Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: waldek (---.aster.pl)
Data: 16 gru 2004 - 15:36:29

na owłosioną skórę głowy stosuję szampon NEUTROGENY pod nazwą T/GEL .Mogę stwierdzić że mi to pomaga.jeżeli stosuje codziennie skorupa znika .POWODZENIA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Bogdan (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2004 - 22:51:33

Cześć! Witam wszystkich skorupiaków, pisze do was bo już naprawdę nie wiem co mam robić. Mam 20 lat a łuszczyca towarzyszy mi odkąd pamiętam, ostatnio przedobrzyłem z maściami sterydowymi a zwłaszcza z &#8216;dermovate&#8217; stosowałem to przez kilka miesięcy skutki były rewelacyjne ale do czasu :/ teras to mi dopiero wysypało po prostu masakra cygnolina mi na początku pomagała przez kilka lat ale wystąpiły skutki uboczne zaczeły mi się pojawiać pęcherze ropne które okropnie piekły i lekaż mi powiedział że jestem uczulony na cygnoline <niestety> stosowałem również delator i inną śmierdzącą maść (już nawet nie pamiętam nazwy) ale z nikłymi skutkami i teras naprawdę nie wiem co mam już stosować? Słyszałem że istnieją jakieś tabletki że niby pomagają ale czy to się wogle opłaca kupować? Jak tak to polećcie mi jakieś. I oczywiście ten jeb&#8230;. &#8222; Hełm&#8221; stosowałem i nadal stosuje diprosalik ale ostatnio coś mi nie pomaga i przy okazji pojawiają mi się czerwone chrostki i pryszcze na czole to chyba znak żeby odstawić na bok ten diprosalik? Tylko co mam stosować? Słyszałem że dobra jest cygnolina w płynie ale lekaż mi odradzał z tego względu że żadko komu to przypisują bo po dostaniu się do oczu może poważnie uszkodzić wzrok. Nieraz nie wytrzymuje nerwowo i sobie myśle że lepiej by było jeśli bym się nie urodzil bo jeśli mam tak rzyć dokona życia to ja dziekuje&#61516; to chya tyle. Jeśli macie jakieś skuteczne preparaty to czekam na propozycje z góry dzięki. Trzymajcie się ciepło bo zima idzie narciarz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: hmmm (---.stok.xen.pl)
Data: 18 gru 2004 - 12:48:12

a moze solarium?
albo lampy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: MasterBlaster (---.elsnet.pl)
Data: 26 gru 2004 - 16:08:02

Siema ! Mam 22 lata, od 9 lat mam luszczyce. Genetyczna sprawa, ma ja moj tata i mama - poznali sie w szpitalu i juz ze soba zostali, mam 2 starszych braci, ale tylko 1 z nich ma luszczyce, najstarszego nigdy nie tknela a ma juz 30 lat. Radze sobie z nia jak moge i nie jest zle, czasami mocniej mnie obsypie ale wtedy szybka kontra z mojej strony i jest ok. A teraz uwazajcie - mam w rodzinie samych lekarzy, sporo dermatologow, nawet bratowa jest juz na starzu i niedlugo wyprowadzaja sie cala rodziną do niemiec, takze jestem pod dobra kontrola. Nie mam czasu na wizyty u lekarzy ani leczenie w szpitalach. Najlepsza jest profilaktyka. Chodze sobie raz na 2 tygodnie albo raz na 3 tyg do solarium, ale nie jakies badziewie, dobre - tanie solarium gdzie wiem ze lampy sa wymieniane bardzo czesto, jest to tak dobre solarium ze trzeba sie zapisywac telefonicznie bo moze nie byc miejsc, przed solarium zawsze biore kapiel i smaruje sie balsamem nawilzajacym. Po solarium lubie zastosowac dermovate, stosuje go w plynie (na glowe) i w masci. Sposob na wasze chelmy? - krotkie wlosy (dziewczyny moga miec z tym maly problem). Lubie sobie wypic, nie mam zadnej diety, mam dosyc ostra luszczyce, ale z kilkoma malymi plamkami da sie normalnie zyc. Jestem fajnie opalony, krotko obstrzyzony, uzywam zelu do wlosow i dlatego musze sie czasem podleczyc plynem dermovate. Uzywam go bardzo dlugo, kilka lat, ale nie wale na siebie kilogramow, przy polaczeniu z solarium 1 tubka masci starcza mi na 2 miesciace, a plynu na jeszcze dluzej. Niczego sobie nie zaluje, mam to w dupie (doslownie tez smiling smiley. Mam bardzo dobrego lekarza prowadzacego, ktora stale wyjzdza na seminaria i takie tam i nigdy nie widzi przeciwwskazan w uzywaniu dermovate dopoki bede go stosowal punktowo i sporadycznie. Czyli : duzo balsamu nawilzajacego (w biedronce Vitasoft 500ml za 4,99zl) , krotkie wlosy zyby byl dostep swiatla dziennego do skory glowy, raz na jakis czas solarium (10 min - 9zl) TYLKO PAMIETAJCIE O LAMPACH - pytajcie sie czy sa nowe !!!
Pozdro ziomki - od dzisiaj bede Was tu odwiedzal czesciej !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: adam (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 sty 2005 - 22:29:39

