Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 14 pa� 2014 - 19:29:48

Będzie merytorycznie - zresztą, jak większość wypowiedzi w tym temacie:
Czary, mary, abrakadabra, hokus pokus, bum talala bęc!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 10:37:13

W/G ZIEJ-a,
-TO ONI SPISKUJĄ I SĄ PRZEDSTAWICIELAMI KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH.

ZIEJ SIĘ, NIE ZGADZA Z TYM, ŻE
- MÓWIĄ ONI, NIE DLA PRAKTYK ZIEJ-owych W TYM I UKRYWANIA SKŁADU MAZIDEŁ.JEST TO NIEDOPUSZCZALNE W SWIETLE PRAWA I DOBRA PACJENTA.
- ŻE ŁUSZCZYCA JEST NIEZARAŻLIWA.
- I NA WSPÓLCZESNYM ETAPIE STANU MEDYCYNY ŚWIATOWEJ- JEST CHOROBĄ NIEULECZALNĄ.

SĄ TO:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "PSORIASIS" www.stowarzyszenie.luszczyca.org.pl
-------------------------------------------------
Pomorskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę - FALA NADZIEI www.falanadziei.pl/index.php
---------------------------------------------------------

Wielkopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Wyjdź z Cienia" www.wyjdzzcienia.pl/
-----------------------------------------------

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" http://psoriasisszczecin.blogspot.com
---------------
Dolnośląśkie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę www.luszczyca.wroclaw.pl
---------------------
Krakowskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Promyk Nadziei" w Krakowie http://www.facebook.com/pages/Krakowskie-Stowarzyszenie-Chorych-na-Łuszczycę-Promyk-Nadziei-w-Krakowie/

--------------------
Serwis internetowy dla pacjentów z łuszczycą www.PaktwLuszczycy.pl www.PaktwLuszczycy.pl
-------------------
Fundacja "Tak, mam łuszczycę" http://pl-pl.facebook.com/pages/Fundacja-Tak-mam-łuszczycę
--------------------
Fundacja Łuszczycy.pl http://fundacjaluszczycy.nstrefa.pl/
--------------------

Ciekawe forum dyskusyjne - leczenie łuszczycy, profilaktyka, wymiana doświadczeń, zobacz: www.luszczyca.org.pl
---------------------
Forum mojaluszczyca.pl mojaluszczyca.pl
--------------------
Forum luszczyca.info: http://www.luszczyca.info/
--------------------
Strona dla pacjentów Forum MojaLuszczyca.com MojaLuszczyca.com
----------------------
Przyjazny portal o łuszczycy luszczyce.pl Luszczyce.pl
-----------------



Kliniki i uzdrowiska nie tylko w Polsce, zobacz:
W Polsce:

--------------------
Uzdrowiskowa klinika dermatologiczna Iwonicz Zdrój http://www.iwolang.com.pl/
------------------------

Uzdrowisko Lądek-Długopole http://regis.pl/uzdrowisko/ladek/pl
------------------------

Uzdrowisko Busko-Zdrój: http://www.uzdrowisko-busko-zdroj.com.pl
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oraz myślę, że 100% lekarzy dermatologów na całym świecie
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

W TYCH POWYŻSZYCH STOWARZYSZENIACH, UZDROWISKACH, FORACH - PODKREŚLAM MODEROWANYCH- "PARKTYKA I PREZENTOWEANE POGLĄDY ANTYDERMATOLOGICZNE ZIEJ-A ZOSTAŁY TOTALNIE SKOMPROMITOWANE, SĄ NIE DO ZAAKCEPTOWANIA.
DLATEGO OSTAŁO MU W TO OSTATNIE OTWARTE FORUM, GDZIE SZUKA WSPARCIA DLA SWOICH SZAMANSKICH PRAKTYK.
ZIEJU-UPRZEEDZAJĄCO, JEŚLI TWIERDZISZ, ŻE CI TYM TEKSTEM UBLIŻAM, SPRAWA OTWARTA ZOSTAJE CI TYLKO ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIE PRZEZE MNIE PRZESTĘPSTWA SCIGANEGO NA WNIOSEK POSZKODOWANEGO I SPRAWA KARNA.
J-23

