Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 03 pa� 2014 - 21:34:36

Witam panią meg,
przykro mi że musiała Pani tak cierpieć, jestem przekonany że zwątpiła Pani w tych ciężkich chwilach w moje dobre intencje i zapewnienia.
Niestety żeby pozbyć się tej zarazy trzeba trochę pocierpieć, nie u wszystkich jednakowo przebiega ta kuracja ale tam gdzie jest mocna reakcja zwykle szybciej docieramy do końca leczenia.
Odradzam z korzystania z solarium z doświadczenia wiem że solarium działa na łuszczycę podobnie jak słońce czy też sterydy w początkowej fazie pięknie pomaga lecz jednocześnie uodparnia łuszczycę i powraca ona ze zdwojoną siłą.
Polecam natomiast saunę bez zimnego kompresu.
Mam informację od osób z łuszczycą stawową że po saunie przez trzy dni przestały ich boleć stawy, czyli po podwyższonej temperaturze częściowo zostały zabite prątki łuszczycy.
Prowadząc doświadczenia na sobie, zastosowałem gdy pojawił się u mnie pierwszy bąbelek zwiastun łuszczycy, gorący strumień wody na bąbelek łuszczycowy ok. jednej min kilka razy dziennie przez trzy dni.
Oczywiście woda tak gorąca żeby się nie poparzyć, efekt był bardzo podobny jak gdybym używał mojej maści, schodziła brudna skóra a po trzech tygodniach nie było śladu po łuszczycy.
Niestety to działa tylko przy nowo powstającej łuszczycy w samym zaraniu ale działa.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 04 pa� 2014 - 10:48:01

CD.Mnie w początkowych stadiach pomagał nawet zwykły krem tylko częściej nakładany,tak aby to miejsce było zawsze natłuszczone.
Wczoraj było smarowanie maścią.Nie odczuwam już żadnych sensacji,twarz nie puchnie,nie czerwienieje i nie szczypie.Zmyłem dopiero po dwóch godzinach,skóra była elastyczna tylko lekko przesuszona.Przy poprzednich smarowaniach maścią była bardzo sucha i sztywna.Różowe placki systematycznie znikają,prawie w ogóle nie odróżniają się od karnacji twarzy.Widać mocniej tylko świerzy(kiedyś w tym miejscu był wykwit łuszczycy) placek pod okiem który nadal szczypie ale znikły z niego krostki.Nadal tylko pod nosem schodzi gruba skórka.
OGÓLNIE JEST JUŻ SUPER!.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Mario 67 (---.cable.smsnet.pl)
Data: 04 pa� 2014 - 13:53:39

Witam wszystkich po dwutygodniowym smarowaniu bez przerwy widzę poprawę mniej szczypie miejsca chore mniej zaczerwienione,bóle skóry mniejsze,ale zacznę stosować dietę odgrzybiającą organizm,może ktoś pomoże

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 04 pa� 2014 - 14:45:22

A może koktajl cytrynowy na czczo smiling smiley
pół cytryny na szklankę wody przygotować wieczorem wypić jako pierwszy napój rano
można dodać troszkę miodu.
Taki napój odkwasza organizm usuwa złogi wątrobowe-nerkowe- jelitowe
a grzyb sam zmniejszy swoje terytorium smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Mario 67 (---.cable.smsnet.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 09:56:02

Sok z cytryny piję,ale chciałbym jakieś preparaty ziołowe na odgrzybienie organizmu,albo dietę odgrzybiająca organizm na necie jest dużo środków tylko lepiej kupić coś sprawdzonego.Nie jem produktów na mące pszennej żadnych słodyczy i oczywiście żadnych napoi słodzonych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 16:04:35

Mario 67 poczytaj temat "JOD" piszą tam że jod bardzo dobrze daje sobie radę z candidią,i nie tylko.

CD.Po dniu przerwy praktycznie bez zmian.Skóra nadal schodzi,na brodzie i szczęce już tylko prószy jak mąka dopiero wyżej jak łupież.Szyja jest już czysta i się nie łuszczy.Wczoraj wziąłem goącą kąpiel i nie wyszło nic ponad to co widać gdy skóra ma normalną temperaturę.Kiedyś po gorącej kąpieli miałem twarz i szyję ognisto czerwoną,praktycznie nie widać było normalnej skóry.Dzisiaj dzień przerwy,muszę oszczędzać specyfiki.

