Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819
Bieżąca strona: 19 z 19
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: jaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 15:59:34

Witam od jakiegos czasu robiły mi sie takie luski na czerwonej skorze.. nie wiedzialamn z czego to sie bierze..poszłam do lekarza powiedział ze to luszczyca.. nie chodze w krotkich rekawkach bo wstyd mi.. jeste,m młoda wiec nie jest to takie prostesad smiley na dodatek mamy jeszczebasen.. lekarz przepisał mi Hasceral i jakas robiona masc.. mam nadzieje ze cos mi pomoze.. zastanawiam sie czy mozna przy braniu tego leku pic alkohol pic kawe czy tez sa jakies inne zastrzezenia..prosze o odpsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
prosze o pomoc
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2009 - 20:41:00

Leczę córkę od 5lat ma na ciele białe plamy łuszczace się jak łuski.Jak smaruje masciami robią się czerwone.Prosze o pomoc lub kontakt z lekarzem który mi pomoże lub o porade jak mogę to wyleczyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: SD (77.252.88.---)
Data: 24 wrz 2009 - 23:34:10

JAK WIEM TO ALKOHOL SZKODZI NA KAZDA CHOROBE ALE TAK POZATYM TO NIC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Explicite (---.147.9.8.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 08 sty 2010 - 13:38:42

Zapraszam wszystkich kotrych dotknela chorba zapalenia blony naczyniowej oka. Na nowo otwarte forum dyskusyjne:

http://naczyniowka.phorum.pl/

Zapraszam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Teresa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 sty 2010 - 00:42:03

Witam!
Jestem nowa na tym forum. Jeśli chodzi o łuszczycę to mam takie doświadczenie: Dawno, dawno temu mój wujek miał łuszczycę na łokciu ale bardzo dużą, ok. 15cm. długą. Jechałam wówczas nad morze, prosił mnie abym przywiozła w butelce wody morskiej gdyż słyszał, że to dobry lek na łuszczycę. Tak też zrobiłam, ale do butelki włożyłam małą meduzę. Chciałam pokazać mu jak wygląda meduza ponieważ nigdy nie był nad morzem i nie widział meduz. Jakie było moje zdziwienie-meduza zniknęła, poprostu rozpłynęła się. Tą wodą wujek nacierał swoją łuszczycę co dzień. Po pewnym czasie zniknęła bezpowrotnie. Życzę sukcesów i cierpliwości w leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Beti (---.tktelekom.pl)
Data: 28 sty 2010 - 09:33:20

Zapraszam wszystkich na nową stronkę dla chorych na łuszczycę,ich rodzin i przyjaciół


www.biedronkowo.info

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!
Wysłane przez: emilkia (---.internetia.net.pl)
Data: 29 cze 2010 - 19:25:44

kurcze chcialam sie dowiedziec czy clobederm bardzo szkodzi w czasie ciązy na poczatku i w malych ilosciach a tu wogle jakies inne tematy mimo ze wpisuje to o co pytam kurde ludzie o co tu chodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Aga (---.chello.pl)
Data: 30 cze 2010 - 12:21:40

Mi w ciąży lekarka pozwoliła używać tylko loriden A,także nie wiem jak z clobedermem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 lip 2010 - 14:47:20

Flexiderm wycofany z obrotu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: szater (217.98.73.---)
Data: 07 lip 2010 - 20:39:39

KRYSTYNA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chorowałam na łuszczycę ( czas przeszły !!)
> , wyleczyłam się super preparatami
> naturalnymi, nie sterydami , których nie
> poleca żaden lekarz bo ich nie zna . Sš
> dostępne w Polsce, dopuszczone u nas do
> obrotu, trochę drogie ale skuteczne. Chętnie
> udzielę pełnej informacji osobom
> zainteresowanym na ich konkretne zapytania . W
> najbliższym czasie uaktywni się moja
> strona internetowa gdzie też będzie sporo
> informacji nie tylko o łuszczycy. Pozdrawiam
> i głowa do góry !


Co prawda bardzo stary ten post jednakowoż nie słyszałam o Nagrodzie Nobla w dziedzinie medycyny za wynalezienie lekarstwa na łuszczyce i WYLECZENIE sie z tej nieuleczlnej choroby.Nie potrafie zrozumiec ludzi ,którzy mamia obietnicami młodych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa555 (94.254.213.---)
Data: 22 lip 2010 - 12:22:45

witam.cos wam opowiem.choruje wiele lat na to paskudztwo i nigdy sie do tego nikomu nie przyznalam.lekarz mial mnie juz dosc i skierowal mnie do szpitala.odkryli tam przy okazj ze mam uczulenie na mleko przy ktorym to paskudztwo sie nasila.czysta nie bylam od 2 lat.w tym szpitalu potraktowali mnie cygnolina i doustnie difergan i telfast.ku mojej radosci wszystko zniknelo w ciagu tych 2 tygodni w szpitalu.po powrocie zaczelam sie kapac w soli z morza martwego.minelo juz 6msc a ja jestem czysta i szczesliwa i moge sie wreszcie rozebrac na plazy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Tomek (109.255.119.---)
Data: 23 maj 2011 - 13:04:53

Witam. Posiadam kilka rodzajów maści na łuszczycę, dużo taniej niż w aptece, zainteresowanych proszę o kontakt: 35962003 [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2011 - 15:34:31

Z tego co pisze Ewa wynika że wyleczyły ją leki przeciwalergiczne difergan i telfast ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819
Bieżąca strona: 19 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.