Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1314151617181920212223...->|-->
Bieżąca strona: 18 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2005 - 17:04:34

;ukasz, mnie się też nie chce w to wierzyć, ale sprawdziłam to na sobie , no i podziałało. Spróbuj też, najwyżej wrócisz do punktu wyjścia - nic nie tracisz, nawet nie musisz o tym przecież nikomu mówić, no nie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: anita (80.50.205.---)
Data: 23 maj 2005 - 22:00:19

Hej ,Jka mozesz to napisz do mnie.Chcialabym sie dowiedziec wiecej na temat metody bsm..ja osobiscie nie jetsem chora ale mam chorego tate ktory meczy sie juz zdziesiec lat z luszcycą...prosze cie odezwij sie i pomoz mi pomoc mojemu tacie....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2005 - 17:34:54

Proszę pomusz mi mam łuszczyce jak to wyleczyc jestem załamana prosze pomusz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Marika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2005 - 20:36:47

chciałabym sie dowiedziec o tej metodzie BSB ponieważ ja jestem wysiana na całym ciele i nic mi nie pomaga.napisz mi więcej o tej metodzie na czym polega. proszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 27 maj 2005 - 21:27:14

anita, Marzena, Marika... dziewczyny, poczytajcie ten wątek od początku, wszystko tam znajdziecie, litosci... wpisujecie sie na koniec wątku, prosicie o pomoc... rozumiem... ale czemu nie czytacie przedtem??? wszystko jest juz napisanesmiling smiley a tu dopisujcie sie prosze jak tylko postanowicie zastosowac tą metode, wszycy jestesmy Ciekawi efektow u innych! Ja juz czekam na moją książkę smiling smiley bede miał ją w poniedziałek i zaczynam, na pewno bede pisal o efektach...

Mistrzu! a jak tam u Ciebie, pisales ze zaczynasz chyba z miesiac temu... i jak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2005 - 10:11:27

witam, długo mnie nie bylo w domu, nie miałam tez dostepu do internetu. Ale teraz już jestem i pozdrawiam wszystkich. Ciekawa jestem, ile osób stosuje już tę metodę. Byłoby fajnie, jakby napisali cokolwiek o rezultatach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ania (80.48.189.---)
Data: 01 cze 2005 - 21:50:03

Cześc!
Chciałabym sie dowiedziec czegoś więcej w tej sprawie. mam ten sam problem
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 cze 2005 - 08:57:18

witam Ania, jeżeli masz trochę czasu przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi, wszystkie wyjasnienia znajdziesz w tym wątku lub w jego wznowieniu "dalszy ciąg".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Magdalena (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 02 cze 2005 - 21:09:50

Witam!
Jestem chora na łuszczyce ,szukam pomocy od trzech lat u specjalistów ale bez pozytywnego rezultatu.Proszę o opisanie metody BSM.Czekam i pozdrawiam Magdalena.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 02 cze 2005 - 21:24:00

...to strasznesad smiley LUDZIE, dlaczego Wy nie czytacie?? co chwila wpis, "Proszę o opisanie metody BSM" przeciez w tym wątku wszysto jest opisane, a nawet wiecejwinking smiley! Wystarczy przeczytac, po prostu przeczytać:| od początku -> to na górze tej strony, tam jest początekwinking smiley dla bardzo leniwych powiem ze to 7 wpis w tym wątku a dla bardziej wytrwałych polecam doczytanie conajmniej do połowy strony. :|

Opcje: OdpowiedzCytuj
MOJE SPOSTRZEZENIA
Wysłane przez: Raphel (---.proxycache.rima-tde.net)
Data: 12 cze 2005 - 17:53:02

Jeszcze nie probowalem metody bsm ale z mojego doswiadczenia i mojej wiedzy wiem ze ludzki organizm ma wlasciwosci lecznicze aczkolwiek duzo ludzi o tym nie wie bo nie chce lub nie wierzy w takie rzeczy
Faktem jest ze samolecznicze dzialanie organizmu nie polega na wiarze
jest samoczynnyma reakcja w ktorej my mamy tylko pomoc odrobine to jest znalezc chwile czasu wolnego i praktycznie nic wiecej nie trzeba wierzyc
ani myslec o tym w metodzie bsm chodzi o zakrycie jakby to nazwac zaworow ktore sa odpowiedzialne za to ze energia ktora posiadamy sie ulatnia zakrywamy je rekoma i tylko nalezy oczekiwac rezultatow
Oxzywiscie nic nie jest proste ani natychmiastowe nalezy byc cierpliwym i nie naciskac na rezultaty one przyjda same
To dziala tak samo jak na przyklad watroba ktora ma zdolnosci regenerujace oczywiscie sa one bardzo niewielki ale as lub skora ludzka dlaczego lecza sie blizny ?
To jest ten sam mevhanizm ludzkiego ciala wywolany innym bodzcem aczkolwiek
w przypadku skory ta wlasciwosc regeneracji jest znacznie bardziej rozwinieta poniewaz nastapilo to droga evoluciii
kto wie czy miliardy lat temu organizmy nie umieraly od zwyklego zaciecia w skutek nie gojenia sie ran (zablizniania)
to chyba wszystko ja mysle ze nie jestesmy jeszcze przygotowani na takie rzeczy
jak samoleczenie aczkolwiek one dzialaja
boimy sie tego i wydaje sie nam to nieprawdopodobne i ja pytam dlaczego ktos nie zastanowi sie nad cudem narodzin
ja mysle ze jest to bardziej niewiarygodne jak zdolnosc ludzkiego organizmu do samoleczenia

