Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 8 z 9
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelnyworek (---.internetia.net.pl)
Data: 06 pa� 2013 - 12:21:11

też mi się wydaje czasami, że mnie bolą stawy, takie dziwne uczucie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Kasia226 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 07 pa� 2013 - 17:34:31

Witam! Mam kilka pytań dotyczących tego leczenia (jeśli takie pytania już były to bardzo przepraszam). 1. Żeby móc dostać się na leczenie trzeba przejść badania, oprócz krwi co jeszcze jest badane,? 2. Czy jest jakieś kryterium, które określa ile procent ciała powinno być zajęte przez łyszczyce, żeby móc się leczyć (ja w sumie mam tylko zajętą owłosioną skórę głowy i uszy), 3. Czy jest jakaś strona tej firmy (kiedy próbowałam wejść na amgen.pl to przekierowano mnie na .com (co prawda jestem dość dobra z angielskiego ale chyba nie aż tak ;P ) 4. gdzie można sprawdzić, na kiedy są nabory (bo z tego co udało mi się wychwycić to nie jest tak, że można zacząć badanie w obojętnie jakim czasie, prawda? I ostatnie pytanie: 5. Poda ktoś namiary na siedzibę amgen we Wrocławiu ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ZBYSZEK (---.serv-net.pl)
Data: 07 pa� 2013 - 23:13:29

Witam!!! Jutro na 8 rano jade na zastrzyk. Jest to ten 12 tydzień w którym mam dostac na 100% lek. Do tej pory miałem chyba placebo...Ma ktos jakieś pytania to prosze smiało dzwonić 692777597 odpowiem na wszystkie pytania co do tego programu.POZDRAWIAM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ZBYSZEK (---.serv-net.pl)
Data: 07 pa� 2013 - 23:26:09

Kasia jezeli masz tylko na głowie i uszy to nie wejdziesz chyba do programu.Jest taka skala co sie nazywa PAS lub PASI i musisz miec jak pamietam 12 punktów. Ja mam na ramionach podudziach plecach takie zmiany wielkosci 5 zł dodatkowo głowa ..posladek i tez miałem trudnosci z kwalifikacja...ostatnim rzutem na tasme udało mi sie.Tak jak piszesz krew szczególnie próby watrobowe musza być oki...EKG...RTG płuc...i z tego co wiem duzo ludzi odpada na Quantiferonie jest to badanie utajonej infekcji gruzliczej...ale po przeleczeniu mozn wejśc w program....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Kasia226 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 08 pa� 2013 - 19:12:14

W takim razie nie mam szans.Sprawdziłam w necie, że PASI można obliczyć za pomocą dłoni. Miejsca zajęte przez chorobę wielkości dłoni to 1%, 2 dłonie to 2% i tak dalej.Ja mam tylko naciągane 5 %. Chyba powinnam się cieszyć, że mam tak mało... Tak czy inaczej znalazłam stronę o wskazaniach i przeciwskazaniach leczenia, może się komuś przyda : http://www.badaniaklinicznewpolsce.pl/baza-badan-klinicznych/art,585.html POZDRAWIAM I ZDROWIA ŻYCZĘ!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ZBYSZEK (---.serv-net.pl)
Data: 29 pa� 2013 - 21:43:26

ZNIKA!!!!smiling smiley smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: PIOTR1973 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 lis 2013 - 09:39:46

Witam wszystkich.Jestem po raz pierwszy na tym forum i czytam wszystkie wątki.
Widzę u wielu osób ogromną poprawę gratuluję.Wiem że program działa przez 5 lat a co dalej? Czy po zakończeniu programu jest szansa na dalsze leczenie czy otrzymamy efekt jojo?
Proszę o informację czy w Poznaniu jest szansa na leczenie?
Zwracam się do osób które już długo są w programie o informację jak wygląda leczenie tak już praktycznie co jaki czas są zastrzyki, badania, jak wyglądają ile czasu zajmują itp.
Proszę również osoby które są długo w programie od listopada czy coś zmieniło się w ich stanie zdrowia jakieś dodatkowe obserwacje.Z góry dziękuje za informację i pozdrawiam Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 05 lis 2013 - 23:07:54

piotr1973 - w stanie zdrowia zmieniła się głównie skóra (mi przynajmniej o to chodziło) przeczytaj ten temat od początku a odpowiesz sobie na swoje pytania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 09 cze 2014 - 12:13:49

zostało mi jeszcze ponad trzy lata testów - ciekawe czy później wszystko wróci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Ośrodek Badań (---.ip.netia.com.pl)
Data: 24 cze 2014 - 15:55:38

Witam,

w tej chwili ośrodek w Warszawie prowadzi badania leków biologicznych dla osób chorych na łuszczycę plackowatą. Więcej informacji pod bezpośrednim numerem telefonu 22-101-07-59

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: TAKA TAM (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2014 - 16:35:56

TEZ CZESTO SIE ZASTANAWIAM JAK BEDZIE BEZ PODAWANIA LEKU ZA TE 3 LATA. TERAZ JEST PIEKNA CZYSTA SKORA CHOC BARDZO SUCHA. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 02 lis 2014 - 23:23:37

Jestem czysciutki ....jest fajne uczucie...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 16 cze 2015 - 16:59:56

Witam.W Poznaniu właśnie wycofano leksad smiley...nagle z dnia na dzieńsad smiley....podziekowano Nam..sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 cze 2015 - 08:53:53

Przeczytaj dokładnie KONTRAKT jaki podpisywałes przed wejsciem do programu...jest tam punkt o tym ze taka sytuacja moze wystąpić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Michał (---.centertel.pl)
Data: 17 cze 2015 - 10:09:24

W Toruniu to samo, właśnie dziś się dowiedziałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: robflynn (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2015 - 11:52:38

To samo bialystok dzis podziekowano , zabrali ludziom zastrzyki ktore jeszcze byly nie wykorzystane

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: marek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 cze 2015 - 09:49:27

Warszawa to samo 25.06.tel.o zakończeniu programu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 30 cze 2015 - 10:16:27

i wszystko jak psu w du.....


ciekawe kiedy znów ją zobaczę, a było idealnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: maria (---.rzeszow.mm.pl)
Data: 12 lip 2015 - 16:03:13

podobno dlatego, że zakończono już badania kliniczne i teraz oficjalnie maja zarejestrowac lek (najpierw w Stanach) i dopuscic go do lecznictwa otwartego.
szkoda bo pewnie troche to potrwa a pewnie i tak w Polsce nie bedzie łatwo o leczenie brodalumabem :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Sept (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 lip 2015 - 16:37:06

Fajnie, gdyby tak było, że ten lek wejdzie do oficjalnej sprzedaży. O inne, kolejne badania innych, podobnie skutecznych leków jakoś się nie martwię, bo rynek i zapotrzebowanie na rozwiązanie problemów związanych z tą chorobą jest wielkie. Problem jednak jest taki, że brodalumab powoduje podobno myśli i zachowania samobójcze i stąd, przynajmniej oficjalnie tak zostało to podane, zatrzymanie badania. Jest jeszcze szansa, że brodalumab wróci, ale zanim do nas dotrze, to trochę to potrwa. No i to przerwanie badania nie pomoże mu w "komercjalizacji", więc chyba najpierw trzeba by wznowić te przerwane testy. Może w innej formie, na innych zasadach. Wątpliwości co do jego skutków ubocznych są poważne i ciężko sobie wyobrazić, by po tym wszystkim pojawił się po prostu w sprzedaży.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 8 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.