Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zbyszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2008 - 14:11:37

Wczoraj było pierwsze smarowanko exorexem ,zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Lutka z doliny Numinków (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2008 - 14:15:10

A dla mnie to jest przereklamowany produkt. Kup ze dwie flaszki jak chcesz widzieć zmiany.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 15 maj 2008 - 15:44:56

Waldi i co?? kontaktowałes się z tym lekarzem ?? zamieszanie zrobione a odzewu nie widac :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2008 - 16:48:43

Jesteś niecierpliwą osóbką Agatko.
Napisałaś do mnie tak cytuję fragment postu " mogę podac Ci numer telefonu do niego, ale lepszy bedzie link do
jego strony. Uprzedzam tylko , ze jest to lekarz o silnym charakterze smiling smiley
http://www.gorski.info.pl/index.php
-------------------
W związku z powyższym, że nie ma bezpośredniego telefonu do Niego
Wysłałem maila do Pana Doktora na [email protected] z informacją, żeby ustosunkował się do Twojego postu na forum i podałem stronę, bądź odesłał mi informację zwrotną na skrzynkę. Myslę, że będzie zainteresowany wyjaśnić nam te rewelacje, gdyż chyba godzą w Jego image, a że silny charakter ma - to i bardzo dobrze. Więc czekamy.
Pozdrawiam serdecznie.w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 15 maj 2008 - 17:18:50

oj Waldi - alez oczywiscie ze jest tam numer do Niego smiling smiley ehhhh zamieszanie i tyle ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 15 maj 2008 - 17:36:08

Poza tym dane podałam wyłacznie do Twojego uzytku , a nie w celu podawania na forum.Specjalnie kazałam Ci sie skontaktowac ze mna na priv.... Pomijam fakt iz cytujesz mój prywatny mail :/ Nie przypominam sobie , abym na to sie zgadzała...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2008 - 19:30:10

Ależ Ty wyciagasz wniochy. Nic nie zacytowałem i ujawniłem z Twojej prywatności, jedynie fragment dotyczący przychodni dermatologicznej. Wiedz, że każdy lekarz jest osobą publiczną. Dyskusja na forum dotyczyła jego wypowiedzi. Sama mi wysłałas linka i jeszcze dzisiaj ponaglałaś do wyjasnienia sprawy.
Pozdrawiam.w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 15 maj 2008 - 20:34:51

Ponaglałam to fakt , bo od czasu kiedy tu zagladam zaobserwowałam fakt iz duzo gadasz mało robisz smiling smiley ok , linka strony mogłeś ujawnic tylko nie wiem po co ?? Bawisz sie w Matke Terese czy co ?? Jak dla mnie to Ty próbujesz mnie i Mojego lekarza zbłażnic na tym forum . a podaj adres lub namiary Twojego lekarza. A jeżeli uważasz ze nie ujawniłeś nic z mojej prywatności to zastanów się co piszesz. nawet sam napisales " cytuje fragment postu " . ehhh . Jak dla mnie jestes jakiś podstawiony tutaj . pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: smuteczek24 (---.autocom.pl)
Data: 16 maj 2008 - 10:18:01

a mnie exorex krem pomógł na nóżki zostało kilka delikatnych plamek, ale śmiało mogę w mini biegaćgrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2008 - 13:36:37

Znam i stosuję exorex lotion i szampon-nigdy nie miałam kremu.Jeżeli możesz Smuteczku 24 napisać coś więcej na temat kremu to będę wdzięczna-czy można kupić go w Anglii,w jakiej jest tubce,ile kosztuje?Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Stefek Burczymuch (213.76.146.---)
Data: 16 maj 2008 - 15:36:47

Ale dawno mnie na forum nie było... no ale jestem. Choć pewnie nikt mnie nie pamieta.

Chce napisac o cenie leczenia Exorexem wynoszacej 40 000 zł. Gagatka7 napisała:

"prawdziwa kuracja nim ma kosztowac 40 tys zł. Polączone to jest z naswietleniami i kroplówkami w szpitalu."

I tutaj chyba wiem skad sie ta cena wziela. To wcale nie leczenie Exorexem ma tyle kosztowac. Wiekszosc (zdecydowana) kosztow to jest kroplowka. Pod postacia kroplowki sa wlasnie najnowsze leki, jednak ich cena jest straszna. Exorex i naswietlania maja byc leczeniem pomocniczym.

