Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3132333435363738394041...->|-->
Bieżąca strona: 36 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:31:36

a ta basia znów atakuje nie w temacie , weż jej wytłumacz jak zużyłeś ok. 10 pojemników na miesiąc -odpowiadam --normalnie smarując całe ciało /po wysypie od tego mazidła/ z góry do dołu prawie codziennie wg. pzaleceń MAGIKA ZEJ-a, ------------------------------- dotarło wreszcie do pani??????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:42:38

cyt,, Jasiu i 15 innych chłopców wchodzi do rzeki głebokiej , niebezpiecznej-mama woła - Jasiu utoniesz - Jasiu odpowiada - może nie , może tylko oni utoną a mnie sie uda,, ---- to cały tok myślenia ludzi w desperacji owładnietych przez chorobe p.Sławku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:45:16

Ok Mirek, ale czy nie na własne życzenie macie takie a nie inne problemy? Jak wspominałem świadomie i Ty i inni smarujecie się maściami niewiadomego pochodzenia. A każdy inteligentny człowiek wie, że w takim wypadku ryzykuje.

Możesz mieć pretensje do z.e.ja (i to uzasadnione) za to, że miał wyleczyć a nie wyleczył. Ale to nie on z Toba, tylko Ty z nim się skontaktowałeś i do siebie miej też pretensje, za to że jak dziecko wierzysz we wszystko co Ci ludzie mówią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:49:23

troszke prawdy w tym jest, ale żeby ktoś wcześniej tak jak ja teraz mi o tym powiedział myśle że bym tego nie kupił , lub żeby taki gościu siedział we wieżniu to by nie było sprawy==???? --prawda że mam racje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:58:14

Nie wiem. Sam nie wiem co o tej maści myśleć. Jestem przeciwnikiem wciskania ludziom kitu i już. Ale widziałem zdjęcia twarzy Janka i mówię Wam, że czymś tę twarz zaleczył.
Swoją drogą ciekawe gdzie Janek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:59:35

to właśnie on ze swoimi klakierami zareklamował sie na tym i innych forach i nie tylko forach - to on napisał że --- posiada skuteczną w 100% maśc na łuszczyce nie ja czy my do niego dotarliśmy tylko on wcisnął sie w nasze grono. ------------------------- CO DO INTELIGENCJI W TAKICH PRZYPADKACH TO TAK JAK POWIEDZIAŁ TEN PACJENT ZARAŻONY OD TYCH MAŚCI GRONKOWCEM-- W TAKICH PRZYPADKACH CZESTO ZAWODZI.---A MOŻE TERAZ TAK ZAJAŻYŁEN TEN ZE-J WŁAŚNIE TO MIAŁ NA MYŚLI MÓWIĄC ŻE ŁUSZCZYCA JEST ZAKAŻNA ŻEBY WYKLUCZYC ŻE TO PO TYCH JEGO MAZIDŁACH, PRZECIEŻ MY TYM SMAROWALIŚMY RANY, DLATEGO KTO WIE NA CO NAS NARAŻAŁ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 13:10:58

Sławku ze-j ma socjotechnike w 1 palcu - zbudował /wystarczy poparzyc jak zwoływał handlarzy w internecie/ strukture tzw. plenipotentów , nadających mu wiarygodności i naganiaczy to tak jak było w piramidach finansowych jak skay-line. ludzie jak by sie tym wyleczyli to by sie tym wszedzie chwalili a tu takich brak absolutnie, Janek -odpuśc sobie wszystko co z nim i jego prawdziwością wspólnego/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 13:22:05

To ja widziałem te zdjęcia, nie Ty. Nie wiem czy Janek jest podstawioną osobą czy nie i nawet nie wiem czy skutek, który widać na tych zdjęciach, jest po tych maściach. Ale nie mniej jednak zmiany na twarzy ustąpiły. Widać to na tych zdjęciach. A sprawdziłem te zdjęcia, czy czasem nie są ściągnięte z neta i nigdzie na necie się nie pojawiają.
Nie twierdzę nic poza tym, że dało mi to do myślenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 14:16:37

