Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 16 z 19
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: myszka (217.153.146.---)
Data: 07 lut 2006 - 19:36:04

Spróbuj szamponu Mediket Ictamo.
Mam łuszczyce i pomogło.
To nowy szmpomn zawiera ichtiol i coś jeszcze. Super potrzymaj nawet troche dłużej niz jest w ulotce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ludwinia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2006 - 18:08:11

Ja sie leczę od 10 lat, pomagają mi maści na bazie salicylu i cignoliny z ta ostatnia jest cos nie tak, nie wykonują jej farmaceuci, ale lekarze niektórzy preferuja te maśc i przepisują recepty, naświetlania lampami praktycznie wyleczyły moją skórę, ale pozostał właśnie problem głowy, otóż przeszłam wyłącznie na cotygodniowe nakładanie maski na noc zrobionej z z dobrej oliwy roztrzepanej z 2 żółtkami, metoda tania, dość skuteczna, naturalna, i niedroga, można stosować bardzo często, ja doszłam do, jak wspomniałam, 1 raz w tygodniu na noc, pozdrawiam życze powodzenia i nie zniechęcania się, może to kiedys samo sie cofnie????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ludwinia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2006 - 18:21:08

Ja sie leczę od 10 lat, pomagają mi maści na bazie salicylu i cignoliny z ta ostatnia jest cos nie tak, nie wykonują jej farmaceuci, ale lekarze niektórzy preferuja te maśc i przepisują recepty, naświetlania lampami praktycznie wyleczyły moją skórę, ale pozostał właśnie problem głowy, otóż przeszłam wyłącznie na cotygodniowe nakładanie maski na noc zrobionej z z dobrej oliwy roztrzepanej z 2 żółtkami, metoda tania, dość skuteczna, naturalna, i niedroga, można stosować bardzo często, ja doszłam do, jak wspomniałam, 1 raz w tygodniu na noc, pozdrawiam życze powodzenia i nie zniechęcania się, może to kiedys samo sie cofnie????


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2006 - 18:58:43

magda napisz gdzie jestes
dermatolodzy nie zdiagnozowali problemu twego to jest horor
wiecej informacji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lut 2006 - 22:35:08

Witam !
Polecam uważne przejżenie strony :
www.natura-zdrowie.neostrada.pl
i może coś z tego Wam pomoże
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2006 - 14:26:52

Mam łuszczyce od 8 lat ale to mojego męża wyślę do psychologa z powodu mojej choroby.Jak widzi że znowu się drapię(trafniejsze określenie w końcu przestałam się drapac)to noramalnie dostaje szału.Wykończe kiedyś faceta bo drapię się non stop.Albo sie ze mną rozwiedzie.Najchętniej by mnie zakneblował żebym tylko nie słała dywanów pięnymi srebrnymi płatkami.Kiedys mie;liśmy układ że jak on przestanie palić to ja przestanę się drapać.Rzucił.Ja nie.Wraca do palenia.Wieśniak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2006 - 18:58:46

Mam pytanie.Czy ktoś ma łuszczycę w kącikach oczu i w uszach?Czym wyplenić to dziadostwo?Ja smaruję Polcortolonem i mi juz bardzo długo pomaga ale jak powiedziałam mojej pani doktor to powiedziała że oczu wogóle nie można smarować.To co mam robić?Mam czekać aż mi oczy zarosna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: beno (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 19:18:18

A JA MAM JUZ KURWA DSYĆ.PRZEZ TO KUREWSTWO STRACILEM KOBIETE,PRACE I CZEKAM CO JESZCZE!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2006 - 16:27:12

do ani... jak ja byłam u mojego lekarza to zapytałam (bo uzywam clobedermu) czy moge uzywac go wiecej niz 2 tyg i czy mozna stosowac na twarzy( w ulotce było ze raczej nie) to mi odpowiedział zebym tą ulotke traktowała troszke z przymrużeniem oka i jak mi coś malutkiego wyskoczy to moge uzywać, nie wiem jaki jest twój lek bo nigdy go nie stosowałam... ale polecam ksmetyki z minerałami z moza martwego juz po 1 uzyciu widoczna jest poprawa, o ile nie jestes alergikiem pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Arek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2006 - 20:10:18

Jestem po leczeniu lekiem Neotigason. Skutki uboczne wystepuja i to dosc spore jest to przedewszytskim suchosc warg i złuszczanie sie naskórka na dłoniach i stopach. Lek ten powoduje uszkodzenie płodu wiec podczas jego stosowania i do około 2 lat nie powinna zajsc w ciaże. Jak bedziesz miała jeszcze jakies pytania to pisz chetnie Ci odpowiem. Ja po tym leku miałem remisje 1.5 roku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2006 - 18:50:30

prosze przetłumaczcie mi to potrzebne na dzisiaj sad smileysad smiley((((
Meine beste Freundin heißt Iza. Sie ist 18 Jahre alt. Sie hat 3 Schwestern. Wir kennen uns seit 4 Jahren. Wir besuchen zusammen das Lyzeum. Iza ist mittelgroß, sehr schlank und hat langes schwarzes Haar und blaue Augen. Iza hat schöne Figur. Alle finden sie nett. Wir verstehen uns sehr gut. Sie steht zu mir, mit mir geht sie durch dick und dünn. Man sagt: In der Not spürt man den Freund. Ich stimme damit überein. Ich kann mich auf Iza immer verlassen. Ich kann mit ihr reden. Wir plaudern viel. Wir sprechen über dieses und jenes. Wir haben gemeinsame Bekannte, mit denen wir viel Zeit verbringen. Ich sage ihr verschiedene Sachen, deshalb muss ich zu ihr Vertrauen haben. Ich weiß, dass Iza dichthält. Sie hält immer das Wort. In unserer Freundschaft kommt es sehr selten zu Konflikten. Iza ist sehr begabt. Sie schreibt Gedichte. Ich würde jedem eine so gute Freundin wünschen.

