Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Andzelka (---.biszcza.sdi.tpnet.pl)
Data: 18 lut 2005 - 21:50:24

dziekuje Aniu ale nie bardzo wiem po co mi ten krem do stop, strasznie swedzi mnie głowa i chce to jakos złagodzic a niechce smarowac zadnymi tłustymi maściami.
Katarina dermowate to bardzo silny steryd, co prawda łuszczyca szybko znika ale skora tez bardzo szybko sie do tej maści przyzwyczaja i wtedy jest problem. Ja osobiscie stosuje tę maść tylko na twarz ponieważ szybko znikaja ogniska choroby. Ale nie polecam na wieksze partie ciała. O ile sie nie myle to Clobederm" to tez steryd. Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ala (---.promax.media.pl)
Data: 19 lut 2005 - 15:48:08

Jakie leki stosować w ciązy cygnolina która powoduje u mnie stan zapalny odpada a co ze stetydami?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Łukasz (80.50.58.---)
Data: 19 lut 2005 - 21:09:55

witam wszystkich
Mam pytanie czy ktoś z was stosował KOLAGEN jest to krem (albo maść, albo balsam) który regeneruje skóre i zmiejsza ilość zmarszczek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Piotr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2005 - 01:32:19

CZESC
Bardzo Cie prosze podziel sie tym lekarstwem to mi bardzo ułatwi zycie mam juz dosc tej choroby Dzieki z nadzieja ze mi odpiszesz pozdrawiam Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Łukasz (80.50.58.---)
Data: 21 lut 2005 - 18:51:19

KOLAGEN kosztuje ok.300 zł za 250 ml. Zamawia się go w SOPOCIE (chyba). Bardzo dobrze eliminuje zmarszczki moja ciocia pali papierosy i ma ponad 50 lat i nie ma prawie zmarszczek. Niby regeneruje skóre więc i może on pomoże na łuszczyce, ale jeszcze nie próbowałem.
Piotrze jeżeli pomaga CI opalanie latem to idź do solarium i smaruj się olejkami do ciała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Andzelka (---.biszcza.sdi.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2005 - 19:28:38

Mam 20 lat i juz mam dośc. Prosze pomóżcie sie pozbyć tego cholerstwa z głowy, już niemam siły z tym walczyć!!!! Nic mi nie pomaga zadne olejki, maści, nic dosłownie nic! Zastanawiam sie nad pojsciem do solarium bo będac latem nad morzem dużo pomogło mi słoneczko. Co radzicie??? jeśli ktos chce pogadać to piszcie na moje gg. 3927217

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 21 lut 2005 - 20:04:00

Cześć. Mam 21 lat. W wieku 3 latek zachorowałam na łuszczycę. Chciałbym zapytać, czy po maści clobederm nie miałaś gorszych nawrotów choroby? Ja niestety tak mam a żadne inne maści po stosowaniu clobedermu nie pomagają. Będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące leczenia łuszczycy. Chwytam dosłownie wszysko co się da. Mój stan jest tragiczny, a lekarze nie potrafią pomóc. Dzięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Andzelka (---.biszcza.sdi.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2005 - 21:39:55

DO KASI!!!!
Hej! Mi osobiscie ta masc wogole nie pomogła a miałam wrażenie ze jeszcze bardziej sie pogłębia. Jedyne co mi pomogło dotychczas to pobyt nad morzem wygrzewanie sie w słońcu i kąpiele w morzu. Może sprobuj, wszystkiego warto poprobowac! Ja też jestem załamana i już nie daje rady! trzymaj sie cieplutko!!!! Jak chcesz pogadac napisz na moje gg 3927217

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Justyna (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2005 - 22:11:34

Ja osobiście nie mam łuszczycy ale ma ją moja mama i dwie siostry. Jedna z sióstr ma tak zaawansowane stadium choroby, że rzuciło jej się to na stawy. Używała już chyba wszystkich możliwych maści sterydowych niestety z marnym skutkiem. Jej całe ciało to jedna wielka rana. Ostatnio była u jakiegoś zielarza, który podobno pomaga. Po tygodniowym stosowaniu jego specyfików za które zapłaciła tylko 20 zł widać na prawdę poprawę. Nie chcę zapeszać ale mam nadzieję, że jej to pomoże. Justyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 21 lut 2005 - 22:19:08

zapomniałam napisać e-mail [email protected], nr gg 8368835
dzięki, czekam na pomoc. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2005 - 16:19:10

