Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Belle (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2006 - 20:51:39

Ja stosuję "olewactwo" xD mam to gdzieś i wogóle o tym zapominam xD Juz nie używam żadnych maści od dermatologa, bo niewiele pomagały, pozatym przepisał mi jakieś świństwo i gdy je odstawiłam zaczęło mi wszystko znikać. Teraz jak już gdzuieś pisałam znalazłąm żel aloesowy i musze przyznać, że jest świetny, chociaz jego specjalnością wcale nie jest ł, nawet na ulotce nic o tym ne pisze, ale o dziwo poznikało mi większość tego, co miałam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: gosiasz (---.plusgsm.pl)
Data: 02 mar 2006 - 19:13:08

Co do ,,kurzych gówienek"!
Widziałam skórę po kuracji i ładnie to wygląda bez przebarwień. Ale sama nie wiem jak się zabrać do tego. Najgorsze, że nie mam kur a głupio tak do kogoś pójść i prosić oświeże kurze g..... ?!
hehehe
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kaskia (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 05 mar 2006 - 19:02:14

Musze wam powiedziec ze przeczytalam wszystkie wypowiedzi i moge wam polecic PSORISAN rewelacja ale bardzo smierdzi i brudzi jest 5% 10% 20% swietny zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Agusia (---.msk.pl)
Data: 05 mar 2006 - 23:43:34

Daivonex (ciało)
elocom płyn (główka jak już tam sie pojawi)
kąpiele w soli z Morza Martwego
Podobno leki ziołowe z Vilcacory sa bardzo dobe, wiem od siostry, bo jej całkowicie łuszczyca po nich zniknęła, mam zamiar je stosować, więc napiszę potem jak na mnie działają, ale myślę i mam nadzieję, że podobnie jak na sister

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Marzena (---.spray.net.pl)
Data: 06 mar 2006 - 10:57:16

mam pytanie,pani dermatolog przepisała mi krem DAIVONEX na twarz 2razy dziennie ,ale w ulotce przeczytałam ze nie powinno sie tego stosowac na twarz,wiec sama juz nie wiem ?mozna czy nie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Agusia (---.msk.pl)
Data: 06 mar 2006 - 12:46:51

Hmmmm ja stosuję Daivonex, maść, ale nie na twarz, Qrde zorientuje się, bo akurat dzisiaj mam wizyte u dermatlog wiec jak wrócę to napiszę co mi powiedziala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: selene (---.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2006 - 18:33:13

Poza wymienionymi pewnie przez większość naszymi "ukochanymi" sterydami wynalazłam ostatnio w ofercie Avonu preparat do przesuszonej i łuszącej się skóry głowy. W promocji kosztował ok.13zł. (100 ml) Bardzo ładnie schodzi po nim łuska i tak cholernie nie swędzi (zawiera menthol, więc chłodzi).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Marzena (---.spray.net.pl)
Data: 06 mar 2006 - 19:36:29

przepraszam Agusiu ,ze dopiero teraz odpisuje ,dzieki ze postanowiłas zapytac dermatologa,no ciekawa jestem co sie dowiedziałas.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Ela (---.aster.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 00:23:53

Aga, Tereska - prosze powiedzcie jesli wiecie jak to jest z tym 'nowym' denorexem - czy to jest ten sam sklad? (nie mam obu ulotek i nie moge por?wnac) Bo rzeczywi?cie i kolor i zapach sie zasadniczo zmieni?y (trudniej teraz uwierzyc ze jest na bazie dziegciu),a co do skutecznosci trudno mi orzeka? bo obecnie mam stan glowy fatalny ( i w takich momentach nigdy sam szampon nie skutkowal choc stary Denorex bardzo pomagal)
Dajcie prosze znac jesli wiecie jakie sa roznice miedzy starym i nowym Denorexem (w aptece twierdzono ze to to samo....) i jesli sa zasadnicze to czy wiecie gdzie mozna jeszcze z?owi? ten stary?
dzieki wielkie
Pozdrowionka
Ela


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 07:48:08

Anata
zamist stosować drogi XERIAL, zastosuj SQUAMAX,Jest wydajniejszy i o niebo tańszy.Działa wg mnie lepiej niz Xerial

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 10:06:20

Ela ,co do Denorexu to za wiele ci nie pomogę,bo nie mam łuszczycy na głowie ale wiem że ten nowy szampon zmienił się troche i nie działa jak ten stary.Aga może więcej ci na ten temat napisać bo ona go stosowała ale chyba też jej nic nie pomógł,bo gdzieś już o tym pisała.Może spróbuj innego szamponu z dziegciem np. Pix ,podobno tani i dobry,ktoś na forum go polecał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kasia (---.aster.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 01:26:05