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 15 pa� 2014 - 11:40:39

Albo się zaniedbałam w lekturze for albo niedowidzę ale ja na tych wszystkich forach nie widziałam podobnego tematu smiling smiley



...........................................................................
ZIEJ SIĘ, NIE ZGADZA Z TYM, ŻE
- MÓWIĄ ONI, NIE DLA PRAKTYK ZIEJ-owych W TYM I UKRYWANIA SKŁADU MAZIDEŁ.JEST TO NIEDOPUSZCZALNE W SWIETLE PRAWA I DOBRA PACJENTA.
- ŻE ŁUSZCZYCA JEST NIEZARAŻLIWA.
- I NA WSPÓLCZESNYM ETAPIE STANU MEDYCYNY ŚWIATOWEJ- JEST CHOROBĄ NIEULECZALNĄ.
..............................................................................



1)Odnośnie braku składu mazideł-każdy sam na własną odpowiedzialność je stosuje nikt nikogo do niczego nie zmusza więc nie rozumiem
2)...................... pomijam odpowiedź
3)na współczesnym etapie medycyny nawet katar jest dziedziczny nieuleczalny itp.
mało........... wertując różne czasopisma medyczne każda inna choroba jest nieuleczalna
medycyna nie zna przyczyny np.łuszczycy ale wie jak ją leczyć
nie zna przyczyny raka ale wie jak go leczyć itp.itd.
a ja pytam jak można naprawiać coś jak się nie wie co się zepsuło tak na prosty rozum przeciętnego człowieka smiling smiley
Jak można leczyć nie znając przyczyny takiego stanu rzeczy a nie innego???
Czytam przeglądy dermatologiczne i co mi z nich wynika??
testuje się kolejny steryd czy insze mazidło które według teorii powinno działać a nie działa przynosząc szkody na zdrowiu, aż pacjent się buntuje i rezygnuje z królika doświadczalnego
Genetyczne przekazanie łuszczycy po bracie wujka mnie nie przekonuje smiling smiley i tyle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 15 pa� 2014 - 11:46:53

Dodam żeby nie było niedomówień w zarażenie się łuszczycą też nie wierze,gdyby była taka możliwość chorowali by wszyscy w moim otoczeniu a nie tylko ja.
A jakoś przez ponad 10 lat choroby nie zaraziłam nikogo.
co zaś chodzi o zabiegi fryzjerskie czy medyczne nie boje się że ja kogoś zarażę ale boje się że przez chory naskórek ja mogę coś złapać niechcianego a to różnica moim zdaniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 12:19:33

@N

Cytat z Twojego postu:
"3)na współczesnym etapie medycyny nawet katar jest dziedziczny nieuleczalny itp."

Większej bzdury w życiu nie słyszałem.
Ale rozumiem że napiszesz wszystko, żeby tylko wyżebrać, aby ktoś kolejny kupił tę maść? Innego uzasadnienia niż żebractwo nie widzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 15 pa� 2014 - 12:23:06

O nic nigdy nie żebrałam
nie zajmuje się też sprzedażą niczego ani w realu ani w necie
handlem się nie zajmuje ani pośrednictwem
I najmniej mnie obchodzi fakt czy ktoś coś kupi czy nie
wolna wola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 14:11:07

Czy ktoś zauważył jak ci wszyscy przeciwnicy maści zej-a bełkoczą w kółko to samo?. Chociaż co chwilę występuje inna osoba to styl ten sam i treść.Tak jakby przeszli pranie mózgów w tym samym miejscu i czasie.Krytykują dla samej krytyki,jedyny koronny argument to brak składu,tak jakby korporacje ujawniały cały skład swoich specyfików.Firmy które chcą po iluś latach produkować tańsze zamienniki muszą same opracować skład bo nie wystarczy skorzystać ze składu na opakowaniu.Gdyby tak było to mieli byśmy multum tanich podróbek leków na rynku.