Ja choruje na to od 16 lat czyli cale moje dotychczasowe zycie.Mam łuszczyce na ręce i niewielkie plamki na plecach.gdyby ktos chcial mi pomoc to mój nr.gg-7822977(pomozcie mi)pozdrawiam was kochani.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: magda (---.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2005 - 18:42:56

ja też nie mogę sobie poradzić z łuszczycą na głowie, żadne szampony ani inne leki mi nie pomagaja, nawet jeśli zaczną to po paru użyciach przestają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Wojtek (---.intertop.pl)
Data: 26 lut 2005 - 21:07:18

Witajcie, ciesze sie, ze istniejemy w sieci. Prawde mowiac trafilem tu przypadkiem. Mam 31 lat, na luszczyce choruje od 14 roku zycia. Przez wiele lat moje leczenie nie przynosilo zadnych dluzszych efektow, zmiany ustepowaly na krotko, a nastepnie wracaly nasilone. Stosowalem i salicylany i sterydy i daivonex, PUVA... Wszystko w sumie pomagalo ale na chwile. Kochani, wyluzujcie troche, nie walczcie, nie szarpcie sie tak, nie emocjonujcie, wyciszcie najpierw swoje wnetrze, nie ogladajcie kazdego dnia swojego ciala przed lustrem, nie obserwujcie czy znika, czy sie pojawia...Zyjcie obok luszczycy. Ona ustapi jak przestaniecie tak sie nie stresowac. Mowie serio. Ja od roku mam remisje. Co prawda mam ze 3 kropkismiling smiley)), ale spokojnie je sobie smaruje, znikaja i pojawiaja sie...a niech tamsmiling smiley.
Polecam tez sanatoria, polecam solaria - z umiarem. A juz byloby super gdybyscie spedzali wakacje nad Morzem Srodziemnym. W moim przypadku 2 tygodnie i z glowy. Plazowanie sie i morska woda mnie wyleczylysmiling smiley).
Wyleczcie tez zeby. Kochani, ale przede wszystkim spokoj, spokoj, spokoj...
Trzymajcie sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Edyta (80.48.236.---)
Data: 27 lut 2005 - 00:17:12

Czy mogłabyś mi powiedzieć jaki to jest ten wspanoały lekarz w Rzeszowie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: józek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2005 - 11:03:27

Szanowna(y) Pani(e)!!
Bardzo Proszę wejść na stronę: http://www.solanka.termalna.com/detal/detal.htm
Zapewniam że zalecana Solanka termalna to naturalna solanka ,którą "wyprodukowana" przez naturę.Kapiele w w.w slance powinny odbywać się w temperaturze odpowiadającej temperaturze naszego ciała 36do37st.C.Jeżeli ogniska choroby znajduja sie na twarzy czy we włosach, nalezy je nawilżać poprzez tampony.Po przeczytaniu wszystkich punktów ze strony:
http://www.solanka.termalna.com/medycyna/medycyna.htm
dowiesz sie jaki wspaniały naturalny produkt Ci polecam.Mam,wielką prośbę,w rubryce na przelewie w której wpisujemy ilość zamawianych kartonów,nr.tel.Bardzo Proszę wpisz moje nazwisko WYRWIK Bedzie to dowod dla pracodawcy,że pracuje! I wyślij maila do: [email protected]


Pozdrawiam Wyrwik Józef tel.601 688795


rafal napisał(a):

> a w jakim stadium horoby bylas bo ja jom mam na lokciah i
> kolanah

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: józek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2005 - 11:05:12

