Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1415161718192021222324...->|-->
Bieżąca strona: 19 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2005 - 16:24:36

A ja jestem bardzo szczesliwa wreszcie od miesiaca widoczna poprawa stanu dłoni.Najwazniejsze ze nie boli!!!! Nie wiem co na to wpłynęlo: przypadek (remisja-nie zawesze bywało az tak tragicznie jak ostatnio), BSM czy "szaman" ale ciesze sie ze tak jest! "Szaman" odstawił nade mna dwugodzinne "czary".......... to bylo dla mnie tak komiczne ze smiałam sie jak wariatka. On wie ze ja nie wierze .... moze nie tak, nie dowierzam w takie metody (mam wykształcenie medyczne) i nie robi z tego problemu. Bede próbowac wszytkiego dokad starczy mi nadziei i prosze was nie gaście jej we mnie. Z takimi dłonmi jakie mialam do piątku nie dało sie normalnie funkcjonować. Budzac sie w piątek rano i patrząc na dłonie nie wiedziałam czy snie jeszcze czy moze to jednak prawda. Wieczór kładac sie spac były bordowe i bolesne. w nocy jak zwykle przez sen drapałam je a rano byly blado różowe. Dzisiejsza noc przespałam spokojniej juz prawie nie swedziało. W miejscach gdzie byly rany jest nowa różowa skora. Odkad podałam na forum moje GG dostaje wiadomosci typu debilka wariatka idiotka itp. Domyślam sie skąd one sie biorą . ... ale i tak nie zakłóci mojego dobrego nastroju.winking smiley)) Jestem szczesliwa i kocham nawet tych zagubionych co chca mnie .... a sama nie wiem czego oni chca winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 18 cze 2005 - 20:46:14

smiling smiley i tak trzymaj Beata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2005 - 14:23:24

muszę kupić sobie nową książkę.Dzisiaj oglądałam program na ITV o BSM. Gościem programu była osoba, która wyleczyła osteoporozę. Autor powtórzył dzisiaj wyraźnie, że kawy, herbaty i ziół nie wolno podczas kuracji pić. Beata trzymaj się dzielnie i już niedługo myślę, że problem ustąpi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2005 - 16:28:18

A ja pale i nie potrafie wyrzec sie herbaty z cytrynka. To moj ulubiony napój który pije litrami. Bede szczera i powiem ze zaniedbuje BSM przez ostatni tydzien bo nie moge wyrobic na zakrętach. Dzis w nocy znow sie drapałam ale ręce sa ok. Ważne ze nie spie z zimnymi butelkami w dłoniach wymienianymi w nocy co godzinesmiling smiley Czy moje BSM ma sens w przypadku braku silnej woli wobec herbaty i fajek.........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 19 cze 2005 - 19:45:25

...ja wczoraj wypilem sobie herbatke, no nie moglem sobie odmowic, wszyscy pili i tak pachniala... byla boskasmiling smiley mam nadzieje ze taka jedna niewinna herbatka mi nie zaszkodzi.
Ciekawe jak bedzie mi smakowac moja ukochana kawusia jak znow zaczne ja sobie pic, a to juz 3 tygodnie bez kawysad smiley. Narazie bede wytrzymywal bo mimo ze efekty sa powolne to jednak sasmiling smiley wiec wartosmiling smiley...
Program dzis znow przegapilem ale za to lazilem sobie po lesiesmiling smiley))

pozdrwiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2005 - 14:02:38

w tym programie p. Lewndowski mówił takie ciekawostki, że kawa działa przez 2 godziny, herbata chyba 8 godzin ... ? i w tym czasie robienie BSM będzie zakłócane. Poza tym powiedział też, że tak na prawdę jeżeli ktoś chce wyleczyć poważną chorobę, musi sobie jasno zdawać z tego sprawę, że używki i zioła tak jak leki należy bezwzględnie odstawić. U mnie było tak jak przykazano w książeczce. No i efek też był taki jak oczekiwałam. Też się męczyłam, że nie mogę pić kawy, czy herbaty, ale cóż - coś kosztem czegoś, czyli powrót do zdrowia, kosztem chwilowej rezygnacji z przyjemności. Ale warto. Z leczenie bielactwa u siebie niestety robię tak ja Wy. Nie przykładam się, no i efekty sa mierne, chociaż na początku wyglądało bardzo obiecująco. Ale od dzisiaj zaczynam na poważnie: rybki albo akwarium, bo inaczej się nie da, nie łudźmy się, że bez własnego wkładu cokolwiek osiągniemy. Metoda daje nam wiele, daje nam wyzdrowienie, ale niestety też coś od nas potrzebuje: systematyczności, dokładności i wyrzeczenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: halina (---.poczta.mm.com.pl)
Data: 20 cze 2005 - 14:18:58

