Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 00:05:06

To nie jest prawda - co piszesz w temacie patentu. Nie musi być w nim upubliczniony skład. Takie rzeczy można skutecznie chronić.

Nie mam nic przeciwko temu, abyś zarabiał na maści, co więcej sam bym kupował.

Problem jest taki, że nie przedstawiacie żadnych dowodów.


Czy Twój produkt jest bezpieczny dla zdrowia? Czy został przetestowany w jakimś laboratorium? Czy możesz okazać dokument (a właściwie podsumowanie) potwierdzający ten fakt?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 00:18:48

Witam fakira,
kupując w aptece masz tyko informacje o kilku składnikach potrzebnych i kilkudziesięciu niepotrzebnych oraz wskazówkach, których nie wolno ci zignorować lub przekroczyć z korzyścią dla bezpieczeństwa producenta, a ty masz broń Boże nie wyzdrowieć za szybko bo te koncerny utracą zysk.
Pozdrawiam wszystkich, nie szukam wrogów, rozumiem irytację cierpiących, testując na sobie konfigurację ziół, byłem wysypany "Ł" cały jak zaskroniec zrzucający skórę. Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 00:25:50

Odpowiedz na pytanie.
Czy Twój produkt był przebadany w jakimkolwiek laboratorium, czy jest bezpieczny dla zdrowia?

To przecież prosta odpowiedź - TAK lub NIE (nie ma żadnych innych opcji).

Więc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 04:56:37

Witam fakira,
sam możesz sprawdzić, zwracając się do tylko kilu firm mających licencję w Polsce z zapytaniem o koszty udzielenia pieczątki aprobacyjnej (bo tylko właśnie koleś polityka taką ma) jakiejkolwiek atestacji "kosmetyków".
W pierwszej kolejności wypytają cię o możliwości ściągnięcia z Ciebie skóry,potem sprawdzą wszystko i zawyrokują z chmurki że to jest koszt, od 4.000,00 zł do 32.000,00 zł.
Termin wykonania aprobaty kosmetycznej trwa od 4-ch miesięcy bez terminu końcowego bo jest adnotacja uzależniająca od ewentualnych zgłoszonych sprzeciwów.
Nie wspominam w ogóle o aprobacie lekarskiej, bo ta ma trwać 14 lat badań na twój koszt i bez ewentualnych sprzeciwów.
Wchodzi Pan na forum, zabiera Pan głos to pewnie nie będzie dla Pana problemem sprawdzić jak działa korupcja medyczna, żerująca na naszych nieszczęściach.
Obudź się i spójrz w jakim kraju i świecie ty żyjesz.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.google.com)
Data: 16 pa� 2014 - 07:33:34

Fakty:
1. Nie wiadomo co sprzedajesz
2. Nie wiadomo czy nie jest to szkodliwe dla zdrowia

Udowodnij ze jest inaczej - merytorycznymi dowodami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 16 pa� 2014 - 07:46:43

Fakir Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fakty:
> 1. Nie wiadomo co sprzedajesz
> 2. Nie wiadomo czy nie jest to szkodliwe dla
> zdrowia
>
> Udowodnij ze jest inaczej - merytorycznymi
> dowodami.



No no bez atestów ani rusz muszą być koniec kropka smiling smiley
Fakir a raczej fakirowa lecz się atestami a nam pozwól testować na sobie to co my chcemy smiling smiley bezatestowe smiling smiley
bez atestów owiane tajemnicą smiling smiley
coraz więcej posiłków przybywa hi hi aż taka groźna ta maść czy cuś smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: XYZ (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 08:42:08

proponuje zerknąc tu:

http://www.luszczyca.pl/read.php?1,103217,page=2


tak mi sie zdaje że to Déj? vu tylko płyn pana Feliksa-gwarantujący wyleczenie z łuszczycy zastąpiła masc zej-a