Szanowna(y) Pani(e)!!
Bardzo Proszę wejść na stronę: http://www.solanka.termalna.com/detal/detal.htm
Zapewniam że zalecana Solanka termalna to naturalna solanka ,którą "wyprodukowana" przez naturę.Kapiele w w.w slance powinny odbywać się w temperaturze odpowiadającej temperaturze naszego ciała 36do37st.C.Jeżeli ogniska choroby znajduja sie na twarzy czy we włosach, nalezy je nawilżać poprzez tampony.Po przeczytaniu wszystkich punktów ze strony:
http://www.solanka.termalna.com/medycyna/medycyna.htm
dowiesz sie jaki wspaniały naturalny produkt Ci polecam.Mam,wielką prośbę,w rubryce na przelewie w której wpisujemy ilość zamawianych kartonów,nr.tel.Bardzo Proszę wpisz moje nazwisko WYRWIK Bedzie to dowod dla pracodawcy,że pracuje! I wyślij maila do: [email protected]


Pozdrawiam Wyrwik Józef tel.601 688795

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2005 - 16:27:15

Witam. Lorinden A, trochę przestarzały steryd, ale skuteczny. W szpitalu leczą tą maścią (chyba daltego, że jest tania). Zazwyczaj stosje się tą maść w tzw okluzjach, czyli smaruje się ciało Lori. A a następnie zawija się te miejsca folią spożywczą. zasada jest taka albo tylko kończyny albo tułów. Maść trzeba trzymać przez kilka godzin w szpitalu około 10, ale można i krócej. Efekt widać już po pierwszym smarowaniu, wszystkie zmiany robią się płaskie. Nie przesadazć ze stosowaniem tej formy leczenia, raz na jakiś czas. Acha wydaje mi się, że wycofuja ten lek ze sprzedazy bo coraz trudniej go kupić cena około 2,5 zł. Jest też lorinden T, ale jest na bazie dziekciu :troche śmierdzi i brudzi, w przeciwieństwie do A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Jacek (---.chello.pl)
Data: 27 lut 2005 - 22:11:37

Ja uzywam cały czas od około 3 lat płyn DERMOVATE pomaga mi cały czas ale tylko na glowie.Powodzenia!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Wojtek (---.intertop.pl)
Data: 28 lut 2005 - 15:03:45

Prosze, dajcie juz spokoj z lorindenami, wszelkimi. Smarujcie sie Daivonexem lub masciami z cignolina. To trwa dluzej ale jest skuteczne i nie ma nawrotow. Ewentualnie stosujcie naswietlania PUVA. Wbijcie sobie do glowy, lusczyca to wlasciwie defekt kosmetyczny. Nie warto stosowac sterydow, bo konsekwencje sa o wiele gorsze! Po sterydach zaden lek juz nie zadziala. Ja wiem ze dermovate w plynie jest wygodne i dziala blyskawicznie, ale uzywajcie juz lepiej Elocomu w plynie, dziala podobnie, a jest lagodniejszy. Myslcie perspektywcznie, co bedzie za kilka lat.
A mam wrazenie, ze myslicie tylko o krotkotrwalych efektach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Dorota (---.chello.pl)
Data: 03 mar 2005 - 22:09:58

Czesc,
weszłam na waszą stronę bo własnie odwiedzilam mojego ojca w szpitalu. Ma taki wysyp, ze szok. Nigdy wczesniej jakos nie zastanawialam sie nad ta choroba, od zawsze byla w mojej rodzinie i kompletnie mi nie przeszkadzala pewnie inaczej bylo z moim ojcem! Pamietam jednak, ze 5 lat temu mialam ogromne klopoty ze skora glowy. Swedzialo, pieklo, mokre plamy we wlosach. Wcale nie myslalam ze to luszczyca tylko jakis upierdliwy łupiez. Pojechalam na Krym i dwa tygodnie siedzialam w cieplutkim morzu i wygrzewalam sie na plazy. Fajki palilam, drinki pilam a i tak po trzech dniach skora glowy byla jak nowa. Czysta, zero swedzenia... a wszystko za 1500 pln. Podobno morze czarne jest na zlozach siarki. Dodam jeszcze ze nawet w hotelu woda bylo lekko slonawa bo studnia podobno czerpala wode podskorna czy cos takiego. Od tej pory nie przypominam sobie klopotow z glowa - cokolwiek to bylo! Polecam wiec KRYM! Miejscowosc Czarnomorskoje nawet jesli nic nie pomorze to wakacje za te sama kase co w Polsce tylko pogoda gwarantowana. Hotel z jedzeniem za 2 tyg kosztowal 650PLN Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.