Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: mój ukochany nie wie ,że mam taką jedną na bokusad smiley
Wysłane przez: AGNIESIAAA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 20:30:07

witam was nie bojcie sie powiedziec o tym swoim partnera ja tez sie obawialam ale wszystko bylo ok moj partner to zaakceptowal i jestesmy ze soba nadal i powiem ze z luszczycy sie wyleczylam jak narazie i mam nadzieje ze na dobre. pozdrwiam ja juz z partnerem jestem 2,5 roku a zachorowalam jakies z 8 misiecy temu ps wrescie bylam na basenie itp smiling smiley ale mam niewielkie przebarwienia na lydkach tylko zna ktos jakas rade na przebarweinia pisac na emaila [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mój ukochany nie wie ,że mam taką jedną na bokusad smiley
Wysłane przez: mloda (---.smstv.pl)
Data: 28 sie 2007 - 13:36:19

Droga Sylwio2 ,
pamietaj ze czasem luszczyca moze przybrac taka forme i byc na tyle ostra, ze ciezko jest wstac z lozka...
Wiem, bo przerabialm cos takiego z Moim Kochaniem. A co do calowania miejs zmienionych chorobowo to kwestia podejscia, ja osobiscie nie mam z tym problemu. Caluje mojego chlopaka tam gdzie mam ochote i jesli tylko on nie ma nic przeciwko i nie sprawia mu to bolu to jest ok. Z luszczyca zyje sie do konca i nie ma innej mozliwosci niz ja zaakecptowac. Zycze tego wszystkim z calego serca, a tym, ktorych zaatakowane miejsca odrzucaja wspolczuje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.