)
Data: 24 kwi 2006 - 12:00:23

Witam!!! Mam do was pytanie mam luszczyce od dwuch lat i pol roku temu urodzilam dziecko i nie wiem czy luszczyca jest dziedziczna.Prosze was o pomoc bo strasznie sie boje.Pozdrawiam!!!Czekam na jakas odpowiedz.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: beata (80.50.104.---)
Data: 24 kwi 2006 - 12:05:52

Witam!!! Mam do was pytanie mam luszczyce od dwuch lat i pol roku temu urodzilam dziecko i nie wiem czy luszczyca jest dziedziczna.Prosze was o pomoc bo strasznie sie boje.Pozdrawiam!!!Czekam na jakas odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: łukaszzz85 (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 24 kwi 2006 - 12:55:11

czesc...w moim przypadku choroba jest dziedziczna ..ale ja odziedziczyłem po tacie mojego taty [czyli moim dziadku smiling smiley]...to wcale nie oznacza ze twoje dziecko bedzie miało Ł. moze uaktywnic sie w... innym pokoleniu ... pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2006 - 13:36:00

Ja odziedziczyłam łuszczycę po ojcu ale u niego wystąpiła dopiero w wieku 50 lat a u mnie w wieku ok.31 lat.Mam także dzieci w wieku 12 i 10 lat ale oni na szczęście jeszcze łuszczycy nie mają, mam nadzieję że w najbliższym czasie znajdzie się jakieś skuteczne lekarstwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: sara (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2006 - 15:38:46

od trzech miesiecy mam luszczyce na calym ciele nawet w wlosach mam czternascie lat dermatolog rozklada rence bo wykorzystalam juz wszystkie masci czy ktos moze mi pomuc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: .......... (80.50.104.---)
Data: 25 kwi 2006 - 18:21:51

Witam!!! Mialam luszczyce na calym ciele oraz we wlosach dowiedzialam sie o znachorce ktora leczy ludzi i postanowilam sobie ze sprobuje wiec pojechalam do niej powiedzialam jej ze mam luszczyce kazala mi zrobic w domu kilka rzeczy no i tak zrobilam po kilku miesiacach mi zniknelo oprucz lusek na glowi od tamtej pory nie mam nic na ciele ale mam zamiar jeszcze raz do niej jechac z tymi luskami na glowi. Mozecie i wy sprobowac. Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Milla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 18:55:59

to moze podzelisz sie z nami gdzie ona mieszka , ale wkońcu nie mieszkamy wszyscy kolo siebie takze dobrze by bylo abys zdradzila chociaz co takiego kazala ci robić ta znachorka w domu , moze inni tez sprobuja !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: .......... (80.50.104.---)
Data: 26 kwi 2006 - 11:16:41

Ona mieszka w Opace Duzej wojewodztwo podlaskie.Dobrze by bylo jak osobisci do niej zajechac bo moze ona by tobie cos innego kaze robic.Kazala mi prawa reke umyc w wodzie a potem ta wode wylac przed krzyzem i ta woda zrobic znak krzyza,a potem kazala mi sie smarowac kremem VICHY od tradzikow.Muwie wam zebysci osobiscie do niej zajechali.Jak by ktos sie wybieral do niej to trzeba sie z nia umuwic telefonicznie a to jej nr.856850875 na nazwisko ma Maciejewicz.Powodzenia radze wyprobowac.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: zuza (---.netia.com.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 19:19:01

hello wszystkim którzy chorują na łuszczycę.Ja też się borykam z tym problemem od ładnych kilkunastu lat.Stosowałam prawie wszysko!!!!!
Dostałam nazwę peparatu PASZOFIT POŁAWSKI.Podobno świetny w leczenio łuszczycy....czy ktoś z was to stosował?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 19:27:33

to nazywa sie biszofit połtawski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Michał (---.dolsat.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 19:31:09

Siemanko zuzka to nie paszofit poławski tylko biszofit połtawski ja kupiłem do ciała i na głowe na ciało stosuje narazie koło tygodnia i niema wielkiej różnicy a na głowe koło miesiąca i skóra jest prawie bielutka i zanosi sie że będzie dobrze tylko łuski niemoge sie pozbyć słyszałem ze jest też jakiś biszofit do picia oczyszczający mam zamiar to też kupić ponoć skuteczny też:0

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: zuza (---.netia.com.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 19:36:49

mała pomyłka,ale piewszy raz na forum i w tak ważnej sprawie...chyba zrozumiałe.ale dzięki z wieści.Trzeba spróbować.Pozdro....
Czy ktoś to jeszcze stosował
Jeśli chodzi o mnie to ostatno pomaga solarium ale stopniowo,małaymi kroczkami.Wierzcie mi nie raz dałam bubu tej mojej odwiecznej "koleżance"!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aga (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 29 kwi 2006 - 10:57:08

cześć
Mój ojciec cierpi na łuszczycę już ponad 30 lat, ja nie, ale przez niego dużo się tą chorobą interesuję. Jego stan z roku na rok jest coraz gorszy, organizm nie ma siły walczyć. Wczoraj wyczytałam o leku (zastrzyki) Raptiva. Podobno efekty super, tylko cena niebotyczna. I nie wiem czy w Polsce można w ogóle dostać. Czy ktoś ma doświadczenia z tym lekiem?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: joanna (---.romix.net.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 11:59:03

Magda napisał(a):

> kTóry z produktów uzywałeœ i sprawdziłeœ, ja jestem
> zainteresowana szamponami?

czesc ja mam łuszczyce od 8 lat. i wiem co to znaczy. proponuje szampon Xerial P jest dosyc drogi ale skuteczny i jeszcze proponuje stosowac diprosalic w plynie i po umyciu glowy smarowac plamy. pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.