Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567
Bieżąca strona: 7 z 7
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: lenalena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sie 2014 - 14:52:57

Maści Dermowate g działają!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: maria (---.net.aduro.pl)
Data: 17 sie 2014 - 22:05:41

Lemoni podaj jaka stosujesz diete.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: maria (---.net.aduro.pl)
Data: 18 sie 2014 - 05:38:32

Do lemmoni.podaje ci swoj email i napisz jak wyglada dokladnie twoja dieta.([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Plastic (---.doraco.pl)
Data: 17 mar 2016 - 08:02:45

Cześć
Nie czytałem wypowiedzi i nie wiem czy mój sposób pokrywa się już z innymi, ale chciałbym się podzielić sprawdzoną przez siebie metodą, o której przeczytałem wcześniej na forach.
Najpierw zacząłem korzystać z pomysłu o Fitolizynie i Debelizynie dostępnych w aptekach. Potem (po tygodniu) dodałem pomysł o ziołach, o których mowa na stronie: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_naturalne_leczenie_luszczycy_cz2.html.
Problem z łuszczycą głowy (bo tylko na głowie miałem) znacznie się zmniejszył, wcześniej sypało się z głowy a teraz prawie nic i głowa nie swędzi.
Poczekałem z półtorej miesiąca, żeby być pewien zanim napiszę i teraz mogę spokojnie powiedzieć że te sposoby działają.
Nie wiem, który z nich jest skuteczniejszy bo stosowałem oba. Na początku Debelizyne i Fitolizyne z apteki - po łyżeczce każdego rano i wieczorem - a więc szklanka rano i szklanka wieczorem. Po tygodniu rano D+F a wieczorem ziółka. Zioła parzę (bo teraz tylko na tych ziółkach jestem raz na dwa dni) po 1 łyżeczce z każdego z 6 ziół - co daje jakieś 1.5 szklanki.
Efekt był widoczny po ok. 2-3 tygodniach.
Nie zrażajcie się smakiem.
By na początku nie swędziała głowa stosowałem olej arganowy.
Pozdrawiam i życzę udanej kuracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: violetta (---.146.25.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29 gru 2016 - 00:35:50

witam! z łuszczyca meczyłam się rok,miałam na całym ciele,nic nie pomagało,naswietlania,sterydy itp.Zaczełam swoimi sposobami,trzeba przede wszystkim oczyscic wątrobe polecam krople regalen,dostaniecie w sklepie zielarskim,bądz przez internet koszt ok 70 zł,brałam przez 3 mce,potem przerwa i na nowo.Po 3 mc łuszczyca zaczęła schodzić.Życzę wytrwałości,pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 gru 2016 - 09:35:04

gdyby to było takie proste to wszyscuy bysmy byli wyleczeni w 6miesiecy tongue sticking out smiley niestety nie jest to ani takie proste ani tak łatwe.Kombinuję i eksperymentuje już przeszło 50lat i co???i dalej szukam,raz jest lepiej raz gorzej bo nie ma jednej recepty dla wszystkich i jednego lekarstwa. A takich hurraoptymistycznych wpisów przerobiłam już tysiące...potem niestety wszystko wróciło i....smutek i żal ,ze miało byc tak pięknie grinning smiley Powodzenia w walce i długich remisjii grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ]DOMOWE SPOSOBY LECZENIA
Wysłane przez: Lidia (---.play-internet.pl)
Data: 12 mar 2018 - 13:32:18

Maść konopna uniwersalna poradzi sobie z wieloma dolegliwościami skórnymi, świetnie sprawdza się w przypadku: łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łojotoku, opryszczki, zajadów, owrzodzeń, oparzeń, blizn. Dzięki zawartości aktywnych kannabinoidów, olejku rozmarynowego, lawendowego i kilku innych naturalnych substancji czynnych maść łagodzi dotkliwe stany zapalne, działa przeciwalergicznie, antybakteryjnie, łagodząco, nawilżająco i przeciwbólowo. Przynosi ulgę w przypadku toczenia i chorób grzybiczych. Działanie maści jest potwierdzone przez wiele niezależnych instytucji naukowych. Więcej dowiesz się tutaj ---> https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/9-konopna-masc-uniwersalna-100ml.html dla mnie, niezbędna w każdym domu, polecam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567
Bieżąca strona: 7 z 7



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.