N-Basia napisała:
>Tak na marginesie jestem jedną z takich osób, która jest rozpoznawalna na wszystkich forach,"
Zgoda, oczywiście masz rację Basiu, ale rozpoznawalność i wiarygodność nie zawsze idą w parze. Zwłaszcza, że gros Twoich postów dotyczy aktywnej obrony ZEJa i atakowania krytyki Zeja, a nie przebiegu Twojego lecznia. Do "leczenia" nie mam nic.
Ustosunkuj się Basiu może do tej krytyki,
-do jego wypowiedzi, o tysiącach wyleczonych, gdzie one/oni są, na jakich forach,
- dlaczego nie ma ich entuzjastycznych wypowiedzi, że mu zawdzięczają wyzdrowienie,
-Dlaczego żaden lekarz nie potwierdza rewelacyjnych własciwosci.
-Z jakimi klinikami, lekarzami współpracuje, gdzie oni są.
-Czy jesteś przekonana, że smarowidło wyleczy kazdy rodzaj łuszczycy z trwałą remisją
-dlaczego unika kontaktu z Mirkiem,
-czy można uważać za odpowiedzialnego człowieka, który twierdził wczesniej, że rozprawi się w 4 tygodnie, teraz już sobie daje 4 miesiące,
Wyobraż sobie, co by sie działo, gdyby tak faktycznie było jak on uważa!? kochana, pierwszy człowiek na swiecie co okiełzał łuszczycę.
ZEJ zniknął? przestraszył się Mirka, pytań niewygodnych, a może konsekwencji prawnych i wyczyścił FB?
Twierdził na początku, że rozprawi się w 4 tygodnie, teraz już są 4 miesiące, Miesiąc temu odkrył nową kasztanową substancję,lepszą.(na jakiej podstawie) ja chyba śnię. Proszę bardzo o wypowiedź, posłuchajmy.
Czy Ty powierzasz każdemu swoje zdrowie, co takie głupoty wygaduje?, czy tylko jak testujesz darmowo Basiu.
Nigdy opinii ludzi nie traktuję,jako autentyczne,podchodze krytycznie, którzy zostali obdarowani za to, ze będą na forum opisywali swoje doświadczenia. Mam takie zasady i mam prawo do nich. TY do tego dorzuciłaś obronę czegoś, czego nie da się obronić. ZEJ po prostu kłamie.Rozdziel swoje doświadczenia z przebiegu z hasłami które tu nawrzucał. Mirek ma prawo do negatywnej oceny Zeja, a TY z niewiadomych względów atakujesz i poddajesz w wątplilwości. To jest chore.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 16:27:08

Do K.P

Witaj,wczoraj to pisałam, że długo mnie nie było na tym forum, są wcześniejsze moje wpisy do wglądu, więc jestem na forum od jakiegoś czasu. Nie jestem również działaczką, pomimo, że łuszczycę mam 20 lat na głowie, a na ciele drobna @ wyszła 2 lata temu, ale dawałam z nią rade więc dla mnie nie było takie straszne i dlatego nigdzie się nie udzielałam i nie przyjeżdżałam na spotkania. Niestety w tym roku wyszło mi 6 zmian w sumie nie dużych ale okropnie upierdliwych, że żadne sterydy i maści nie działały wręcz pogarszały stan skóry. Dlatego zdecydowałam się kupić maść i żel zej-a. Myślałam o tym aby przesłać zdjęcia na forum, ale jak widzę jakie burze z piorunami tu przechodzą to mam już dosyć. Jeszcze ktoś powie, że moja ręka to Janka, a noga Zeja, po co mi to? nie chcę się denerwować

Co do Mirka, to zirytował mnie stwierdzeniem, że ja i Meg jesteśmy jedną osobą bo mamy takiego samego operatora-śmieszne. Co do jego smarowania to mam wątpliwości bo 40 szt. w cztery miesiące zużyć ? to jest strasznie............ dużo. Nie chcę tu nikogo krytykować, ale myślę, że sam przedawkował z maścią i jeszcze nie wiadomo czy robiła przerwy, a skutek był jaki był, niestety. Pozdrowienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.gtnet.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 17:43:30

