Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Rembrnad (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 15:55:30

Nie wiem jak na łuszczyków działa maść zeja.

Wiem natomiast, jak maść działa na osoby handlujące oraz reklamujące i zachwalające maść - dostają jakiejś pomroczności smiling smiley

Tak swoją drogą, chyba trzeba mieć siano we łbie, żeby tak nisko upaść, aby w ten sposób żebrać na forach o jakieś zamówienia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 16:44:28

I jeszcze jedno KP nie przypisuj mi stanu świadomości w jakim ty się znajdujesz.Nie spotkałem żadnego człowieka w swoim życiu którego mógłbym nienawidzieć.Nawet ty nie budzisz nienawiści, jedynie litość.
Bardzo ci życzę abyś wyzdrowiała może wtedy polubisz ludzi.

Tym postem kończę polemikę z tobą bo nie wnosi ona nic do tematu,jedynie go rozmywa.I pewnie o to ci chodzi.
Jeszcze raz życzę CI wszystkiego najlepszego i powrotu do zdrowia.

Ps.Poproś pana Zej-a może zlituje się i da ci darmo maść jeśli cię nie stać.Ma dobre serce,no i pewnie nie wie kto kryje się pod KP.Przypuszczam że gdyby nawet wiedział to zlitowałby się.Gwarantuję że już samo leczenie pozytywnie wpływa na psychikę,bo efekty tego leczenia budzą nadzieję na wyleczenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 17:00:13

janek Napisał(a):

> A tak przy okazji kto orkanizuje te sabaty
> czarownic (czarownice też ponoć były
> parchate),jaki kp macie interes w probagowaniu
> tych zlotów kogo reprezentujecie?.
> Co te sabaty wnoszą oprócz większego
> zdołowania się i utwierdzenia w tym że nie ma
> dla nas nadziei.Kto zyskuje na takim zlocie,bo na
> pewno nie chory?.

Z konfrontacją "obu" panów w realu, ze środowiskiem łuszczyków i nie tylko, nie trzeba czekać aż do lutego czy marca. O ile mi wiadomo, tamtejsze środowisko organizuje w październiku, swoje cykliczne spotkanie.
Tak jak jestem pewna, że "obaj" bojownicy zostaną chętnie i mile przywitani na nim, tak jestem pewna, że się na nie, nie pofatygują.
Pan Z.E.Ja był przecież już uczestnikiem jednego z nich. Spytaj wiec Janku swojego prencypała co i kto? a nie obrażaj ludzi, którzy niosą pomoc sobie i naszej społeczności. To dzieki takim jak oni tam, duża grupa z nas chodzi z tym swim "piętnem" z podniesioną głową i wiedzą dajacą nadzieję.

Kontakt do ludzi stamtąd w sensie tą grupą/poznańską, jest znany i dostępny w sieci. Jeżeli będą jednak jakieś kłopoty w jego zdobyciu - służę swoją osobą.

Proponuję na tym zakończyć tę niefajną już pyskówkę tu. Zupełnie niepotrzebnie robimy nią, darmową reklamę naszemu "wybawcy". Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 19:08:25

Heniu w którym miejscu kogoś na tym forum obraziłem ?.Cały czas ktoś mnie usiłuje obrazić i za co,za to że chcę wyzdrowieć ?.Co ja poradzę że komuś stan choroby odpowiada bo jest sensem jego życia,dlatego nawet nie próbuje się wyleczyć i niszczy w zarodku taką możliwość.I po co ten cały jazgot przecież może się okazać że te specyfiki są nic nie warte,czas to pokaże.Używam ich na własną odpowiedzialność,i nic nikomu do tego.
To że spotkania łuszczyków to swoisty masochizm to jest tylko moje zdanie z którym nie trzeba się zgadzać.Mnie taki zlot doprowadziłby do depresji.No ale jak jest komuś po zlocie lżej na duszy że nie tylko on sam dzwiga ten krzyż to "Szczęść mu Boże"