Es ist schwer zu sagen, was für Leute ich nicht mag. Vor allem sind das die Leute, die viel Lärm um nichts machen. Das geht mir auf die Nerven. Ich mag es nicht, wenn jemand etwas weitererzählt, was ist perso:nlich finde. Solcher Mensch ist ein Plappermaul.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2006 - 19:04:17

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: aneta (---.compower.pl)
Data: 29 mar 2006 - 20:33:07

Witaj Moniko!
Czy spotkalas sie z liszajem plaskim?Jezeli tak,to napisz jak go leczyc?3

Pozdrowienia
Aneta


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: aneta (---.compower.pl)
Data: 29 mar 2006 - 20:33:40

Witaj Moniko!
Czy spotkalas sie z liszajem plaskim?Jezeli tak,to napisz jak go leczyc?3

Pozdrowienia
Aneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: aneta (---.compower.pl)
Data: 29 mar 2006 - 21:01:08

Witaj Moniko!
Jestem chora na liszaj plaski.Czy jest to choroba uleczalna?
Jak moge sie jej pozbyc?

Pozdrowienia
Aneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: Asia (194.146.128.---)
Data: 11 kwi 2006 - 01:03:07

Ja słyszałam, że skuteczne jest wymieszanie Biseptolu (który miażdżymy na bardzo małe cząsteczki) z wazeliną. To mieszamy, i smarujemy 2 x dziennie przez 2 tygodnie. Jednym pomaga, drugim nie pomaga. Może to tak właściwie zależy od systematyczności, bo nie każdy może rano się wysmarować, jeśli zaraz musi np. wyjść z domu.

Jestem przyszłym dietetykiem i planuję opracować dla nas jakąś sensowną dietę (przynajmniej na 7 dni), będziemy się zdrowo odżywiać, i MIEJMY NADZIEJĘ, nasz problem się zmniejszy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!! łuszczyca
Wysłane przez: Adam Lewandowski (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 10:42:04

Pozdrawiam i pisze o sobie. Miałem problem z głową, była cała w ranach. Objawiło się w duzym nasileniu po remoncie mieszkania klienta, które było po pożarze. Zanieczyszczenia, które tam były podrazniły mi organizm i gotowe. Do tego jeszcze masę stresów. Żaden lekarz nigdy mi nie pomógł. Jedyna metoda do tej pory to kit pszczeli rozrabiany na spirytusie, który poleciła mi żona. Nacierałem tym ogoloną glowę przez 2 tygodnie i uleczyłem się na 99 procent, z resztą można spokojnie zuć jak z łupierzem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 14:36:09

bardzo prosze napisz mi jakie znasz leki na tą cholerę choruje od 3 lat słyszałam też że jest jakaś szczepionka na łuszczyce czy wiesz cos wiecej na ten temat pozdrawiam: )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: funfeela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 22:10:08

do Emy: diprosalic zrobił ci chełm na głowie bo pewnie sotosowałas tlyko ten preparat... ja używam na przemian diprosalicu razem z lorindenem lotio lub laticortem lotion i jest znaczna poprawasmiling smiley a jeslii chodzi o dermovate i o ile sie nei myle elosalic to zgadzam sie iz sa to groźne maści na skore ale jesli stosujemy je na przemian z innymi masciami typu clobaza lub elosome w kremie to nie stwarzaja wiekszego zagrożenia. należy leczyć się z "głowa" i odpowiednio dobierać maści wtedy są znaczne efekty. Ja osobiście polecam takżę maść Divonex ale na miejsca chorobowe ktore są widoczne typu dłonie ręce brzuch gdyż jest to dość droga maść i stosowanie jej na całą powierzchnie skóry jest mało realne.Na pojedyncze zmiany stosuje dermovate, diprosalic, elosome w kremie a na większe zmiany krem clobaza i obwody ognisk smaruje pigmentum castellani. na twarz, pachy, uszy warto stosować laticort w kremie po dwóch smarowaniach jest juz znaczna poprawasmiling smiley ale podobno najskuteczniejsza metodą wyleczenia łuszczycy jest łożysko poporodowe z kobiety pierwszy raz rodzącej dziewczynkę.smaruje sie nim ciało i zostawia na godizne po czym należy sie okąpac. Za klika dni mam zamiar je zastosować,teraz czekam na nie.Ale moja znajoma kilka razy tym się wysmarowała i wszystko jej zeszło. Od 13 roku zycia miala ciągle wysypy a teraz jest zdrowa nie wyskakują już jej zadne plamy od około 5 lat. Jesli mi to pomoże to opisze to na forumsmiling smiley pozdrawiam wszystkich smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 22:29:34

to jest ciekawe czekamy moim starym powiedzeniem średnniowiecze......
ale o tym gdzieś słyszałem fufeela

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 16 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.