Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1718192021222324252627
Bieżąca strona: 27 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 pa� 2013 - 19:59:10

Nie było mnie tu ze dwa lata. Bywalo różnie, ale nigdy pełnej remisji sad smiley
Teraz zmieniłam dermatologa i pelna nadziei poddaje się kuracji. Smarowidła, maście, balsamy... powiem ze póki co ODPUKAĆ jestem całkiem pozytywnie nastawiona. Oby tak dalej. O Boze jak ja pragnę remisji!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mysia1lo (79.97.143.---)
Data: 16 pa� 2013 - 17:00:15

Witam, posiadam bardzo tanio dovobet gel do skory glowy, kontakt [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: MARIUSZ14 (83.1.198.---)
Data: 20 pa� 2013 - 19:01:59

Witam. Na mojm ciele na dzien dzisiejszy jeszcze niejest zle ale glowa szkoda gadac sad smiley az wstyd do fryzjera isc ze skorupa na glowie, a najgorsze dopiero przedemna. Trzymajcie sie cieplo i zdrowo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: XxxYyy (5.174.94.---)
Data: 21 pa� 2013 - 12:54:25

witam, choruje od 2lat nic mi jeszcze tak bardzo nie pomogło zebym mogla polecic. ale stosowałam LORINDEN A po którym wlosy sa strasznie tłuste a pozniej na zaczerwienienia CUTIVATE wszystko na recepte ...
po lorindenie jesli nie mozecie domyc wlosów polecam płyn do naczyn moze to smieszne ale jak wezmiecie lagodny to na serio nie musicie sie meczyc z myciem po kilka razy.
Znam wasz problem i wiem jak to jest meczyc sie z tym ciarajstwem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 12:40:43

Troche lepszy stan po ostatnich smarowidłach,ale jak coś zaczyna sie polepszac to nie na dlugo bo po kilku dniach to samo sad smiley
masakra..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1718192021222324252627
Bieżąca strona: 27 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.