Masz łuszczycę z tyłu głowy. Jest bardzo uciążliwa. Proszę pomóc miją wyleczyć. Lekarstwa przepisywane przez lekarzy nie skutkują.
Pozdrawiam i dziękuję
Hala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2005 - 18:54:33

witam.joma jak możesz to prześlij mi na skrzynkę instrukcję pozbycia się tej przypadości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2005 - 08:15:19

mam prośbę, halina i adam, napiszcie na moja poczte domową. Odpiszę Wam z domu, bo to wymaga troche skupienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2005 - 00:42:58

hmm...fajne forumwinking smileywinking smiley
ja chyba też mam łuszczcę...tylko jeszcze nie jest to pewne bo mam jakiegoś dermatologa do kituwinking smiley
mam pytanie czy łuszczycowe zmiany na skórze mogą pojawić się na łydkach?i koło kości piszczelowej? czy mam coś innego,bo to że na owłosionej skórze głowy są to chyba jasnewinking smiley
łuszczyca to nie koniec światasmiling smileysą gorsze choroby...
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2005 - 07:28:46

łuszczycę najłatwiej samemu rozpoznać po tym, że po zdrapaniu takiej krosty zaczyna lecieć krew punktowo w taki sposób, jakby ktoś szpilką porobił dziureczki na tej kroście - jak z sitka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 cze 2005 - 08:28:21

nie koniecznie musi leciec krew,a poza tym nie proponuje zdrapywac,bo wtedy dluzej sie zmiane leczy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2005 - 10:26:10

nie mi krew na pewno nie leci...może mam jakieś zwykłe uczulenie czy coś,bo mam też na głowie właśnie takie niby czerwone punkciki...tylko jak to np zdrapie to tam też krew nie leci...chociaż ostatnio nie drapię już tegowinking smiley
bo mój dermatolog mi jakieś maści na grzybicę przepisał,ale powiedział ze nie wyklucza łuszczycy albo uczulenia... więc nie wiemwinking smiley
współczuje wszystkim którzy mają jakąś taką poważną łuszczycę,trochę głupio z takim czymś żyć...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 cze 2005 - 10:35:47

Glupio to krasc itp...
Trzeba zaakceptowac to i mimo choroby czerpac z zycia wszystko co najlepsze...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2005 - 12:09:01

Witaj, piszesz ze wyleczylas łuszczyce. Chciałam Cie poprosic o wszelkie mozliwe dodatkowe informacje na temat BSB. Czekam na informacje. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Maja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2005 - 12:11:48

Twoja wypowiedź bardzo mnie zainteresowała- wyleczyć bez tych cholernych lekarstw. Proszę odpisz na czym plega ta metoda. Z góry dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2005 - 22:55:40

tak racjawinking smileymoże źle sformuowałem to co chciałem powiedziećtongue sticking out smiley
nie to że głupio,tylko jakby człowiek czuje się przez to gorszy,że ma na to na skórze...ale naszczęście nie to jest najważniejszesmiling smileyi nie ważne jaką masz skóre ważne co sobą reprezentujeszgrinning smiley
ej dobra Joma...Ty wyleczylas łuszczyce właśnie dzięki tej książcesmiling smileyjełśi możesz to mi też napisz na maila instrukcjesmiling smiley oto mail:[email protected]
tylko mam nadzieję że to naprawdę jest jakaś poważna książka,a nie jakiś żarcik...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2005 - 23:57:21

Ja sie załamałam..... zdaje sie na lekarzy a o BSm pomyśle jak sie uda troszke zaleczyc. Teraz nie ejstem w stanie wytrzymac bólu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 24 cze 2005 - 07:44:16

sad smiley Beata...
pare dni temu bylem u brata, zobaczyl moje łokcie i powiedział
"Ty! to Ci znika!" Wcale nie jest jeszcze jakos super ale ogniska sa coraz mniejsze, szczegolnie po prawej stronie, to chyba dlatego ze najchetniej uzywam lewej rekiwinking smiley Sa dni ze tez malo sie nie zalamie, ale zaciskam zeby bo nie chce zeby 3 tygodnie z BSM poszly na marne, mam komplecik sterydow pod reka ale nie dam sie zlamac mimo ze łuszczyca nie daje za wygrana i co rusz atakuje tu i owdzie w nowych miejscach ale chyba z coraz mniejsza silą... Mysle ze gdybym podszedzl do tego bardziej rzetelnie to moglo by byc znacznie lepiej... Beata mimo to rozumiem Cie, teaz juz rozwazalem czy by sie nie podleczyc i dopiero zaatakowac jeszcze raz z BSM ale na szczescie nie jest tak zle, najgorzej bylo jak mi weszlo na twarz ale przetrzymalem dwa dni, znacznie ustapilo choc nie do konca ale prawie jest tam niewidoczna wiec nie ulegam pokusie smarowaniasmiling smiley Przy okazji zobaczylem ze moge zyc bez kawy!smiling smiley
Walcze dalej

Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2005 - 15:24:32

wybaczcie, że nie odpisuję od razu, ale niestety jestem troche zabiegana, ale się poprawię i odpiszę wszystkim, którzy się mnie o cokolwiek pytają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1415161718192021222324...->|-->
Bieżąca strona: 19 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.