PS. trochę zwolnię z postami,chyba że będą jakieś istotne zmiany.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 16:45:23

PS.Mario 67 widzę że masz chyba kłopoty z jelitami,co u łuszczyków jest normalne.Choroby te są ze sobą powiązane.Wpisz w googlach "dieta marchewkowa ojca grande".Sprawdzone,ja po trzech miesiącach przestałem używać asamax,a miałem go używać do końca życia.Nie znajdziesz tego sposobu na żadnym oficjalnym forum dla chorych na zapalenie jelit.Można się tylko domyślić dlaczego, po reklamach specyfików które się tam zamieszcza.Jakaż byłaby strata gdyby tak tani i skuteczny sposób przebił się do świadomości chorych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Mario 67 (---.cable.smsnet.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 10:52:43

Nie mam kłopotów z jelitami,ale mam zagrzybiony organizm,i chciałbym te złe grzyby zwalczyć żeby leczenie łuszczycy przebiegało szybciej i mniej boleśnie dziękuje za pomoc na pewno przeczytam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa� 2014 - 11:44:25

Nie masz kłopotu z jelitami ale zagrzybiony organizm
przecież przerost grzyba to efekt wyjałowienia przewodu pokarmowego całego nie tylko jelit.
Tutaj nie ma drogi na skróty najlepsza jest metoda małych kroczków
woda z cytryną zaczyna dawać efekty po miesiącu na skórze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 13:37:19

Albo jod od razu!.Nalot z języka zaczyna znikać już po trzech dniach.

CD. Jak już tu jestem.Po dwóch dniach przerwy skóra prawie przestała schodzić.Miejsc z łuszczycą coraz mniej.Dziś smarowanie żelem i jutro też.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 16:13:00

Oaby stosować Jod nalezy skonsultować z lekarzem.To nie witamina C aby brac go na własną ręke.Po katastrofie w Czernobylu wiekszość ludzi ma problemy z tarczyca,proponowanie stosowania jodu bez ustalenia :
czy jest taka potrzeba
-czy wogóle mozna w danym przypadku zastosowac jod
-bez badan tarczycy-konkretnie Tsh,T3,T4 plus USG

jest nieodpowiedzialne.

Co do wody z cytryną,cudów bym nie obiecywała,stosuje taka miksture własciwie przez całą zimę,robiac krótkie przerwy,uzbierały sie lata-specjalnych zmian nie widze.

Co innego jest zapobieganie i wspomaganie-profilaktyczne a co innego leczenie,zagrzybionego organizmu.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 17:45:19

Proponuję poczytać artykuły o jodzie.Jak ktoś się boi są suplementy o dość dużej zawartości jodu .Jakoś japończykom te duże dawki(wielokrotnie przekraczające nasze normy) nie szkodzą,a wręcz przeciwnie są najzdrowszym narodem świata.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: wojtas1978 (---.radom.vectranet.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 18:35:56

Witam
7.10.2014
Po długiej walce z vectra znowu mam internet nie bede o tym opowiadał bo szkoda slów ale wreszcie coś moge napisac.
Przepraszam Pana ZEJ za przestój i w wpisie i w leczeniu.
Za przestój z braku internetu i w leczeniu poniewaz kuracja jaką mi przekazał przebiegła w/g również mojej oceny bardzo fajnie "już zaczeły na łokciach się pojawiać jasne prześwity"ale niestety mój skromny budżet rodzinny nie pozwolił mi na zakup maści która mi sie skończyła a glupio mi było się przyznać że 100zł nie mam na maść.Więc zaczałem smarować co drugi dzień a później już samym żelem z braku maści Myśle, że jakbym zachował proces jaki mi Pan narzucił dziś mogłoby byc po łuszczycy. Także panie ZEJ jeszcze raz przepraszam.
Na ta chwilę jest znowu prawie jak przed kuracja.
Zdjęcia i krótki opis wysle Panu na e-mail
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 18:52:20

Ze strony Pana Zdzisława Jakubowskiego(ZEJ) czytamy
http://obf.pl/leczenie-luszczycy,955665.html
"Mogę też polecić klinikę, która testuje maść "ZEJ-a" łącząc z odpowiednią dietą i kąpielami solankowymi. Daje to rewelacyjne efekty, przyspieszając likwidację łuszczycy z kilku miesięcy do kilku tygodni, nawet tą kilkunastoletnią."

Panie ZEJ co pan rozumisz przez Klinikę? proszę o wyjaśnienie,kto ją prowadzi, gdzie się znajduje, czym się zajmuje? a może chodzi przy ul. Gostyńską 78?

A co do jodu Jasiczku vel ZEJ napisała szczerze i do bólu Szater. Obyś nie wyrządził Gargamelu komuś krzywdy.
I na koniec, myslę, że odwiedzisz nas na spotkaniu w Poznaniu. Najlepiej z Jasiem. W końcu tak nowocześnie sie prezentujecie tu" two in one"
Przecież uważasz, ze jesteś jedyną nadzieją łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa� 2014 - 19:24:37

Miałam nie zabierać głosu ale..............
no właśnie postanowiłam przetestować i ja te mazidła na sobie
efekty mam identyczne jak u janka zbieg okoliczności? a może kolejny klakier?
zanim obrzucicie kogoś błotem bo stosuje coś co według was jest wbrew logice pomyślcie czy faktycznie racja jest tylko wasza jedyna nieomylna
gdybym nie widziała takiej samej reakcji skóry u siebie jak u janka pewnie bym uwierzyła w jedyną nieomylną prawdę sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa� 2014 - 19:43:48

