Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1718192021222324252627-->
Bieżąca strona: 26 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: marzena70 (---.9.175.167.ng.pl)
Data: 23 lut 2012 - 14:44:16

Zastanawiam się nad kupnem, tych produktów:
Zestaw do skóry z symptomami łuszczycy (krem+olejek) PSOR
http://www.seaofspa.pl/,
czy ktoś, już tego używał, czy to pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Malina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 mar 2012 - 20:35:52

witam wszystkich mam łuszczycę na głowie . Nie potrafię jej zwalczyć choruję od 4 lat, objawy pojawiły się również na ciele..... NIE RADZĘ SOBIE Z TĄ CHOROBĄ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2012 - 14:27:45

Nic tylko przewertować forum!!! Nie łam się!!! Na ciało polecam blue cap spraj ( jeśli chcesz efektów stosunkowo szybko, ale tak na kilka miesięcy, gdy wspomagasz się solarium lub słoneczkiem smiling smiley ) Na skórę głowy zawsze pomagał mi polytar! teraz stosuję Selsun! Pozdrawiam ( 16-cie lat ma moja Ł. )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gocha (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 maj 2012 - 19:46:32

kochani ja tez choruje na łuszczyce,byłam 2 razy w senatorium i miałam spokój przez 10 lat, a teraz sie odezwała jestem cała w krostach a na głowiw to mam 2cm.strupy pomocy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2012 - 20:59:07

Na takie duże zmiany, strupy najlepiej SALICYLOL ( na noc nasmarować, można jakiś czepek lub folię założyć ale nie wygodnie spać -ja w chwili takiej skorupy tak się uratowałam szybko. Mam jeden przeznaczony do tego ręcznik i owijam nim poduchę i śpie z salicylolem na głowie ale swobodnie- rano trzeba trochę łusce pomóc delikatnie się oderwać i trzykrotne mycie swoim szamponem. Takie 3-4 noce pod rząd i naprawdę super efekt -POLECAM w Toim przypadku-
A żeby potem nic się nie pojawiło dwa razy w tygodniu POLYTAR. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ktosia (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 15 maj 2012 - 01:45:05

Mi pomógł cocois a miałam cala glowe w grubej skorupie. Na razie mam spokoj od 2 miesiecy .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 15 maj 2012 - 07:26:38

http://mojaluszczyca.pl/viewforum.php?f=18
tu masz tanie specyfiki naturalne nadające się na głowe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: elzbieta (---.dynamic.upc.nl)
Data: 15 sie 2012 - 20:30:19

witajcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 15 sie 2012 - 20:54:14

Witaj Elżbieta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 16 sie 2012 - 07:49:13

ja ostatnio smaruje glowe olejkiem arganowym i dermosanem i jak na razie to mi najbardziej pomaga...po posmarowaniu dermosanem jakby te zmiany sa bledsze i tak szybko nie narasta łuska polecam ..
jeszcze wyczytalam gdzies na forum ze dobrze jest pic olej kukurydziany z sokiem z grapejfruta i mam zamiar sobie dzisiaj zakupic i pic ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Paula (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 sie 2012 - 11:13:52

Hej! Jestem nowa. Lecze glowe od 4 lat ale dopiero teraz lekarz stwierdzil ze to Ł. wcześniej mówił że to atopowe zapalenie skóry ale znieniłam dermatologa.
Tą łuskę mam od ok. 4lat wcześniej takie zakola nad uchem, a teraz prawie cała głowa. Najgorsze jest to że ta łuskka nie chce zejść (żeby potem użyć leków najpierw kazal usunąć łuskę) używałam Exorex krem, Squamax, Flucinar, Cocois, olejek który mi przepisał (z kwasem salicylowym) i własnej roboty maseczki i nic. Skorupa się jedynie powiększyła ale cały czas jest (rano jest multum łuski na pościeli a jak patrzą mi na głowę to mówią że tak samo jak wczoraj ostatnio to się nawet lekarz zapytał czy ja używam tego co zalecił!
Znacie coś co mogę zrobić żeby się tego chociaż na miesiąc pozbyć - ja już nie wytrzymuje tych codziennych rytuałów.....
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 16 sie 2012 - 15:34:11

paula moze wyprobuj moj przepis mi naprawde pomaga dermosan kosztuje chyba pare zlotych posmaruj nim cala glowe zobaczysz ze ci ulzy....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Henryk 2012 (---.siedlce.vectranet.pl)
Data: 28 pa� 2012 - 15:22:33

Witam tych z dyskusji.Łuszczycę mam od 11 roku ż.Teraz mam 71 lat!A ta "małpa" mnie nie opuszcza.Nawet łapówy nie chce.Stosowałem wszystko- chyba teraz zdecyduję się na SZPITAL.Pozdrawiam wszystkie biedronki!!!Te męskie i wszystkie cierpiące- damskie.!H.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 29 pa� 2012 - 11:24:42

paula wyprobuj wode skoncentrowana z morza martwego, mozesz tez robic maseczki z olejku rycynowego zółtka cytryny drozdzy to jest stary jak swiat przepis na wyp[adajace wlosy ,po tej maseczce dobrzer schodzi luska a ostatnio w drogerii zakupilam szampon firmy numis taka biala buteleczka z czerwonym napisem , zawiera mocznik i bardzo dobrze po nim moja skora wyglada, jeszcze okolice uszu smaruje dermosanem i jak na razie jest calkiem calkiem łagodnie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: anik 12 (---.centertel.pl)
Data: 18 mar 2013 - 20:24:07

Polecam DIPROSALIC-lioton bardzo skuteczny.Ok 30 zł za 30ml.Stosuje się dwa razy dziennie przez kilka dni i mam spokój na ok 1,5 miesiąca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 18 mar 2013 - 20:54:17

Jak to po sterydzie
ja mam spokój już drugi rok po zwykłej maści z wit A grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: magda000 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 mar 2013 - 10:56:22

ja już sie bujam z łuszczycą jakież6 lat i było kilka specyfików które naprawde mi pomogły, np: diprosalic, belosalic, dermovate krem, protopic... a teraz stosuje szampon SVR Xerial P, z tym że jest dość drogi, bo kosztuje ok 70 zł. Już też tracę nadzieje że wgóle uda mi sie to pokonać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 21 mar 2013 - 11:27:37

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=7383&st=0
to działa jak ktoś chętny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 pa� 2013 - 11:48:11

Czy ktoś śledzi jeszcze ten wątek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomasz (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 08 pa� 2013 - 18:28:34

pewnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1718192021222324252627-->
Bieżąca strona: 26 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.