Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 00:24:27

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Przyznam że nie raz czuje się trędowata jak
> wielu z nas

Jezeli wiesz, jeżeli tak się czujesz w sensie tak Cię ta choroba stygmatyzuje, to dlaczego pozwalasz, by ktoś w imię swoich prywatnych w sensie materialnych celów/interesów, niweczył pracę, walkę, i dążenia setek ludzi(działaczy stowarzyszeń, ludzi mediów - ludzie dobrej woli).

Uczestniczysz, ba, jesteś jedną z nas w sensie walczących o odczarowanie tego zaklętego kręgu w pojmowaniu naszej choroby - że zarażamy, że jesteśmy zagrożeniem, że jestesmy dżumą. Pytam po raz wtory - dlaczego na to przyzwalasz?

Basiu tu nie chodzi o to - co na kogo działa; tu chodzi o jedną z najwazniejszych prawd w tej naszej walce - nie zarażamy, nie jesteśmy żadnym zagrożeniem dla naszych bliskich czy dalszych znajomych. Nikogo tą @ nie poczestujemy. Dodatkowao ta choroba nie jest też przez żadnego z nas w sensie chorego, w niczym zawiniona. Dostałam ja w spadku, walczę - czasami do utraty sił, i nie życzę sobie, by na forum publicznym jacyś "szamani" mnie napiętnowali w imię własnej prywaty z szumnym hasłem na ustach - wyleczę was.

O tym ja, a nie - czy masz prawo próbować płynu Feliksa czy mazideł Z.E.J.

PS. To co widziałam, po miesiacu stosowania tego ponoć cudownego leku, co to nawet stawy leczy przez skorę, postawiło resztki moich włosów na baczność.
Co nie zmienia faktu, iż zawsze ale to zawsze będę życzyć powodzenia walczacym, i trzymać za nich kciuki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 pa� 2014 - 09:08:08

...............................................................................
Uczestniczysz, ba, jesteś jedną z nas w sensie walczących o odczarowanie tego zaklętego kręgu w pojmowaniu naszej choroby - że zarażamy, że jesteśmy zagrożeniem, że jestesmy dżumą. Pytam po raz wtory - dlaczego na to przyzwalasz?
............................................................................

heniu nie chce mi się wracać do postu jaki napisałam jako jedna z pierwszych na temat teorii zakażalności choroby tym bardziej nie rozumiem zarzutu że na to przyzwalam
w jaki sposób?
testując mazidła czy jak???????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 pa� 2014 - 09:14:41

Faktem jest że mamy zupełnie inne podejście do leczenia czy wogóle choroby
więc nie dziwi mnie stawanie twoich włosów na baczność smiling smiley
czego innego oczekujemy po wprowadzeniu czegoś nowego czy mazianiu się sprawdzonymi specyfikami więc i zdanie różne będzie i oczekiwania inne co do efektów leczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 11:28:34

N Napisał(a):

> heniu nie chce mi się wracać do postu jaki
> napisałam jako jedna z pierwszych na temat teorii
> zakażalności choroby tym bardziej nie rozumiem
> zarzutu że na to przyzwalam
> w jaki sposób?
> testując mazidła czy
> jak???????????????????????????

Basieńko i Wy wszyscy korzystajacy, i korespondujący z tymi "szamanami" - jedno moje pytanie - czy byliscie na tyle lojali wobec nas; wobec wiedzy, która już posadacie; by za każdym razem w swoich kontaktach z nimi, zaznaczać, tłumaczyć, nawet preorować - łuszczyca proszę pana, nie zaraża, nie grozi nikomu zarażeniem się nią, nie jest zagrożeniem dla nikogo, oprócz chorujacego na nią itp. itd

Wg mnie, nie wystarczy napisać gdzieś tam w jakims poście poczatkowym - nie zgadzam się z tą teorią. Tu kazdy Wasz/praktykujacych te cuda, post, winien od tego się zaczynać, i tym twierdzeniem kończyć. Inaczej, to w moim odbiorze, postępowanie na zasadzie "i panu Bogu świeczka i diabłu ogarek"; cudowna i jakże wygodna "postawa Piłata" sad smiley

