Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1617181920212223242526...->|-->
Bieżąca strona: 21 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasia (---.system.szczecin.pl)
Data: 28 cze 2005 - 18:20:42

Barthez, czy leczysz się w szczecinie? jesli tak to u kogo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 cze 2005 - 18:43:31

Nie korzystam z uslug lekarzy. Lecze sie sam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasia-Szczecin (---.system.szczecin.pl)
Data: 28 cze 2005 - 19:37:20

Aha. Dzieki. Właśnie przeczytałam prawie całe forumsmiling smiley Spróbuję również tego płynu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 28 cze 2005 - 20:53:44

Kasia, tylko nie wszystko na razwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasia-Szczecin (---.system.szczecin.pl)
Data: 28 cze 2005 - 22:39:48

neo..siedze już chyba 4 godziny przed internetem. chce się dowiedziec wszystkiego(jesli to w ogole mozliwe)...jestem troche na siebie wściekła, że właściwie nie robilam nic do tej pory z tymi plamkami na kolanach, łokciach , no i hmmm pupiesmiling smiley..prócz jednej wizyty u lekarza. no ale z tego co czytam i widzę lekarze tez się troche gubią. Mam podobno łagodną odmianę, ale chrzanię to....troche się nauczyłam z tym żyć, bo właściwie sama te chorobę zdiagnozowałam...nie chcę brać żadnych sterydów, dlatego tez wypróbuje płyn Bartheza, a póxniej może metodę BSM..zobaczymy..Ciesze się, że dziś Was odkryłamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 cze 2005 - 22:51:10

Ale co do tego plynu nie ma pewnosci czy nie zawiera sterydu.
Ja jednak stosuje go juz z 8lat i jak narazie wszystko ze mna ok smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2005 - 23:31:31

Ja sie poddałam....... dzis dostałam zastrzyk Dexavenu kąpiel w jakichs srodkach +naswietlania. Do BSM zapewne wróce po podleczeniu bo w które wierze.... jeszcze wierze.... inaczej bedzie zle oj zle.... siadam psychiczne .ile nocy da sie nie przespac? Mimo to do "szamana" chodze dalej co mnie wzmacnia duchowo i nie trace dobrego nastroju mimo cierpienia fizycznego. Zaraz ide poczytam o tym Dexavenie.. bo czuje sie po nim "poobijana" i chyba cos zoładek szaleje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2005 - 07:26:47

Beata, trzymaj się i po zaleczeniu wróć do BSM, ale solidnie, bo inaczej można tylko siebie i innych zniechecic do tej metody, bo ma podobno działać a nie działa...
Jedna uwaga do wszystkich zainteresowanych leczeniem ta metodą: jeżeli się za nią zabieracie, to na prawdę z poświęceniem, opłaci się. Jeżeli ma to być leczenie na "pół gwizdka" to nie oczekujmy efektów - para w gwizdek leci...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2005 - 08:54:54

Wychodzi na to ze u mnie jest to połaczone razem z alergia. przyznaje sie .nie bylam solidna i o tym mowiłam. Mam teraz ogromni pęd którego za nic nie da sie wyhamowac. Do tego teraz dochodza pobyty w Lublinie (na codzien mieszkam sobie na wsi) i bieg miedzy lubelskimi specami a wiejską firmawinking smiley) Mam kupe zaległosci w robocie papierkowej która da sie odłozyc na potem. Jesli chodzi o pierwszy zastrzyk....ogromna poprawa jakiej nie bylo od dawna tylko lekam sie o to co bedzie po odstawieniu zastrzyków. Czy nie bedzie gorzej. Ale wazne ze parę dni odsapne. Wczoraj własnie na drugim forum wyczytalam ze ktos dostal wiekszego "wysypu" po tym leku. Pozdrawiam was i zycze wytrwałosci w stosowaniu BSM i poprawy waszego stanu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasia-Szczecin (---.system.szczecin.pl)
Data: 29 cze 2005 - 09:45:26

zamowiłam dziś płynsmiling smiley...zobaczymy..a wiecie może coś na temat najnowszych badań nad łuszczycą..zajmują się naukowcy tą naszą biedroną,czy też nie..?
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2005 - 13:37:51

Czy możesz mi napisać co to jest za metoda i jak należy ją stosować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2005 - 14:23:30

hehegrinning smiley szkoda właśnie że nie wiadomo jaka jest przyczyna łuszczycy...i jak się tego bubla do końca ładnie wyleczyć...
podziwiam wszystkich tch którzy dają sobie jakoś radę z łuszczycąsmiling smiley
pamiętajcie że są gorsze choroby:/
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2005 - 08:15:33

anna, opis tej metody napisałam nieco wyżej. Przeczytaj sobie najlepiej od poczatk cały wątek, jeżeli będziesz chciała cokolwiek więcej wiedzieć, to pytaj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: patrycja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 18:39:35

hej czytalam to co napisalas o tym jak wyleczylas luszczyce bardzo bym cie prosila zebys mi troszeczke pomogla i wiecej napisala na temat tego leczenia ja tez mam straszny problem z luszczyca jestem cala w kropki chodze do dermatologa,mam kupe masci i kremow ale sama wiesz jak z tym jest.Tak wiec bardzo cie prosze o pomoc.Z gory dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 19:11:27

A gdzie sie podział Neo? Neo jak twoja walka?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 03 lip 2005 - 01:37:18

smiling smiley jestem jestem... Walcze caly czas, ale musze sie przyznac ze bylo przez moment tak dobrze ze odpuscilem, znaczy nie mialem czasutongue sticking out smiley no i to co wydawalo sie goic zrobilo sie bialesad smiley wiec od dwoch dni znow ostro probuje sie zmobilizowac do systematycznosci ale jak to ze mna bywa ciagle mam jakas wymowke, np dzis od rana mnustwo pracy mialem a potem bylem na grillach no i oczywiscie nic a nic nie okladalem sie po glowiewinking smiley:/ Jednak przyznam szczerze ze jak na miesiac bez zadnych masci jest naprawde niezle i dalej bede walczyl az do konca, luszczycy albo mojegowinking smiley Jedno mi sie wydaje... ze najgorsze za mna tj ostre ataki ktore na poczatku chcialy mnie zlamac... nie dam siesmiling smiley Za tydzien planuje wypad nad morze co by slonkiem wspomoc kuracje:] Obecny stan spokojnie pozwala na plazowanie:]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 21:38:14

jestem zainteresowana, tym co napisałaś. Mam także łuszczycę i nie mogę sobie poradzić z zaleczeniem jej, a juz nie mówię o wyleczeniu. jeżeli możesz to proszę podaj jaka to metoda jest tak skuteczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: marekk-wes (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 21:44:56

Joma!!!!!!!Pozdroofka
Masz recepte to sie podziel.....Ja juz nie mam sil
Czekam ...Marekk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 05 lip 2005 - 00:09:33

ludziska, odrobina zaangazowania, poczytajcie ten watek od poczatku... wszystko jest tam napisanesmiling smiley ja przez to przeszedlem i nie mialem pytanwinking smiley do czytania leniuchytongue sticking out smiley a potem dzielcie sie spostrzezeniamismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2005 - 00:11:11

Aniu i Markusmiling smiley przeczytajcie sobie te pierwsze postysmiling smiley to bedziecie wiedzieli o co chodzi...Powodzenia!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1617181920212223242526...->|-->
Bieżąca strona: 21 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.