Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 09 lip 2005 - 00:56:12

smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczy?am ?uszczyc? metod? BSM
Wysłane przez: Ania (82.177.71.---)
Data: 09 lip 2005 - 13:24:01

dzieki noe!! Jak na razie sie nie poddaje ale myslalam ze szybciej zobacze efekty, ale jest podobnie jak piszesz, czyli nawet coraz wiecej miejsc mam zmnienionych w 'roznych' miejscach na ciele. Oliwka sie smaruje, nie pije herbaty, kawy ani alkoholu ;( ... nawet wycielam sobie kosmyk wlosow przy samej skorze glowy aby szybko znalesc punkt, no coz trwam w tym dalej i czekam na efekty ... Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 09 lip 2005 - 16:38:17

hmm, ciekawy pomyslwinking smiley z tym punktem ale ja mam na tyle krotkie wloski ze jak bym sie tak poswiecil to wygladal bym jak taki kapucynwinking smiley wiec dla dokladnosci codziennie robie pomiar miareczkąwinking smiley Mozesz tez pochodzic na solarke a najlepiej na sloneczko... nic nie piszą o przeciwskazaniach przy BSM... a na mnie to dobrze dziala... i zawsze poprawia stan skory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2005 - 14:16:36

no teraz to się pogoda spitoliła:/ a szkoda:/ bo akurat mam czas na obijanie się,a najlepiej by było się trochę na słońcu wygrzaćgrinning smiley
hmm...ja odkąd się dowiedziałem o tym że mam łuszczycę nie piję w ogóle alkoholusmiling smileyi myślę że to dobra decyzjasmiling smileyw sumie to dzięki łuszczycy zrozumiałem że alkohol niszczy wszysyko...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2005 - 14:43:01

Trzymajcie się ciapło. Ja mam teraz tydzień urlopu, ale zawsze o Was myślę. Daryś masz rację co do tych wielu miłości. O niektórych jednak się nie zapomina, a raczej z utęsknieniem wspomina smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 10 lip 2005 - 19:08:12

Joma, milego wypoczynkusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2005 - 21:26:07

jeżeli możesz napisz szczegóły dziękuję i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 10 lip 2005 - 21:48:17

Dareksmiling smiley
Joma jest na urlopie a Ty chlopie
poswiec kilka minut i przeczytaj sobie ten wateksmiling smiley
a wszystkiego sie dowiesz...
Na zachete powiem ze jak przeczytasz jakas 1/3 od gory
to juz bedziesz znal wszystkie szczegóły

->

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2005 - 22:50:50

tak może się wspominasmiling smileyale ja nie wiem mam dopiero 17 lat jak już pisąłemtongue sticking out smiley i się okaże jak jest z tymi miłościamismiling smiley ale wiem jedno,jak to mówi mój kolega"Dobra miłość nigdy nie jest zła" smiling smiley
miłego wypoczywaniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ania KKK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 00:02:05

mam pytania dotyczace tej metody czy w czasie tej kuracji nie mozna palic ani pic alkocholu??? i jeszcze jedno pytanie do jomy czy wyleczyłas sie do konca i nie masz zadnych sladów po łuszczycy??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ania KKK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 00:05:56

aha i jeszcze jedno czy w czesie tej metodny mozna chodzic na solarium???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 12 lip 2005 - 00:18:42

W ksiazce napisano ze nie mozna palic ani pic alkoholu natomiast o solarium nic nie wspomiano wiec jak tylko sie da to leze na slonku albo pod lampami:]
Nie pije kawy ani alkoholu od ponad miesiaca i dobrze mi z tym:] choc oczywiscie wroce do tego jeszcze a co do palenia... feee:/ lubilem to ale na szczescie nie pale od paru lat i w koncu nie capi odemnie jak ze starej popielnicy.. mniejwiecej tak pachna palacze dla niepalaczy... Powodzenia Aniu jednak w celu uzyskania dokladnych instrukcji co i jak z ta metoda lepiej zdobadz ksiazke..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: beata (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 12 lip 2005 - 13:48:25

cześć mam na imię Beata z tym paskudnym cholerstwem żyję od dwudziestu lat.Wypróbowałam chyba wszystkie maści i wszystkich lekarzy ale o metodzie BSB nigdy nie słyszałam na czym to polega może podzielisz się ze mną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 22:38:27

smiling smileyhehegrinning smiley przeczytaj newsy które są na początku a będziesz wszystko,no prawie wszystko, wiedziałasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ania KKK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2005 - 01:04:31

postaram się zdobyć te ksiązke i rozpocząć leczenie ta metodą! mam nadzieje że jesli sie naprawde przyłoze to wylecze te kropy!! życze tego wszystkim którzy chorują na 'biedrone'! pozdrawiam goraco wszystkie kropeczki!!! paaa paaa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 13 lip 2005 - 08:33:51

Ania tylko nie zapomnij informować nas na bieżąco jak Ci idzie!
Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ania KKK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2005 - 12:59:03

Niezapomne!!! dzieki za wszystko papapa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2005 - 19:04:43

witajcie, już jestem po urlopie i też przed następnym w sierpniu. Odpowiadam na zadane mi wcześniej pytanie: łuszczycę metodą BSM wyleczyłam całkowicie dobrych kilka lat temu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mirka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2005 - 22:48:17

Droga Jomo, od blisko 30 lat cierpię na naszą kochana chorobę, jak radza mądrzy zaakceptowałam ale nie do końca, tez stosuje rózne maści i mazidła i gneralnie klapa. Napisz coś tej Twojej metodzie, piszesz, że wyszłaś z łuszczycy, jaki jest orientacyjny koszt leczenia. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 13 lip 2005 - 23:16:18

Jezu... :| Mirka... Ludzie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.