PS. Nigdy nie wymagam od nikogo, by miał takie samo zdanie jak ja. Pomijajac to, iż by było to nudne, to niestety ale nie mam żadnej pewnosci - czy z taką samą cierpliwoscią, przy takim ogniu jaki widziałam na Twojej skorze, dawałaś szansę tak szeroką - i cygnolinie i proderminie, na zaleczenie Ciebie. Tamte masci ponoć Cie uczulają, ta od Z.E.Ja ponoc nie. Przepraszam, że o tym wspominam na forum publicznym, ale są szeroko znane, Twoje opinie, na temat uczulania czy szkodliwosci tych leków.
Basieńko, skora Twoja po tym cudzie, to jeden wielki ogień. Pilnuj prosze tego u siebie, bo do ertrodermi, masz już tylko krok - to oczywiscie tylko moja opinia; nie "szmana" ale człowieka, który walczy z tą @ już ponad 10 lat - na dziś skutecznie i to srodkami, przebadanymi. Pozdrawiam Cię serdecznie :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 pa� 2014 - 11:54:36

Heniu zawsze i wszędzie jako jedna z pierwszych pisze że łuszczycą zarazić się nie można więc nie rozumiem tym bardziej twoich zarzutów
w rozmowie z panem zej.......... też to podkreślam choć to prywatna moja rozmowa pisze na forum o niej
ale jak też pisze nie zgadzam się też z teorią że dostałam ją w spadku to też mam w każdym poście zaznaczać żeby była jasność???
to co widziałaś na mojej skórze to tylko jeden czy dwa dni ja obserwuje swoją skórę ponad 10 lat wiem jak reaguje i na co
medycyna mnie zawiodła jak i wszelkie medykamenty oferowane przez nią
wiem jak działała cygnolina stosowana pod okiem medyków wyszkolonych w tym zakresie to co przechodziłam wtedy nie umywa się do tego co mam teraz więc heniu pozwól mi mieć własne zdanie na temat działanie specyfików na moją skórę
tak jestem alergikiem stosuje mazidła mimo to na własną odpowiedzialność z własnej i nie przymuszonej woli bez względu na to czy mnie tylko zaleczą/uleczą czy też zabiją
to moja decyzja do której mam prawo
erytrodermie przerabiałam i wiem czym pachnie pod okiem także medyków którzy wzruszali tylko ramionami więc pozwól że działanie tego specyfiku na mnie ocenie sama
Jak wszędzie podkreślam tak i tutaj dla mnie powtarzam dla mnie atesty itp nie mają żadnego znaczenia
Przez pierwsze pięc lat leczenia ufałam medycynie która doprowadziła mnie do stanu kiedy to sama na siebie patrzeć nie mogłam czy normalnie funkcjonować teraz ufam sobie i wewnętrznemu głosowi czym sobie pomagać
czytam dokształcam się i od ponad 5 lat radze sobie sama efekty mam o połowę lepsze jak pod okiem lekarzy
nie wymagasz od nikogo podobnego zdania jak twoje a jednak z postu można wyczytać zupełnie coś innego
Nie mam zamiaru nikogo przekonywać ani namawiać do zmiany swoich poglądów na temat choroby czy leczenia ale też domagam się prawa do własnych odmiennych od waszych.
Nie krytykuje nikogo że ślepo ufa medycynie natomiast czuje się krytykowana za to że ja jej przestałam ufać.
............................................................................. Inaczej, to w moim odbiorze, postępowanie na zasadzie "i panu Bogu świeczka i diabłu ogarek"; cudowna i jakże wygodna "postawa Piłata" sad smiley
..................................................................................
możesz jaśniej ????????????????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 pa� 2014 - 12:14:20

Głos w temacie zabrałam ze względu na systematyczny opisy Janka jakich dokonuje
a które dają mi porównanie z postępów jakie są u niego i co obserwuje u siebie
Ja wiem że opisuje to co zadziewa się na jego skórze a przeczytałam że jest klakierem który zmyśla dla dobra reklamy wątpliwego działania specyfików
Przykro mi jak kogoś zawiodę tym razem nie będzie więcej wpisów z mojej strony co miałam do powiedzenia w temacie powiedziałam
Nauczona doświadczeniem że walka z wiatrakami nie ma sensu a zabiera tak bardzo potrzebną mi energię do innych cetlów smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 pa� 2014 - 12:54:11

http://www.pocztazdrowia.pl/pozwol-goraczce-rosnac/
coś odnośnie tego ognia o jakim piszesz
ja to widzę inaczej jak ty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 13:52:25

