Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1718192021222324252627-->
Bieżąca strona: 25 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lut 2011 - 06:22:19

No na pewno odwrotnie te sterydy lotion na uszy a lorinden na paznokcie co chodzi o choroby psychiczne to też według mnie odwrotnie to sterydy i wysypy prowadza do depresji a nie depresja do łuszczycy cosik ci się pokręciło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: bet (---.146.255.194.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 00:53:58

Witam czytałam Wasze wypowiedzi ale oczywiście nie wszystkie z powodu ich iloścismiling smiley i mam pytanko, łuszczycę mam ok.15lat na skórze głowy(połowa głowy jedna czerwona plama a na niej gruba biała łuska) dermatolog przepisał mi maść robioną salicylowo-siarkową z masłem kakaowym i olejem i pomogło po 2 dniach łuska zaczęła schodzić teraz została czerwona plama co na nią stosować aby zeszła lub zbladła?? Dodam że dostałam receptę z lekiem-płynem Alpicort ale jakoś nie widać poprawy, co mogę jeszcze zastosować oczywiście nie chcę żadnych sterydówsmiling smiley Nie znalazłam w necie zadnych podobnych leków do tego płynu i nawet nie wiem jak mam szukać czegokolwiek. Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2011 - 07:16:02

Spróbój kremów z heparyną,escyną one działają choć nie są na łuszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: bet (---.147.135.129.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 09:55:06

Hm, dziwne jakieś te kremy. Z escyną na żylaki, mięśnie, stawy a heparyna zastosowanie ma w chirurgii przy bliznach. Troszkę się boje i jednak wolałabym coś co jest dla łuszczykówsmiling smiley Może znacie coś co Wam pomogło na czerwoną skórę głowy po tym jak pozbyliście się łuskismiling smiley Pozdrawiam i dziękuje N smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2011 - 10:12:50

Owszem mają zastosowanie w tym co piszesz ale te składniki uszczelniają też te drobne naczynka krwionośne które są uszkodzone po mazianiu różnymi specyfikami i pomagają na czerwone plamy po ł ale jak sie boisz naturalnych leków to szukaj dalej powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kasia (---.182.96.219.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 16:22:44

krystek1802 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
...do
> wczoraj przez cały praktycznie czas stosowałam
> oliwke salicylową i elocom płyn szybko mi sie
> wszystko goiło i na około 3 tyg maiałam
> spokój.wczoraj jednak byłam u dermatologa i
> dostałam zamiast oliwki squamax i zamiast elocomu
> locoid.mam nadzieje ze to też
> zadziała..pozdrawiam

Witam mam pytanie czy ten elocom i locoid to na skórę głowy po usunięciu łusek żeby te plamy czerwone zniknęły?? aha i czy to sterydy, dziękuje za info

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2011 - 18:00:47

Elokom i lacoid to sterydy i to dosyć silne,ja miałam na noc maść po zmyciu lacoid włosy po nim nie są tłuste ale nie wiem co będzie ze skórą głowy po jakimś czasie u mnie zrobiła sie skorupa jak przestałam tym smarować,squamax jest na łuske i nie jest sterydem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kasia (---.182.80.61.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 18:26:44

Aha sterydy dobrze wiedziećsmiling smiley dziękuje a jakie maści, płyny jak już zejdzie łuska z głowy?? masz coś sprawdzonego??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: n (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2011 - 19:02:50

Nie bardzo u mnie nic nie działało ale polecają emolium w płynie na innym forum na mnie zadziałał wyciąg z kasztanowca i wszystko zeszło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:34:33

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: betii (---.lukman.pl)
Data: 30 mar 2011 - 12:02:25

