Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: ela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2006 - 17:14:59

ja moi mili choruję od 5 roku życia Co pół roku byłam obsypana na całym ciele Był to prawdziwy koszmar Chodziłam na lampy niszczyłam to słońcem zimą zaś cygnoliną i tak do 16 roku życia,kiedy zaczęłam leczyć to świństwo u ZNACHORA Może wydać sie śmieszne lecz pomogło po części Od tego okresu mam zmiany tylko na stawach,które leczę sobie DERMOWATE,maść która jest szybka lecz nie trwała Czytałam wyżej o szamponie na głowę NIZORAL I gdy czasem się coś pojawi to po dwuch myciach znika Ale zaczęłam o naturalnym środku pisać ponieważ wyżej ktoś o to pyta Więc jeśli będziecie mieli okazję się leczyć ziołami kitem pszczelim i naftą polecam Bo gdyby mi starczyło sił i zawizięcia pewnie całkiem bym zapomniała co to za choroba Obecnie mam już 33 lata i łuszczycę na stawach traktuję jak mały pryszcz Dodam że w wieku 10 lat byłam w szpitalu ponieważ było brak normalnej skóry na moim ciele Oczywiście szpital pomógł zaleczyć lecz nie wyleczyć i w krótkim czasie znowu zaczął się meksyk Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: salomea (212.87.241.---)
Data: 01 lut 2007 - 08:38:36

witam mam tylko łuszczyce na głowie ale na stu procentach ręce opadaja nie wiem co robić tyle było cudownych leków teraz mam takie rany że nie mogę ruszać głową może ktoś coś podpowie o kurach pomyślę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Byczek (91.187.225.---)
Data: 30 cze 2009 - 21:22:33

Mam łuszczyce od 30 lat,przez ostatnich kilka lat udalo mi się powstrzymac remisję nie stosując sterydów, metod jest kilka wszystkie sprawdzone, skuteczne i proste w stosowaniu.Chetnie pomoge proszę pytac!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: byczek (91.187.225.---)
Data: 30 cze 2009 - 21:34:37

Byczek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam łuszczyce od 30 lat,przez ostatnich kilka lat
> udalo mi się powstrzymac remisję nie stosując
> sterydów, metod jest kilka wszystkie sprawdzone,
> skuteczne i proste w stosowaniu.Chetnie pomoge
> proszę pytac!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: SYLWIA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 cze 2009 - 21:47:48

Re: kto co stosuje? Autor: madzia (---.mmj.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 12:57:16
miałam małe zmiany na skórze, które zwalczyłam maścią diprosalic. moim największym problemem są zmiany na paznokciach nóg(grzybica to nie jest napewno, bo miałam przeprowadzone w tym kierunku badania). Moje paznokcie się zniekształciły, zrogowaciały, a płytka paznokciowa pogrubiona i krucha unosi sie ku górze. latem, aż wstyd MI wychodzić na dwór w odkrytych butach. jak ktoś miał podobny problem z paznokciami i go skutecznie zwalczył, a paznokcia stały się normalne to proszę napiszcie do mnie CO MAM ROBIĆ. PROSZĘ NAPISZCIE.

HEJ DAWNO TROCHĘ MADZIA PISAŁA O SWOICH PAZNOKCIACH ALE MOZE UPORAŁA SIĘ Z TYMI PAZNOKCIAMI.JA MAM TEN SAM PROBLEM OD KILKU LAT I NIC MI NIE POMAGA. DROGA MADZIU JEZELI WCHODZISZ JESZCZE NA TO FORUM TO PROSZĘ DAJ ZNAĆ CZY PORADZIŁAŚ SOBIE Z TYMI PAZNOKCIAMI. MOZE KTOS INNY MA JAKIS SPOSOB??? PROSZE POMOZCIE...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Sebastian (---.cable.teksavvy.com)
Data: 28 gru 2010 - 07:24:22

Miałem łuszczyce ponad 10 lat ,stosowałem różnego rodzaju maści ale nie pomagało. ALe ponad rok temu łuszczyca mi znikła i nie mam teraz najmniejszego śladu wiec myśle że jest wyleczalna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2010 - 23:34:57

Sebastian Zniknęła tak sama z siebie, czy po jakimś leczeniu??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: xxxxx.... (83.230.38.---)
Data: 02 sty 2011 - 16:04:24

witam mam pytanie od dłuższego czasu stosuje leki oparte na sterydach i cóż od pewnego czasu pojawiły mi sie roztępy chociaż wcale nie tyje ani nie rosne;( moja waga wynosi tyle samo....lekarka stwierdiła ze to nie przez leki i wypisuje je dalej czytałam ulotke i tam skutkami niepożadanymi sa miedzy innymi rozstępy itp....jesli ktos ma jakies dobre sposoby na leczenie tej choroby ale nie sa to leki na bazie sterydowej raczej domowe wypróbowane sposoby prosze o kontaktsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: BIOARP (---.lublin.hypnet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 17:09:46

xxxxx.... Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam mam pytanie od dłuższego czasu stosuje
> leki oparte na sterydach i cóż od pewnego czasu
> pojawiły mi sie roztępy chociaż wcale nie tyje
> ani nie rosne;( moja waga wynosi tyle
> samo....lekarka stwierdiła ze to nie przez leki i
> wypisuje je dalej czytałam ulotke i tam skutkami
> niepożadanymi sa miedzy innymi rozstępy
> itp....jesli ktos ma jakies dobre sposoby na
> leczenie tej choroby ale nie sa to leki na bazie
> sterydowej raczej domowe wypróbowane sposoby
> prosze o kontaktsmiling smiley


Witam

skutkiem ubocznym długotrwałego stosowania sterydów jest między innymi atrofia skóry (zanik komórek, pękanie, rozstępy). Jeżeli chcesz stosować preparat nie zawierający sterydów a bardzo skuteczny to polecam BIOCARTALEN. Następca Kartalina o identycznym składzie. Opinie o nim znajdziesz na forum http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=5320&st=420&start=420 Pozdrawiam ZJ BIOARP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: jowita (---.hsd1.ga.comcast.net)
Data: 03 lis 2011 - 01:39:52

kkkkk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: mikon (---.ptim.net.pl)
Data: 08 sty 2013 - 14:02:44

polecam ziołowy Nefrret. poszukajcie info w internecie. zadzwońcie do pana który go produkuje i dowiecie sie wszystkiego. ja po miesiącu okładów prawie nie mam sladu po "łuskach", a masci i sterydy mi nie pomogły. tani nie jest ale polecam bo warto. po jednej butelce jest efekt. nie ma skutków ubocznych bo to wyciąg ziołowy.
mikon

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: PAWEŁ (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 08 sty 2013 - 14:40:37

możecie sobie sprawdzić dermokosmetyki dr majkels, w sumie to stosowałem tylko maść sprawdza się dosyć dobrze przy neutralizacji objawów, po półtorej mc zostały mi tylko wyblakłe plamki na łokciach.
Jak ktoś zainteresowany to moje leczenie opisałem w tym wątku: http://www.luszczyca.pl/read.php?1,4657,page=6

pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w leczeniu!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kora (78.10.81.---)
Data: 11 sty 2013 - 15:03:32

do PAWEŁ: wiem ta maść sprawdza się w przypadku łagodniejszych łuszczyc ale na bardziej rozległe wysypy raczej nie pomoże...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.