Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 17 z 19
Re: łożysko na łuszczyce
Wysłane przez: funfeela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 22:58:09

no ja już wierze chyba we wszystko heh byleby pomogło zobaczymy jak to będzie z tym łożyskiem. a możę akurat...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 20:18:17

jak opowiadałeś o chorwacji to tak jakbym siebie słyszała .mam 37 lat , na łuszczycę zachorowałam mając też17 lat ,na początku miałam tylko w głowie ,jak urodziłam 2 dziecko dostałam na całym ciele i od tamtej pory ani razu nie miałam remisji ,poprostu mam cały czas od 13 lat. wiem że to okropne .ale gdy czytałam co pisałeś to jakbym siebie słyszała .Stosowałam chyba wszystkie maści, leżałam w klinice podpisałam i testowali nowe maści i nic .codziłam na lampy ,solarium.wypróbowałam wszystkie maści od cygnoliny ,clobederm,lorinden. cutivate..............................itpnigdy nic nieposkutkowało tak żebym mogła się rozebrać i nacieszyć sama swoim wyglądem.czy można się przyzwyczaić do łuszczycy?NIE!!!!!!!!!!!!jak mam krótki rękaw widzę jak czyjeś spojrzenie wędruje na moje ręce i niewiem jak bardzo bym się starała to łuszczyca wygrywa!A lata lecą .Starzejemy się a łuszczyca nie opuszcza mnie na krok .pozdrawiam!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Hania (---.in-addr.btopenworld.com)
Data: 29 kwi 2006 - 13:14:36

hej

nie wiem dlaczego od razu nie wpadlam na pomysl zeby wiecej dowiedziec sie na temat mojej choroby z internetu. doswiadczenia innych ludzi sa wiecej warte i pomocne niz wszystkich wuedukowanych lekarzy razem wzietych.
mam 27 lat, z lojotokowym zapaleniem skory walcze od czterech. nic nie pomaga. nigdy sie stosowalam leczenia hormonalnego i tego nie zrobie. szukam alternatywnych sposobow leczenia i jestem na tym etapie ze prawdopodobnie zrobie prawie wszystko zeby pozbyc sie tego swinstwa z mojej skory. prosze o pomoc.
Hania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Agata (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 10 maj 2006 - 17:17:27

Witam wszystkich. Moja 5 letnia corka miala 2 lata luszczyce prawie na calym ciele, ale juz nie ma, poniewaz kapala sie w slonym morzu. Wyjechalam z nia w zeszlym roku na 2 tygodnie na Majorke i tam prawie cale dnie przesiadywala w wodzie. Tak poradzila mi moja lekarka, ktora sama miala luszczyce. Po trzech tygodniach od slonej wody luszczyca zniknela. Na kolanach i na lokciach tez, gdzie bylo najgorzej. Jak narazie choroba nie powrocila, a minal juz rok. Nie trzeba wyjezdzac na Majorke, zeby miec slone morze. Wystarczy kupic specjalna sol do kompieli i codziennie sie wykompac w wannie z woda oczywiscie smiling smiley i 8 stolowymi lyzkami tej soli. Albo najlepiej to pojechac na basen, ktory zawiera zamiast chloru slona wode. Takie baseny juz w Polsce istnieja. Naprawde sprobujcie tak zrobic, bo warto. Moja lekarka wszystkim to poleca, bo sama doswiadczyla luszczycy...i nie tylko ona ale tez jej corka i syn odziedziczyli to po niej. Ale po slonej wodzie wszystko im zeszlo. Acha... nie probujcie tylko dodawac do kapieli soli kuchennej, bo to nic nie da. Tamta sol ma jakies specjalne mineraly i wogole a kuchenna sol to co innego. Pozdrawiam.
Agata


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Agata (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 10 maj 2006 - 17:19:52

Witam wszystkich. Moja 5 letnia corka miala 2 lata luszczyce prawie na calym ciele, ale juz nie ma, poniewaz kapala sie w slonym morzu. Wyjechalam z nia w zeszlym roku na 2 tygodnie na Majorke i tam prawie cale dnie przesiadywala w wodzie. Tak poradzila mi moja lekarka, ktora sama miala luszczyce. Po trzech tygodniach od slonej wody luszczyca zniknela. Na kolanach i na lokciach tez, gdzie bylo najgorzej. Jak narazie choroba nie powrocila, a minal juz rok. Nie trzeba wyjezdzac na Majorke, zeby miec slone morze. Wystarczy kupic specjalna sol do kompieli i codziennie sie wykompac w wannie z woda oczywiscie smiling smiley i 8 stolowymi lyzkami tej soli. Albo najlepiej to pojechac na basen, ktory zawiera zamiast chloru slona wode. Takie baseny juz w Polsce istnieja. Naprawde sprobujcie tak zrobic, bo warto. Moja lekarka wszystkim to poleca, bo sama doswiadczyla luszczycy...i nie tylko ona ale tez jej corka i syn odziedziczyli to po niej. Ale po slonej wodzie wszystko im zeszlo. Acha... nie probujcie tylko dodawac do kapieli soli kuchennej, bo to nic nie da. Tamta sol ma jakies specjalne mineraly i wogole a kuchenna sol to co innego. Pozdrawiam.
Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 13:09:58