Z poważaniem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: meg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa� 2014 - 22:07:02

Witam,
Widze, ze znow zrobilo sie tu niemilo. Ale coz. Ja nie mam zamiaru tego komentowac, tylko dalej opisywac efekty mojego leczenia. Twarz po ostatnim smarowaniu mascia dosc mocno sie zaczerwienila a dzis lekko opuchla. Wkurza mnie to, ale to i tak nic w porownaniu z opuchlizna z poczatku smarowania. Reszta ciala napawa wiekszym optymizmem. Rece i nogi wygladaja dobrze, na duzych bialych placach sa malutkie czerwone ogniska luszczycy i to w niewielu miejscach. Plecy w troche gorszym stanie, ale je zaczelam smarowac najpozniej. Schodzi z nich jeszcze gruba brazowa luska i strasznie swedzi. Cala kuracja wymaga cierpliwosci. Janek! Nie przejmuj sie co pisza inni tylko zdawaj relacje, bo to mnie trzyma na duchu i juz nie moge sie doczekac jak powiesz, ze twoja twarz wyglada zdrowo, tym bardziej ze chyba niewiele pozniej zaczelam kuracje. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: skarab (80.50.132.---)
Data: 09 pa� 2014 - 23:02:04

Witam...skąd tyle nienawiści w ludziach, jest to wątek o maści ZEJ, a tu ataki, nie chcecie poznać rezultatów, nie wierzycie w skuteczność, nie wchodzcie, stres to paliwo dla łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 10 pa� 2014 - 07:26:39

skarab Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam...skąd tyle nienawiści w ludziach, jest to
> wątek o maści ZEJ, a tu ataki, nie chcecie
> poznać rezultatów, nie wierzycie w
> skuteczność, nie wchodzcie, stres to paliwo dla
> łuszczycy.


I z tym się zgadzam zawsze najwięcej do powiedzenia mają te osoby które nie stosowały i jak same piszą nigdy by nie stosowały więc dlaczego czytają i komentują ?????
U mnie ogień na skórze już nie występuje zmiany zaczynają blednąć jak długo nie wiem
szczypanie pieczenie też nie występuje łuski niewiele.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 07:51:58

Pisanie wprost o szamanach zacofaniu to ma byc nienawiść itd /???Dobrze opisała to Henia wiec nie ma co tego dalej komentowac .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 08:47:31

Mysle ,ze wyrażanie swojego zdania na jakis temat nie jest sprawa nienawisci,bo cóż miałoby być jej podstawą???????????
Każdy kto chciałby mógłby skorzystac z oferty,zrobic to jawnie lub po cichu,wzorem innych wiec nie bardzo rozumiem.
Mam prawo nie zgadzac sie aby ktos kto opowiada wierutne bzdury,szerzy wroga propagande o zarazliwosci łuszczycy,szkodzi całej naszej społecznosci wypowiadał sie i wciągał w swoje bzdury innych.
Dziwie sie ludziom ,którzy dla odrobiny "cudownej" masci,bardziej lub mniej darmowej sa gotowi zaprzec sie własnego sumienia.
Nie jest jednak moją rolą ocena tego typu sytuacji,to już zostawiam ich sumieniom.

Basiu akurat jezeli chodzi o Ciebie to sytuacja jest jasna na tyle że znamy sie OSOBISCIE,spotykamy sie i dane mi bedzie naocznie sprawdzić efekty .Czas nas nie goni wiec spokojnie zgodnie ze swoim zaangazowaniem dokonczysz kuracje.
Mam nadzieje ,że jak spotkamy sie w Poznaniu bedziej juz osobą zdrową a łuszczyca bedzie tylko niemiłym wspomnieniem.
Czekam z niecierpliwoscią,wszak juz po płynie Pana feliksa,miało byc tak cudownie,wyleczone,po 3 miesiącach i....niewypaliło,prawda?