Zastanawiam mnie jedno, dlaczego qzwa te które smarują sie mazidłami, nie chcą ustosunkowac się do tych wszystkich prawd objawionych przez Zeja, i dodatkowo twierdzą że to tu są one krytykowane. Takie odczucie mozna mieć wówczas, jak by się nim było.
Jak się krytykuje Zeja to larum, że biją tu murzyna. My chyba jesteśmy z dwóch róznych światów.
Wiarygodnośc Zeja jest żadna,to kłamca. Wy mu zaufałyście. HM, dziwne, jaja jak berety. Znajdzie się kolejny na forum, stwierdzi, że ma cudowny lek i w miesiąc wyleczy, to też będziecie kupować od niego. Co skłoniło Was by dziewczyny, przecież w INternecie jest dosłownie zero o nim informacji, tylko to co napisał. Boże miej te dziewczyny w swojej opiece.
Dobra niby coś w 4 miesiącu jest lepiej, a jak przestaniecie sie smarować i wam wywali dwa razy tyle?, a skąd wiecie, że zej nie wali sterydów przy jego tajemniczości co do składu. Szaleństwo, albo celowe działanie. Ja tego nie mogę pojąć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 17:46:42

kris Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N-Basia napisała:
> >Tak na marginesie jestem jedną z takich osób,
> która jest rozpoznawalna na wszystkich forach,"
> Zgoda, oczywiście masz rację Basiu, ale
> rozpoznawalność i wiarygodność nie zawsze idą
> w parze. Zwłaszcza, że gros Twoich postów
> dotyczy aktywnej obrony ZEJa i atakowania krytyki
> Zeja, a nie przebiegu Twojego lecznia. Do
> "leczenia" nie mam nic.
> Ustosunkuj się Basiu może do tej krytyki,
> -do jego wypowiedzi, o tysiącach wyleczonych,
> gdzie one/oni są, na jakich forach,
> - dlaczego nie ma ich entuzjastycznych wypowiedzi,
> że mu zawdzięczają wyzdrowienie,
> -Dlaczego żaden lekarz nie potwierdza
> rewelacyjnych własciwosci.
> -Z jakimi klinikami, lekarzami współpracuje,
> gdzie oni są.
> -Czy jesteś przekonana, że smarowidło wyleczy
> kazdy rodzaj łuszczycy z trwałą remisją
> -dlaczego unika kontaktu z Mirkiem,
> -czy można uważać za odpowiedzialnego
> człowieka, który twierdził wczesniej, że
> rozprawi się w 4 tygodnie, teraz już sobie daje
> 4 miesiące,
> Wyobraż sobie, co by sie działo, gdyby tak
> faktycznie było jak on uważa!? kochana,
> pierwszy człowiek na swiecie co okiełzał
> łuszczycę.
> ZEJ zniknął? przestraszył się Mirka, pytań
> niewygodnych, a może konsekwencji prawnych i
> wyczyścił FB?
> Twierdził na początku, że rozprawi się w 4
> tygodnie, teraz już są 4 miesiące, Miesiąc
> temu odkrył nową kasztanową
> substancję,lepszą.(na jakiej podstawie) ja chyba
> śnię. Proszę bardzo o wypowiedź,
> posłuchajmy.
> Czy Ty powierzasz każdemu swoje zdrowie, co takie
> głupoty wygaduje?, czy tylko jak testujesz
> darmowo Basiu.
> Nigdy opinii ludzi nie traktuję,jako
> autentyczne,podchodze krytycznie, którzy zostali
> obdarowani za to, ze będą na forum opisywali
> swoje doświadczenia. Mam takie zasady i mam prawo
> do nich. TY do tego dorzuciłaś obronę czegoś,
> czego nie da się obronić. ZEJ po prostu
> kłamie.Rozdziel swoje doświadczenia z przebiegu
> z hasłami które tu nawrzucał. Mirek ma prawo do
> negatywnej oceny Zeja, a TY z niewiadomych
> względów atakujesz i poddajesz w wątplilwości.
> To jest chore.