WITAM,
BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KTOŚ NAPISAŁ O ŁUSZCZYCY W CZASIE PRZESZŁYM.JEŚLI MOŻESZ TO PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ CO TO ZA LEKI SĄ TAK SKUTECZNE. POZRAWIAM.
JUSTYNA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Bożena (---.netia.com.pl)
Data: 09 cze 2006 - 17:06:12

mam na imię Bożena od 3 m-cy leczę się na łuszczycę krostkowatą mam zatakowane powierzchnie stóp i wewnętrzne pow. dłoni.Jestem zrospaczona.W tej chwili stosuję Dermovate +Castellanii.Efekty są słabe.Napisz mi proszę coś więcej na ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampy
Wysłane przez: Władysław (---.stk.net.pl)
Data: 09 cze 2006 - 22:57:09

Do Moniki.Czy jesteś lekarzem????Rzeczywiście wiedzę masz dużą na temat łuszczycy...Ale nie odpowiedziałaś mi na tym forum na mój post/Władysława/,dotyczący łusczycy stawowej na podłożu jelitowym...a konkretnie na dysfunkcji przewodu pokarmowego,Zoładek polipy i zaczerwienie błony śłuzowej- lekkie zwłóknienie/wątroba-stłuszczenie..enzymy :Aspat ,Alat nieznacznie podwyższony/nie przekracza 50/,helikobacter p./dysbiozą jelit spowodowaną jakimś przerostem mikrobów np. candidą lub przerostem bakterii które w wyniku tej dysbiozy stały sie patogenne/Escherica Coli 0157,Clostridium,albo helikobacterem w jelitach,który jest składnikiem flory jelitowej,które w warunkach niekorzystnych powodują przykre objawy{powoduje nawet uczulenia i odległe objawy ,nawet sercowo-naczyniowe.czytałem na ten temat w wielu artykułach}.A mam ciągle dolegliwości brzuszne mimo przeleczenia H.P. Mam suchy kaszel bez powodu i nieznaczny stopień cukrzycy.Pieczenie głowy/zmiany skórne,łuski a pod spodem czerwone"mięso",białe łuski pod kolanem,na łokciu i na łydce .Szczególnie mam proble z jelitami po jakis kilkunastu godzinach/gazy,wzdęcia,parcie bolesne nad ranem na stolec /po wypróznienu dalsze odchodzenie gazów..itd..../.A zmiany skórne i stawowe nasilają się po nasileniu objawów jelitowych,braku trawienia,kiszenie się w jelitach/trzustka w normie/.Czekam na jakieś konkretne wypowiedzi.Zdruzgotany i załamany.Władysław [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Władysław (---.stk.net.pl)
Data: 11 cze 2006 - 22:39:45

Czy słyszeliście o takim leku jak psorex i słowackim ziólku o nazwie handlowej pn.Dvojzub. Dvojzub podobno można kupić w miejscowości Levoca/150 koron/ok.15zł,albo w Warszawie/jak podaje pewien forumowicz z forum o łuszczycy/[email protected]/na ulicy Poligonowej 3/326,email:[email protected],tel.022/ 813 90 01 lub tel.kom. 601 828 409.
A jak pisze -życzliwa także forumowiczka /pod nikiem bajeczka /z tego forum-psorex można ponoć zamówić na http://order.store yahoo.com/cgi-bin/wg-or...DmpcFIPhmtAph4-
2 op. chyba 62$.Napisała też ,że ten lek jej pomaga i pierwsze efekty zauważyła pod dwóch tygodniach.
Ja osobiście jak zbiorę troche kasy to spróbuję je zamówić.....Bo ci przychodniowi lekarze nie wiele wiedzą o przyczynie ŁZS -jelitowej,a ich przepisane smarowidła"powidła"jak zauważyłem np. u mnie ,jeszcze bardziej pogłębiają brak od[poroności immunologicznej organizmu.I karuzela sie rozkręca....Oczywiście sa wyjątki lekarzy przyjaznych pacjentowi....Może Monika mi pomoże i podpowie od czego zacząć????
Serdecznie pozdrawiam Władysław [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Władysław (---.stk.net.pl)
Data: 11 cze 2006 - 22:56:43