Nie oczekuję wyjasnień,bron Boze,po prostu łącze fakty,sytuacja bardzo podobna,Feliks przynajmniej nie twierdził ,ze łuszczyca jest zarazliwa,chociaz tyle dobrze.Płyn pana Feliksa miałam okazje sprawdzić,masc pana Zdzisława miałam jako JEDNA Z PIERWSZYCH-wiec wiem o czym mówie.

Skoro miałam masc i po dwu-godzinnej rozmowie z panem Zdzisławem -oko w oko smiling smiley nie zdecydowałam sie spróbować to znaczy ,że mnie nie przekonał,a eksperymentuję chetnie i nie zawsze z chłodną głową winking smiley
No cóż czekam na efekty,Basiu ,życze powodzenia,pozdrawiam grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 10 pa� 2014 - 08:54:29

No no święta inkwizycja szykuje stos he he
jak można stosować płyn do mycia naczyń czy szampon w mazidle do leczenia smiling smiley
toż to zgroza smiling smiley
przecież nikt na co dzień tego nie używa myje gary w czystej wodzie głowę tudzież he he
Warto przemyśleć składniki szamponów płynów i wszelkich balsamików nakładanych namiętnie na skórę po każdym oczyszczeniu ciała wodą hi hi
warto posprawdzać dokładniej składy wszelkich mazideł aptecznych czy aby napewno nie zawierają składników szkodliwych dla skóry mimo że z atestami zatwierdzonymi przez najwyższych naukowych NOBLEM nagrodzonych
z czego powstaje rak skóry skoro atesty przed nim chronią itp itd ......................................................
a potem wyrokować spalić na stosie bo to szamani
a ci stosujący polecane przez nich cuda to idioci nie godni życia.....................................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 12:29:45

Dokładnie tak i masz rację, że zwę ich idiotami,szamanami, gargamelami ponieważ twierdzą, że:
-łuszczyca jest zarażliwa,
-skład mazidła jest tajemnicą.
-że stowarzyszenia nasze, fora opanowane zostaly przez korporacje medyczne, które nami kierują,
-uważają, że lekarze są klasą sama w sobie nastawioną na czerpanie zysków,
-spotkania łuszczyków traktują jako złot czarownic.
-prawo jest dla nich wyznacznikiem jego....łamania

To nie są nasi przyjaciele, oni wymagają leczenia. Jak nisko zeszli, że potencjalnych klientów szukają na forach. To jest łamanie neotykiety.

Ale do rzeczy. Autorytetem może być dla mnie Szater, a nie jakiś gargamel, bo jest nieprzekupna, ma ogromne doswiadczenie i wszystko co robi jest charytatywną i społeczną działalnością. Jest po prostu do bólu uczciwą osobą.
Gwarantuję, że od nikogo jeszcze nic w zyciu nie wzięła za darmo? Dlaczego? Ano chce być niezależną w opinii i ocenie i nie pozwala jej na to jej EGO.
I to świadczy o klasie Szater. Tak ona się cieszy moim autorytetem i uznaniem.
A Adasiek? to nie jest zawodnik z mojej bajki.

Nie oceniam "Adama" jako łuszczyka i jego sprawozdania z przebiegu smarowania się mazidłem, lecz sposób uprawiania przy okazji scholastyki i dogmatów rodem przeniesionych z średniowiecznych czasów prezentowanych także przez ZEJa na FB. Mówią tym samym językiem, ba nawet w partykułach robią te same błędy ortograficzne.

Koncząc, ZEJ dla mnie jest zwykłym szamanem, krętaczem, który ukrywa skład mazidła, a jego poglądy są już od dawna politycznym i medycznym nieboszczykiem. Nie podrodze mi z Panem, który łuszcvzyków uważa za trędowatych.
Dziekuję za uwagę.
Kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 13:13:13

Basiu, żadna inkwizycja, i żaden stos. To tylko publiczna prośba współchorych, do tych, którzy są jeszcze przed swoimi wyborami - co do dalszej drogi swojego leczenia - głęboko rozważcie wszystkie za i przeciw, i zawsze wybierajcie mniejsze zło.

