Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...8889909192939495969798-->
Bieżąca strona: 96 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 cze 2011 - 12:57:03

teraz na wiosnę zaczęłam ze względu na alergie bo nie muszę brać tabletek, na plamy piłam 2 miesiące w ubiegłym roku jak mi wszystko zeszło odstawiłam jest ohydny w smaku i dlatego a na ulotce i w necie pisze że trzeba to pić co najmniej 3miesiące no ale u mnie tak zawsze jak mi trochę lepiej to mi się nie chce,Po dwóch miesiącach picia zostały przebarwienia tak jak po cygnolinie a teraz jak pije raz dziennie to też znikają nowych wysypów nie mam,stare też się nie odnawiają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2011 - 14:19:09

A czy oprócz wyciągu stosowałaś jakieś maści czy tylko sam wyciąg piłaś? Chyba też zacznę go pić, może dzięki temu znikną mi te plami na stopach. Smaruję lorindenem A ale nie pomaga mi za bardzo a z silniejszym sterydem wolę nie zaczynać...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2011 - 14:21:47

Jeszcze mam jedno pytanie do N smiling smiley który wyciąg z kasztanowca pijesz? w płynie czy w tabletkach? Który jest skuteczniejszy wg. Ciebie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 cze 2011 - 16:59:55

W płynie w (tabl nie da się pic) smiling smiley skuteczniejszy jest wyciąg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ciekawa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 cze 2011 - 18:51:13

Jestem ciekawa tej metody... Czy komuś pomaga? Oprócz pani Jomy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2011 - 19:35:07

Mi niestety nie pomogła ale czytałam na forum, że ktoś inny oprócz Jomy też był zadowolony z efektów leczenia metodą bsm. Spróbuj, może Tobie też pomoże. Powodzenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
polipy w nosie
Wysłane przez: LONGIN (---.dzierzoniow.vectranet.pl)
Data: 23 cze 2011 - 12:39:03

na polipy w nosie jaką pozycję BSM stosować

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: polipy w nosie
Wysłane przez: deep (---.internetia.net.pl)
Data: 25 cze 2011 - 11:47:01

cytat
Jestem ciekawa tej metody... Czy komuś pomaga? Oprócz pani Jomy?

cytat
Mi niestety nie pomogła ale czytałam na forum, że ktoś inny oprócz Jomy też był zadowolony z efektów leczenia metodą bsm. Spróbuj, może Tobie też pomoże. Powodzenia smiling smiley


Dla zainteresowanych dodam, że stosowanie metody BSM nie jest takie proste!
To nie tylko przykładanie rąk, ale ułożenie ich w odpowiedniej pozycji. Trzeba zrobić to dość dokładnie dla każdej z nich. Poza tym trzeba też trochę wyrzeczeń. Koniecznym jest odmówić sobie paru rzeczy, po prostu przestrzegać diety itp. Wszytko dokładnie opisane jest w książce p. Lewandowskiego. Nie zastosowanie się do jednej ze wskazówek (np. spanie osobno) powodować będzie, że metoda ta nie będzie działać, więc nie jest taka łatwa.

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: polipy w nosie
Wysłane przez: belfegor (---.home.aster.pl)
Data: 24 lip 2011 - 20:48:22

czy można zwalczyć polipy nosowe metodą bsm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 25 lip 2011 - 14:56:09

...z tego co sie orientuje najlepsza i najprostrza metodą zwalczajacą polipy nosowe jest zabieg operacyjny...szybki i skuteczny...a po nim można zastanawiac sie nad tym zak zapobiegac ewentualnym nawrotom.Cuda zdarzaja sie bardzo rzadko...a czasem najprostrze rozwiazania sa najlepsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: mysia1lo (109.255.119.---)
Data: 26 lip 2011 - 13:58:02

Witam, posiadam Daivobet, Daivonex, Dovobet, Dovonex oraz Psorcutan Beta, pierwszy i ostatni cieszy sie duza skutecznoscia, u niektorych osob powoduje calkowity zanik plam a jesli nie to znaczna redukcje placka natomiast Daivonex nie jest na bazie sterydu to lek dla tych ktorzy go unikaja ale trzeba dluzej czekac na dzialanie, kazda masc w cenie jednej trzeciej ceny aptecznej, kontakt, [email protected] lub gg 35962003

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2011 - 14:09:22

belfegor, nie wiem czy mozna to przy pomocy BSM leczyć (zapewne tak). Trzeba by było zobaczyć w książce w spisie chorób, a teraz jej przy sobie nie mam, albo zapytaj o to samego autora "B.S.M." <[email protected]>. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 27 lip 2011 - 08:20:39

Tak brzmi oficjalna informacja o BSM i jej TWÓRCY:

"Metoda B.S.M.
Ten artykuł lub sekcja opisuje teorie, metody lub czynności niezgodne z obecną wiedzą medyczną.


Metoda B.S.M. (samoleczenie bioemanacyjnym sprzężeniem ciała z mózgiem lub trzymanie rąk na głowie w celach ozdrowieńczych) ? metoda, przez jej zwolenników uznawana za leczniczą, która polega na przyłożeniu dłoni do głowy. Dłoń trzymana jest nieruchomo przez odpowiednio długi czas w ściśle określonych miejscach odpowiadających ośrodkom w korze mózgowej, które zawiadują chorymi narządami, częściami ciała lub całym organizmem. Według jej twórcy ? Eugeniusza Uchnasta ? naturalne promieniowanie (bioemanacja) dłoni miałoby przywracać zachwianą równowagę wewnętrzną organizmu (homeostazę). Zabieg można przeprowadzać samodzielnie lub może zostać wykonywany przez inną osobę, również na dzieciach i zwierzętach.