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> http://www.pocztazdrowia.pl/pozwol-goraczce-rosnac
> /
> coś odnośnie tego ognia o jakim piszesz
> ja to widzę inaczej jak ty
Hmm.... tam jest napisane "...W przypadku infekcji wirusowych (czyli znacznej większości przypadków!)...." i dalej "...Krótkotrwały stan zapalny oraz nieprzekraczająca 40°C gorączka są bardzo skutecznymi reakcjami organizmu, chroniącymi przed wirusami. Są wręcz niezbędne ? bez stanu zapalnego wirusy zabiłyby nas bez najmniejszego oporu...."
Checesz mi powiedzieć, że stosując omawiane tu mazidła, zaraziłaś się dodatkowo wirusem? tongue sticking out smiley

PS. Basiu żadając/domagajac się praw dla siebie -
"...Nie mam zamiaru nikogo przekonywać ani namawiać do zmiany swoich poglądów na temat choroby czy leczenia ale też domagam się prawa do własnych odmiennych od waszych...."
- badź łaskawa w sensie przyzwul też mi/nam, na zastosowanie tego prawa.

Jest to forum publiczne w zwiazku z tym mam prawo, jako jego uzytkownik, wypowiedzieć się w temacie, ktory mnie interesuje.
Twoją osobą pozwoliłam jedynie się wesprzeć, albowiem gdyż widziałam miesięczne efekty kuracji tym mazidłem, na Twojej skórze. Dodatkowo jako Twoja przyjaciółka, czuję się w obowiązku zaznaczyć po raz wtórty, swoje votum separatum w omawianej sprawie.Tak jak Ty, masz prawo smarować się, i próbować czego i czym tylko chcesz. Powodzenia :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 13:57:46

N Napisał(a):

> Przykro mi jak kogoś zawiodę tym razem nie
> będzie więcej wpisów z mojej strony co miałam
> do powiedzenia w temacie powiedziałam
> Nauczona doświadczeniem że walka z wiatrakami
> nie ma sensu a zabiera tak bardzo potrzebną mi
> energię do innych cetlów smiling smiley

No i ja teraz to też już nie wiem - to wklejaswz dalej w sensie dyskutujemy czy nie? tongue sticking out smiley

PS. Przepraszam za bład w moim poprzednim poscie - oczywiście, pozwól smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 15:17:25

WIELKIE DZIĘKI PANIE ZDZISŁAWIE !!! naprawdę nie spodziewałem się i nie liczyłem na to, jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Dzięki też panu czy pani kp(po stylu raczej pani) za te wspaniałe zdrobnienia mojego niku (nie ma on nic wspólnego z moim imieniem) czuję się o wiele młodszy,w tym miesiącu kończę 60 lat.

CD.Po dwóch dniach przerwy wszystko zniknęło i nic nie łuszczyło.Jedynie widoczne były dwa strupki z krost które wycisnąłem.Twarz miała normalny wygląd bez plam.
Wczoraj posmarowałem żelem a że nic nie szczypało zostawiłem do rana.Dziś widać niewielkie plamki w tych zadawnionych ogniskach "ł" i skóra w niektórych miejscach znów zaczęła słabo schodzić.
Kilka dni temu posmarowałem żonie łokcie bo bardzo narzekała na ból,nie pomagały najmocniejsze maści przeciwbólowe.Po posmarowaniu twierdziła że nic nie odczuwa (żadnego szczypania i pieczenia, ból pozostał) ale po dwóch dniach ból minął i do dziś się nie odezwał.Może to przypadek a nie zasługa maści Zej-a,nie wiem.

