Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2005 - 23:10:56

Barthez, pracuję w laboratorium, w którym bada się wody, ścieki i osady ściekowe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 17 maj 2005 - 23:47:35

tak tylko wpadam na sekundke
szybka po necie robie rundke
usmiecham sie do Was piekne dziewczyny winking smiley))
bo ja uwielbiam te wasze miny,
Wasze usmiechy zadowolenia
kiedy umyslem cialo swe zmienia- czlowiek myslacy roznymi torami
zalejecie swoj marazm falami Tsunami!!!

buziaki wspieraki!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2005 - 00:02:46

od Jedrkasmiling smiley
smieszny jestes i zalosny. Na dodatek malo inteligetny. gdybys uwaznie czytal forum, wiedzialbys ze wchodze tu czesto i zabieram glos. A gnida to bylo stwierdzenie ogolne. skoro zwrociles na to uwage i cie to urazilo, to znaczy ze czujesz sie gnida. Nie bede ci tego tlumaczyc, bo prawdopodbnie tego nie zrozumiesz. Takich ludzi jak ty zostawia sie w ich zlosci i nienawisci w samotnosci. W koncu wielu osobom znudzi sie odpisywanie i reagowanie na twoj brak kultury i chamstwo. Po prostu jestes zalosny i bardzo chory. Stanelam w obronie ludzi, ktorzy chca sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat luszczycy. To ty ich obrazasz. Wiec nie dziw sie ze ktos odpiera atak. Jestes zgorzknialym pyszalkiem.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2005 - 00:10:00

i jedrus policz do dziesieciusmiling smiley wez gleboki oddechsmiling smiley i rozluznij te piastkismiling smiley albo kup sobie woreksmiling smiley daj se ogolnie na wstrzymaniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: chory (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18 maj 2005 - 11:37:09

dzieki Joma

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2005 - 13:21:37

JAKO, ŻE JESTEM ZAŁOŻYCIELKĄ TEGO WĄTKU I WĄTEK STAŁ SIĘ JUZ NIECO PRZYDŁUGI, PROPONUJĘ JEGO DALSZĄ KONTYNUACJĘ W NOWYM WĄTKU O TAKIM SAMYM TYTULE Z DOPISKIEM: " CIĄG DALSZY"
Proszę się tam już wpisywać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jurek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 14:58:05

co to za skrot BSM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasieńka (---.opole.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 20:01:48

siema ja również mam łuszczyce mam już ja od roku ale jakoś sie za bardzo nie ujawnia chyba mam szczeście ale chciałam się spytać czy łuszczyca na plecach ma postać łusek a póżniej gdy to się zdrapie to pojawiają sie czerwone punkciki???i czy może występować w owłosieniu łonowym??prosze o odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasieńka (---.opole.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 20:02:46

siema ja również mam łuszczyce mam już ja od roku ale jakoś sie za bardzo nie ujawnia chyba mam szczeście ale chciałam się spytać czy łuszczyca na plecach ma postać łusek a póżniej gdy to się zdrapie to pojawiają sie czerwone punkciki???i czy może występować w owłosieniu łonowym??prosze o odpowiedz


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 19 maj 2005 - 20:43:17

1. nie tylko taka postac moze przybierac na plecach. na caly ciele moze tak byc,ze jest luska, a jak zdrapiesz to pojawia sie krew punktowo.
2.moze wystepowac w owlosieniu lonowym,a co wiecej rowniez wewnatrz czesci intymnych (tak wyczytalem na jakiejs stronie,ze co niektore kobiety tak maja), u mnie takich zmian nigdy nie zauwazylem,wiec to moze sa tylko odosobnione przyapdki, moze faceci tak nie maja? sam nie wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2005 - 08:08:52

Jurek, skrót BSM oznacza: "Bioemanacyjne Sprzężenie Z Mózgiem" - jest to metoda samoleczenia, polegająca na przykładaniu dłoni nad ośrodkami w mózgu (na głowie) w celu ich pobudzenia i w konsekwencji uaktywnienia procesu leczniczego w organiźmie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2005 - 08:13:12

Założyłam nowy wątek w tym temacie, jako ciąg dalszy tego wątku, bo ten juz jest troche przydługi i sie za długo otwiera.

Jeżeli możecie, wpisujcie sie na ten nowy, bo forumowicze bedą mieli pretensje, że zakłada sie kilka wątków o tych samych tematach. Moje zalozenie jest takie, aby ten stary wątek przeszedł do archiwum, a ten nowy, krótki był aktualnie używany. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 maj 2005 - 08:55:27

Ojj joma joma...
Czasami trzeba sie wykazac odrobina cierpliwosci (co niektorzy mi jej brak zarzucali-bezpodstawnie) i poczekac az sie otworzy. Jezeli komus na czyms zalezy to go nie zbawi poczekac kilka seknd dluzej.
I jak juz pisalem w innym poscie. Przeniesienie starego do archiwm doprowadzi do tego,ze w nowym sie bedzie (Ty bedziesz) pisalo to samo co w starym,a co za tym idzie i on sie szybko zrobi "za dlugi"...
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2005 - 10:12:58

no to co z tym zrobić ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 maj 2005 - 10:46:34

Tak to juz jest jak sie mysli po fakcie... winking smiley
A co masz zrobic? Najlepiej wypij piwko, ktore sama nawazylas i po problemie winking smiley
A tak na powaznie to jak nikt nie bedzie pisal w nowym temacie to za jakis czas spadnie do archiwum i po klopocie... Chociaz mysle,ze i tak sie jeszcze pojawi z 10tematow lub 10postow w innych tematach: co to jest BSM? winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2005 - 19:38:22

dzięki za radę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Łukasz (80.50.58.---)
Data: 20 maj 2005 - 19:51:10

Metoda BSM i polega to na kładzeniu sobie dłoni na głowie. To jakaś paranaja. Ludzie używają różnych kremów maści leków i nic nie działa, a zwykłe przykładanie dłoni ma pomóc?? Mnie się wydaje że ta choroba jest w psychice , głównie nie stresować się i dużo słońca i kąpieli w morzu Bałtyckim, tylko chlać ćpać bawić się oprócz stresowania się i wypoczywania na plażysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Zoska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2005 - 22:25:27

rozrywkowy jestes Lukasz! kup sobie ksiazke o BSM- 12zl + plyta. ja niedlugo zaczynam. moze bedzie efekt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Łukasz (80.50.58.---)
Data: 21 maj 2005 - 13:11:13

nie jestem rozrywkowy tylko tak pocieszam sie a książke mam tylko jakoś nie bardze chce mi się w to wierzyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jowita (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2005 - 13:09:55

sprzedam lampe na luszczyce medisun80 uv-b.zakupiona w lutym.Wiecej informacji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51828668

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.