Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Robert (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 30 pa� 2004 - 17:29:01

Wejdż w spis tematów i otwórz "dieta". Jest to najlepszy i najtańszy sposób zaleczenia tego schorzenia.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2004 - 16:53:32

Mi to coœ zeszło ale pozostały mi na ciele maleńkie przebarwienia tzn jestem opalona, a tam gdzie mialam wykwity pozostaly biale kawalki skory... co z tym zrobic???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Łukasz (---.brzesko.net.pl)
Data: 31 pa� 2004 - 20:44:29

Siemka ja dziœiaj zauwazyłem plamy na łokciach a dokłšdnie jakieœ chrostki .Czy to jest ta pier...... łuszczyca pomuscie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Piotrek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2004 - 00:03:25

Witajcie! Mam 31 lat i mam łuszczycę od dziecka. Przez długi czas miałem tylko na głowie i łokciach. W 100% pomagały mi dwutygodniowe wyjazdy do Tunezji. Po powrocie przez ponad pół roku miałem spokój. Ostatnio przez kilka lat nie wyjeżdżałem i łuszczyca zaatakowała mi całe ciało. Po kilku miesišcach ustšpiła i została tylko na łokciach głowie i wierzchniej częœci dłoni (na kostkach). Wyglšda to paskudnie. Znajoma powiedziała mi że chodziła przez rok do Tybetańczyka i od 3lat ma spokój. Też do niego poszedłem. Kasował mnie 120zł co 3 tygodnie i dawał mi zioła w postaci kulek. Muszę wam powiedzieć,że efekty były powolne ale zauważalne. Wierze że można się u niego wyleczyć. Oczywiœcie miałem dietę przez niego zapisanš i myœlę że ważniejsza jest ta dieta, a ziółka to zwykłe zioła oczyszczajšce. W sierpniu poleciałem do Tunezji i wszystko mi zeszło. Nie pijcie kawy, nie jedzcie drobiu i wieprzowiny, nie uzywajcie octu i nie jedzcie cytrusów i innych kwasnych rzeczy. Kupcie w aptece jakieœ tabletki na uszczelnienie jelit i zioła oczyszczajšce i będzie dobrze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Piotrek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2004 - 00:04:57

a co zrobiłaœ że ci zeszło?
Te białe plamki to blizny. Z czasem zejdš. Odpowiedz [email protected] Piotrek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Alina (195.205.241.---)
Data: 01 lis 2004 - 09:21:21

Hej Monia podam ci moj numer gg 2327525 jesli tez masz numer gg to zagadaj do mnie to porozmawiamy albopiszna maila mojego smiling smiley Dzieki za przepis na kuracje, pojde z tym do lekarza Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2004 - 11:47:58

czeœć łuszczyki czy ktoœ z was stosował preparaty dr. Nony?jeœli tak niech podzieli się wnioskami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2004 - 15:07:33

Piotrek. Wyslalam ci meila. Dostales?Jak tak to odpisz albo napisz na gg. Czekam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Baœka (80.240.173.---)
Data: 01 lis 2004 - 21:30:59

co do leczenia łuszczycy naprawdę polecam wszystkim cygnolinę jest naprawdę dobra i pomaga ( tylko ta robiona jest dóżo lepsz) plecam naprawdę. Mi bardzo pomogła jeszcze kilka dni temu nie spałam przez tę chorobę a teraz już po 3 tygodniach leczenia bardzo dobrze się czuję i mam moich zmian coraz mniej. Niech tylko nikkt się nie przejmuje tym że zacznie bardzo dórzo schodzić mu skóry. Napewno wam pomoże (mówię o bardzo dóżych zmianach skórnych) jeœli pomogło i mi. Jestem coraz bardziej pewna że mi to zejdzie. Niech tylko dermatolog wytłumaczy wam jak i kiedy stosować. Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia (leczenie nie jest drogie - 6zł dóże opakowanie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Miki Maus (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2004 - 13:22:46

tylko cygnolina jest ok na chwile i napisz jakie stezenie bo mozna sie spalic a pozatym to nerki wtedy moga bardzo szwankowac wiec polecam zrobic sobie badania .pozdrawaim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Baœka (80.240.173.---)
Data: 02 lis 2004 - 17:02:38

Najlepsze jest 01% ale już takich nie produkujš ponieważ sš za słabę najniższe w tej chwili to 1% ale niszczy on zdrowš skórę. Dlatego napisałam aby stosować robionš a nie takš z hurtowni. Mi bardzo pomaga i w doœć krótkim czasie bardzo dużo mi zeszło dlatego myœlę że nie będę miała przez to zbyt dóżych problemów ze zdrowiem. A tak poza tym to raczej każde z tych leków powodujš jakieœ skutki uboczne. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2004 - 18:35:26

recepta na robiona cygnoline cygnolini 0,2 Ac.salicyl 2,0 Euceryni vaselina ad100,0 M.f.ung . Macie podobne przepisy? mozna uzyc slabszej cygnoliny 0,1 aby nie przyzwyczajac skory i zeby nie robily sie ciemne plamy na skorze , ale ciuchy obojetnie na stezenie i tak sie brudza. MIKI MAUS dlaczego cygnolina szkodzi na nerki jesli mozesz to wytlumacz bo pierwsze slysze, poza tym ktore mazidlo jest w miare bezpieczne wszystkie maja jakies uboczne skutki a czyms trzeba sie smarowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: bronisław (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2004 - 19:00:51

czy ktoœ z was zna lek FAG - 201 lub Fumaderm pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2004 - 14:17:35