AGUSIA, NAPISZ PROSZĘ TROCHĘ WIĘCEJ NA TEMAT VILCACORY. BO I JA MAM ZAMIAR SIĘ ZA TO WZIĄŚĆ, ALE NIE WIEM CZY WARTO-TO JEDNAK SPORO KOSZTUJE. PO JAKIM CZASIE TWOJEJ SIOSTRZE POMOGŁO?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kamila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 14:15:31

czy ktos stosował preparaty 4life to są tabletki które działają na uklad immunologiczny co przy ł jest ważne i sposub dzialanaia jest dość skomplikowany ale to preparaty naturalne może ktos slyszal?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Grzegorz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 16:24:07

hajka może mi ktos polecic jakies stronki z djetami bo tez mam ł i jest zlekka lipa zawsze po zimie jka sie czowiek zasiedzi to sie tak jakos paskudnie rozlazi ia apropos leków dermovate mas nie mozna stosowac chyba dłużej niz 2 tygonie bo proadzi do zaniku tkanki nasurka ale to pewnie juz wiecie a teraz uzywam masci PSORISAN 20% i msze powiedzeic ze tak z niej kopie ze czuje sie jak bym sie kompał w smole a ale powiem wam jedną bardzo wazną zecz jesli ktos che sie pozbyc szybko na długi okres łuszczycy polecam Wegry i miejscowośc #HAJDUSZABOSZLO# NIE PAMIETAM JAK SIE TO PISZE ALE JAKOS TAK w tej miejscowosci sa odkryte zloz atermalne BOROWINOWE i zajebi. pomaglaja na to draństwo polecam wsztakim jak by ktos chcal cos napisac to [email protected] pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: madzia (---.mmj.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 12:57:16

miałam małe zmiany na skórze, które zwalczyłam maścią diprosalic. moim największym problemem są zmiany na paznokciach nóg(grzybica to nie jest napewno, bo miałam przeprowadzone w tym kierunku badania). Moje paznokcie się zniekształciły, zrogowaciały, a płytka paznokciowa pogrubiona i krucha unosi sie ku górze. latem, aż wstyd MI wychodzić na dwór w odkrytych butach. jak ktoś miał podobny problem z paznokciami i go skutecznie zwalczył, a paznokcia stały się normalne to proszę napiszcie do mnie CO MAM ROBIĆ. PROSZĘ NAPISZCIE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: sylwia (---.torun.mm.pl)
Data: 01 maj 2006 - 18:05:13

kurde ile ludzi walczy z tym cholerstwem, mnie problem dotyczy w mniejszym stopniu puki co (zmiany w okolicy karku na owlosionej skorze glowy - 1 miejsce) tyle ze po dermovate, elocomie i cutivate po zaleczeniu po jakims czasie spokoju wyplenilo mi 3 razy wieksze w tym samym miejscu. co to za cholerstwo i skad u diabla sie bierze slszalam o wersjach: nerwice, bakterie z ukladu pokarmowego, choroby watroby alebo jako autoagresja organizmu na toksyny...moja zmiana jest zwiekszona i cholernie swedzi i nawet jak nie chce to sie gdzies w nocy zadrapie...pytanie " to cholerstwo mozna samemu przeniesc"? tzn jezeli mam to na glowie to moge sobie na cialo rozprzestrzenic??????
na cale szczescie nie jest zarazliwe
powodzenia w walce z pania Ł. ja wlasnie czekam na wizyte u dermatologa jakis drugi miesiac.....no coment. slyszeliscie cos o ziolach? nie inwazyjne i podobno skuteczne ale trzeba dlugo i duzo pic....
wytrwajcie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Przemek (80.55.74.---)
Data: 08 maj 2006 - 18:44:43

Cześć ja zaczełem stosować zioła bo wiem że masci nic niedają że to na chwile zaczełem pić alveo aloes i srebro i omega3 dieta ryby zero alkoholu! dobiero zaczynam kuracje i zobaczymy co bendzie po 3 mie.. tylko że to kosztuje ale drudno sie mówi i te leczenie jest długe ale warto sprubować bo ile może smarować sie sterydami co i tak zaraz to wruci spowrotem twój układ odpor.... musi sam z tym se poradzić ale trzeba mu w tym pomuc pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 15:48:48

ja w szpitalu bulam w Lodzi w akademii medycznej super sprawa wezma posmaruja na lampy wysla i wszystko znika pieknie i ladnie ze sie czystym wychodzi Pozdarwiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 16:55:46

Jak leczyć rumień wielopostaciowy na nogach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: jowita (---.net.ng.pl)
Data: 27 lip 2006 - 23:31:56

To jest co prawda forum o luszczycy a nie o rumieniu wielopostaciowym i pewnie dlatego nikt nie odpisal ale ja szukam od dluzszego czasu jakich kolwiek informacji dotyczacych leczenia tej choroby i baaardzo tego malo.Wiec pisze ze mnie pani dermatolog przepisala heviran i zyrtec doustnie i masc bedicort ale nic z tego nie pomaga a jak wyjde na slonce to juz calkiem porazka-na drugi dzien zaczynaja wychodzic plamy.mam na brzuchu,rekach ,nogach ,plecach-prawie wszedzie opröcz twarzy.Bylabym wdzieczna gdyby napisali do mnie ludzie ktörzy cierpia na ta chorabe a biora leki ktöre im pomogly,möj mail [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.