Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2021222324252627282930...->|-->
Bieżąca strona: 25 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia 26 (---.chello.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 22:45:00

hej malenka. to jeszcze nie koniec swiata mozna sobie z tym poradzic. ja choruje od 12r zycia i tez mialam i mam rozne chwile . nie pakuj sie w sterydy przyatakuj ostro cygolina takimi rzeczami typu blue cap spraj- rewelka i sol z mm. nie lam sie jest tyle chorob ze hoho. przesylam pozytywne wibracje i usmiech . bedzie dobrze tylko z takim nastawieniem mozesz z tym walczyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Piotr (---.man.bydgoszcz.pl)
Data: 03 maj 2006 - 20:43:46

Witam,
Znalazłem na waszym forum, że czasem przydaje się wam lek o nazwie Sandimmum Neoral. Przypadek sprawił, że mam w posiadaniu pare opakowań tego leku, tzn 3 okowania 50 mg i 3 po 25mg. Na opakowaniach jest napisane, jeszcze ciclosporinum. Po cenie na metce widzę, że to strasznie drogi lek, chyba koło 200 zł za opakowanie. Jesli by ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt.
Acha lek jest po osobie, która brała go chyba po przeszczepie nerki. Niestety już go nie wykorzysta sad smiley Termin przydatności to listopad i grudzień 2006

P.S.
sam tez mam łuszczycę na skórze owłosionej głowy. Stosuję Dermovate, ale po przeczytanie waszego forum nieźle się nim przestraszyłem. Dermatolog powiedziała mi żebym jeszcze kupił ten szampon Polytal czy jakoś tak. Ile on moze kosztować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 15:06:54

hej ja mam luszczyce od 15 lat i tylko zostalo leczenie szpitalne raz na 2 lata smigam do szpitala a oprucz mam stawy umnie jak mam mniej luszczycy to stawy mniej bola a jak mam tego sporawo to wtedy odczuwam bule stawow pozdrawiam ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 15:13:07

hej ja mam luszczyce od 15 lat i tylko zostalo leczenie szpitalne raz na 2 lata smigam do szpitala a oprucz mam stawy umnie jak mam mniej luszczycy to stawy mniej bola a jak mam tego sporawo to wtedy odczuwam bule stawow pozdrawiam ..sara napisał(a):

> od trzech miesiecy mam luszczyce na calym ciele nawet w wlosach
> mam czternascie lat dermatolog rozklada rence bo wykorzystalam
> juz wszystkie masci czy ktos moze mi pomuc


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 15:13:26

hej ja mam luszczyce od 15 lat i tylko zostalo leczenie szpitalne raz na 2 lata smigam do szpitala a oprucz mam stawy umnie jak mam mniej luszczycy to stawy mniej bola a jak mam tego sporawo to wtedy odczuwam bule stawow pozdrawiam ..sara napisał(a):

> od trzech miesiecy mam luszczyce na calym ciele nawet w wlosach
> mam czternascie lat dermatolog rozklada rence bo wykorzystalam
> juz wszystkie masci czy ktos moze mi pomuc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Mieczysław (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2006 - 20:27:58

Dla mnie najlepsza maść to CIGNODERM 2% .trzeba zmiany chorobowe po prostu wypalić ,może troche szczypać ale trzeba wytrzymać 2 tygodnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: olenka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2006 - 11:10:35

ja mam 20 lat i tez mam luszczyce i zaczelam chodzic na solarium to zaczela znikac tylko pozostawila mi jasniejsze punkty na ciele i mam nadzieje ze to mi zniknie bo jak ja sie pokaze w lato, a co do masci to ja uzywam elocom a na glowe novate tylko nie uzywam tego regularnie wiec nie widze efektów ale duzo daje swiatlo dzienne nawet jak siedze w domu to staram sie wystawiac nozkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: arek (194.187.32.---)
Data: 18 maj 2006 - 14:36:24

