Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516-->
Bieżąca strona: 15 z 16
dxqla zryud
Wysłane przez: cdhuakqxf kbaluphje (200.21.244.---)
Data: 27 mar 2007 - 00:14:39

bkydgxqjz tcon daoi cgwkznop vhmjaslnx qnphfdgva malct <A href="http://www.smahk.ebhwxoqfj.com">eqcfsu slgo</A>

Opcje: OdpowiedzCytuj
ykxtunm ruobwqp
Wysłane przez: zvbgi mkjunoet (129.41.250.---)
Data: 27 mar 2007 - 00:16:30

tbemqo ktir pxgtovnz rqwpnt nvyfzl kaonjvhbc blptxq [URL=http://www.rpmksu.ujbwk.com]ovibnhy niue[/URL]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: EWA SZLASKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2007 - 17:05:17

Bardzo chciałabym wiedzieć, gdzie można je kupić i ile kosztują?/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysiekkr (---.ogr.ar.krakow.pl)
Data: 20 lip 2007 - 08:28:53

Witajcie ja też mam bielactwo nabyte. Jestem zainteresowany poznaniem innych osób którzy tak samo jak ja męczą sie z tym problemem. Ja stosowałem metody naświetlania UV i nic nie pomogły. Moze ktoś ma juz sprawdzona metodę? A takie spotkanie osób chorych na bielactwo byłoby faktycznie pomocne wymianie poglądów i nie tylko. Środowisko ludzi chorych na bielactwo jest dosyć zamknięte. Wielu spośród nas mimo że ma własne rodziny boi sie lub wstydzi spotykać z innymi. Takie spotkania sa kluczem do poznania siebie nawzajem. Śa wakacje moze wielu z Was ma czas własnie teraz w jakimś mieście w Polsce spotkać sie. Pozdrawiam Krzysiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Maleńka1234 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2007 - 09:56:27

Wiesz w tej chwili sie zalamalam bo moja jedyna nadzieja byly wlasnie te lampy ;( Bo mialam masc i nic...teraz biore tabletki dam znac jak pomoga Powiem jednym slowem ze mamy przekichane ;/ ciulowa ta choroba papa :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Maleńka1234 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2007 - 10:00:34

tiaa bodziszek to ja stosowalam przez ponad pol roku...i okazalo sie ze podczas piscia wyszlo mi nastepne przebarwienie :| Normalnie jzu brak mi slow az sie smiac chce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Maleńka1234 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2007 - 10:02:00

A gdzie mieszkasz Krzysiu tongue sticking out smileyP ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: EWA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2007 - 13:26:27

EWA K/WARSZAWY
DO KRZYSIAKR.MAM 52 L. BIELACTWO OD 3-LAT.TO BYŁ DOPIERO SZOK. CAŁKOWITE WARIACTWO.WIZYTY LEKARSKIE W SZPITALU DERMATOLOGICZNYM W WARSZAWIE NA LESZNIE.MIAŁAM SIĘ NAŚWIETLAĆ LAMPĄ PUVA I BRAĆ GERALEN,ALE JAK SIE DOWIEDZIAŁAM,ŻE BARDZO NISZCZY WĄTROBĘ ZREZYGNOWAŁAM. ZACZĘŁAM CZYTAĆ WPISY OSÓB CHORYCH I STOSOWAĆ RÓŻNE WYNALAZKI.STERYDY. VITIX, ZIELE BODZISZKA,A OBECNIE ZIELE BABCI,ALE PRZY TYM SMAROWANIU WYCHODZĘ NA SŁOŃCE I JESTEM POPARZONA /FOTOALERGIA KONTAKTOWA /.POPARZYŁAM SIĘ JUŻ DRUGI RAZ,PIERWSZY RAZ 3 MAJA.I PIGMENT WRÓCIŁ W MIEJSCACH POPARZONYCH. WIĘĆ ZROBIŁAM TO PO RAZ DRUGI.JESTEM OSOBĄ PRACUJĄCĄ W BIURZE,WIĘC POPARZONA NIE WYGLĄDAM KORZYSTNIE,ALE WSZYSCY SIĘ JUŻ PRZYZWYCZAILI DO MOICH EKSPERYMENTÓW. NA RAZIE SMARUJE MIEJSCA WIDOCZNE.WYJAŚNIAM, ŻE PO POPARZENIU NIE MA ŻADNYCH BLIZN I BARDZO SZYBKO USTĘPUJE.OD ZAPRZYJAŹNIONEJ OSOBY W PRZYCHODNI DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE BARDZO SKUTECZNA JEST KĄPIEL W WODZIE SIARKOWEJ.WIĘC WYBRAŁAM SIĘ W CZERWCU DO BUSKA ZDROJU NA ZABIEGI.MOŻE COŚ POMOŻE. W KAŻDYM RAZIE SKÓRA PO TYCH KĄPIELACH BYŁA BARDZO CZERWONA I RZECZYWIŚCIE PIGMENT WRACAŁ SZYBCIEJ.
JESTEM CHĘTNA DO UDZIELANIA WSZELKICH INFORMACJI. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
czy ktos wyleczyl sie od ziola babci
Wysłane przez: gabi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2008 - 10:46:25

Justyna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja stosowałam lampy PUPHA (pufa) z mizernym
> efektem, ogólnie lekarze zakładają przy tej
> kuracji że szanse są 50 na 50 jednym pomaga
> innym nie, zwłazca gdy ma się problemy z
> tarczycą naświetlania są niewskazane!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2008 - 10:59:07