Barbara napisał(a):

> kochani mam 39 lat od 21 lat mam łuszczyce zaden lekarz nie dał
> rady mi ja wyleczyc az 6 lat temu poszlam na solarium i od tego
> czasu pozbylam sie tej choroby lekarz ktory mnie prowadzil bym
> w szoku.bron boze nie na sloncu jeszcze bardziej mnie
> podraznialo


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Lamerka (---.tkk.net.pl)
Data: 03 lis 2004 - 19:57:17

luszczyca ma to do siebie, ze:
po pierwsze - nigdy sie z niej nie wyleczy, najwyzej zaleczy na jakis czas a jak dlugo potrwa okres remisji zalezy tylko od was
po drugie - na kazdego dziala cos innego i nie mozna leczyc sie na zasadzie: sasiadce pomoglo to i mi pomoze.
Owszem, choroba ma podloze autoimmunologiczne i jedynymi lekami, ktore sa w stanie powstrzymac wysiewy na jakis czas sa leki immunosupresyjne jak np cyklosporyny. Owszem sa to jedne z najsilniej dzialajacych lekow, z szeregiem objawow ubocznych, ale dzialaja w 90% i stosuja je wszyscy ludzie po przeszczepach-do konca zycia. Czyli mozna.
Natomiast nie wolno wytaczac armaty na komara, w przypadku pojedynczych wykwitow - stosowac masci i zgadzam sie z tym, ze dieta ma ogromny wplyw na wysiewy, gdyz wiele zalezy od tego, czym bombardujemy swoja watrobe. Dlatego ziola oczyszczajace watrobe powinny byc w kazdym jadlospisie a na regeneracje komorek watroby polecam Essentiale Forte, ktory zawiera nienasycone kwasy tluszczowe rowniez skuteczne w walce z luszczyca.
i po trzecie - nigdy przenigdy nie uzywajcie sterydow gdyz ich zasada dzialania jest taka - dzialaja bardzo szybko a jeszcze szybciej i silniej nastepuje kolejny wysiew, na ktory juz trzeba zastosowac mocniejszy specyfik.
Pozdrawiam serdecznie [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ziutek (---.gliwice.sdi.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2004 - 09:43:04

Do Magdyconfused smileyzamponu nie używałem więc nie wiem jaki jest skutek.
Aktualnie jestem na etapie całkowitej diety-same warztwa i jarzyny.Jak będzie jakiś skutek to napiszę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2004 - 22:05:22

Mój bratanek choruje od dziesięciu lat . Leczenie było przeróżne , maści najróżniejsze także sterydowe. Szukamy innych form leczenia . Z wykształcenia jestem położną .Swoje dzieci leczyłam homeopatią z dobrm skutkiem . Byłabym Tobie bardzo wdzięczna za podanie mi kontaktu do tego lekarza .i jak wyglądalo Twoje leczenie ,jakie brałaś leki . Z niecierpliwością czekam na odpowiedż. Marysia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2004 - 19:42:11

Cześć,mam21lat,na łuszczyce choruje 15 lat,zaczeło się od plamki na kolanie askińczylo na całym ciełe tzn.głowa-jedna wielka skorupa,brzuch,caaalutkie plecy,ręce i nogi też nie uszły cało.Maści było tysiace,byłam na naswietlaniach,pieknie zeszło ale odrazu powróciło.Powiedziałam sobie wtedy ze juz na to nie pójde bo trzeba brać proszki któreszkodzą na wiele innych rzeczy więc lipa.Ale do czasu,kiedy wysypało mnie tak,że lekarz stwierdziłże tylko naświetlania bo tu żadna maśc nie pomoże,no i poszłam.Teraz było lepiej,nie pojawiało sie przez dlugi czas,muszę napomknąć ze byłam nad morzem dwa tygodnie więc opalałam się i kąpałam w morzu jak najwiecej.Po powrocie zaczeło wyłazić znowu,nie czekałam aż znowu spieprzy mi życie tylko sposobami domowymi zaczełam działać.kąpać się w soli,kupiłam mydełko z błotem z morza martwego i piję od 2-3 miesiecy kropelki-Betasol,one pewnie nic nie pomagają ale wszystko na raz daje efekt bo na lampy chodziłam w kwietniu a w tej chwili jeszcze jakoś wyglądam.A najwazniejsze nie wolno się przaziębiac,mieć zadnego stanu zapalnego w organiżmie,żadnego kataru,grypy,chorego zęba itd.więc rajstopy na tyłek czapki na głowy,pozdrawiam wszystkich,papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ania :-] (---.who.vectranet.pl)
Data: 09 lis 2004 - 19:45:54

ja mam 15 lat, i też mam łyszczycę.
chodziłam juz na lampy, ale to mi za durzo nie pomogło.
smaruje sie różnymi maściami ale bez wiekszej poprawy..
czekaj co bedze dalej mam nadzieje że wszystko będzie dobrze...


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Baśka (---.51.96.192.zambrow.tkb.net.pl)
Data: 09 lis 2004 - 23:42:20

Miałam zapalenie skóry od cygmoliny na nogach i niestety przpisali mi na nogi znowu sterydy ale no używam ale trochę się boję lekarz powiedział że to na krótko aż zapalnie zejdzie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.