Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6768697071727374757677-->
Bieżąca strona: 74 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: tores (---.opera-mini.net)
Data: 19 kwi 2015 - 17:49:58

W fajnym państwie mieszkamy. Oszust jawnie oszukuje ludzi i nikt nic z tym nie robi. Zacząwszy od prokuratury, przez wszelakie instytucje zajmujące się handlem podrobionymi pseudo lekami, a skończywszy na urzędzie skarbowym. Kurwa, gdzie my żyjemy? Przecież takich gnoji powinno się ścigać z urzędu. Po co za dużo wysiłku, lepiej chapąć staruszkę handlującą na rynku kilkoma pęczkami pietruszki z działki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 19 kwi 2015 - 18:37:45

Spoko, to taki folklor , wszędzie i na każdym kontynencie znajdziesz jemu podobnych. U nas jeszcze jest tradycja szeptuchów. I do niej nawiązuje maestro- ZEJ. Sam za pozytywny przykład podał powieść Prusa" Antka" Nieboraczek pewno za młodu tekturki nie czytał, bo Rozalkę wyciągnięto upieczoną na chrupko. Ten wstrząsający opis uzmysławia jedno, że takie ciemne typy jak ZEJ, tak długo będą egzystować, jak znajdzie nazwijmy to na ostro "ciemnych i naiwnych nabywców jego pseudo produktów"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: tores (---.opera-mini.net)
Data: 19 kwi 2015 - 19:38:42

Wiesz, gdzie indziej mamy do czynienia z lokalnym znachorstwem. Ludzie dowiadują się o nich tzw pocztą pantoflową. Tutaj oszust działa jawnie. Podaje nr telefonu, udziela się na forach, tworzy profile na Fejsie. Zarabia krocie, nie wystawia rachunków, czyli nie płaci podatków. Sprzedaje jakieś badziewie, a większość oszukany co najwyżej coś bąknie w necie i na tym poprzestaje. W tym kraju nic się nikomu nie chce, najlepiej wychodzi jedynie narzekanie. Nie dziwota więc, że oszustów jak grzybów po deszczu, bo już się utarło, że chorzy na łuszczycę, to wierzący w cuda najwięksi frajerzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 20 kwi 2015 - 03:52:48

Witam,
mówicie o oszuście, krocie zarabia, jakieś babcie naciąga na kasę, a do waszych pustych łbów nie może dotrzeć to że ta maść działa i to działa skutecznie.
Niewiele "j" zrozumiałeś z lektury "Antka", podkreśliłem tylko że podwyższenie temperatury oznacza że nasz organizm rozpoznał infekcję i sam podnosi temperaturę miejscową by zabić intruza, który ginie w temperaturze powyżej 38 stopni C.
Kilkaset lat temu już ludzie wiedzieli że stan zapalny pod kontrolą oczywiście jest stanem zbawiennym.
Nie po to matki, swoje chore dzieci wkładały do jeszcze ciepłego po pieczeniu chleba pieca, by je upiec lecz je wyleczyć z choroby.
Gdy mamy grypę to nasz organizm rozpoznaje intruza i sam podnosi w nas temperaturę by zwalczyć infekcję, sami najlepiej jest gdy przykrywamy się pierzyną, trzęsiemy się bo jest nam zimno ale się wypocimy i rano jesteśmy zdrowi.
A tores czy Stalin jak Ci tam, podatki, biurokracja, bezpieka, łagry i pasożyty, myślisz nierobie że jeszcze będziesz moją maść okładał podatkami by samemu pasożytować bo Ci się robić nie chce, nawet gdyby moja maść została zalegalizowana i obłożona tłustym podatkiem, to i tak ten podatek zapłaci ten potrzebujący, chory i najbiedniejszy.
Niech żyje socjalizm, nieroby i pasożyty!
Ludziom twórczym, dającym pracę i zarobek śmierć!
Żyjecie jeszcze nadal w świecie komuny, życzę radości, zdrowia i satysfakcji z tego co robicie.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j. (---.gtnet.net.pl)
Data: 20 kwi 2015 - 08:05:02

O, dziękuję Zbawco za odpowiedź. Problem polega na tym, że łuszczyca to nie jest choroba wirusowa, ani żadna odmiana infekcji.
I w tym przypadku opinia świata medycznego jest jednoznaczna i jednomyślna.