Zarówno sugerowany mechanizm działania metody, jak i jej skuteczność nie zostały nigdy potwierdzone wiarygodnymi badaniami naukowymi.

Nazwa nadana metodzie przez Eugeniusza Uchnasta jest tłumaczona w języku angielskim jako: BSM self-healing method albo Bio-Emanation Brain Linkage[1]."

Trudno pytac o cos twórce metody skoro nie zyje a Pan Lewandowski:

Zagadnienia prawne[edytuj]

Skrót "B.S.M." został w 2001 r. zarejestrowany jako znak towarowy słowno-graficzny przez firmę Piotra Lewandowskiego Aries[17]. Na tej podstawie Piotr Lewandowski rości sobie prawa do wyłączności w opisywaniu tej metody i grozi pozwami każdemu, kto bez jego zgody publikuje informacje na ten temat[18].

Krytycy zarzucają metodzie B.S.M. działanie poprzez autosugestię oraz sceptycznie odnoszą się do podkreślanej przez Piotra Lewandowskiego konieczności zaprzestania stosowania niektórych leków farmakologicznych podczas stosowania terapii B.S.M. Piotr Lewandowski zaprzecza roli autosugestii w procesie leczenia z uwagi na możliwość stosowania jej do leczenia dzieci i zwierząt.
Efektywność metody[edytuj]

Do tej pory efektywność metody nie została zweryfikowana za pomocą badań naukowych, ani nie doczekała się naukowego komentarza[9].
Zastosowanie[edytuj]

Ze stosowaniem metody B.S.M. można spotkać się w kręgach medycyny alternatywnej[10][11][12][13]. Bywa wymieniana wśród metod wykorzystujących energię w celach profilaktyczno-leczniczych, tj. reiki i terapia polarity[14].

Według Piotra Lewandowskiego, który zarejestrował znak towarowy "B.S.M." i czerpie dochody ze sprzedaży książek własnego autorstwa na ten temat, skuteczne są techniki opisane w jego książkach wydanych w latach 2006?2009, o ile zostaną zastosowane precyzyjnie i ściśle zgodnie z opisem. Natomiast opisy metody zawarte w publikacjach starszych, zarówno jego autorstwa, jak i autorstwa Uchnasta, są częściowo błędne i mogą w niektórych przypadkach powodować szkody na zdrowiu osób, które je stosują. Ma to, zdaniem Piotra Lewandowskiego, wynikać z braku listy przeciwwskazań i błędnych obliczeń układu dłoni na głowie pacjenta[15].

Piotr Lewandowski twierdzi też, że metoda B.S.M. nie powinna być łączona z innymi metodami leczniczymi, zwłaszcza z fizykoterapią i bioenergoterapią, oraz nie można w jej trakcie stosowania przyjmować większości leków, natomiast powinno się pozostawać pod opieką lekarza[16].


Oczywiscie nie a to moje przemyslenia ale fakty:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_B.S.M.


Mysle ze wazne jest posiadanie wiedzy na temat danej metody z róznych zródeł...wtedy jest bardziej wiarygodnie...pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sie 2011 - 08:14:57

A NAJBARDZIEJ WIARYGODNIE, BĘDZIE JAK SIĘ TO SAMEMU ZASTOSUJE I ZOBACZY WŁASNE
WYLECZENIE smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: elwira (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 wrz 2011 - 15:21:21

Ja myślę,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Wujek Pippi Langstrumpf (---.satfilm.net.pl)
Data: 19 wrz 2011 - 16:33:00

Do jomy - gratuluję zaleczenia i samozaparcia, bo z tego co piszesz trzeba sporo wyrzeczeń z tym BSM, mnie ciężko byłoby bez kawy, a co tu dopiero nawet herbaty i jeszcze innych smakowych przyjemności

Do Bartheza - słuchaj chłopie, joma wpisała tutaj notkę dla ludzi, którzy byliby zainteresowani jej sposobem leczenia, a Ty najwyraźniej nie jesteś więc po co się wpisujesz i wprowadzasz nerwową atmosferę....

Co do tych brudasów-nosicieli..............hahahahahahahaha.........to raczej zostawię bez komentarza..................hahahahahahahahahaha

I jeszcze raz do jomy - piszesz, że wyleczyłaś się w dwa miesiące, ale nie doczytałem się ile czasu jesteś wyleczona i czy pojawiają się jakiekolwiek zmiany w postaci drobniutkich krostek czy coś? I jeszcze jedno, czy miałaś paznokcie zepsute przez łuszczycę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: crazyy (---.cable.tvk.wielun.pl)
Data: 22 wrz 2011 - 21:14:12

Witam, mam pytanie dosc istotne, czy podczas leczenia metoda BSM mozna pic czerwona herbate?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 wrz 2011 - 19:30:31

czy ktoś stosował maść MAVENA B12 ? JAKIE SA EFEKTY?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.internetia.net.pl)
Data: 25 wrz 2011 - 17:06:31

NA ŁUSZCZYCE SPRÓBUJCIE MAŚCI KONOPNEJ KTÓRA KOSZTUJE OK.40 ZŁ.A EFEKTY SĄ JUŻ PO KILKU DNIACH O

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2011 - 19:27:23

wyleczyłam się 15 lat temu, bardzo sporadyczne (kilka razy w tym okresie) wyskakiwały mi pojedyncze krostki na głowie lub łokciach, smarowałam 2 razy Diprosalicem i było ok. Działo się to po jakiejś imprezie, przemęczeniu organizmu czy czymś podobnym. Były to jednak sporadyczne przypadki i pojedyncze.

Herbaty czerwonej pic nie należy, jeżeli herbatę, to tylko owocową.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...8889909192939495969798-->
Bieżąca strona: 96 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.