Powtórzę po raz któryś już
Nie występuje w niczyim imieniu tylko własnym
Wiarygodność w tym sensie również że osoby które mnie znają wiedzą jak rozległe mam zmiany,gdzie,i czy naprawdę leczę się owymi mazidłami
to tak wiele nie wymagam potwierdzenia od nikogo mojej uczciwości
zrobiliście to w ten sposób w jaki uznaliście za stosowny
a wiarygodność z uczciwością troszkę się różni prawda
W moich postach nie ma aktywnej obrony zeja bo nie znam jego moralności jest aktywna obrona człowieka jako człowieka zrobiła bym to samo w przypadku każdego zaatakowanego w taki sposób
jasne
Kiedy podejmowałam decyzje przetestować czy nie nie interesowali mnie tysiące wyleczeni a czy maść jest skuteczna żeby się tego dowiedzieć podjęłam decyzje sprawdzić na sobie
nie kieruje się opinią innych w sposobie leczenia u siebie a tylko swoją własną
Nie nie jestem przekonana że podziała na każdego nie jestem fachowcem od orzekania takich spraw,moim celem było sprawdzić czy wogóle działa i jak.
Potwierdzenia lekarzy dla mnie są zbędne.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
-Dlaczego żaden lekarz nie potwierdza
> rewelacyjnych własciwosci.
> -Z jakimi klinikami, lekarzami współpracuje,
> gdzie oni są.
> -Czy jesteś przekonana, że smarowidło wyleczy
> kazdy rodzaj łuszczycy z trwałą remisją
> -dlaczego unika kontaktu z Mirkiem,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Te pytania proszę zadać p.ZEJowi,nie potrzebowałam na nie odpowiedzi przed podjęciem decyzji o leczeniu się tym ani nie potrzebuje ich teraz.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Czy Ty powierzasz każdemu swoje zdrowie, co takie
> głupoty wygaduje?, czy tylko jak testujesz
> darmowo Basiu.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Od 5 lat nie powierzam swojego zdrowia nikomu ani lekarzowi ani szamanowi czy jak tam chcecie
decyzje czy się leczę kiedy i jak podejmuje sama jak i w tym przypadku



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Nigdy opinii ludzi nie traktuję,jako autentyczne,podchodze krytycznie, którzy zostali obdarowani za to, ze będą na forum opisywali swoje doświadczenia. Mam takie zasady i mam prawo do nich. TY do tego dorzuciłaś obronę czegoś, czego nie da się obronić. ZEJ po prostu kłamie.Rozdziel swoje doświadczenia z przebiegu z hasłami które tu nawrzucał. Mirek ma prawo do negatywnej oceny Zeja, a TY z niewiadomych względów atakujesz i poddajesz w wątplilwości. To jest chore.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Nie miałam warunku żadnego testy za darmo za opis
nic takiego nie było od początku i nie jest
to co pisze pisze z własnej woli nigdy pod przymusem
Tak jak przy płynie Feliksa nie napisałam że można nim wyleczyć łuszczyce na długo tak i tutaj nie napisze,i bez znaczenia to już dla mnie czy ktoś z was wierzy w moją uczciwość czy nie pokazaliście to co czytałam wystarczy...........
Nigdzie nie napisałam że Mirek nie ma prawa do negatywnej opini
nie zgadzam się jedynie z ilością zużytej maści
jak i wytrzymywaniem bólu przez 4 miesiące
Stosuje mazidła 4 miesiąc i wierz lub nie twoja wola bólu jaki jest na początku smarowania nie da się wytrzymać 4 miesiące
I tylko na te pytania prosiłam Mirka o odpowiedź której nie dostałam
no cóż milczenie to też forma odpowiedzi


zaznaczę jeszcze raz nie występuje w obronie zeja jako twórcy smarowidła a jako człowieka atak jaki się tutaj toczy a zwłaszcza jego styl pozostawia wiele do życzenia.
Pozostałe osoby łącznie ze mną za pozytywne wypowiedzi są obrzucane obelgami
pytam jakim prawe ktoś kto mnie nie zna ubliża mi publicznie za aprobatą pozostałych?
To jest lincz publiczny nie dochodzenie prawdy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.gtnet.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 18:04:29