Szarlatan może mieć inne zdanie. Taka jego psia mać jest natura, że i szeptucha w przypadku Rozalki doprowadziła do jej śmierci. Bo, Bóg tak chciał!!!. I to jest ta analogia między Wami. Działacie na tej samej pięciolinii jaką jest niewiedza, łatwowierność, głupota,irracjonalność,

Wiedz w swojej zakutej głowie(z przykrością to stwierdzam), że podwyższanie temperatury nic nie daje. Gdybyś miał choć trochę pojęcia,wiedzy również historycznej(bo do niej się odwołujesz), to byś wiedział, że w starożytności łuszczycę nazywano gorączką ciała, Miejsca zajęte łuszczycą mają podwyższoną znacznie temperaturę i to wcale nie wynika z wirusówwinking smiley))Proponuję doczytać.

Jaki wniosek wynika w przypadku łuszczycy? ano, że podwyższona temperatura nic nie daje, tylko zaognia zmiany. Gorączka w tym przypadku nie LECZY.

Po drugie, poproszę również o odpowiedź na pytania wcześniej zadane. I od tego powinniśmy zacząć, a nie udawać głuchego i niemego.

Pozdrawiam i miłych snów życzę-parafrazując po twórczo spędzonej nocy.
J.
P.S

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Alex (104.131.97.---)
Data: 21 kwi 2015 - 00:23:44

ZEJ, to taki tutejszy Dyzma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Jedna z nabranych (---.play-internet.pl)
Data: 30 kwi 2015 - 01:40:32

Na Zej-u czapka gore...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 01 maj 2015 - 01:05:17

Witam,
jak można się tak ześwinić, oskarżając za srebrniki ludzi, którzy niosą ulgę, wybawienie z zarazy.
Pracując na rzecz karteli mafijnych, pracujecie na wieczne potępienie, wasze dusze nigdy nie zaznają spokoju bo robicie to z pełną świadomością popełniania swoich czynów.
Obecne kartele produkują tzw. leki z zawartością sterydów, gdzie poza Unią Europejską są surowo zakazane.
Znam osoby, które po nadmiarze zażywania sterydów moją odjęte kończyny.
Na temat naganiania ludzi do leczenia biologicznego nie będę się wypowiadał bo wystarczy poszperać w necie, by dowiedzieć się o ich skutkach, jakie już się pojawiają po kilku latach od wprowadzenia tego pseudo leku, fundowanego przez NFZ jako doskonałą pralnie pieniędzy.
A tutaj klony, które boją się ujawnić, bo znajomi zobaczą z jaką gnidą mieli do czynienia:
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Marta (---.play-internet.pl)
Data: 14 kwi 2015 - 16:40:04

Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Jedna z nabranych (---.play-internet.pl)
Data: 30 kwi 2015 - 01:40:32

Na tych samych nickach ten sam "Szpieg z krainy mafii"
Zapraszam do skutecznego i bezpiecznego leczenia łuszczycy.
Poniżej podaję link do swojego bloga, gdzie są linki do blogów kilku osób, które prowadzą relację ze skutecznego leczenia łuszczycy na bieżąco, opisując szczegółowo swoje emocje, cierpienia i radości, dodając ilustracje i kontakty do siebie.
Link do bloga: http://plamisty.blogspot.com/
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 01 maj 2015 - 15:38:44

TE PORĄBANIEC PYTAŁ SIE KTOŚ CIEBIE O ZDANIE OSZUŚCIE----- JUŻ NIEDŁUGO BEDZIESZ MIAŁ SZPIEGÓW.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Zuza B. (---.opera-mini.net)
Data: 03 maj 2015 - 15:36:02

Skutecznego leczenia HA HA HA
ZEJu, cwaniczku, jedyne co potrafisz skutecznie leczyć, to portfele naiwniaków. Leczyć z pieniędzy, bo zamiast pozbyć się choroby, pozbywają się jedynie kasy.
Nie kupujcie tego gówna. To nie ma nic wspólnego ze skutecznym lekarstwem. Równie dobrze możecie sobie robić okłady z herbaty. Taka sama skuteczność...
Na pohybel oszuście!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 04 maj 2015 - 01:48:29