Obsada aktorska bez zmian grinning smiley wiarygodnosc tez.

grubo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 08:50:43

1.N - pytanie bezpośrednie, ile czasu smarujesz się już mazidłami od szamana?
2.Zastanowiło Cię to, co będzie jak przestaniesz się nimi smarować?
3. Czy masz pełne zaufanie do gościa, że nie pakuje w to gno sterydów?
4. Jaka jest jego wiarygodność, jeśli takie wypisuje herezje o łuszczycy, o nas, o naszych stowarzyszeniach?
5. ZEJ na rynku funkcjonuje dobrych kilkanaście lat. I co?
Jakie są efekty,Czy jest choć jeden przypadek udokumentowany przez prasę, stowarzyszenie łuszczycowe, lekarza, ba wiarygodną naszą siostrzyczkę, braciszka łuszczycowego, którego znany?
6. Jesli ZEJ ma awersję do korporacji medycznych, to czy podjął współpracę z prywatnymi placówkami dermatologicznymi, dermatologami, którzy leczą na własny rachunek. Czy znasz choć jedną ich pozytywną opinię?, ocenę?

Rozumiem, że dostajesz za darmochę od szamana mazidła, ale tak bezkrytycznie podchodzić. Zauważ jedno, kieruję zapytania do ZEJa, ty na nie odpowiadasz blondyneczko. Rozumiesz to, ogarniasz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 08:57:22

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fakir Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Fakty:
> > 1. Nie wiadomo co sprzedajesz
> > 2. Nie wiadomo czy nie jest to szkodliwe dla
> > zdrowia
> >
> > Udowodnij ze jest inaczej - merytorycznymi
> > dowodami.
>
>
>
> No no bez atestów ani rusz muszą być koniec
> kropka smiling smiley
> Fakir a raczej fakirowa lecz się atestami a nam
> pozwól testować na sobie to co my chcemy smiling smiley
> bezatestowe smiling smiley
> bez atestów owiane tajemnicą smiling smiley
> coraz więcej posiłków przybywa hi hi aż taka
> groźna ta maść czy cuś smiling smiley

XYZ jesteś wielki, kurtyna opadła, spektakl zakonczony, aktorzy zaj...biście przekonywujący. To są hieny, na łuszczykach, by żerowali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 09:00:10

XYZ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> proponuje zerknąc tu:
>
> http://www.luszczyca.pl/read.php?1,103217,page=2
>
>
> tak mi sie zdaje że to Déj? vu tylko płyn pana
> Feliksa-gwarantujący wyleczenie z łuszczycy
> zastąpiła masc zej-a
>
> Obsada aktorska bez zmian grinning smiley wiarygodnosc tez.
>
> grubo
Przepraszam,,zle zacytowałem i mój komentarz oczywiście dotyczy tego tekstu
i powtórzę

XYZ jesteś wielki, kurtyna opadła, spektakl zakonczony, aktorzy zaj...biście przekonywujący. To są hieny, na łuszczykach, by żerowali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.play-internet.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 09:21:14

,,szczery,pokrzywdzony skromny wynalazca,,.......czy masz nas wsystkich za idiotów ??Gdyby choc odrobina prawdy byla w tym pewnie bys staral sie pomagac wszystkim chorym a nie wypisywal idiotyzmy itd .Lekarze to wszyscy oszusci firmy podobnie itd ........na jakiej podstawie oceniasz wszystkich ????Nie trafiles na uczciwego czlowieka lekarza ?????.......dziwne ,jednak ci co sami oszukuja itp tak maja wszyscy dla nich to oszusci itd .Jest wielu nieodpowiedzialnych lekarzy to fakt ,nie kazdy stra sie za wszelka cene nas podleczyc itd ,jest duzo lekow ,kosmetykow itp gdzie skutecznosc watpliwa .........jednak sa i prawdziwi lekarze co poswiecili czas na wyksztalcenie a teraz lecza z sercem .Firmy tez nie wszystkie mysla o samej kasie ......ponosza naklady na badania itd nie wszystko przynosi zyski a jednak cos staraja sie zrobic w tym kierunku by jednak bylo nam lepiej .Co by nam zostalo gdyby nie oni???????.Szamani ,wynalazcy zdzierajacy kase z ciezko chorych i naiwnych przedewszystkim .Uzdrowiciele ....nas?????czy raczej wlasnych portfeli .Tak dobrze widac podobienstwo do plynu Feliksa itd .Cala masa wszelkich szamanow ,uzdrowicieli ,guru dziala wlasnie w podobny sposob .Czy mamy pozwolic by na naszych forum byli tak aktywni ?????Osobiscie mysle ze nie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 09:57:48