nie wiem czy komuś to pomoże ,ale mi to pomogło.Łuszczycę mam ponad 30 lat,nie jest za bardzo rzucająca się w oczy ,ale jest bardzo trudna do usunięcia .Mam za sobą i szpital i mnóstwo różnych lekarstw i maści- bez większych efektów.Ostatnio z powodów kłopotów żołądkowycvh zacząlem jeść siemię lniane i łuszczyca sama znikła.Gotuję je sobie 3 razy dziennie, jakieś 2 łyżki zalane kubkiem, albo trochę więcej, wody,gotuję 15-20min.,powstaje taka gęsta zawiesina,niczym kisiel, nie wygląda zbyt apetycznie, i zjadam to , dodaję jakiegoś miodu czy dżemu lub soku by poprawić smak.Jem na czczo-wychodzi taka miseczka,i przed głównymi posiłkami,nie przecedzam.Aha , przestałem też pić jakikolwiek alkohol,może to też ma wpływ, a siemię kupuję w ziarnach ,nie mielone. Na mnie to działa idealnie,po miesiącu nie używając maści , mam czystą skórę ,czystą głowę. Naprawdę warto spróbować,nie kosztuje prawie nic,da się zjeść. Siemię to wspaniały lek. Łuszczycę MIAŁEM na dłoniach ,łokciach, kolanach i podudziachi na głowie.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: sabi (80.51.225.---)
Data: 02 sty 2005 - 20:02:02

Witam!!! mam luszczyce od 9 roku zycia z przerwa 6 -letnia niestety 3 lata temu znow wrocila, mam tylko na skorze glowy co sprawia mi bardzo duzy problem nie moge pojsc do fryzjera upiac ,pozatym ostanio staly sie bardzo zniszczone przez ta chorobe brak mi pewnosci siebie ostanio dosyc czesto zalamuje sie tym! prosze poradzcie mi ,chodze od lekarza do lekarza ostanio po jedej z masci dostalam strasznego uczulenia bylam spuchnieta i strasznie swedzialo masci dzialaja krotkotrwalo po zaprzestaniu smarowania po 2 dniach luska znow wraca, masci sa strasznie tluste ciezko je zmyc myje glowe po kilka razy dziennie aby doprowadzic ja do jako takiego stanu.Ostanio zauwazylam na kolanach suche krostki i boje sie ze choroba rozszerza swoje kolo. Jestem na tej stronie pierwszy raz trafilam tu przypadkiem ale strasznie sie ciesze z tego powodu i nawet nie wiedzialam ze jest tylu ludzi podobnych do mnie na codzien nie spotkalam sie jeszcze z osoba chora na luszczyce ktora moglaby mi cos poradzic lub pomoc w jakis sposob za kazda porade bede bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkich "łaciatych"


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: beata (62.233.185.---)
Data: 02 sty 2005 - 21:44:23

witam wszystkich dotknietych ta choroba.Ja jestem jedna z Was.Przypadkiem trafilam tutaj przeczytalam wszystkie wypowiedzi i doszlam do wniosku ze kazdy z nas troche inaczej przechodzi te chorobe.Kazdy z nas ma inne ale podobne objawy i na kazdego inaczej dzialaja te leki.Ja do naswietlen jeszcze nie doszlam.LUSZCZYCE mam od 10 lat raz mniej raz wiecej.Kiedy zorientowalam sie jakie skutki maja te masci to odpuscilam sobie.Co roku leczenie zaczynam tylko na wiosne aby latem moc sie pokazac na plazy i koncze we wrzesniu.Glowe myje caly rok z malymi przerwami szamponami na luszczyce.A najwazniejsza dla mnie terapia jest moj maz,corka oraz rodzina ktora wie o mojej chorobie i kocha mnie bezwzgledu na nia.Nigdy nie dali mi odczuc ze jestem jakas inna itp.Musicie nauczyc sie z tym zyc.Cieszcie sie ze nie jest to choroba smiertelna.Glowa do góry.Wszystkiego dobrego w nowym roku dla Wszystkich chorych na luszczyce i zdrowych.Jak chcecie pogadac to podaje e-mail [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: pawel (---.netia.com.pl)
Data: 02 sty 2005 - 23:02:56

mam pytanie czy do luszczycy mozna zaliczyc bardzo sucha skore?? nie mam zadnych czerwonych plam tylko sucha skore na lokciach , lydkach , stopach , glowie... nasila sie zima po kompieli wrecz nie da sie wytrzymac sypie sie naskurkiem, nawet jak sie nasmaruje kilkakrotnie nic to nie daje wysych i sie luszczy poradzcie cos! (zglaszam sie tutaj bo kiedys bylem leczony pod katem luszczycy, ale wydaje mi sie ze to albo jakas slaba forma albo profilaktyka sie bronie). ps.czy mozliwe ze nasililo sie to przez leczenie w dziecinstwie gentamecynom?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 03 sty 2005 - 07:50:46