Cześć i chwała że to forum jest niezależne i nikt nie wycina postów które są niezgodne z oficjalną doktryną niby walczących o zdrowie ludzi.W wielu przypadkach ponoć jest tak że najpierw struli, aby mieć co leczyć.

N daj sobie spokój szkoda się denerwować, ty starasz się merytorycznie i logicznie argumentować i twoje wypowiedzi zawsze mają sens.A z postów naszych adwersarzy nic nie wynika,nie bo nie i tylko tyle idzie zrozumieć.

Cd po wczorajszym smarowaniu żelem,skóra nadal się lekko łuszczy,uwidoczniły się małe plamki łuszczycy (są coraz mniejsze i bledsze) i widoczne tylko zaraz po umyciu ciepłą wodą.Widoczna jest tylko jedna plamka pod okiem która też sukcesywnie z dnia na dzień maleje.

Może zaapelujmy niech się wypowiedzą ci którym maści zej-a nie pomogły a stosowały się do zaleceń, przecież w/g naszych adwersarzy przez ok. 5 lat powinno być ich multum ( oni nadal zaglądają na nasze fora w poszukiwaniu pomocy).Ja po udanej kuracji napewno jeśli tu zajrzę to bardzo rzadko, bo po co.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 14:17:19

@Janek

Załóż bloga i dzień po dniu dokumentuj zmiany, wrzucaj fotki (bez obróbki graficznej, retuszu).

Nie pokazuj twarzy, chcę tylko widzieć efekty.

Pokaż merytorycznie że to działa.

Jedyny argument Twój i kilku osób jest taki "że działa" "że zaraźna" "że super" - a żadne dowody tudzież merytoryczne argumenty za tym nie stoją.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 17:43:36

Żadnych blogów nie zakładam.Raz że na tym się nie znam i nie czuję potrzeby.Na żadnych obróbkach się nie znam,w moim wieku dobrze że chociaż umiem napisać posta ale już ze wstawieniem do niego emotikona czy pogrubieniem druku mam kłopoty.
Zdjęcia zrobiłem jak potrafiłem aparatem z komórki 5 Mp,przed leczeniem i po miesiącu.Widać kolosalną różnicę,niektórzy mogliby pomyśleć że zostałem wyleczony.Jak będę uważał że zostałem wyleczony wraz z trzecią partią poproszę syna o wysłanie do pana Eugeniusza.
Opisuję przebieg leczenia bo zawsze za przysługę się odwdzięczam.I naprawdę nie zależy mi czy ktoś wierzy w to co opisuję czy nie.
W ogóle nie brałbym udziału w tej bezsensownej polemice ale wkurzają mnie bezpodstawne oskarżenia od ludzi którzy nie mają pojęcia o czym piszą.Już raz napisałem że aby o czymś pisać trzeba w tym wypadku wypróbować na sobie.Jeśli się nie ma odwagi to skąd podstawa do oskarżeń.Lepiej niech wypowiedzą się ci którzy mieli styczność z maściami zej-a.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 18:01:09

I znów próbujesz narzucać się pisząc:
"Jeśli się nie ma odwagi to skąd podstawa do oskarżeń."

A ja Ci powiem miejcie odwagę i pokażcie skład produktu, pokażcie zdjęcia, pokażcie że to działa. Jesteście w tym wszystkim bardzo niewiarygodni. Nie chcecie przyjąć do wiadomości, zdania i próśb większości, o precyzyjne informacje. Dlatego powtórzę - albo pokażcie dowody na blogu, albo to co piszecie dalej będzie miało wartość "czary mary na tobie też to zadziała jak wydasz 500 stów".

