Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 21 sty 2006 - 22:06:40

gosiasz masz rację nie ma kur w pobliżu. Gdzie znależc to gówno?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: aGA (---.chello.pl)
Data: 21 sty 2006 - 23:00:00


Witajcie,

co do różnych metod... sama juz nie wiem co stosować... dopóki nie miałąm wypadku .. to w miarę panowałąm nad Ł, z wyjątkiem skóry głowy, bardzo fajnie pomagało mi naswietlanie PUVA, ale po wypadku mam taaaki wysyp że w zyciu nie miałam... sama już nie wiem co stosować ... wszystko o czym piszecie powyżej mam już za sobą, dodałabym też , Pimafucort, Diprosalic, Elocom, Novate, ostatnio Dermovate, maści salicylowe .... byłam też w szpitalu na rumień wielopostaciowy jaki dostałam jako efekt uboczny stosowania antybiotyku. Wtedy smarowali mi całe ciało maścią Dermovate , później jakąś robioną ... owszem razem z Rumieniem pozbyłam się łuszczycy... ale tylko na kilka dni... za to....zrobiły mi się okropne rozstępy na brzuchu.... i od spodu biusto.. takie szerokości 0,5 -1 cm.... koszmar bo nie moge nosić biustonoszy na fiżbinie.... Uważajcie na te maści....
Kurację uryną mam tez juz za sobą, poleciął mi ja moja fryzjerka... jej pomogło... mnie - nie....
Teraz mam problem, ponieważ został wycofany z rynku szampon Denorex, który od lat stosowałąm i był dla mnie najlepszy.... czy ktoś może ma podobny problem ?
Kupiłąm juz dwa szampony polecane w aptece... ale to zupełna tragedia....


No i jakby co.. to ja też pisze sie na tą kurzą kurację ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 12:57:06

Aga nie wycofali tego szamponu , ponieważ ja go dzisiaj kupiłam.Mieszkam w małym mieścinie gdzie są tylko 2 apteki i był.Zapłaciłam 28,60 zł.Jest to szampon z odżywką , zielona butelka i nazwa DENOREX szampon przeciwłupieżowy.Popytaj w innych aptekach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2006 - 13:02:56

Teresko,
miałaś wyjątkowe szczęście, jeśli ten szampon u Ciebie jest i go uzywasz... tokup sobie zapas.
Jest wycofany od listopada albo nawet października.
Sprawdzałam w hurtowniach farmaceutycznych.
To co jest, to pozostałości jakie znajdują sie w aptekach.

A może mogłabym Cię prosić o zakup jeśli u Ciebie jeszcze jest.. Pieniądze za szampon i przesyłkę mogę wysłać Ci od ręki na Twoje konto .. przepraszam za taką bezpośredniość .. ale ja juz pytałam gdzie mogłam.. wszędzie wymiotło ...

Pozdawiam ciepło bo zimno fatalne....
AgA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 13:23:08

Aga mogę Ci wysłać tylko muszę pójść do apteki i go kupić.Musisz mi podać swój adres lub telefon,najlepiej podaj go sms na mój numer telefonu 512 30 52 19 .Zapłacisz mi jak odbieżesz przesyłkę ja podam w niej moje dane.Jak go kupię to odpiszę zaraz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2006 - 13:41:35


Boże jaka dobra kobieta z Ciebie....
już do Ciebie piszę smsa . Dzięki !!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 14:49:46

No jestem już. Aga jak już wiesz nie było już tego szamponu ,ale pani w aptece mi powiedziała że niedawno zamawiały więc powinien być.Zamówiłam go.Zmieniło się jego opakowanie jest inne.Nie przejmuj się jak tylko go dostanę ,przyślę Ci.Wyjeżdżam na tydzień może kupię go w innym mieście.Odezwę się jak przyjadę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 15:22:54