ZEJ jako człowiek jest kłamcą, naparza o całkowitym wyleczeniu, kogo, gdzie te setki, tysiace. Miał możność ustosunkować się do pytań zadanych przez P.Andrzeja.Zaden uczciwy człowiek nie będzie ukrywał składu, nie robi to zaden zielarz uczciwy. Napierdziela o jakiś twardych dowodach. Mydli oczy.
Spierdzielił z tego forum jak się ciepło zrobiło w majtasy. Mówi o atestach, że już za chwilę, będzie miał To ja ci mogę powiedzieć o spotkaniu III stopnia. Wiesz co to jest lincz publiczny? Wiesz co Ty piszesz. Ma prawo do obrony, może w każdej chwili podać nas do sądu o zniesławienie. Jedna z naszych koleżanek po jego leczeniu wyladowała w szpitalu, teraz miesiąc siedzi w Izraelu. Oby tej wycieczki nie musiał refundować ZEJ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 18:18:48

kris Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ZEJ jako człowiek jest kłamcą, naparza o
> całkowitym wyleczeniu, kogo, gdzie te setki,
> tysiace. Miał możność ustosunkować się do
> pytań zadanych przez P.Andrzeja.Zaden uczciwy
> człowiek nie będzie ukrywał składu, nie robi
> to zaden zielarz uczciwy. Napierdziela o jakiś
> twardych dowodach. Mydli oczy.
> Spierdzielił z tego forum jak się ciepło
> zrobiło w majtasy. Mówi o atestach, że już za
> chwilę, będzie miał To ja ci mogę powiedzieć
> o spotkaniu III stopnia. Wiesz co to jest lincz
> publiczny? Wiesz co Ty piszesz. Ma prawo do
> obrony, może w każdej chwili podać nas do sądu
> o zniesławienie. Jedna z naszych koleżanek po
> jego leczeniu wyladowała w szpitalu, teraz
> miesiąc siedzi w Izraelu. Oby tej wycieczki nie
> musiał refundować ZEJ.

Wiesz co ci powiem gdybym was nie znała i waszych zwyczajów, zniknęła bym po pierwszym szyderczym poście, czasami dobrze przeczekać nalot sępów pod strzechą, niż wystawić się na żer tak jak to zrobiłam ja.
Żądne argumenty do was nie trafiają
według was żadnych nie ma,
Każdy kto wypowiada się pozytywnie jest kłamcą,klakierem itp itd...
Nikogo nie zmuszał do stosowania swoich mazideł każdy kto je zakupił zrobił to na własną odpowiedzialność,tak jak ja i mnie podobni.
Nie obwinie nikogo za moją własną głupotę jak będę mieć skutki uboczne, tylko samą siebie rozumiesz
Zej nie ukrywał że to samoróbka,nie ukrywał że nie poda składu maści, od samego początku nie ukrywał jakie ma zdanie na temat łuszczycy i jeśli ktoś po jego postach, zdecydował się na zakup zrobił to na własną odpowiedzialność z własnej i nieprzymuszonej woli.
Więc pokaż mi to prawo do obrony
Od 7 strony poczytaj jakie mnie daliście prawo do obrony jako osoby znanej na forach jak i w realu
Więc ty mi nie pieprz o prawie bo tu w tym temacie nie ma żadnego,
od jednych wymaga się wiarygodności drugim wierzy się na słowo, nawet jak to słowo nie ma potwierdzenia w faktach.
A ...........był tylko Mirek, teraz i koleżanka, temat wisi od sierpnia, cud........ znajdują się poszkodowani gdzie byli kiedy temat powstał żeby ostrzec pozostałych?????
Dlaczego dopiero teraz???????????
Właśnie go widzę >...................ten lincz na mnie za to że śmiałam powiedzieć głośno co myślę
to jest merytoryczna dyskusja
prawo do obrony
żarty sobie stroicie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.gtnet.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 18:27:43

Z Tobą nikt tu nie chce dyskutować, to po pierwsze, sama wciskasz się do kazdego tematu. Pokazują ci chłopcy miejsce w szyku jak wchodzisz w każde slowo. Patrz ile naprodukowałaś postów. jesteś rekordzistką od bicia piany.
Sprawa dotyczy Zieja i jego kłamstw, gdzie ci wyleczeni pytam się, dlaczego nie odpowiedział na proste pytania p.Andrzeja, Gdzie ta klinika, kto z nim wspołpracuje, gdzie te twarde dowody na zarazliwość łuszczycy. Jesli jest twórcą tego wątku propagującego jego smar, to każdy ma prawo zapytać. Nie spazmuj-jakie lincze? gdzie na kim. Ty się dasz zlinczować.Słuchaj Basiu nie żartuj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 18:47:14

przez: kris (---.gtnet.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 18:27:43

Z Tobą nikt tu nie chce dyskutować, to po pierwsze, sama wciskasz się do kazdego tematu. Pokazują ci chłopcy miejsce w szyku jak wchodzisz w każde slowo. Patrz ile naprodukowałaś postów. jesteś rekordzistką od bicia piany.