,,,,,,,,,,,,,,,,,Za przestój z braku internetu i w leczeniu poniewaz kuracja jaką mi przekazał przebiegła w/g również mojej oceny bardzo fajnie "już zaczeły na łokciach się pojawiać jasne prześwity"ale niestety mój skromny budżet rodzinny nie pozwolił mi na zakup maści która mi sie skończyła a glupio mi było się przyznać że 100zł nie mam na maść.Więc zaczałem smarować co drugi dzień a później już samym żelem z braku maści Myśle, że jakbym zachował proces jaki mi Pan narzucił dziś mogłoby byc po łuszczycy. Także panie ZEJ jeszcze raz przepraszam. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ja dostałam dodatkowe mazidła za darmo na dokończenie leczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 21:31:07

Witam wszystkich korzystających jak i zainteresowanych leczeniem maścią zej-a.
Nie zdarzyło mi się jeszcze bym odmówił komuś z potrzebujących obniżenia lub nawet wysłania za darmo maści i żelu zej-a jeżeli ktoś mnie o to poprosił.
Cena wbrew pozorom nie jest wygórowana, pojemności 30 ml, 50ml i 100 ml, są przewidziane do jednorazowego zakupu i powinny wystarczyć do wyleczenia, więc nawet najwyższa kwota za największe pojemności jest warta pozbycia się łuszczycy.
Kilka osób chorych na łuszczycę zewnętrzną, stawową kręgosłupa i jednocześnie cukrzycę z otwartymi ranami tzw. "stopą cukrzycową", korzystających z maści zej-a cieszą się dzisiaj z postępów leczenia łuszczycy ale rewelacją jest gojenie się otwartych ciągle cieknących ran "stopa cukrzycowa".
Dziękuję za wsparcie i bieżące relacje z postępów leczenia z korzyścią dla osób, które mogą porównać własne stosowanie maści zej-a i ich efekty.
Wasze informacje o odgrzybianiu organizmu są bardzo cenne, oficjalne tzw. leki z atestami działają bardzo dobrze ale tylko na nasze kieszenie.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: K.P (---.gtnet.net.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 21:37:09

ZEJ napisał
--------------------------------
Uważam że za darmo tego nie robicie, wasi mocodawcy producenci tzw. kosmetyków muszą was bardzo doceniać i podrzucają od czasu do czasu reklamówkę świństw kosmetycznych psując wasze człowieczeństwo.
Osobiście byłem świadkiem, kiedy wysłannik koncernu rzucił Wam reklamówkę tych świństw, widziałem Wasze sztucznie szczęśliwe miny, teraz naganiacie do zakupu tych świństw ludzi bardzo cierpiących i zdesperowanych.
Jeżeli to jest Wasz jedyny zarobek i z tego się utrzymujecie to zastanówcie się czy łuszczyca zjadła już Wasze sumienie i czy oprócz łuszczycy jest Wam z tym do twarzy.
A-fe i A-kysz!!

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
... Także panie ZEJ....
>
> ja dostałam dodatkowe mazidła za darmo na
> dokończenie leczenia

No cóż kazdy z nas ma własne sumienie i honor.Od Pana ZEJa, który twierdzi, że łuszczyca jest chorobą zakażną, czyli jestem trędowatą, że lekarze celowo nie leczą....ect. mogę tylko napisać, to szaman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: eliza (---.play-internet.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 22:07:51

Witam, wczoraj minął miesiąc mojej kuracjismiling smileyna głowie pojawił się łupiez, łuszczyca stawowa tez się cofie polce u rąk juz nie są tak napuchnięte czasem zapominam nawet że są chore, przebarwienia na paznokciach ktore były prawie znikły ,moje nóżki też w formie nie ma rannych zesztywnień i coraz rzadziej czuję ból.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa� 2014 - 22:21:36

Wyraziłam swoje zdanie na początku tematu na temat zakaźna czy nie i go nie zmieniam w tym względzie nie zgadzam się z teorią pana ZEJ..............
co wcale nie jest równoznaczne ze skutecznością jego specyfików
nie zgadzam się też z teorią genetyczności choroby czy gdzieś pisze nie stosujcie medykamentów bo to czy tamto?
masz racje każdy ma swój honor i godność/sumienie i jeśli domagasz się szacunku do siebie daj go też innym nie oceniając i atakując tylko dlatego że ma inne zdanie jak ty.
Ty leczysz się farmaceutykami nikt ci tego nie broni ani odradza
dlaczego inni mają leczyć się tak samo?
chce i na własną odpowiedzialność zgodnie z własnym sumieniem podjęłam się przetestowania specyfików nie kryjąc się z tym bo medycyna mnie zawiodła
i jest to moje zdanie do którego mam prawo tak jak ty do swojego
Przyznam że nie raz czuje się trędowata jak wielu z nas
przyznam że nie podoba mi się sposób leczenia przez medycynę
tylko skóry bez wglądu w prawdziwy problem który tkwi w środku a to co na skórze to tylko efekty źle funkcjonującego organizmu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.