Czekam(y) na dowody!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 20:41:23

Janek napisał.."Lepiej niech wypowiedzą się ci którzy mieli styczność z maściami zej-a."
A skąd wiesz Janku,(ZEJu) że nie miałem styczności? He?, Mów i pisz za siebie. To jest pierwsza zasada wiarygodności.
Powrócę do poprzedniej mojej mysli. Jeśli oczerniam, podaj mnie ZEJ do sądu o zniesławienie, oczernienie.
Scieme walisz i tyle. KOlejni naciągacze szukają po forach naiwnych.

KUpili naiwną dziewczynkę za darmowe próbkli i tyle. Gdyby miało dziecko deczko rozumku, to by sie wypowiedziała po skonczonej kuracji. To rozumiem. Ba, zaprezentowała ciałko na spotkaniu łuszczyków i opowiedziała o swoim doświadczeniu.Co to ludziska nie zrobią dla darmowej próbki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 15 pa� 2014 - 20:56:53

Fakir Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I znów próbujesz narzucać się pisząc:
> "Jeśli się nie ma odwagi to skąd podstawa do
> oskarżeń."
>
> A ja Ci powiem miejcie odwagę i pokażcie skład
> produktu, pokażcie zdjęcia, pokażcie że to
> działa. Jesteście w tym wszystkim bardzo
> niewiarygodni. Nie chcecie przyjąć do
> wiadomości, zdania i próśb większości, o
> precyzyjne informacje. Dlatego powtórzę - albo
> pokażcie dowody na blogu, albo to co piszecie
> dalej będzie miało wartość "czary mary na
> tobie też to zadziała jak wydasz 500 stów".
>
> Czekam(y) na dowody!



Co dla niektórych żadne dowody nie istnieją bowiem łuszczyca jest nieuleczalna koniec kropka
jak ktoś się zaleczy to tylko siłą sugestii smiling smiley
dla niektórych naoczne efekty też nie są żadnym dowodem więc jakich dowodów chcesz ?????????????????
zgadzam się z jankiem posty pod innymi nickami wyglądają jakby pisała ją jedna i ta sama osoba




//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
KUpili naiwną dziewczynkę za darmowe próbkli i tyle. Gdyby miało dziecko deczko rozumku, to by sie wypowiedziała po skonczonej kuracji. To rozumiem. Ba, zaprezentowała ciałko na spotkaniu łuszczyków i opowiedziała o swoim doświadczeniu.Co to ludziska nie zrobią dla darmowej próbki.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


a tego to już zupełnie nie rozumiem o kim mowa
czyżby janek był Zej..............em i tą małą dziewczynką jednocześnie???
j-23 nie każdy ma takie pomysły i brak cywilnej odwagi żeby występować co rusz pod innym nickiem po to tylko żeby się coś działo na forach bo za cicho smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 21:05:38

Proszę - zaprezentujcie coś więcej poza pustymi zapewnieniami i przechwałkami że działa.

Proszę o dowody, fakty, zdjęcia, skład.

Tylko tyle oczekuję - ale jak mniemam po waszych postach, się nie doczekam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 15 pa� 2014 - 21:47:56

Z mojej strony nie doczekasz się ani zdjęć ani opisu smiling smiley
żadnych faktów dowodów, nie jestem w sądzie a na forum publicznym smiling smiley
mogę ale nie muszę
chcesz dowodów sprawdź sam na sobie toż to najlepszy dowód no nie smiling smiley
jesteś jedną z wiarygodnych osób więc twój przykład będzie rzetelniejszy niż np.mój
czy np
j-23 czy j czy gościa smiling smiley
przecież wy występujecie w obronie uciśnionych /naciąganych na badziewie
wam będzie lepsza wiara dana niż nam smiling smiley
mam ci wstawić zdjęcie mojej nóżki a ty mi napiszesz że to kozy hi hi
szkoda moich wysiłków

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 22:08:11

Rozumiem, przyjmuję do wiadomości, innej odpowiedzi się nie spodziewałem.