Zastanawiam się dlaczego by wycofali ten szampon z apteki ,szkodliwy czy co ,a może słabo schodził ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Robert (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 16:27:00

mam kilka recept na niebrudzące i nieśmierdzące maści spisałem sobie spis w szpitalu, trzeba tylko recepte i do apteki to są maści robione 100g, 5zł

Encortolon 0,5
Sol 3%
Ac.bonici 15,0
lekobaza
ad 100,0

dość dobrze nawilżają skóre i szybko się wchłaniają
enkortolon jest zdaje się sterydem
skonsultujcie się z lekarzem i spróbujcie w szpitalu wyciągam co się da i stosuje w domu
mam skład spirytusu cignolinowego na głowe o niskim stężeniu cignoliny i nie ma ponim tłustej głowy :-)
na maści mocznikowe troche tego mam pytajcie dermatologów o takie maści robione zawsze to 5zł koszt za 100gram
pozdrawiam o owocnych efektów życze
26 mam termin do szpitala w legnicy na oddział to postaram się dowiedziec czym się dosamrowywać i poprosze by mi drukowanymi literami spisali te wulgarstwa łacińskie hihih to się chętnie z wami podziele

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2006 - 16:29:29


Teresko .. jesteś wielka !!!!! Przywcasz wiarę w to ze są dobre ludziki na tym świecie smiling smiley

A opakowanie miało byc zmienione i wprowadzone ponownie , bo zmieniła się firma produkująca , ale później okazało się , że ani w zmienionym opakowaniu ani w starym sad smiley

Wiesz .. to jeden z silniejszych szamponów jeśli chodzi o ta grupę .... nic mi nie wiadomo o szkodliwości a uzywałam go od jakis 6-7 lat...
Może obecna firma produkująca ( bo miałam już jeden z tej firmy) o prostu wycofała sie z Polski ... ale to moje domniemania

Zresztą jak coś więcej będę wiedziała to napiszę...

DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ smiling smiley I UDANEGO WYPOCZYNKU ...

tylko ubieraj sie ciepło .... bo zimno sakramenckie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 17:14:55

Dziękuję za miłe słowa, a teraz spadam się pakowac.Pa,pa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: darek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2006 - 21:03:46

jezeli ktos potrzebuje daivonex opakowanie 30gr maść
mogę odstąpic po 30zł przywiozłem dla kolegi z zagranicy ale on nie odebrał
termin ważnośco 02.2007


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Alex (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2006 - 00:39:56

Dobry wieczor wszystkim.
Chyba brakuje mi sil na walke z luszczyca. Od polowy grudnia stosuje cignoline i generalnie nic, poza okropnie wygladajaca popalona skora i ciemnymi plamami oraz oparzeniami. Mam dosc!!! Bylem ostatnio na kontroli u Pani dermatolog. Przepisala mi nastepna dawke cignoliny, teraz 0.1 i 0.25%. Z 0.5% Pani doktor kazala zrezygnowac, po tym jak zobaczyla, w jaki sposob popalila mnie cignolina. Swoja droga kazala odstawic na tydzien cignoline i leczyc oparzenia. Nie wiem co robic. Co prawda stosuje teraz 0.1% cignoliny, ale gdzie co zalecze, to obok wychodza nowe ogniska choroby. Zaznaczam, ze stosuje sie do diety, zero ostrych potraw, zero kawy, czekolady, malo tl. zwierzecych, natomiast szamie witaminy, tran, warzywa (nie wszystkie), pije wiele wody, aby odtruc ogranizm. Zamierzalem sie wybrac na saune... ale w takim stanie hmm. nie bardzo. Sterydow nie chce brac, juz dosc ich na sobie wczesniej mialem.
Pomocy.
Zrezygnowany Alex sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Janina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2006 - 13:01:02