Witam mam na imię Beata i od kilku dni śledzę wasze forum i jestem załamana.
Od kilkunastu lat jestem chora na łuszczycę,najpierw była mała plama na jednym łokciu następnie przeniosło się na drugo łokiec nawet bardzo mi to nie przeszkadzało bo nikt nie zwracał uwagi jakieś 2 lata temu poiawiła sie plama na nodze na piszczelu widoczna i zaczeły się pytania co ci się stało ,więc wybrałam się w maju zeszłego roku do dermatologa i od tego momentu zaczeły się moje kłopoty.Smarowałam się maściami które zostały mi przepisane,ale jednocześnie zauważyłam że jak smaruję wszystko ładnie schodzi,natomiast jak przestaje wszystko szybko wraca ze zdwojiną siłą.
Teraz dopiero wiem że wszystkie leki to były sterydy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najgorzej załamuje mnie głowa cieszko mi wyleczyc a problem z fryzjerem TRAGEDIA
no I TEN SYPIĄCY SIE ŁUPIERZ???????????
Chociasz w głowie nie siada mi gruba łuska ale są czerwone plamy strasznie i swędzi .Musze znowu pujśc do lekarza i poprosic o leki tylko nie na sterydach.
Powiem wam jeszcze że nikt w mojej rodzinie nie chorował na łuszczycę ,oprucz siostry 12 lat temu była zsypana od stóp do głowy cała była u lekarza i dostała coś doustnego (tabletki)znikało błyskawicznie i do tej pory jest czysta.

Mówi się że łuszczyca nie lubi stresu mam bardzo spokojna prace szczęsliwe życie rodzinne bez większych problemów z natury zdrowa nie choruję ,zęby wyleczone czyli wszystko przeciwko rozwojowi łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2011 - 12:41:34

Betii, może warto porozmawiać z siostrą i wypytać o te tabletki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: MikiMałs (---.play-internet.pl)
Data: 24 maj 2011 - 15:53:23

Hej
a co z Clobexem? To tez steryd? Ja bardzo dobre opinie o nim słyszałam o tym szamponie... Nie załamujcie mnie teraz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: R (89.238.39.---)
Data: 24 maj 2011 - 19:20:17

Niestety to steryd..
Mi pomagał ale tylko na chwile..
Głowe miałam czysta po nim a po miesiacu nic nie działało wróciło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ona1981 (217.96.99.---)
Data: 25 maj 2011 - 10:13:26

Polecam szampon z seri skin relief producent Izraelski polski dystrybutor seaofspa na dolnym ślasku,a na ewentualne obrzeża czoła uszu naprawde polecm nasza polską wit.A.jest poprostu świetna ;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: wolekm1 (85.183.206.---)
Data: 01 lip 2011 - 00:57:44

jaka to terapia? jarasz to czy wsmarowujesz sobie po wczesniejszym rozupiszeniu canabis w tluszczach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lola (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 pa� 2011 - 23:24:22

witam was wszystkich...poczytałam wasze wypowiedzi i powiem wam ze jakies półtora roku temu byłam u dermatologa bo we włosach pojawiła mi sie łuszczyca..dermatolog pozapisywała hurtowo maści kremów ze jak poszłam wykupić do apteki to mgr.zszokowana ze tyle na raz sterydów będę w siebie masowała i za tyle pieniędzy...stosowałam niestety na chwilę pomogło i wracało spowrotem...teraz mam plamki na łokciach i kolanach.....poradziłam sie pewnego bioenergoterappeuty który powiedział ,że maśćmi i krememi teho nie wylecze a musiałabym brac tabletki i wewnącz siebie leczyc nie zewnątrz bo to wychodzi z naszego organizmu....duzo o tym by pisac każdy kto ma łuszczyce wie co to za świństwo i jak ciężko czasem z tym żyć....Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 08:19:06

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: monika (---.wad.pl)
Data: 25 pa� 2011 - 12:22:22

Witaj,ja też walczę z łuszczycą ale mam już sprawdzony szampon----CLOBEX.POLECAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: karolka24 (---.plusgsm.pl)
Data: 20 lut 2012 - 20:51:03

Hej ja używam szamponu Pharmaceris do mycia głowy i ciała zajetych łuszczyca mi pomogło i tak nie swedzi przynajmniej ale (koszt ok 30 zł ) a teraz używam szamponu leczniczego Zdrój nie jest az tak rewelacyjnie jak sie spodziewałam ale nie jest tez gorzej a i kapałam sie w soli z morza mozna ja kupic w aptece wsypuje sie ja do kapieli. Oraz widziałam w Rossmanie mydło tez na łuszcyce z solami z morza czarnego ale nie probowałam. Zycze zdrowka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1718192021222324252627-->
Bieżąca strona: 25 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.