PS.te podziękowania na wstępie dotyczą nowej darmowej parti maści i żelu,to tak aby nie było jakiś pokrętnych domysłów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 15:41:11

Zapraszamy wirtualnyJasiczku na spotkanie. No wiem, że ZEJ liczy 60 wiosenek i jest z Poznania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 pa� 2014 - 20:20:55

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hmm.... tam jest napisane "...W przypadku infekcji wirusowych (czyli znacznej większości przypadków!)...." i dalej "...Krótkotrwały stan zapalny oraz nieprzekraczająca 40°C gorączka są bardzo skutecznymi reakcjami organizmu, chroniącymi przed wirusami. Są wręcz niezbędne ? bez stanu zapalnego wirusy zabiłyby nas bez najmniejszego oporu...."
Checesz mi powiedzieć, że stosując omawiane tu mazidła, zaraziłaś się dodatkowo wirusem? tongue sticking out smiley
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Chce powiedzieć jak powiedziałam w realu
jadąc do konina miałam gorączkę zamiast do łóżka pojechałam na spotkanie
czy to była gorączka od wirusów czy z innych powodów nie wnikałam i nie wnikam ustąpiła w sobotę i było ok.
Często miewam takie stany przed stosowaniem mazideł też więc nie rozpaczam z tego powodu ani osądzam mazidło że zaraziło mnie wirusem.
tyle wyjaśnien
Ależ heniu nikomu nie odmawiam prawa do własnego zdania nikogo nie odwodzę od leczenia się farmakologią
jestem przeciwna sterydom ale to moja opinia którą wyrażam tu czy tam
nie krytykuje też nikogo za to czym się smaruje itp itd.
więc gdzie odmawiam komukolwiek prawa do własnego zdania na temat leczenia?????????
Jak zaznaczyłaś jest to forum publiczne i tak ja, jak i ktokolwiek inny ma prawo wyrazić swoją opinie czy opisywać swoje efekty leczenia
nie widzę takich ataków jeśli chodzi o farmaceutyki jak w tematach gdzie ktoś stosuje co innego tyle i tylko tyle
krytykuje się kogoś za coś co sprawdza na sobie,ośmiesza czy coś w tym stylu
tylko dlatego że są osoby których nie obchodzą atesty a efekty działania danego specyfiku
W tym temacie skończyłam dyskusje


Stosuje mazidła tyle samo czasu co Janek reakcja skóry jest bardzo podobna mimo że dwie różne osoby
nie spodobał mi się atak k.p. na janka stąd mój głos
jeszcze niedawno i mnie zarzucono że jestem tylko wirtualna mimo tego że zna mnie wiele osób z reala
nie znam janka a opisy jakie daje tutaj są bardzo podobne do moich reakcji skóry
mniemam więc że jest osobą realną i opisuje to co przechodzi rzetelniej niż ja bym to zrobiła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 23:20:46

N napisała:
nie spodobał mi się atak k.p. na janka stąd mój głos.
---------
Taaaak napewno, Nie pisałam z Jaskiem tylko z szamanem i ustosunkowałam się do jego pogladów i w temacie o Wisniewskim. W postach z Jankiem w roli tytułowej nawet tam nie wchodziłam, bo to jedna wielka prowokacja tego szamana. Facet o takich pogladach, gdzie ukrywa skład mikstury dla mnie jest gargamelem i tyle.
---------------


Atak na wirtualnego jaska z Poznnia był dopiero wówczas, po Twoich wpisach, jak zdałam sobie sprawę, że ZEJ I Jasiek to jedna i ta sama osoba. Wystarczy poczytać wnikliwiej posty "Jaśka" co ma do powiedzenia nie tylko o łuszczycy i skonfrontować z wypowiedziami o łuszczycy na FB Eugeniusza Jakubowskiego.
Po prostu to co wypisuje nie miesci mi się w mojej głowie. Tego człowieka nalezy poddać leczeniu i izolować. Bo jest niebezpieczny. Skąd wiesz N, że w jego składzie nie ma sterydów. Jaka jest jego wiarygodność społeczna. Pod jego wiarygodnością podpisuje się Jasiek z Poznania.

W kwestiach Twojego stanu łuszczycy i wpływu masci ZEJa sie nie wypowiadałam. Zyczyłam ci jedynie tylko zdrowia i czystości skórki.
Epistolografia jest jednoznaczna, bo udokunentowana. Jeśli, nieuważnie czytałaś posty i zauważyłaś jedynie mój atak na Jaska, a nie zauważyłaś wcześniejszej korepondencji, to pominę milczeniem. Ale nalezy zadać pytanie? czy ty jestes rzeczniczką prasową Jaśka, jego tubą? Obawiam się, że darmowe mazidła od ZEJa zupełnie przysłoniły Tobie realność i rzeczywistość.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Snow (---.internetia.net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 23:23:47