Proponuje Ci smarowac wszystkie te miejsca (lokcie, lydki, kolana,stopy itd) kremem do stop przesuszonych dr Ireny Eris z mocznikiem i wyciagiem z drzewa herbacianego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ewa22 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 19:52:52

czesc odnosnie loridenu byłam 3 dni temu u dermatologa i on powiedział ze w głowie mam łuszczyce i przepisał mi te masc i mleczko do włosów lorinden czy to jest steryd.czekam na odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ewa22 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 20:17:10

zapomniałam jeszcze to moj adres meila odpiszcie prosze [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: monika (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 07 sty 2005 - 21:53:52

Niestety ale tak,Lorinden jest sterydem.Jednak w ostrych przypadkach i na krotko (kilka dni) NIE JEST SZKODLIWY! Dobra alternatywa jest Diprosalic -jest to steryd rozcienczony z kremem lub mascia pielegnujaca.
pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Tenia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2005 - 19:51:20

kochani! moj syn ma łuszczycę od 8 lat i mam nadzieje że mu w tym pomogę!dostałam ponoć rewelację co do walki z łuszczycą! mam nadzieję że będą efekty!i będzie mozna pomóc wielu osobom!zobaczymy !narazie !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Tenia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2005 - 20:05:49

masz rację! to pomaga! i jeszcze troszkę nowej receptury i łuszczycę mozna mieć z głowy!!!!!!jak da pozytywne rezultaty to podam dalej! już sprawdzony!!!!!ok

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aneta (---.dsl.emhril.ameritech.net)
Data: 12 sty 2005 - 20:54:08

czy slyszeliscie oniemieckiej masci AMCIDERM FETTSALBE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 21:38:59

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: tessa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2005 - 22:07:32

MOI KOCHANI! z tą łuszczycą to nie jest wcale tak łatwo!jest tyle lekarstw na nią a mimo to wszyscy mają mniejsze lub większe problemy!są dorażne srodki i nic więcej! może cos się zmieni !wszyscy nad tym myslą!musi cos byc co leczy tą wstrętną chorobę! i zapewne jest tylko trzeba na to trafić !w leczeniu tej choroby może nie trzeba nic drastycznego a cos co mamy albo możemy mieć w zasięgu naszej ręki! od 2 dni sprawdzamy pewny (srodek) jak będą pozytywne rezultaty to zaraz wszystkich poinformujemy!!!!!!!!! zyczę wytrwałosci i do miłego!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Krzysztof (80.50.48.---)
Data: 14 sty 2005 - 14:59:57

Witam!
Od ponad 20 lat (mam 37) współżyje z łuszczycą i nie znalazłem skutecznej metody aby się jej pozbyć chociaż na rok. Inna sprawa, że nie jestem zbyt systematyczny. Mam ją na całym ciele więc uciążliwość jest duża.
Czy ktoś z Was leczył się w ON CLINIC? Reklamują się, że mają wysoko skuteczną metodę bez sterydów. Ponieważ trochę drogą (na starcie 400 zł) to chciałbym poznać opinię osób, które z ich usług skorzystały. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2005 - 10:30:29

Radzę stosować płyn Blue Cap,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 17 sty 2005 - 15:37:57

Krzysztof napisał(a):

> Witam!
> Od ponad 20 lat (mam 37) współżyje z łuszczycą i nie znalazłem
> skutecznej metody aby się jej pozbyć chociaż na rok. Inna
> sprawa, że nie jestem zbyt systematyczny. Mam ją na całym ciele
> więc uciążliwość jest duża.
> Czy ktoś z Was leczył się w ON CLINIC? Reklamują się, że mają
> wysoko skuteczną metodę bez sterydów. Ponieważ trochę drogą (na
> starcie 400 zł) to chciałbym poznać opinię osób, które z ich
> usług skorzystały. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam
> wszystkich.

radze poczytac na temat na tym forum

http://xyz.webd.pl/index.php?act=idx tylko sie trzeba tam zalogowac

jak dla mnie szkoda pieniedzy załuje, ze nie wiedzialam o istnieniu forum wczesnie zaoszczedziłabym pieniadze a tak byłam na trzech wizytach wydałam prawie tysiac złotych na te wspaniałe i uciazliwe w stosowaniu specyfiki i nic mi nie pomogło zreszta z tego co czytam na forum to mało komu pomogli ...a miało byc tak cudownie zwłaszcza ze pani doktor mnie zapewniała ze jesli chodzi o łuszczyce głowy to wyniki po tej kuracji sa bardzo zadowalajace ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.