czesc wam ja tez mam luszczyce od roku jak mnie dopadla to lokcie kolana mialem w pecherzach wodnych swedzialo jak cholera terz na posladkach mi wyskoczylo ale nie wiele i na glowie poszedlem do lekarza a on powiedzial ze to luszczyca i zniknie przepisal mi masc nowate i koniec nie wytlumaczyl co i jak co za pala z niego nie wrucilem do niego ponownie bo mialem wyjazd do angli i wlasnie w niej jestem naszczescie mam siostre detystke i mi przpisala masc clobederm wiem ze jest mocna ale w tedy nie wiedzialem i jej sporo urzywalem na noc masc rano krem i tak pare miesiecy lykalem tez zyrtek to jest na odczulenie wiec nimi sie kuruje ale teraz jurz mniej tego wszystkiego z lokci mi zeszlo z kolan tez do dzis na dupce winking smiley czasami mi wyskakuje bo jerzdze rowerem do pracy wiec i siadam na siedzonku wiec to dziala jak drapanie staram sie jak naj mniej siadac nieraz25min wytrzymujewinking smileyna glowie tez mi wyskakuje ale gdzie niegdzie teraz tylko od czasu do czsu swedzi mam zamiar nad morze wyjechac moze mi pomorze a na kostkach u dloni mi wyskoczy raz na jakis czas wiec atakuje mascia clobederm tu w angli widzialem pare osob z obiawami luszczycy poznalem po ranach bylem tez u doktorka tu ale cos ten angliczek nie zabardzo kumaty jest chyba doktorek angliczek powiedzial ze zyrtec jest przeciw swedzeniu ma siostra sie z ta wypowiedzia nie zgadza a za tydzien mam mala operacje na lokciu jakis czas temu wyskoczyl mi syfek wiec go wycisnac chcialem no nie udalo sie powtarzalem pruby ale na nic sie to nie zdalo wiec tu dermatolog mnie skierowal na usuniecie tego czegos no zobaczymy jaka dignoze najpierw postawi bo oczywiscie chce wiedziec czy to czasem nie jest rak jednokomorkowy pozdrawiam was wszystkich czesc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Bartek (---.greenersolutions.com)
Data: 22 maj 2006 - 13:03:08

siema...
Ja osobiscie radzil bym tam nie isc....no chyba ze masz duzooooo kasy i chcesz sprobowac czegos innego....generalnie ja bylem leczylem sie tumi masciami jakis czas i nic nie pomoglo, a leczenie ta matoda jest na maxa drogie.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: krzysiek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 22 maj 2006 - 22:38:23

witam tez jestem chory na luszczyce zadne masci mi nie pomagaja czy solarium naprawde

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 maj 2006 - 17:18:50

witam czy te sole z morza martwego naprawde daja jakies efekty mecze sie juz jakis czas, na twarz pomogla mi masc zrobiona na recepte w aptece rteć 5% ale nogi rece to jakis koszmar nie moge patrzec na siebie duzo ludzi poleca solarium wiec zaczelam chodzic zobaczymy co dalej pozdrawiam wszystkich walczacych z ta beznadziejna choroba!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 maj 2006 - 17:40:01

a co to sa te lampy PUVA i gdzie tym lecza czy to jest kosztowne!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 19:10:51

niewiem ile kosztuje pierwsza wizyta ale napewno jedna lampa puva 15-20zł 2 x w tygodniu + tabletki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: krymek (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 24 maj 2006 - 02:13:57

nie wiem czy u mnie to bedzie nazywalo sie luszczyca ale od 2lat pojawiaja sie na palcach a teraz juz na dloniach krosteczki z woda ,strasznie swedzace i skóra sie wysusza i starzeje, nie za czesto ale biegam po dermatologach i nic nie pomaga na dluzsza mete. jak narazie nie mam zadnej pomocy ,przebywam w angli od 8 miesiecy i tutaj jeszcze slabsze leki daja niz w polsce. prosze o kontakt [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 08:07:14

myślę że u ciebie to nie panna ł. może egzema czy coś w tym rodzaju też niezbyt przyjemna albo jakiś świerzb

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 08:48:54

Może to jakieś kurzajki ale nie świerzb ,bo świerzb zostawia nory, dziury w ciele i robią się po nim blizny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2006 - 12:43:02

czy ktoś stosował tabletki o nazwie psorex ? słyszałam że to rewelacja
Właśnie czekam na dostawe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: marta (---.range86-133.btcentralplus.com)
Data: 27 maj 2006 - 22:28:09

hi sara w ciagu 3 miesiecy na pewno nie wykorzystalas wszystkich masci a jesli tak to szybko zmien lekarza.luszczyce niestety leczy sie dlugo a wlasciwie tylko sie ja zalecza.Uzywaj tych masci,jesli masz to we wlosach to poza lekami moge polecic Ci szampon POLYTAR-brazowy,dostepny w aptekach cena ok 20zl ale wystarcza na dlugo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: DAREK_SŁUPSK (---.slupsk.pl)
Data: 31 maj 2006 - 19:34:30

Ja stosje do tej pory powiem ci że zalecza mi to na jkieś pół roku musisz tylko uważać żeby się nie poparzyć, ale jest to jedyna maść która mi pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: majka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 09:45:25

Mam 30 lat od 18 lat mam łuszczyce ,czy łuszczyca może pojawjać się na języku.Czy jest jakieś lekarstwo na to?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2021222324252627282930...->|-->
Bieżąca strona: 25 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.