Co do Twoich wyborów, już je znam w sensie jaja, mleko, nabiał itp. itd., to tylko ze źródeł pewnych; mazidła na schorowaną i umeczoną skórę z ....
Niemniej zawsze i wszędzie będę trzymała kciuki za Twoje leczenia, z nadzieją, że ta Twoja skóra, tak ochoczo wystawiana przez Ciebie na eksperymenty wszelkie, nie pokaże Ci w końcu ...środkowego palca. Buziaki

PS. K.P z mojego doswiadczenia wynika, że każdy ma takich nauczycieli i takie autorytety, na jakie zasłużył; ale też z ukłonem w stronę "de gustibus non est disputandum". Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 10 pa� 2014 - 13:15:50

...............................................................................
Ale do rzeczy. Autorytetem może być dla mnie Szater, a nie jakiś gargamel, bo jest nieprzekupna, ma ogromne doswiadczenie i wszystko co robi jest charytatywną i społeczną działalnością. Jest po prostu do bólu uczciwą osobą.
Gwarantuję, że od nikogo jeszcze nic w zyciu nie wzięła za darmo? Dlaczego? Ano chce być niezależną w opinii i ocenie i nie pozwala jej na to jej EGO.
I to świadczy o klasie Szater. Tak ona się cieszy moim autorytetem i uznaniem. ..........................................................................
Z tego wpisu wynika jak byś ją znała co najmniej jak samą siebie smiling smiley
wiesz ja takich superlatyw sama o sobie bym nie napisała bo.................
człowiek jest istotą zmienną sam siebie może zaskoczyć w sytuacjach podbramkowych
nigdy nie mówię nigdy bo..............................
są różne sytuacje w życiu w których mogę postąpić zupełnie inaczej jak mam to w zwyczaju...
Teraz odpowiedz sobie na pytanie czy szater mimo samych zalet zdrowieje czy wręcz przeciwnie?
czy aby napewno ta jej działalność charytatywna wszystkim wychodzi na dobre ?
ja z doświadczenia mogę powiedzieć że nie
Czy zawsze ta opinia jest niezależna ja z doświadczenia znów powiem nie
Boże bron nie jestem jej wrogiem ani podważam jej wiarygodność ale moje doświadczenie w kontaktach z nią są co najmniej niemiłe nie te na forach a poza nimi smiling smiley
Także kazka dla mnie szater autorytetem nie jest
nie powiem też by pan Z.E.J nim był nie nie znam człowieka,nic złego mi nie zrobił dotychczas
Ty uważasz że" oni" wymagają leczenia tzn.kto ci co stosują te specyfiki??
Widzę jednak że ty bardzo szczegółowo znasz działalność tego pana skoro nawet błędy potrafisz porównać jako te same,szczerze nie zauważyłam nic w pisowni obu panów co by mi ich przypominało
Nie po drodze ci z panem z.e.j ale szczegółowo go czytasz można się pokusić i o stwierdzenie śledzisz jako jedyna w tym temacie wiesz że występuje w dwóch osobach gdzie i kiedy smiling smiley
Kazka leczysz się farmakologicznie ok lecz się czym chcesz i pozwól innym leczyć się czym oni chcą
Nie jest zbrodnią testować darmowo specyfiki wszak i biologi chętni testują darmo
różnica taka że biologi daje lekarz te mazidła szaman jak go zwiesz
więc o co ten raban? i twoje święte oburzenie?
Wystarczyło by napisać pod każdy wpisem pana że nie zgadzasz się z jego teorią, gdyby to były tylko szczere intencje z twej strony i wyjaśnić dlaczego p-odpierając się tak ulubionymi medycznymi niezbitymi dowodami
a jak ja wiem nie ma żadnych badan potwierdzających bądź wykluczających że to napewno łuszczyca
jedynym badaniem stwierdzającym że to, to napewno to, jest oko dermatologa
a jak wiadomo człowiek omylną istotą bywa
zdarza się że kogoś leczy sie na łuszczyce a powinno np na grzybice czy nie tak