Witam Zuzo,
łatwo jest komuś napluć, jeżeli było za co to rozumiem ale jeżeli plujesz bo taka już jesteś i plujesz jadem każdemu bo sama jesteś np. brzydka to pamiętaj że wyrządzona komuś krzywda znajdzie i ciebie.
Jeżeli korzystałaś z mojej maści i jeszcze za nią zapłaciłaś to po to jest to forum żebyś opisała jak wyglądało twoje leczenie, niezależnie od efektów.
Jeżeli chcesz zobaczyć jak naprawdę wygląda leczenie aktualnie u kilku osób, które prowadzą swoje blogi, wstawiają tam fotki co kilka dni wraz z opisem to zajrzyj na mojego bloga, można też kontaktować się z tymi osobami przez e-mail lub tel.
Chciałem żeby na tym forum można było prowadzić szczere rozmowy o efektach leczenia niestety, chamskie i wulgarne zachowania hejterów nie sprzyjają prowadzenia tutaj normalnych rozmów.
Mam nadzieję że nie chcesz upodobnić się do powyższych hejterów i opiszesz jak to z twoim leczeniem było.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego bloga: http://plamisty.blogspot.com/
tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Xawier (---.jmdi.pl)
Data: 05 maj 2015 - 07:21:09

Panie ZEJ, nikt normalny przy zdrowych zmysłach nie będzie reklamował (piorun wie co) na tym forum.Takie gatki i wstawki jak Pan pisze, to jest od tego priv. Kłamie Pan o rzeszy wyleczonych, podaje różne mało wiarygodne informacje niby o koncowej fazie załatwiania potrzebnych certyfikatów, że wspólpracują z Panem Kliniki,robi Pan z nas trędowatych, niby zarażających i szuka wsród nas frajerów.Jest Pan absolutnie nie wiarygodną osobą. Forum ma nas wspierać, ma słuzyć pomocą. Pan jesteś zaś zwykłym sprzedawcą i wydaje mi się mocno, że naciągaczem.
Czy jest na tym forum choć jedna całkowicie wyleczona osoba? Tyle osób wyraża swoje negatywne zdanie co do formy propagowania mazideł i sposobów reklamowania, oceniono bardzo krytycznie osobę którą Pan zwyczajnie kupił.APan swoje, ze hejterzy, że przedstawiciele, że są wulgarni, chamscy. Trochę proszę samokrytyki.
Pozdrawiam.
Xawier

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 06 maj 2015 - 22:49:54

Witam,
nikogo na siłę nie będę uszczęśliwiał, tylko zainteresowanych zapraszam do mojego bloga, są tam odnośniki do blogów innych osób, którzy aktualnie leczą się moją maścią, gdzie można obserwować na bieżąco skuteczne leczenie łuszczycy.
Leczenie moją maścią to nie czary, trwa ono kilka miesięcy jest w tym wiele cierpienia, pogorszenia wyglądu, stany zapalne, chwile beznadziei i zwątpienia, pierwsze oznaki gojenia, powrót wiary w wyleczenie, radość i euforia to rzeczywiście działa!
Proszę spokojnie obserwować blogi tych osób są tam tygodnie i miesiące walki z łuszczycą niemal na żywo, można też dzwonić do tych osób i pytać o nurtujące was szczegóły.
http://plamisty.blogspot.com/
Pozdrawiam Z.E.J. tel 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Xawier (---.jmdi.pl)
Data: 07 maj 2015 - 09:11:10

SZANOWNY Panie, bacznie obserwuję to forum. Liczą się fakty a nie słowa. Takie blogi to mogę w godzinę setki stworzyć. Jaka jest osoba wyleczona z którą można się spotkać, porozmawiać, a wcześniej leczona była dermatologicznie. I to jest sedno sprawy. Zadał Panu interlokutor (J) kilka pytań sensownych i oczekiwał odpowiedzi. To daje wiele do myślenia. Pozdrawiam.Xawier