Dodam jeszcze ,że przy nawet lekkim przeziebieniu nasilają sie zmiany skórne,swędzenie pieczenie w tych miejscach gdzie widoczne sa objawy a także stawy,jelita ...a co najgorsze jakieś sensancje krązeniowe/palpitacje serca,"arytmia",zaroty glowy i dretwienie goleni nóg,kłucie i puchnięcie stawów palców rąk i palców nóg i kostek w obu nogach, jakieś sensacje w brzuchu typu bulgotania,wzdęć i odchodzenia gazów,pobolewanie całego brzucha....osłabienie i zadyszka....szczególnie nasila się to po pokarmach czy nawet lekach....Dziwne to wszytko i niezrozmiałe dla mnie....Wątroba???? Ale widzę,że jest chyba jeszcze inna możliwa przyczyna obok watroby..jakies może mikroby,pasozyty????C zy ktoś ma podobne objawy i gdzie szuka diagnozy/laboratoria,lekarze,przyczyny,itp...???/
Władysław [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Władysław (---.stk.net.pl)
Data: 11 cze 2006 - 23:08:18

POdaje to forum o psorex-ie i Dvojzubie
http://xyz.webd.pl/forum/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Władysław (---.stk.net.pl)
Data: 12 cze 2006 - 16:20:30

Monika odezwij się jesli możesz???Pozdrawiam wszystkich gorąco i szukam pilnie pomocy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: Majka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2006 - 21:53:35

Witam! Choruje na łuszczyce od 16 lat. Pogodzilam się z tym, ale myśle o dziecku. Czy moze ktos mi napisac cos na ten temat? Czego mozna sie spodziewac podczas ciąży? Z góry wielkie dzieki. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2006 - 20:46:27

monika ja urodziłam córke w srode a w czwartek rano przy wizycie lekarz stwierdził ze wychodzi mi łuszczyca nie wiedziałam czy mam sie cieszyc czy płakac po 4 latach urodziłam synka lekarze mówili ze w czasie 2 ciąży wyjdzie mi mocniej wcale nie prawda jak miałam tak mam do dzis tyle samo wiec nie mysl o łuszczycy tylko decyduj sie na dzidziusia nie ma regół PAMIETAJ DZIECKO TAK CI ZAWRÓCI W GŁOWIE ŻE ŁUSZCZYCA TO BEDZIE ZAMKNIĘTY TEMAT CHODZ NA JAKIS CZAS POZDRAWIAM I CZEKAM ZA WYNIKIEM TESTU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ASIA:( (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 24 cze 2006 - 04:48:47

Witam was serdecznie....

Wasnie czytam wasze wszystkie wypowiedzi i dochodze do wniosku , ze niestety po objawach ktore u siebie zaobserwowalam chyba tez choruje no ta chorobesad smiley ....prosze podajcie Mi diete od ktorej moge zaczac leczenie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: Olcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 09:41:18

w maju 2004 roku zaszłam w ciążę. moja kochana łuszczyca znikneła prawie człkowicie, miałam tylko drobną plamkę na łokciu, ale niestety zaraz po porodzie, nie wiem czy z przemęczenia czy coś z hormonami, miałam gigantyczny wysiew. moja propozycja: ciąża całe życie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: viola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 14:52:45

Do Piotra.......Ja myję włosy tylko szamponem z Polleny...BRZOZOWY z podwójnym ekstraktem soku brzozowego.Poza tym używam wody brzozowej do nacierania skóry głowy i zmiany łuszczycowe zniknęły dwa lata temu...serdecznie polecam...a z łuszczycą zyje juz 20 latsad smiley(((...pozdrawiam wszystkie biedronki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: piotr (86.41.148.---)
Data: 24 cze 2006 - 16:31:55

do wszystkich ? łuszczyce trzeba zaakceptowac i w wolnych chwilach walczyc z nia .Lecze się jurz ponad 35 lat z rużnym skutkiem obecnie poszłem na łatwizne -neotigason- i na razie może być pozdrowienia i nie dajcie się łuszczyk terz czlowiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: mariola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 23:44:03

czy ktos wie coś o leczeniu świerzbiączki guzkowej?tez musze chodzić w te upały w długim rekawie i spodniach...a lekarze..hmmm
liczyłam na monike ale znikneła niestety. pozdrawiam wszystkich z forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: madzia (---.rudanet.pl)
Data: 29 cze 2006 - 19:46:06

Od paru lat mam problemy ze skurą, i nie potrafie sobie z nimi poradzic sad smiley Na poczatku nie miałam nic , dopiero z okresem dojrzewania wyskoczyły mi liszaje a później stawało sie to coraz gorsze i tak naprawde nie wiem co to dokładnie może byc, na testach alergicznych nic nie wyszło sad smiley zaś moja dokturka - dermatolog mówi ze to skaza białkowa,słyszałam o kremie ELECOM i o tym ze on pomaga czy ktos by mi mógł cos więcej o tym kremie napisać, byłabym bardzo wdzięczna, pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 17 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.