Witaj Alex ja juz pisałam posty na temat co mnie pomogło,a naprawde miałam przeprowadzony "Test" na sobie!Chyba w aptekach co było mozliwe dermatoldzy przepisywali.Poczynajac od leczenia szpitalnego zajadajac tabletki na które musiałam wyrazić zgodę!Tak to trwało 7-lat prawie,az w koncu mam kolezanke,która przebywa w USA rozmawiajac z nia żaląc sie jej jaki mam problem.Wysłuchała i mówi mi tak:ja ci przyśle taki krem,który Ci pomoże,i przysłała mi "Prtapic" z którego wstępnie byłam bardzo zadowolona,lecz krótko to trwało.Przysłała również krem o nazwie:

UDDERLY
SMOOTH
(UDDER CREAM)

To jest pełna nazwa tego kremu i polecam ,jest nie drogi,można kupic go w aptece jest to duze opakowanie 340 g.,ładnie sie wchłania i jet wydajny i bardzo skuteczny.Ja smaruje rano i wieczorem skutek jet prawie natychmiastowy.Zycze aby udało ci sie zdobyć,napewno masz kogos ze znajomych co maja rodzine w USA.Pozdrawiam!

> .
>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: gosiasz (---.plusgsm.pl)
Data: 25 sty 2006 - 15:53:47

Właśnie dostałam e-maila od kolegi który zastosował kurację tygodniową "kurze gówienka" i JEMU POMOGŁO. Nie wiem naile, nie widziałam, ale jak w ferie się spodkamy to napiszę co i jak.
Pozdrawim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: matador79 (83.238.74.---)
Data: 25 sty 2006 - 16:18:29

JANINKO CZY TEN KREM JEST DOSTĘPNY U NAS W APTEKACH,JA MAM ŁUSZCZYCĘ OD OK.5 LAT I GŁÓWNIE STOSUJĘ CIGNOLINE,MAŚCI SALICYLOWE I TAKIE TAM A ZALĘZALO BY MI NA CZYMŚ SKUTECZNIEJSZYM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: macio2000 (---.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2006 - 22:32:47

Słuchajcie nie mam czasu czytać tego wszystkiego ale widze że wszyscy stosujecie różne maści i leki. Ja też ma łuszczyce od dawna i zwalczam ją za pomocą naświetlań. Nie mówie o PUVA tylko coś innego. zaczynam od dawek 20 sekund i dochodze do 3 minut i po około 20 naświetlaniach ( 3 razy w tygodniu ) mam spokuj na około rok !!!!!!!!!!! Nie jest to tanie bo jeden zabieg kosztuje ok 30 zł ale wg mnie opłaca się bo bardzo szybko widać efekty. Musicie poszukać w swoich miastach gabinetów światłoterapii ale pamiętajcie to nie to samo co PUVA chociaż PUVA też pomaga smiling smiley
Jak coś to daje telefon do tego gabinetu we wrocławiu jest czynny w poniedziałek sroda piątek od 14 do 18 tel. 071-361 14 53 ..
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Dariaaaa (---.plustech.pl)
Data: 25 sty 2006 - 22:54:23

Czesc!!! jestem tu poraz pierwszy i to co czytam przytłacza mnie bo nie wiedziałam ze tyle ludzi na to choruje...
ja jestem chora juz 3 lata i mam tego juz serdecznie dosyc...
Ile mozna...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: ewa (---.imperiumnet.pl)
Data: 26 sty 2006 - 18:48:21

stosuje od pol roku masc tranowa za 2 zl pomaga skora przestala sie luszczyc wybielala i nie swedzi luszczyce mam tylko na nogach istopach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: arek30 (88.147.2.---)
Data: 26 sty 2006 - 19:33:32

Janino właśniedostałem informację na temat UDDERLY jest to najzwyklejszy balsam do ciała dostępny w sklepach z kosmetykami (USA) rzadziej w aptekach koszuje od 4$ w internecie do 10$ w sklepie będę to miał w przyszłym tygodniu więc spróbuję czego to się nie robi .pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.