Pozdrawiam Rafal z Madrytu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 cze 2005 - 22:05:05

Raphel, czy stosowałeś u siebie niekonwencjonalne metody leczenia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: maja (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 13 cze 2005 - 04:04:53

jutro lece kupić ksiazke....skoro masci i leki nie pomagaja to nie mam nic do stracenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: jedrek (---.tnt8.hbg2.deu.da.uu.net)
Data: 13 cze 2005 - 17:08:43

Do Raphela. Proszę o rozwinięcie wątku "cud narodzin". O łuszczycy wiem sporo, więc bardziej interesujący będzie wątek narodzin [a może przy okazji wiesz coś o "cudzie poczęcia" ???].

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Gomi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2005 - 15:30:35

czesc Joma.Napisałas że zastosowałas sie wszystkich wymagań typu:
odżywianie, spanie itp.Gdzie pisze, bo nie moge znalesć w ksiązce a spaniu???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 14 cze 2005 - 16:39:50

O spaniu to i ja w ksiazce nic nie wyczytalem.. jedynie ze podczas/w trakcie stosowania nie wolno nikogo dotykac... zinterpretowalem to ze podczas "zabiegu" a nie w okresie calej kuracji.
...a wogóle to ja spie z pluszowym misiem i jakos nic zlego sie nie dziejewinking smiley

Wszystko co ma swoj poczatek ma swoj koniecsmiling smiley
łuszczyca równiezwinking smiley

Dobrze by tylko bylo wiedziec jak zostala "poczeta" winking smiley wtedy moze mozna by bylo sie "zabezpieczyc" i zapobiec jej "cudowi narodzin" winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2005 - 19:51:03

witam ponownie. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale nie było mnie w domu. Odnośnie spania jest napisane w książeczce na stronie 25, wers 10 od góry. Ja mam wydanie z roku 1997, być może że w nowszym zalecenie to znajduje sie na innej stronie lub jest pominięte. Zamierzam zakupić sobie nowę wydanie tej książki, bo na pewno będzie w nim wiele nowych informacj - tak mówił autor. Neo, jak wygląda Twoje leczenie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 17 cze 2005 - 22:05:48

Jomasmiling smiley dzieki, calkiem dobrze a dokladniej mimo ze to juz 3 tygodnie bez lekow jesli nawet pojawia sie jaksa luska to jest cienka i w zasadzie w kompieli zlazi samasmiling smiley czasem rano jak sie budze to wszystkie miejsca mimo ze wciaz widac zmiany sa jakby jasniejsze, po kapieli znow tu i owdzie sie podraznia...sad smiley byl taki moment, ze dwa dni... pisalem wtedy ze skora jest cienka, jakby po odejsciu strupka z gojacej sie rany... potem to znow przyschlo ale juz jak napisalem, delikatniej. Ogolnie od jakiegos tygodnia brak wiekszych postepow, mam nadzieje ze to chwilowe zatrzymanie. Caly czas mam problem z regularnoscia, stosuje I II i III kiedy sie da srednio 20 min kazda. Wyczowam tez poprawe na glowie, tzn ciensza luska.
Kurde niech to juz znikasmiling smiley jaknajszybciej!!!!smiling smiley
Trzymajcie sie dzielnie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 17 cze 2005 - 22:15:58

a odnosnie spania to tam faktycznie jest napisane "W czasie zabiegów... . Nie nalezy sie tez stykac z inna osoba czy zwierzetami." Według mnie chodzi tylko i wylacznie o czas kiedy przykladamy sobie dlonie... a potem chulaj duszawinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: dorota (---.pikonet.pl)
Data: 18 cze 2005 - 15:44:05

równiez choruje na ta chorobe i nie moge sie jej pozbyc > Jesli mozesz napisz jak sie jej pozbyłas
pozcdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1314151617181920212223...->|-->
Bieżąca strona: 18 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.