Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 11 z 14
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Sylwusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2011 - 17:13:47

Ile można przytyć po zastrzyku diprophos??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Sylwusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2011 - 17:15:30

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na kilka tych pytań? Proszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Gosia (---.eranet.pl)
Data: 23 lut 2011 - 19:55:19

Czy ktoś może mi napisać szczerze czy ten zastrzyk z Diprophosu boli i czy są skutki uboczne,bo we wtorek mam iśc na pierwszy zastrzyk(w kolano) i się obawiam.Proszę o odpowiedź.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Urszula Kuklewska (---.retsat1.com.pl)
Data: 04 mar 2011 - 13:29:58

CZY ZASTRZYKI DIPROPHOS SA BOLESNE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: SEBBA (91.84.214.---)
Data: 04 mar 2011 - 15:21:57

ODPISZCIE COS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: BETI (---.aleksandrowkujawski.vectranet.pl)
Data: 05 mar 2011 - 10:21:27

Zastrzyk z diprophosu boli tak jak każ?dy inny zastrzyk. Wszystko zależy od tego czy jest podawany podskórnie czy też bezpośrednio w chory staw. Wiadomo, ze w staw boli troszkę bardziej, ale pomaga. Jest to niestety bardzo silny steryd. Więc ma swoje skutki uboczne. Jeśli chodzi o mnie to nie przytyłam po nim, ale reakcje organizmu są różne. Wypieki na policzkach, gorączka, tycie itd. W sumie jeśli ktoś nie musi to niech lepiej zrezygnuje z tych zastrzyków. Wiem co mówię. Brałam je tylko ze względu na stawy, nigdy na skórę.
Pozdrawiam serdecznie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: aldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2011 - 15:55:43

ludzie ja po godzinie po zastrzyku juz czułam sie jak nowa narodzona dzis miałąm miec testy alergiczne i z nieswiadomosci niestety nie zrobili mi .... ja czuje sie jakbym miałą wybuchnąc ..... ponosi mnie energia , ciało pali okropne to - juz nie wezme tego zastrzyku dzis pani alergolog dopiero uswiadomiłą mi ci to za za dziadostwo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: sylwusia (---.play-internet.pl)
Data: 26 maj 2011 - 21:30:53

Beti Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Diprophos jest lekiem sterydowym,dlatego można po
> nim przytyć,może pobudzać,ale niekoniecznie.Na
> pewno ma typowe objawy uboczne leków
> sterydowych,z tą różnicą że jest bardzo
> silnym lekiem.Lekarze odchodzą już od podawania
> diprophosu ze wzgledu na jego skutki uboczne
> wyniszczajace organizm.Jeśli chodzi o mnie to
> diprophos biorę przeciętnie co dwa tygodnie od
> ponad roku.Nie przytyłam,nie mam żadnych
> podobnych objawów do męża Haliny.Pomimo,że to
> bardzo bolesny zastrzyk to jednak mi chociaż na
> chwilę pomaga.Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Witam
Równiez biore ten zastrzyk i naprawde pomaga poniewaz nie drapie sie po nim i mam przynajmiej na jakięś 3-4 tygodnie spokoju lecz dowiedziałam sie ostatnio ze jest go brak w aptekach i a także w hurtowniach od zimy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2011 - 11:57:42

Od 20 lat choruję na RSZ i oczywiście też miałam zastosowane w leczeniu zastrzyki diprophos,które jako jedyne pozwalają zapomnieć o strasznym bólu towarzyszącym tej chorobie.Żadnych drastycznych skutków ubocznych po tym leku nie zauważyłam.Jak po każdym specyfiku są jakieś reakcje uboczne i wiadomo ,że jest to steryd więc nie trzeba przesadzać z ilością iniekcji.Lek na pewno jest pomocny takim chorym jak ja,a myślę że jeśli by był trucizną do kwadratu to by się nie znalazł na liście leków.Wybór zawsze należy do pacjenta,ale o doborze leków decyzję podejmuje lekarz.Podanie zastrzyku czy to domięśniowo czy do stawowo nie jest bolesne no oczywiście każdy pacjent ma swoje odczucia,więc nie powinno się straszyć potencjalnego pacjenta,że strasznie boli.Pamiętajmy,że pełną wiedzę medyczną posiadają lekarze,a my pacjenci kierujemy się w osądach na zasadzie "jedna baba drugiej babie".Chorym życzę zdrowia i by nie musieli zastanawiać się czy ten lek muszę brać czy lepiej nie.Pozdrawiam wszystkich z forum - Alicja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 cze 2011 - 12:05:50

"że pełną wiedzę medyczną posiadają lekarze,"


I co czują też jak dany lek na nas działa czy tylko na podstawie tego co im powiemy?
Czują też skutki uboczne czy je tylko oglądają?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: pacia30 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2011 - 16:51:58

Witam
Pewnie jak wszyscy wiedzą też poszukuję tego leku. Niestety nie mogę go dostać ani w aptekach ani w hurtowniach. Przeszukałam już prawie cały Poznań i okolice.