WITAM WSZYSTKICHBIELACTWO. JA MAM BIELACTWO OD 3 ROKU ZYCIA. POJAWILO SIE TAKZE O WIELKOSCI 5 ZL MONETY PLAMKA NA PRAWYM KOLANIE PRZEZ NIEWIELKI CZAS ROZROSLO SIE DO GIGANTYCZNYCH ROZMIAROW I ZAJMUJE OGROMNY OBSZAR MOJEGO CIALAsad smiley((( STOSOWALAM WIELE MASCI OPALANIE TEZ BYLO NIESTETY NIE POMOGLOsad smiley PROSZE DAJCIE ZNAC O SKUTECZNYCH LEKARSTWACH I GDZIE MOGE ZDOBYC BO JESTEM ZDESPEROWANA I NIE WIEM JUZ CO ROBICsad smiley(((((((((((((((((((((DZISIEJ MAM 22 LATA I OK 50% BIALEJ SKORY. POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! BARZO PROSZE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Witold (195.117.22.---)
Data: 20 kwi 2009 - 16:12:32

Witam. Przeczytałem całe forum na temat naszej choroby - bielactwo - . Niestety i mnie to dotknęło ale się tym zbytnio nie przejmuję.Przygotowałe sobie miksturę z nasion babći i zaczynam kurację. Będę opisywał efekty. Pozdrawiam i mam pytanie dlaczego nie ma nowych wpisów czy wszyscy się już wyleczyli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2009 - 13:50:30

wITOLD, CZEKAMY NA RELACJĘ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: pablo155 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2009 - 22:48:23

kiedyś byłem u szamana znachora i zielarza w jednym dostałem taki napar z ziółek który pomugł mi na rok pozbyć sie łuszczycy tyle że to było ponad 20 lat temu i nie bardzo pamietam składu tej mikstury pamietam że wrzos i jakieś inne ziólka zalewało sie spirytusem i to stało przez tydzień a póxniej była akcja smarowania która w 2 tygodnie pomagała sie pozbyc łuszczycy
zna ktos moje pełny przepis mikstury zawierającej wrzos i spirytus bo ja jej nie zapamietałem chyba z racji wieku miałem wtedy jakieś 5 do 6 lat
niestety szaman ludowy już od 10 lat nieżyje i tajemnice tego wywaru chyba zabrał ze sobą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: annaz (94.254.209.---)
Data: 14 wrz 2009 - 23:37:41

cześć Pati,
moje dziecko ma 9 lat i dość dużo plam, zainteresowała mnie twoja informacja na temat ziół jakie bierzesz na bielactwo, ciekawa jestem czy dzięki nim pozbyłaś się całkowicie tych plam, czy mogłabyś podać mi jakie to są zioła

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Marta (---.aster.pl)
Data: 12 pa� 2009 - 19:19:59

na najbliższy piątek 16-go października mam zaplanowaną wizytę u dr. Bourian w Warszawie na Towarowej która zajmuje się leczeniem bielactwa.

niestety tak sie składa, że nie mogę jechać a następna możliwość zapisu to dopiero za rok !

jesli ktoś chciałby się zamienić na termin (listopad najchętniej, ostatecznie może być tez grudzień, do 10-go bo później wyjeżdżam) to czekam pilnie na informację.

mój nr GG: 3853531

Marta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: haidi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2010 - 12:13:09

Mi bielactwo pojawiło się w okresie dojrzewania...mam 23 lata obecnie moje plamy rozrastają się nieubłagalnie... Chce się ich pozbyć, ale uważam, że najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Bez szczescia w zyciu sie tego nie pozbędziemy. Trzeba cieszyć się każdą chwilą bez względu na łatki. Nie jest to piękne,ale są ludzie z gorszymi problemami...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: MIRA (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 lis 2010 - 17:41:29

Znam te zioła babci.
Sama je piję od pewnego czasu i innym polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Marek (88.220.105.---)
Data: 27 kwi 2011 - 09:09:59

czy budziszek pomaga i po jakim czasie na bielactwo o podłozu łuszczycy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Alina (193.219.186.---)
Data: 30 lis 2011 - 15:24:14

Dzien dobry, chcialabym wiedziec gdzie mozna nabyc ziola Babci na luszczyce i bielactwo.Moze sa Bialystoku, ch
Cialabym wiedziec adres. Z gory duziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: [email protected] (---.mpwik.com.pl)
Data: 06 gru 2011 - 10:14:43

Bozena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> GINKGO BILOBAE. Nie ma tez zadnych skotkow
> ubocznych,oprocz UWAGA ,jesli ktos czesto zazywa
> aspiryne ,lub inne lekarstwa rozcienczajace
> krew,niech skonsultuje sie z lekarzem,poniewarz
> gingo takze rozciencza krew.Ginkgo
> bilobae-milorzeb japonski-eksperyment ten byl
> robiony z mysla,ze bielactwo jest choroba na tle
> psychicznym (stres).
> Dzialanie milorzebu:zwieksza tolerancje tkankowa
> na niedotlenienie,znosi skorcz naczyn,zmiejsza
> lepkosc krwi,neutralizuje wolne rodniki,,zmiejsza
> niedokrwienia mozgu,.Stosuje sie : miazzdzyca
> naczyn,utrudniona konzentracja,zawroty i bole
> glowy,szum w uszach,zimno,bole w
> stopach,oslabienie sluchu i wzroku. Na niemieckich
> stronach inter. zachecaja takze na
> bielactwo,pacjenci donosza o poprawie tej choroby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516-->
Bieżąca strona: 15 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.