Mam nadzieje ze rozwiazalem zagadke?
Od razu mowie ze sa to tylko moje wnioski, ktore wyciagnalem na podstawie rozmowy z dermatologiem na temat nowych lekow leczenia luszczycy.

Pozdr.

Stefek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Katarzyna (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 17 maj 2008 - 20:40:47

Witam wszystkich po długiej nieobecności,a spowodowanej tym,że już tu nie mam co szukać,bo jestem czysta(oczywiście dzięki serwatce i exorexowi).Postanowiłam jednak coś napisać,bo to przecież dzięki wam wszystkim.Przez prawie 20 lat smarowałam się różnymi gównami,a rezultat był taki,że już zapomniałam,jak wygląda moje zdrowe ciało aż tu nagle....Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2008 - 14:56:33

Ludzie, piszcie czy exorex wam pomaga bo zamierzam go kupić ,tylko jeszcze nie wiem gdzie,i za ile ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2008 - 15:18:26

Teresko!!!TU NIE MA CO PISAĆ,PRZECZYTAJ CO PISZĄ O EXOREXE IBĘDZIESZ WSZYSTKO WIEDZIEĆ.PRZECZYTAJ CO NAPISAŁA KATARZYNA.Ja exorex kupuję w Anglii,cena lotionu 250 ml to 30 f.Życzę zdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Albinka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2008 - 16:49:14

Dobrze, że pomógł Kasi. Niestety na mnie działa bardzo słabo. On ma to do siebie, że trzeba czasu, cierpliwości i paru opakowań, by coś pozytywnego zobaczyć w lustereczku.
Nie sugeruj się opiniami. Życzę moja biedroneczko ciałka jak masełeczka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ULA (93.96.29.---)
Data: 21 maj 2008 - 22:40:29

Cześć Wszystkim jestem tu nowa choc na łuszczyce choroje od 20 lat stosowałam juz wszystkiego i nie ma wielkiej różnicy od was dowiedziałam sie o Exorex-lotion choc obecnie jeste w W.B. i mam przepisaną recepte nie moge kupic go tu gdzie mieszkam w Slough nie mają go w żadnej aptece ma byc na przełomie czerwca/lipca choć to nic pewnego Prosze napiszcie mi gdzie i w jakim mieście moge go kupic czekam na Pomoc Dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2008 - 08:43:39

witam Was Biedroneczki,
ostatnio pisałam ze trzy lub cztery strony temuwinking smiley
minął szósty albo nawet będzie już siódmy tydzień odkąd smaruje się exorexem. Wysypana byłam wszędzie włącznie z twarzą. Mam nawet fotki z tego okresu. W tej chwili pozostały nieliczne plamki i to bardzo delikatne.Specyfik stosowałam 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Zużyłam raptem około 200 ml.Na łuszczycę choruje moja 16 letnia córka. Jest w trakcie wysiewu. Udało mi się sprowadzić exorex gel 2% z usa. /www.exorexusa.com/ Zapewniam, że jest to rzetelna firma.Na buteleczki czekałam niecałe trzy tygodnie.250 ml kosztuje promocyjnie $59.90 plus $20 za przesyłkę. Bank pobiera z karty za dolar ok.2,50. Piszcie tam i zamawiajcie. Można się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailem.Odpowiadają na każde pytanie.JESTEM WDZIĘCZNA TEMU, KTO ROZPOCZĄŁ DYSKUSJĘ I WYPROMOWAŁ TEN CUDSPECYFIK!!!
Pozdrwiam Was i życzę, by exorex pomógł Wam równie skutecznie.
Violetta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: joodash (---.limes.com.pl)
Data: 22 maj 2008 - 10:01:24

czy to to??

http://www.expresschemist.co.uk/product_2496_exorex-lotion-250ml.html#

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: joodash (---.limes.com.pl)
Data: 22 maj 2008 - 10:03:44

dodam ze na allegro 100 ml kosztuje 150 zl, a z UK mozna zamowic za 30 funtow 250ml smiling smiley

chce zamowic, wyrazcie opinie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2008 - 16:04:34

To jest to joodash. Lotionem się zaleczyłam. Według mnie jest rewelacyjny ale pierwsze plamy zaczęły zanikać dopiero po 3 tygodniach.Trzeba naprawde sporo cierpliwości.Jednak warto!!! Natomiast exorex gel ma inne opakowanie i nie był kupowany w UK tylko USA.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.