Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2324252627282930313233
Bieżąca strona: 33 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 26 maj 2013 - 18:58:08

Choruje 10 lat mogłam już dwa razy chodzić na krótki rękawek a teraz zanosi się na trzeci mam tylko przebarwienia na rękach grinning smiley troszkę gorzej z łydkami ale tu mniej mi zależy od ok 5 lat stosuje tylko naturalne metody
a maści lecznicze tylko wspomagająco na krótko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 26 maj 2013 - 20:26:15

o jakich naturalnych metodach mówisz mozesz napisac cos wiecej z góry dziekuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 maj 2013 - 06:33:54

Takich jak kąpiele zmiana diety
ograniczenie mącznych słodkich i mlecznych na czas leczenia
do smarowania używam tylko maści naturalnych jak maść z wit A rumiankowa czy nagietkowa
ocet jabłkowy do okładów lub olejek rycynowy
zależy tez czym się leczyłeś dotychczas i gdzie masz zmiany ijakie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 27 maj 2013 - 19:47:00

POWIEM TAK 4TYGODNIE TEMU BYŁEM W SZPITALU LECZONY CYGNOLINĄ MOCZNIKOWA I NASWIETLENIA BEZ WIEKSZYCH RZULTATÓW MAM ZAJETE OKOŁO 70,75% CIAŁA NORMALNIE TRAGEDIA sad smiley W DOMU TAK SAMO CYGNOLINA ITP.PRAKTYCZNIE SAME ROBIONE MASCI BEZ REZULTATÓW sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 maj 2013 - 20:45:40

Jak włączysz kąpiele może być duża poprawa
ja akurat cygnoliny nie mogę dlatego same naturalne u mnie idą
ciesz się że nie leczą cie sterydami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: alantia41 (---.dynamic.mm.pl)
Data: 28 maj 2013 - 18:28:21

a co sądzicie o balsamie dziegciowym? (dziegc brzozowy). Macie jakies doświadczenia z nim? Własnie zaczełam go stosowac i czekam na efekty ale moze ktoś z was miał lub ma jakies doswiadczenia. Traktuje go troche jaK statnia eske ratunku po wycofanym cocoisie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 28 maj 2013 - 21:25:27

powiem szczerze ze nie raz chciano mnie szprycowac sterydami ale stanowczo odmawiałem wiem jak to działa 2laTA przyjmowalem neotigason normalnie tragedia przez to gów.....o mam nadcisnienie tetnicze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: beatamarysia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lip 2013 - 12:04:09

gosia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> clobedern


zgadzam się ze słusznością jedzenia galaretek itp, są dobre dla skóry jak i dla kości (stawów) w ogóle kiedyż ludzie mniej chorowoli bo jedli właśnie takie rzeczy, a na same wykwity polecam jakies maści : http://jakleczycluszczyce.pl/ żeby działac od wewnątrz i od zewnątrz smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: binio (91.238.179.---)
Data: 28 pa� 2013 - 18:35:39

pare lat temu mialem ylko na lokciu,, teraz mam juz wszedzie kolana glowa brzuch paznokec staw w palcu okolice inttymne.. a ta mi jakies masci daje jak nie pomagaja.. nie wiem co robic,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: iwona (---.direct-adsl.nl)
Data: 22 lut 2014 - 21:49:19

Witam, czy jest juz lepiej?
mialam 5 lat przerwy a teraz jest makabra. Proponuja mi tabletki, na "m".
jest to ok?
dziekuje i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 wrz 2015 - 20:59:17

Zachęcam do przeczytania artykułu: http://dermatolog.lekarzekatowice.pl/art_luszczyca.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aga (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 14 wrz 2015 - 11:59:47

Mój brat bardzo długo zmagał się z łuszczycą bo ponad 20 lat .Próbowal już chyba wszystkiego niestety nic nie pomagalo do czasu gdy dowiedział się w pewnej aptece ze sa takie produkty które mozna kupic nawet przez internet bo ona zamawiała To nawet nie sa lekarstwa tylko suplementy diety które sa bez zadnej chemii i można je spozywac . Po dwóch tyg stosowania juz było widac poprawe , a po 1,5 miesiacu nie było nic . łuszcycy się nie wyleczy ale mozna załagodzić do tego stanu ze nic nie będzie na skórze. kto jest zainteresowany chętnie podziele się informacją. [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2324252627282930313233
Bieżąca strona: 33 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.