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 10 pa� 2014 - 13:39:27

Nie chce mi się szukać tematu na tym forum
http://luszczyca.info/index.php?sid=73729d2cb864e7cadfef23aed739489a
gdzie szater opisywała działanie darmowego kosmetyku na jej skórę gdzieś jeszcze też czytałam nie śledzę jej jednak ani spisuje wszystkiego
ponoć u sąsiada lepiej widać drzazgę a u siebie nawet belki nie, a może ta belka za duża smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k (---.gtnet.net.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 14:10:20

ZEJ -- szaman, gargamel, cynik w jednej postaci. Brakuje mu elementarnej wiedzy o łuszczycy. Ukrywanie składu mazidła świadczy bardzo negatywnie o tej osobie. Wyrażanie opinii, że łuszczyca jest zarażliwą chorobą potwierdza, ze mamy tu do czynienia z chorym umysłowo czlowiekiem, który nie ma pojęcia, co znaczy dowód naukowy.

N- życzę zdrowia,

Heniu, stapasz po ziemi realnie, dziękuję za dobre słowa.

Pozdrawiam, kropeczki myślę, ża ta epistolografia zawarta w tym wątku wiele nam wszystkim wyjasniła, że w XXI wieku szamanom mówimy STOP.
k.p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 14:33:59

Można mówic STOP jednak jest ich ostatnio dośc dużo .Łatwa kasa kusi ,najwni sie znajduja a i wyznawcy trafiają .Jednak przynajmniej z naszych forum nie dajmy im głosić swych idiotyzmów ciemnoty itd .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 16:38:24

No i nie dowiedziałem się jakie są koszty takich zlotów,po stronie uczestnika.Pytam bo nie wiem czy mnie stać na taki wyjazd.Pytam grzecznie bez żadnych podtekstów i obiecuję że nie skomentuję.

Co do chorób skórnych rzadko który lekarz się w nich rozeznaje jak "N" napisała, dlatego może dochodzić do nieporozumień co zaraża a co nie..Niektóre z tych chorób są zaraźliwe.Moja żona miała grzybicę stopy i lekarz powiedział że musiała się zarazić od kogoś,prawdopodobnie syn przyniósł z treningów bo też miał ognisko.I grzybica jest uleczalna, jedno i drugie już od dawna jej nie mają,a objawy są bardzo podobne do łuszczycy.Skóra ze stopy żony sypała się jak z mojej gęby.To samo dotyczy łupieżu,gdzie od dawna uważa się że przynosi się go od fryzjera.Na szamponach pisze że niszczą gronkowca który wywołuje łuszczenie naskórka,a więc można przenieść tego gronkowca na inną osobę.Że łuszczyca nie jest chorobą zakaźną też gdzieś czytałem.Ale przykład łupieżu,ja go mam i syn też,a żona nie ma i nigdy nie miała chociaż czesze się tym samym grzebieniem?.Widać że muszą być spełnione odpowiednie warunki aby zarazić się łupieżem.Uważam że trzeba być otwartym na nowe poglądy,ja ze swej strony wolałbym aby łuszczyca była zakaźna bo wiedziałbym że siedzi we mnie jakieś diabelstwo z którym można walczyć.Jak się wie z czym się walczy łatwiej znależć na to sposób.

CD.Po wczorajszej przerwie dzisiaj znów skóra zaczęła się dość mocno łuszczyć,zniknęło z kolei zaczerwienienie.Doszedłem do wniosku że czas utrzymywania żelu na skórze ma też znaczenie,po zmyciu po ok. 10h efekt jest taki jak po maści.Dzisiaj smarowanie maścią ale nie zdecyduję się jej zostawić na noc.