Jaki jest tego powód, że lek jest niedostępny?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: J&J (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2011 - 18:19:33

szykam Diprophos -nie jest dostępny w żadnej aptece w inowrocławiu i Bydgoszczy i okolice

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Piotr (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 15 lip 2011 - 19:30:40

Witam jeśli ktoś miał po tym zastrzyku jakieś niepożądane objawy związane z oczami proszę pisać na mój email : [email protected]
lub
[email protected]

Pozdrawiam, a w ogóle czy jest on już dostępny w aptekach ?

Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: kubek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2011 - 17:45:40

26 mam zastrzyki jakies aluzje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: gosia (---.wroclaw.herbapol.pl)
Data: 02 mar 2012 - 06:19:37

Ja wzięłam już dwa zastrzyki na uraz tzw. "łokieć tenisisty". Po pierwszej dawce (na drugi dzień) spuchła mi twarz. Obrzęki koloru czerwonrgo buraka. W pierwszej chwili nie wiedziałam co się dzieje, ponieważ brałam leki na szumy i zawroty głowy. Odrzuciłam jeden lek. Twarz wróciła do normy na trzeci dzień. 29.02.2012 wzięłam drugi zastrzyk. Na drugi dzień "powtórka z rozrywki". Dziś już wiem po czym wyglądałam jak płonąca pochodnia. Mam jeszcze dwa zastrzyki, ale niestety albo stety nie wezmę już ani jednego. Przykro mi, że bardziej nie jesteśmy (jako pacjenci) ostrzegani przed ubocznymi skutkami brania tego leku, to co jest zawarte w ulotce to za mało.Pozdrawiam wszystkich pechowców, którzy brali i mają brać ten specyfik.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: anna (79.162.89.---)
Data: 19 kwi 2012 - 11:21:08

Czy posiada Pan zastrzyki Diprophos ja chetnie odkupię?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: markoppp (89.228.124.---)
Data: 16 cze 2012 - 01:01:40

Z powodu bólu karku, nastepnie promieniujecego bólulu ramienia i dalej bóulu dolnej części ręki, po ok. miesiącu braniu specyfików przeciwzapalnych dostepnych w aptece lekarz przepisał mi dioprophos w dwóch dawkach co 7 dni. po pierwszym zastrzyku domięśniowo w posladek po jednym dniu poczułem ulge bez bólu na trzeci dzien ból powrócił, po drógim zastrzyku to samo. po dwóch tygodniach po ostatnim zastrzyku wystąpiła wysypka. Pryszcze na rękach i plecach( jak trądzik, mnóstwo pryszczy).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: henryk (---.mysliborz.vectranet.pl)
Data: 12 lip 2012 - 19:14:17

czytam Wasze opinie na temat leku diprophos i jestem przerazona otrzymaLam skierowanie od neurochirirga do szpitala zapewnaiał mnie ze ide na zabieg cementoeania kręgosłupa okazało się ale dopiero w domu jak przeczytałam karte informacyjną że dokonano blokady przy oszczykiwaniu ligokainą spadło mi cisnienie poniżej 3owystąpiła bradykardia straciłam przytomność nic nie pamiętam a Pan doktor wszystko zwalił na chorobe wieńcową nawet ona była winna zamianie bez uzgodnienia ze mną zabiegu Nie rozumie jak mozna pomylic blokade z cementowaniem oszukana

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: jarek (---.215.196.193-internet.zabrze.debacom.pl)
Data: 31 lip 2012 - 12:17:29

Diprophos przepisali mi w izbie przyjec. 5 zastrzykow domiesniowo przez 5 dni z rzedu. Trafilem z cholernym bolem ledzwi, nie moglem sie ruszyc na mm, wywiozlo mnie pogotowie na desce - podejrzenie dyskopatia. Steryd dziala szybko.
Dzis dostalem 4 zastrzyk, wykupilem 2 paczke, ale juz nie wezme ani jednego. Lekarze nic mi nie mowili o ewentualnych negatywnych skutkach, a jak to w ulotce, nawet przy witaminach pisza o negatywnych skutkach. Tu jednak moga byc tragiczne. Palpitacje serce, wilczy apetyt, suchosc w ustach to tylko niektore moje przygody. Jestem rozkojarzony, zle widze, kreci mi sie w glowi. Jak czytam Wasze relacje, zaczynam sie bac, poniewaz mam tez wrazliwa skore sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: kaska (---.smgr.pl)
Data: 03 lis 2012 - 20:03:59

Witam ja dostałam 31 pażdziernika tylko 1 zastrzyk.Musiałam wykupić całe opakowanie pytałam sie lekarza czy dostane jeszcze jakis odparł że nie a boli mnie pod stopą, pod palcami takie uczucie jakby mnie gniótł odcisk ale chirurg powiedział,ze żadnego odcisku niema.Z mojego punktu widzenia zwykłego szaraka to własnie takie bóle odczówa się,przy modzelach ale pomimo wykonanych zdjęć ortopeda stwierdził,że to zwyrodnienie kości śródstopia zastrzyk w piętę wcale nie pomógł boli nadal aż drugi palec sztywnieje masakra zadnych butów nie mozna ubrać parzy,piecze koszmar. 30 listopda idę na kontrolę.POMOCY!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 11 z 14



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.