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 09 maj 2015 - 00:17:22

Witam,
każdy kto jest zainteresowany wyleczeniem z łuszczycy dzwoni do mnie, rozmawiamy i rozwiązujemy wszystkie kwestie dotyczące leczenia maścią zej-a.
Jeżeli jest potrzeba kontaktu do osoby już wyleczonej to też udostępnię taki kontakt za uprzednią zgodą wyleczonego.
Uważam jednak że łatwiej jest obserwować na bieżąco osoby w trakcie leczenia z widocznymi jeszcze śladami po leczeniu łuszczycy, do nich można dzwonić jak również spotkać się z nimi osobiście.
Natomiast osoby już wyleczone musiały by udowadniać dowodami lekarskimi lub notarialnymi i tak byłyby narażone na wyzwiska od oszustów do różnych moich wspólników.
Pan "j" nie jest żadnym (interlokutorem) tylko hejterem nie mającym nic wspólnego z łuszczycą, jego celem jest dokopać każdemu kto pomaga chorym na łuszczycę, a tym samym może mieć słabe wyniki w naganianiu do tzw.leczenia biologicznego, zadawane przez niego pytania są zaczepne i nie pomogą chorym na łuszczycę, a ja się z koniem kopał nie będę.
Szanowny Xawier, wszystkich zainteresowanych zapraszam, można przyjechać do mnie lub rozmawiać przez telefon na moim blogu jest moje zdjęcie i mój adres, nie jestem wirtualny, jestem szczery, mówię to co myślę, nie oszukuję nikogo, i nie mam nic do ukrycia.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858
http://plamisty.blogspot.com/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 maj 2015 - 17:28:58

UWAGA UWAGA - POWIEK TYLKO TYLE ,,ZEJ'' TO POSPOLITY OSZUST WIEC OSTRZEGAM NOWYCH NA FORUM ŻEBY NIE DALI SIE NABRAC--- NIE JESTEM ŻADNYM HEJTEREM TYLKO CZŁOWIEKIEM KTÓTEGO BY WYKOŃCZYŁ TYMI SMAROWIDŁAMI---- TYLE W TEMACIE, POZDRAWIAM WSZYSTKICH , OSTATNIO NIE CZESTO ODWIEDZAM TO FORUM BO JESTYEM NA LECZENIU GUSTEKUMABEM I OD NOWEGO ROKU NIE MAM NAWET MAŁEJ KROPKI , ŻYCIE NABRAŁO NOWEGO WYMIARU- PA, PA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 12 maj 2015 - 00:53:29

Witam,
"mirek" jest nie tylko hejterem lecz oszustem naganiającym do leczenia biologicznego.
Nigdy nie leczył się maścią zej-a.
Zapraszam do obserwowania mojego bloga i kontaktowania się z osobami, które są w trakcie leczenia.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858
http://plamisty.blogspot.com/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 12 maj 2015 - 15:46:25

JUŻ OSZUŚCIE PISAŁEM ŻE ZOSTAŁO MI JESZCZE CHYBA 6 TYCH MAZIDEŁ ---- JAK KTOŚ SAMOBÓJCA ODDAM ZA DARMO , OFEROWAŁEM TO ZRESZTĄ TWOJEJ KOLEŻANCE N-BASI. JAK KTOŚ NIE WIERZY PROSZE SPRAWDZIC FORUM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Daniel (---.play-internet.pl)
Data: 15 maj 2015 - 14:06:48

W linku o gościu, który podobnie jak ZEJ naciąga ludzi na konkretną kasę. Myślę, że wyczynami ZEJa, również powinna zainteresować się prokuratura. http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136157,17922852,Najmlodszy_polski_milioner_ma_duze_klopoty__Prokuratura_.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 17 maj 2015 - 00:31:37

Witam,
klon pod następną nazwą:
Daniel (---.play-internet.pl)
Jedna z nabranych (---.play-internet.pl)
Marta (---.play-internet.pl)
Nawet podszywał się pod moją nazwą:
Z.E.J (---.play-internet.pl)
itp.
Jeżeli jedna osoba ma tyle do ukrycia, to chyba już sam siebie się boi i nie wie kim jest. Noce są straszne, zjawy jakieś, widma i wilkołaki, sumienie twoje jedzą robaki brrrr...!!!
Z ciemności strasznej pozdrawia Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6768697071727374757677-->
Bieżąca strona: 74 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.