Ja mam jeszcze ostatnie pytanie bezpośrednio do ZEJ
Czy wystawiasz paragony, rachunki lub faktury? TAK czy NIE ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 16 pa� 2014 - 11:02:27

j-23 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> 1.N - pytanie bezpośrednie, ile czasu smarujesz
> się już mazidłami od szamana?
> 2.Zastanowiło Cię to, co będzie jak
> przestaniesz się nimi smarować?
> 3. Czy masz pełne zaufanie do gościa, że nie
> pakuje w to gno sterydów?
> 4. Jaka jest jego wiarygodność, jeśli takie
> wypisuje herezje o łuszczycy, o nas, o naszych
> stowarzyszeniach?
> 5. ZEJ na rynku funkcjonuje dobrych kilkanaście
> lat. I co?
> Jakie są efekty,Czy jest choć jeden przypadek
> udokumentowany przez prasę, stowarzyszenie
> łuszczycowe, lekarza, ba wiarygodną naszą
> siostrzyczkę, braciszka łuszczycowego, którego
> znany?
> 6. Jesli ZEJ ma awersję do korporacji medycznych,
> to czy podjął współpracę z prywatnymi
> placówkami dermatologicznymi, dermatologami,
> którzy leczą na własny rachunek. Czy znasz
> choć jedną ich pozytywną opinię?, ocenę?
>
> Rozumiem, że dostajesz za darmochę od szamana
> mazidła, ale tak bezkrytycznie podchodzić.
> Zauważ jedno, kieruję zapytania do ZEJa, ty na
> nie odpowiadasz blondyneczko. Rozumiesz to,
> ogarniasz?



1)Moja sprawa jak wcześniej napisałam nie doczekacie się mojego opisu ani nic innego (pisze niedoczekanie choć uważam że wszelkie posty krytyki w tym temacie pisze jedna i ta sama osoba smiling smiley )
2)To moje ciało i moja sprawa czym je smaruje smiling smiley nikt do niczego mnie nie zmusza robię co robię i nikomu nic do tego

3)Też moja sprawa czy mam zaufanie czy też nie
4)gdybym pod tym kątem osądzała ludzi pewnie miała by mnie to interesowało
słowo pisane to tylko słowo pisane interpretacja zależy od czytającego smiling smiley
5)?????????????
firmy farmaceutyczne też i ile mają na swoim koncie wyleczonych?????????????
6)Nie opieram się na takich opiniach testuje co chce i kiedy chce

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Rozumiem, że dostajesz za darmochę od szamana
> mazidła, ale tak bezkrytycznie podchodzić.
> Zauważ jedno, kieruję zapytania do ZEJa, ty na
> nie odpowiadasz blondyneczko. Rozumiesz to,
> ogarniasz?
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Znaczy znasz mnie z reala smiling smiley mogłaś powiedzieć że chcesz żebym ci zaprezentowała swoje zmiany sam na sam pewnie bym ci pokazała hi hi
Nie odpowiadam za pana ZEJ-a a za siebie jeśli uznaje że mam coś do powiedzenia smiling smiley
Sądząc po posiłkach jakie ściągnęłaś brakło argumentów czy cuś smiling smiley
Komu jeszcze zarzucisz że występuje w trzech osobach jak ty smiling smiley
nie wszyscy mają takie umiejętności smiling smiley
a może trochę honoru i zawsze i wszędzie występują pod własnym imieniem bez względu na chorą krytykę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 16 pa� 2014 - 12:05:55