Ps.Są kremy które służą zarówno do nawilżania oraz mycia.Pod woływem wody się pienią.Trochę takich właściwości ma mediderm,bardzo łatwo się zmywa bez mydła.Widać z tego że maści zej-a nie są w tym względzie żadną rewelacją.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 17:05:19

Ps. jeszcze jedno.Ja nie bardzo wierzę naukowcom.Zbyt są zależni od korporacji i od tych co dają granty.Udowodnić mogą wszystko w zależności od zamówienia dającego kasę.Zwróćcie uwagę na opinie na temat masła raz jest cacy a raz be,to samo dotyczy chleba miał nawet leczyć a dzisiaj co?.

Poczytajcie tutaj dziale medycyna to niektórych oświeci:
http://davidicke.pl/forum/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 17:11:13

Wywołano mnie do odpowiedzi wiec postanowiłam sie wypowiedzieć:

Wypowiedzi Basi na temat mojej osoby,nie bedę komentowała,jak jest kazdy widzi a kto pojawi sie na spotkaniu będzie miał okazję poznania mnie w realu i wtedy posiądzie własna opinię grinning smiley

Czesto eksperymentuję na sobie,zwracaja sie do mnie róznego rodzaju firmy kosmetyczne i dermokosmetyczne abym przetestowała ich produkty.Piszą oficjalnie na forach,wiec wtedy testuje kilka osób lub bezposrednio proszą mnie o opinię-widać jestem wiarygodna,chyba smiling smiley
Zawsze znam dokładny skład testowanych masci,kremów i ZAWSZE piszę oficjalnie na forum o skutkach terapii.Szczerze i zgodnie ze stanem faktycznym-zaznaczając iż jest to MOJA SUBIEKTYWNA OCENA DANEGO KOSMETYKU.
Nie robie niczego w tajemnicy wiec i wpisów na forach dużo smiling smiley

Nigdy nie zdarzyło mi sie otrzymac jakąkolwiek gratyfikacje w postaci produktów lub pieniężną wzamian za przetestowanie lub wydanie pozytywnej opinii produktowi.

Stosowałam takze mazidła produkowane przez chorych,ukrecane przez nich-ot na bazie smalcu ,zyworódki-moze nie było to zbyt rozsądne ale,kto z nas czasem nie zaszaleje smiling smiley tym bardziej że mazidła owe nie były na sprzedaz a składniki do nich użyte ogólnie znane i dostepne.

Nie jestem świetą osobą,bo święci sa na ołtarzach,jestem pogodnym człowiekiem,spełnionym w zyciu,robiacym to co lubię.Dzielę sie swoimi doświadczeniami,nie namawiam do stosowania tego co ja,nie stawiam sie wyżej lekarzy,nie podważam autorytetów.Walcze i pomagam walczyć innym,nie mamię jednak nikogo obietnicami bez pokrycia a ludzi ,którzy czynią szkode dla naszej braci łuszczycowej bedę bezwzględnie napietnować.

Łuszczyca NIE JEST CHOROBA ZAKAZNA,NIE KRĄŻY W KRWIOOBIEGU I KAZDY KTO TAK TWIERDZI JEST SZARLATANEM-nie nalezy mu ufac a tym bardziej rozpowszechniać jego bzdury dalej.

Tyle tytułem wyjasnienia.Bardzo dziekuję za miłe i ciepłe słowa na mój temat,reakcja po nich też mnie nie zaskoczyła winking smiley nie oczekuję hołdów czy miłosci,oczekuję jedynie tolerancji.
Temat wyczerpałam,pozdrawiam serdecznie,życie jest za krótkie aby poswiecać czas na bzdurne przepychanki.Wszystkim życzę zdrowia i remisji. grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 10 pa� 2014 - 17:14:41

Ps. i jeszcze jedno.Korporacjom (nie lekarzom,przynajmniej jeszcze) zależy na leczeniu (większa kasa w dłuższym okresie) a nie na wyleczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.