Podsumowując - jakakolwiek prośba o konkrety kończy się tym samym - niemerytoryczną odmową ich udzielenia.

Jeśli postanowicie się uwiarygodnić - dajcie znać. Chętnie poczytam bloga i obejrzę zdjęcia - może zmienię zdanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 15 pa� 2014 - 22:28:48

Leczę się dla siebie dla własnej wygody a nie po to żeby komuś coś udowadniać
dlatego nie będę robić sesji zdjęciowej i pokazywać swojego ciała smiling smiley
na forum publicznym czy gdzie indziej.
Nie będę też przekonywać nikogo że warto ani tutaj tym bardziej na blogu
Zainteresowany ma dokumentacje zdjęciową reszta nie musi
Każdy może sam sprawdzić jak chce jak to u niego zadziała a skoro nie chce i tak nie uwierzy że działa u innych.
Wystarczy że janek skrupulatnie opisuje postępy dzień po dniu za co jest wyszydzony,podejrzewany o bóg wie co.można rzec obrażany i za co? za to że próbuje sobie pomóc na swój własny sposób?????????????????
i dzieli się swoimi spostrzeżeniami?
do czego ma prawo a jak się komuś nie podoba niech nie czyta
to forum publiczne i temat odpowiedni do takich opisów nie musi zakładać bloga.
Zupełnie inaczej się czytało jego opisy bez waszych komentarzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 22:38:56

Nie dajesz szansy nam zrozumieć jak działa produkt.

Ja nie wierzę w żadne Twoje zapewnia, bo brzmią one póki co całkowicie niewiarygodnie. Dlatego jednocześnie proszę o twarde dowody ale takowych nie otrzymuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 23:02:35

A jednak prosisz o cos czego nie ma wiec sie chyba nie doczekasz .Nie dajmy sie zwaryiowac tu chodzi tylko o zwykly biznes i nic wiecej .Czy legalny ??Czy uczciwy ???Kazdy sam moze se odpowiedziec .Ukryty sklad i inne brednie nie pozostawiaja nawet najmniejszej watpliwosci o co tu chodzi .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 23:19:17

Wiem.
Naprawdę bez złośliwości chciałem sam ocenić.

Kupując w aptece lek mam ulotkę, znam substancję czynną, mogę się domyślić/doczytać/dowiedzieć czego mogę się spodziewać. W przypadku maści omawianej w tym forum - wszystko owiane tajemnicą i brakiem jakichkolwiek konkretów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 23:51:45

Witam fakira i innych z innej wiary.
Niestety nie mogę udostępnić składu skutecznego zestawu maści, a to z tego powodu że istniejące instytucje, firmy związane z tzw. leczeniem a skutecznie tylko leczą nasze kieszenie, musiałyby umrzeć śmiercią konkurencji.
Jestem szczerym, pokrzywdzonym przez tę zarazę, skromnym wynalazcą skutecznej maści na łuszczycę, ujawniając rzeczywisty skład w patencie i ulotce, co jest obowiązkowe, umożliwiam konkurencji z silną mocą finansową, produkcję natychmiastową z dodaniem np. kilkudziesięciu składników obojętnych lecz o innej nazwie i innej cenie np. refundowanej przez NFZ za 30.000,00 PLN.
Wszystkie wcześniej wspomniane instytucje tj. fundacje, stowarzyszenia, przyjazne portale itp. są monopolistami, które bronią swojego istnienia i skutecznie, jak na razie nie dopuszczają potencjalnych wrogów tzw. (dziwnych lecz skutecznych uzdrowicieli bez licencji).
Kto to wie jak to jest naprawdę, skoro wszyscy wiemy że światem rządzi pieniądz to czy producenci leków sami nie wymyślają i rozpowszechniają zarazy np. ebola, po to by zgarniać jak największej kasy.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.