j-23 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> XYZ Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > proponuje zerknąc tu:
> >
> >
> http://www.luszczyca.pl/read.php?1,103217,page=2
> >
> >
> > tak mi sie zdaje że to Déj? vu tylko płyn
> pana
> > Feliksa-gwarantujący wyleczenie z łuszczycy
> > zastąpiła masc zej-a
> >
> > Obsada aktorska bez zmian grinning smiley wiarygodnosc tez.
> >
> > grubo
> Przepraszam,,zle zacytowałem i mój komentarz
> oczywiście dotyczy tego tekstu
> i powtórzę
>
> XYZ jesteś wielki, kurtyna opadła, spektakl
> zakonczony, aktorzy zaj...biście przekonywujący.
> To są hieny, na łuszczykach, by żerowali.



///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
To są hieny, na łuszczykach, by żerowali.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


A ja zapytam czy tutaj ktoś kogoś zmusza do stosowania tego mazidła???????????
czy w innym temacie innego??????????????????????????
Jedna osoba a tak potrafi rozmyć temat może dlatego że w trzech osobach występuje smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 14:35:28

No właśnie N czy ktoś znajdzie w naszych postach choć jedno zdanie namawiające do kupna maści?.Ja ze swej strony już nieraz pisałem że mam w nosie czy ktoś mi wierzy czy nie,nie mam w tym żadnego interesu!!!.I od teraz nie komentuję niczyich postów, bo to nie ma sensu.Niektórzy piszą tylko po to aby zachwycać się swoją wątpliwą elokwencją.
Od następnego postu będę opisywał tylko postępy leczenia.Na razie nie widać tych rzesz zawiedzionych na maści.Przy innych specyfikach które wyżej wspominano odzywali się natychmiast zawiedzeni, a tu cisza?.Dobre zdjęcia wyleczonych łuszczyków(wiem to wszystko oszustwo i fotomontarz) można znależć na stronach pana Eugeniusza podawała je szater,nie chce mi się szukać.

CD.Praktycznie bez zmian.Ogniska ł coraz mniejsze i bledsze.Denerwuje mnie jeszcze plamka pod okiem którą cały czas czuję.Skóra schodzi jeszcze z części prawego polika,trochę pod nosem no i to nieszczęśliwe oko.Trzeba tam uważnie smarować bo później bardzo szczypie i łzawi.
Te maści są bardzo wydajne mnie pierwsza partia dopiero teraz się kończy a smarowałem całą twarz,szyję i barki.Smarując nabieram małą ilość specyfiku na palec i wcieram w skórę rozprowadzając na jak największej powierzchni.Ten sposób pozwala na oszczędne gospodarowanie maściami.Teraz nie odczuwam już większych sensacji przy nakładaniu specyfików,maść pozostawiam na ok.2 h a żel do rana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 15:25:31

Tak, prowadzicie jakiś niezrozumiały dla mnie marketing.

Wzywam was - dokumentujcie postępy leczenia oraz ujawnijcie skład maści - może się reszta, w tym i ja, przekonamy.

Obecnie dyskusja z wami nie ma sensu, ponieważ nie prowadzicie jej w sposób merytoryczny a wszystko sprowadzacie do stwierdzenia "nie bo nie".

Uważam, że to co robicie jest nieuczciwe oraz nie fair wobec chorych i zdesperowanych ludzi, którzy decydują się na zakup. Jest to nieuczciwe ponieważ w swoim marketingu nie dostarczacie rzetelnej informacji, udzielacie fałszywych, niezgodnych z obecnym poziomem wiedzy medycznej informacji (jak choćby to, że łuszczyca jest zaraźliwa).