Dajcie spokój zejowi. Obrazi się, wymyśli maść na rozum i będziemy mieli pozamiatane :p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 09 pa� 2014 - 07:43:03

Ale nalezy zadać pytanie? czy ty jestes rzeczniczką prasową Jaśka, jego tubą? Obawiam się, że darmowe mazidła od ZEJa zupełnie przysłoniły Tobie realność i rzeczywistość.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

brawo niczego innego się nie spodziewałam co prawda
tak mazidła poszły mi nie tylko na oczy ale i na mózg smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 09 pa� 2014 - 07:47:44

powiem ci tylko tyle k.p.
jeśli jaś i zej. to ta sama osoba
to z.e.j. faktycznie wie jak działa jego cudo dzień po dniu
tyle moich spostrzeżeń
pełnia minęła nie dam się wciągnąć w żadnej przepychanki znam je na pamięć a nawet teksty jakie ktoś napisze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 14:06:06

ALE FAJNA ZABAWA! nareszcie to forum przyniosi ludziom rozrywkę,a nie tylko dołuje!
Poczekaj kp w listopadzie przechodzę do inei(mają fajną promocję na mobilny,za darmo)ale będziesz piała z radości,potwierdzi to wszystkie twoje domysły.

A tak przy okazji kto orkanizuje te sabaty czarownic (czarownice też ponoć były parchate),jaki kp macie interes w probagowaniu tych zlotów kogo reprezentujecie?.
Co te sabaty wnoszą oprócz większego zdołowania się i utwierdzenia w tym że nie ma dla nas nadziei.Kto zyskuje na takim zlocie,bo na pewno nie chory?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 14:23:47

CD.Po wczorajszym smarowaniu żelem też nie zmyłem.Rano twarz była lekko zaczerwieniona i jak gdyby nie podpuchnięta tylko jak u mocno zmęczonego człowieka.
Dalszych postępów w znikaniu placków łuszczycy nie widać. Wszystko się zatrzymało nawet skóra przestała schodzić.Dziś przerwa a jutro maść.

Ps. Kp napisałbym skąd pochodzę ale przecierz ty w ciemno wiesz że to nie będzie prawda - więc po co.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 15:03:56

Eugeniuszu,
już Tobie wcześniej Szater napisała, że nie wszystkich kupisz za tubkę mazi w której rozpuszczalnikiem jest.... płyn do naczyń.
Ona skur....stwa firmować swoją osobą nie będzie. I skonczyła się wasza przyjaźn. W odróżnieniu od Ciebie, Ona wie, jakie zagrożenie karcogenne magą mieć twoje mazidła.
Wybacz Szater jak naduzyłam w tym poście Twojej Osoby.

Jakie ty masz pojęcie o łuszczycy? No takie, że twierdzisz na forum Gazety Wyborczej, żeby do fryzjerów po luszczykach nie chodzić.

Misiaczku, Ty trujesz dosłownie i w przenosni.... naiwnych.
Jak przystało na Gargamela, zycia to ty nie masz
- na forach łuszczycowych,
-stowarzyszeniach łuszczycowych.

Stąd i ta nienawiść w powyższym poście do spotkań, do naszych społecznych organizacji.
A chociazby po to się spotykamy, by takim szamanom jak TY powiedzieć STOP. Spotykamy się, bo nam z tym dobrze.Jasiczku Ty się powyżej określiłeś. I dobrze wiadomo kim i czym jesteś.

Jasieńku 20 lat pracowałam w Wawie na Mysiej, odróznię ludka na odległość, szczególnie tego który wali te SAME smutasy NA FB I TU. Dodatkowo powiela te same błędy ortograficzane.
Więc, wio koniku i bujaj sie dalej ze swoim płynem do naczyń.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 15:47:14

KP pokaż mi te błędy ortograficzne,bo chociaż mam w nosie ortografię i uważam że jest zbędna,to jednak staram się pisać poprawnie.Gdybym jednak popełnił jakiś błąd to wybacz staremu gamoniowi który skończył tylko dwie klasy zawodówki.

Ps.Nie przypisuj tego wykształcenia panu od Zej-a bo mógłby się obrazić(nie wiem jakie ma wykształcenie).Jednak ja nie jestem nim,no ale ty i tak wiesz lepiej no nie?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.