Jednak to na mnie rzuca się kalumnie że jestem klakierem
kłamcą,oszustką czyż nie????????
Pokaż mi te tematy w których tak nagminnie występuje bo chyba oślepłam
Miejsca w szyku nikt mi pokazywać nie musi znam swoje miejsce i właśnie w nim jestem
Leczę się tym smarowidłem a wiec i mam prawo wypowiedzi
tym bardziej że się mnie oskarża w ten czy inny sposób
W tych postach zawarte są odpowiedzi na wasze zarzuty
żle..................................
przecież przed chwilą pisałeś że każdy ma prawo obrony
zmieniłeś zdanie????????????????




Tylko jedna osoba z grupy którą uważałam za przyjaciół przyznała publicznie
że tylko testuje owe mazidła
dziękuje Dosiu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 19:08:15

N-basia Napisała:
>Tylko jedna osoba z grupy którą uważałam za przyjaciół przyznała publicznie
>że tylko testuje owe mazidła
>dziękuje Dosiu

Bez interesownie broni ZEJA, bo go tu linczują jak ją i bez interesownie atakuje Mirka. Wszystko robi bez interesownie. Co za laska. Na każdym forum wywoluje buże w imie bez interesowności.

Publicznie docha przyznała, co o tobie myśli znaczy przed Tobom,dzieckiem i tak uważasz.
A ja publicznie wyznałam miłość do ZEJa. Wieżysz mi.I mam na to światków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 19:31:34

aaaaaaaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N-basia Napisała:
> >Tylko jedna osoba z grupy którą uważałam za
> przyjaciół przyznała publicznie
> >że tylko testuje owe mazidła
> >dziękuje Dosiu
>
> Bez interesownie broni ZEJA, bo go tu linczują
> jak ją i bez interesownie atakuje Mirka. Wszystko
> robi bez interesownie. Co za laska. Na każdym
> forum wywoluje buże w imie bez interesowności.
>
> Publicznie docha przyznała, co o tobie myśli
> znaczy przed Tobom,dzieckiem i tak uważasz.
> A ja publicznie wyznałam miłość do ZEJa.
> Wieżysz mi.I mam na to światków.



Publicznie przyznała że jestem realna a nie tylko wirtualna,dla mnie to wiele dla ciebie może nie znaczyć nic
cóż moralność to osobista cecha każdego z nas nie sądzisz??
Tobie może się nie mieścić w głowie a nawet w ............że ktoś może stanąć w obronie człowieka na którego zgraja sępów leci
dla mnie to naturalne jak zjedzenie posiłku
Nie atakuje Mirka a zadaje mu praktyczne pytania na które nie mam odpowiedzi
kto stosuje owe mazidła wie o czym mówię kto je zna z teorii i zapachu nie ma pojęcia
Jeśli takie zadymy wywołuje na każdym forum to masz dowody na to czyż nie???????
Znamy się od dziś i nie mam żadnego powodu żeby sądzić inaczej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 19:33:46

Znamy się od dziś i nie mam żadnego powodu żeby sądzić inaczej.

Miało być
Znamy się z Dośką nie od dziś, nie mam żadnego powodu żeby sądzić inaczej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 19:43:22

cocie napadło z tą Doską, niech kazdy gada za siebie.Może sobie nie rzyczy Dosia, kolejną wciagasz osobe w rozgrywki. Małe, chude i złosliwe.
1 wersja Basienki
<Tylko jedna osoba z grupy którą uważałam za przyjaciół przyznała publicznie
>że tylko testuje owe mazidła
>dziękuje Dosiu
2 wersja w drugim poście
>Znamy się od dziś i nie mam żadnego powodu żeby sądzić inaczej.
czego ty sie napiłaś, to ja moją wersje zmieniam na taką, jak mnie ZEJ zobaczy to mnie pokocha tesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3132333435363738394041...->|-->
Bieżąca strona: 36 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.