Nie chcę was obrażać, ani być złośliwym. Próbowałem się czegokolwiek dowiedzieć, ale nie dajecie szansy na zrozumienie.

Obyście nie musieli się kiedyś znaleźć w takiej sytuacji, w jakiej stawiacie nabywców swojego specyfiku. Rozwinę temat - jeślibyście zachorowali, a ktoś wam zaoferował "cudowny" "tajemniczy" i bardzo drogi specyfik, w tej sytuacji go sobie zamówili, w wielkiej nadziei, że wam pomoże. Wydali na niego często ostatnie ciężko zarobione, uciułane pieniądze. A specyfik nie dość że nie pomógł to jeszcze zaszkodził. Nie życzę nikomu, aby w ten sposób wielkie nadzieje były rozwiewane.

Wiem, że to do was nie trafi, bo przecież cały świat jest przeciwko. Ale może komuś zdesperowanemu, ku przestrodze, logiczne argumenty, pomogą podjąć jedyną słuszną decyzję, aby nie kupować u was niczego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 15:50:47

JA PIERDOLE................i tylko te dwa słowa cisną mi się na usta czytając te Wasze kłótnie. Już wszyscy wiedzą kto jest za, a kto przeciw, więc może wystarczy, co???


ps. jeszcze tylko mam pytania do janka:
Czy jeszcze masz łuszczycę po tej już ponad półtomiesięcznej kuracji? I czy jest możliwość zobaczenia zdjęć sprzed jej rozpoczęcia i obecne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 17:44:17

Jasiek to wirtual szamana Zieja, więc masz z głowy.Blondasek N witek swoich nie pokaże, bo sie gniewa na nas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 17:55:44

Mam i nie wydaje mi się abym się z nią szybko uporał.Teraz leczenie postępuje powoli,nie tak spektakularnie jak na początku.Jedne plamki wychodzą i zaczynają się łuszczyć inne znikają.Łuszczą się też miejsca gdzie nie widać różowych plam,dopiero po starciu schodzącej skóry są widoczne.Oceniam że teraz wygląd twarzy jest gdzieś o 80% lepszy niż na początku.Nadal są ogniska ł w tych samych miejscach ale bardzo słabe praktycznie po zdjęciu łuszczącego naskórka w ciągu dnia niewidoczne.Na brodzie od tygodnia nie schodzi mi skóra i zdaje się że to miejsce jest wyleczone,wygląda normalnie.To samo z szyją,tylko że tam nie zrobiłem zdjęć bo ł miałem bardzo słabą, kilka małych plamek.Dopiero pod wpływem maści zaczęła się łuszczyć cała.Generalnie ł najszybciej się wycofała z miejsc które wyszły pod wpływem maści(widoczne były tylko po gorącej kąpieli dlatego smarowałem całą twarz i szyję a nie tylko widoczne zmiany) a pozostały tylko te zastarzałe sprzed kuracji.Są jednak o wiele słabsze mimo że się łuszczą to po ściągnięciu łuski prawie (jak wyżej pisałem) niewidoczne.O silnym zapaleniu posterydowym już dawno zapomniałem.Może dlatego że te miejsca były smarowane sterydami tak długo się goją,Jeśli chodzi o zdjęcia spróbuję, może namówię syna aby przesłał do pana Eugeniusza,niestety nie znam się na tym i nigdy tego nie robiłem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 pa� 2014 - 18:25:27

Fakir co chcesz zrozumiec ??????zwykly biznes na naiwnych i chorych .Kiedys bardziej na chorych na raka itp żerowali teraz widac czas na nas .Obroty jednak chyba spadly bo widac podenerwowanie oraz ataki ze przeciwnicy to ta sama osoba itd ale .............kto chce widzi jak jest mysle .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.